Wypisz się z newslettera
Wakacyjny Obóz Talentów
Survival

Zajęcia prowadzi:

SKAUT
organizatorzy imprezy

wesoła grupa tropicieli przygód

 

... tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.
 
 
Survival z odrobiną humoru, mnóstwem różnorodnych zajęć oraz dawką wiedzy i umiejętności jak poradzić sobie w lesie, na wsi czy też z przeciwnikiem większym od siebie.
 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na sztukę przetrwania - do wesołej rywalizacji i wspaniałej przygody.

Szczegóły zajęć:

Wiek: SP2 SP3 SP4 SP5 SP6 G1 G2 G3+
Turnusy: I II III IV
Liczba miejsc: 80

 

 

 

Opis zajęć:

 

Podczas zajęć uczestnicy poznają cztery żywioły: ziemię, powietrze, ogień i wodę. Spróbują odnaleźć właściwy kierunek, sprawdzą swoje umiejętności we wspinaczce i na żyroskopie lotniczym. Zmierzą się z naturą i poznają tajniki myślistwa oraz wspólnie z nami zbudują tratwy i może :-) opłyniemy wyspę ... a jak się uda, to wykrywaczami metali poszukamy na jej plażach złotych monet.

 
Nie spoczniemy na tym! Na uczestników czekają bowiem jeszcze zmagania na byku, gigantyczny ring oraz walki na żelowe kule, gdzie niczym żołnierze będą musieli zdobyć flagę przeciwników w rozgrywkach paintballowych - oczywiście ci starsi - bo dla młodszych przygotowaliśmy uciekające balony.
 
 
Zajęcia prowadzi:
 
Wyspecjalizowana firma SKAUT, organizator imprez turystyczno-rekreacyjnych. Grupa wesołych, z fantazją, dynamicznych, ale i odpowiedzialnych instruktorów, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą. Swoje pasje połączyli z pracą w firmie, która zatrudnia instruktorów survivalu, ratowników, trenerów i specjalistów z zakresu swojej działalności.
 
www.skaut.info.pl

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: