Wypisz się z newslettera
Wakacyjny Obóz Talentów
O Obozie Talentów

Obóz Talentów 2019

 

edycja XXV

 

w miejscowości

 

Serpelice nad Bugiem

 

pomysł na wakacje

 

 

Lato to najlepszy moment na ekscytujące przygody, zawieranie unikalnych znajomości i zbieranie ciekawych doświadczeń. Dlatego zapraszamy Was na Obóz Talentów. Przekonajcie się jak można się rozwijać sprytnie połączyć zabawę z nauką w czasie letnich wakacji. Dajcie sobie chwilę luzu od Internetu i poznajcie organoleptycznie nieskalaną przyrodę doliny Bugu.

 

obóz talentów

 
 

Obóz organizujemy dla ambitnych, ciekawych świata  i spragnionych mocnych wrażeń dzieci
i młodzieży w wieku 7 – 16 lat

 

 

 

Planujemy stworzenie 7 grup wychowawczych wg wieku uczestników. Ze względów wychowawczych, integracyjnych oraz organizacyjnych nie przyjmujemy zgłoszeń zbiorowych. Dzieci są wiekowo przydzielane do grup, by każde nich miało okazję do zawarcia nowych znajomości i mogło się czuć komfortowo. 

 

Wiemy jak zorganizować udane wakacje!

 

 

Obozy Talentów organizowane są od 1994 r., a ich idea jest zawsze taka sama: łączenie przygody i zabawy z nauką oraz poznawanie przyrody w towarzystwie laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych. Uważamy, że udane wakacje to takie, które zapadają w pamięć ze względu na wyjątkowe chwile i unikalne znajomości. Dlatego organizując obozy staramy się wychodzić poza schematy i standardy, wypełniając czas uczestnikom różnorodnymi rozrywkami, interesującymi zajęciami fizycznymi, intelektualnymi i dydaktycznymi rozwijając przy tym u nich przydatne umiejętności.

 

Zajęcia rekreacyjne znajdują się w zakładce Zajęcia

 


 

 

 

Miejsce Obozu Talentów

 

serpelice

 

Obóz Talentów jest od wielu lat organizowany w Serpelicach nad Bugiem, zwanymi „Perłą Podlasia”. Jest to wyjątkowo malowniczo położona miejscowość województwa mazowieckiego, nad rzeką, u podnóża lesistego, pociętego wąwozami zbocza doliny Bugu. Znana jest z wyjątkowo korzystnego, leczniczego mikroklimatu.  Miejsce to charakteryzuje cisza, nieskażona przyroda, co stwarza bardzo dogodne i atrakcyjne warunki do wypoczynku, turystyki, rekreacji oraz wielu niezapomnianych przeżyć.

 

 

 

Kwatera uczestników Obozu Talentów

 

 

Uczestnicy Obozu Talentów będą zakwaterowani w bezpiecznych i wygodnych domkach letniskowych w ośrodku wypoczynkowym "Urocza" (www.urocza.pl). Ośrodek jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie rozlewającego się Bugu, nad piaszczystą plażą, w pięknym otoczeniu sosnowego lasu. Wszystkie domki posiadają węzły sanitarne (wc, prysznic, umywalka), są w nich pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe. Ponadto gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę opiekunów, opiekę medyczną (pielęgniarka), ratowników WOPR, instruktorów i nauczycieli.

 

domki letniskowe

 

 

 

Turnusy Obozu Talentów 2019
Zobacz Plan Dnia Obozowicza

TURNUS   I      23.06.2019 - 29.06.2019

 

TURNUS  II      30.06.2019 - 6.07.2019

 

TURNUS III      7.07.2019 - 13.07.2019

 

TURNUS IV     14.07.2019 - 20.07.2019

 

 

 

Zasady rekrutacji na Obóz Talentów

 

Uczestnicy Obozu Talentów są przyjmowani według następującej kolejności:

 

1.     Laureaci konkursów firmy Jersz.

2.     Rodzeństwo laureata.

3.     Pozostali chętni za pełną odpłatności.

 

 

Laureatem jest uczestnik, któremu przyznano nagrodę w postaci udziału w Wakacyjnym Obozie Talentów za najwyższe osiągnięcia w konkursie przedmiotowym organizowanym w ramach programu Łowimy Talenty w bieżącym roku szkolnym.

 
 

 

Koszt Obozu Talentów

 

Turnus 1 tygodniowy – 900 zł/os.

Turnus 2 tygodniowy – 1600 zł/os.

 

Turnusy rozpoczynają się w niedzielę obiadem, a kończą śniadaniem w sobotę.


UWAGA!

Cena obejmuje całkowite wyżywienie i świadczenia przedstawione w ofercie WRAZ Z PRZEJAZDEM AUTOBUSEM Warszawa- Serpelice, Serpelice-Warszawa.

 

Istnieje możliwość dowozu dziecka z Warszawy do Serpelic i z powrotem pod opieką naszych wychowawców. Jest to przejazd autobusem PKS z Warszawy Wschodniej do Serpelic ze stanowiska nr 10 przy ul. Lubelskiej, w niedzielę o godzinie 10:30  (opcja jest bezpłatna). Podróż powrotna: w sobotę o 11:30  dzieci będą na Dworcu Warszawa Wschodnia przystanek dla wysiadających. Tam  prosimy o odbiór dzieci.

 

Jeśli będą Państwo korzystać z tej formy dojazdu wymaga to zgłoszenia, na co najmniej dwa tygodnie przed turnusem na adres e-mail: biuro@jersz.pl, liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

 

 

Mapa dojazdu do Obozu Talentów

 

 

Ośrodek UROCZA w Serpelicach nad Bugiem

ul. Serpelice123, Serpelice

08-220 Serpelice

www.urocza.pl

 


Wyświetl większą mapę

 

Zobacz zdjęcia z obozu z lat ubiegłych

 

A tak się bawiliśmy na Obozie Talentów w 2013 r.  smiley

 

Było fantastycznie!

 

 

 

 

Do zobaczenia wkrótce!

 

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: