Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
KODY SZKÓŁ 2020
KOD SZKOŁA MIEJSCOWOŚĆ
B4803 Szkoła Podstawowa BRUSZEWO 45
B5004 Szkoła Podstawowa nr 21 BIAŁYSTOK
B6700 Zespół Szkolno-Przedszkolny PIĄTNICA PODUCHOWNA
B7002 Szkoła Podstawowa nr 6 SUWAŁKI
C2201 Szkoła Podstawowa nr 2 ŻNIN
C2208 Szkoła Podstawowa nr 1 ŻNIN
C2234 Szkoła Podstawowa nr 5 ŻNIN
C5203 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego BIAŁE BŁOTA
C5206 Niepubliczna Szkoła Podstawowa „4 Pory Roku” Szkoła Twórcza i Języków Obcych CIELE
D0061 Szkoła Podstawowa im. Bolesłwa Chrobrego NOWOGRODZIEC
D0400 Szkoła Podstawowa nr 9 GŁOGÓW
D1261 Szkoła Podstawowa nr 3 ŚCINAWA
D2630 Szkoła Podstawowa ZAWONIA
D2806 Zespół Szkół Zawodowych BRZEG DOLNY
D5015 Szkoła Podstawowa PARNAS WROCŁAW
D5016 Zespół Szkół Salezjańskich WROCŁAW
D5017 Szkoła Podstawowa nr 118 WROCŁAW
D5028 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi  WROCŁAW
D5031 Szkoła Podstawowa nr 76 WROCŁAW
D5034 Prywatna Szkoła Podstawowa American School of Wroclaw WROCŁAW
D5042 Szkoła Podstawowa nr 107 WROCŁAW
D5070 Szkoła Podstawowa nr 24 WROCŁAW
D5071 Szkoła Podstawowa nr 29 WROCŁAW
D5072 Szkoła Podstawowa nr 78 WROCŁAW
D5073 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 WROCŁAW
D5130 Szkoła podstawowa nr 15 WROCŁAW
D5146 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek WROCŁAW
D5235 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej WROCŁAW
D5245 Szkoła Podstawowa nr 43 WROCŁAW
D5316 Zespół Szkół BRZEZIA ŁĄKA
D7001 II Liceum Ogólnokształcace LEGNICA
D7018 Szkoła Podstawowa nr 9 LEGNICA
D8703 Publiczna Szkołą Podstawowa MIEROSZÓW
E0062 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika ŁĘKIŃSKO
E2305 Szkoła Podstawowa nr 4 SIERADZ
E3405 I Liceum Ogólnokształcące ZGIERZ
E5004 Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego ŁÓDŹ
E5027 Szkoła Podstawowa "Scholasticus" ŁÓDŹ
E5125 Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki ŁÓDŹ
E5185 Publiczne Liceum Ogólnokształcace Uniwersytetu Łódzkiego ŁÓDŹ
E5199 XVIII Liceum Ogólnokształcące ŁÓDŹ
F0213 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego BOBOWICKO
F1428 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina ŻARY
F1512 Szkoła Podstawowa PRZEWÓZ
F3614 III Liceum Ogólnokształcące im. prof. T. Kotarbińskiego ZIELONA GÓRA
G0518 Szkoła Podstawowa POMIECZYNO
G0717 Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks.dr. B. Sychty KOŚCIERZYNA
G1202 Zespół Szkół GOŚCISZEWO 75
G1708 Zespół Szkół Ogólnokształcących STAROGARD GDAŃSKI
G2080 Collegium Marianum, Liceum Katolickie PELPLIN
G5058 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa GDAŃSK
G5074 Szkoła Podstawowa nr 69 GDAŃSK
G5076 Gdańskie Liceum Autonomiczne GDAŃSK
G5119 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 GDAŃSK
G6084 Szkoła Podstawowa nr 11 GDYNIA
G7019 Szkoła Podstawowa im. gen.Stefana Roweckiego - "Grota" WRZEŚCIE 44
G7021 Szkoła Podstawowa GŁOBINO 47
K0223 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 BRZESKO
K0743 Zespół Szkolno-Przedszkolny BINAROWA 458
K1353 Szkoła Podstawowa ZASAŃ 91
K1701 I Liceum Ogólnokształcące RABKA-ZDRÓJ
K1703 Zespół Szkół RABKA-ZDRÓJ
K2080 Powiatowy Zespół nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych KĘTY
K3001 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 WIELICZKA
K5011 Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej KRAKÓW
K5013 Szkoła Podstawowa nr 27 KRAKÓW
K5031 Szkoła Podstawowa nr 151 KRAKÓW
K5128 Szkoła Podstawowa nr 49 KRAKÓW
K5151 Szkoła Podstawowa nr 113 KRAKÓW
K5174 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 KRAKÓW
K5185 Prywatna Szkoła Podstawowa SALWATOR KRAKÓW
K5241 II Liceum Ogólnokształcące KRAKÓW
K5250 V Liceum Ogólnokształcące KRAKÓW
K5264 XXI Liceum Ogólnokształące KRAKÓW
K5348 ENGLISH PRIMAR SCHOOL KRAKÓW
K5373 Szkoła Podstawowa nr 93 KRAKÓW
K5398 Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos" Kraków
K5705 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej KONARY 235
K6007 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej NOWY SĄCZ
L1100 II Liceum Ogólnokształcące LUBARTÓW
L2903 Szkoła Podstawowa nr 7 ŚWIDNIK
L3916 Szkoła Podstawowa WOLA DEREŹNIAŃSKA 93
L5044 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica LUBLIN
L5048 Szkoła Podstawowa nr 31 LUBLIN
L5050 V Liceum Ogólnokształcące LUBLIN
L5054 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej LUBLIN
L5075 Zespół Szkół nr 1 LUBLIN
L5260 Liceum Ogólnokształące im. Kazimierza Wielkiego LUBLIN
L5304 Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego BYCHAWA
L5409 Szkoła Podstawowa KALINÓWKA 78
N0414 I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego EŁK
N0702 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników IŁAWA
N0706 Zespół Szkół Ogólnokształcących IŁAWA
N0814 I Liceum Ogólnokształcące KĘTRZYN
N0837 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "KLUCZ" KĘTRZYN
N1009 I Liceum Ogólnokształcące MRĄGOWO
N1315 Liceum Ogolnokształcące im.Jana Kochanowskiego OLECKO
O0202 Zespół Szkół Ogólnokształcących GŁUBCZYCE
O0518 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 KLUCZBORK
O0824 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 GŁUCHOŁAZY
O1030 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 PRASZKA
O5041 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego OPOLE
P0304 Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych GNIEZNO
P0333 Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa ŻYDOWO
P0700 Liceum Ogólnokształcące GRODZISK WIELKOPOLSKI
P0900 Zespół Szkół DONABORÓW 91
P3125 Szkoła Podstawowa nr 1 SZAMOTUŁY
P3304 Szkoła Podstawowa nr 3 ŚRODA WIELKOPOLSKA
P3315 Zespół Szkół Rolniczych ŚRODA WIELKOPOLSKA
P5000 Szkoła Podstawowa O!Mega i Liceum Ogólnokształcące O!Mega POZNAŃ
P5503 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka KOMORNIKI
P5521 Szkoła Podstawowa nr 2 PLEWISKA
R0011 Liceum Ogólnokształcące USTRZYKI DOLNE
R1003 Liceum Ogólnokształcące KOLBUSZOWA
R1201 Zespół Szkół Licealnych LEŻAJSK
R2307 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego ROPCZYCE
R2805 Liceum Ogólnokształcące STRZYŻÓW
R5002 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego RZESZÓW
R5021 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 RZESZÓW
R5077 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego STAL RZESZÓW
R6114 Szkoła Podstawowa KRZEMIENICA 631
R7203 Szkoła Podstawowa BIRCZA
S0103 Zespół Szkół im. Jana Pawła II SIEWIERZ
S0204 Katolicka Szkoła Podstawowa CIESZYN
S1310 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 RACIBÓRZ
S1328 Zespół Szkolno-Przedszkolny LYSKI
S1711 I Liceum Ogólnokształcące WODZISŁAW ŚLĄSKI
S1727 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 WODZISŁAW SLĄSKI
S1742 Liceum Ogólnokształcące RYDUŁTOWY
S2205 Zespół Szkół Mechaniczno- Elektrycznych ŻYWIEC
S2572 Szkoła Podstawowa nr 1 BIELSKO-BIAŁA
S3060 Szkoła Podstawowa nr 43 BYTOM
S3516 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca CZĘSTOCHOWA
S4259 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej DĄBROWA GÓRNICZA
S4603 Niepubliczna Szkoła Podstawowa ZALESICE
S6010 Szkoła Podstawowa nr 9 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
S7501 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 RYBNIK
S7504 Szkoła Podstawowa nr 2 RYBNIK
T0504 II Liceum Ogólnokształcące KOŃSKIE
T0911 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
W0521 Samorządowa Szkoła Podstawowa PODKOWA LEŚNA
W0527 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci KSIĄŻENICE
W1411 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja WARSZAWA
W1422 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich SULEJÓWEK
W1441 Szkoła Podstawowa nr 173 WARSZAWA-WESOŁA
W1443 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 WARSZAWA-WESOŁA
W1445 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "AURUS" WARSZAWA
W1459 Szkoła Podstawowa nr 382 WARSZAWA
W1463 Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych WARSZAWA
W1544 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41 Edu Bene WARSZAWA
W1734 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha WARSZAWA
W1988 Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej WARSZAWA
W2067 Szkoła Podstawowa nr 358 WARSZAWA
W2087 Szkoła Podstawowa nr 358 WARSZAWA
W2117 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO WARSZAWA
W2297 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School ZAKRĘT
W2321 No Bell Szkoła Podstawowa Montessori, No Bell Liceum Ogólnokształcące KONSTANCIN-JEZIORNA
W2412 Szkoła Podstawowa EUREKA ZALESIE GÓRNE
W2759 Prywatna Szkoła Podstawowa USTANÓW
W2767 Szkoła Podstawowa MICHAŁOWICE
W2800 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza PIASTÓW
W2867 Szkoła Podstawowa MICHAŁOWICE
W2914 Liceum Ogólnokształcące CHORZELE
W5000 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 WARSZAWA
W5001 Szkoła Podstawowa nr 221 z OI WARSZAWA
W5007 Szkoła Podstawowa nr 185 WARSZAWA
W5031 Szkoła Podstawowa nr 222 WARSZAWA
W5036 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5056 Liceum Ogólnokształcące LifeSkills nr 1 WARSZAWA
W5062 Szkoła Podstawowa nr 323 WARSZAWA
W5064 Szkoła Podstawowa nr 257 WARSZAWA
W5077 Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5086 Szkoła Podstawowa nr 118 WARSZAWA
W5103 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego WARSZAWA
W5106 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO WARSZAWA
W5182 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 WARSZAWA
W5194 Szkoła Podstawowa nr 80 WARSZAWA
W5211 Szkoła Podstawowa nr 316 WARSZAWA
W5246 Meridian Szkoła Podstawowa WARSZAWA
W5273 Szkoła Podstawowa nr 143 WARSZAWA
W5283 Szkoła Podstawowa nr 24 STO WARSZAWA
W5293 XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego WARSZAWA
W5296 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin WARSZAWA
W5310 Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5809 Szkoła Podstawowa nr 2 ŁOMIANKI
W8042 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 RADOM
W8088 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi SIEDLCE
W9014 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące SIEDLCE
Z0415 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NOWOGARD
Z2042 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ŁOBEZ
Z4205 Szkoła Podstawowa WRZEŚNICA 19 A
Z5003 Szkoła Podstawowa nr 10 SZCZECIN
Z5006 Szkoła Podstawowa nr 39 SZCZECIN
Z5009 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu SZCZECIN
Z5012 Szkoła Podstawowa nr 55 SZCZECIN
Z5014 Szkoła Podstawowa nr 59 SZCZECIN
Z5016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 SZCZECIN
Z5074 Szkoła Podstawowa nr 41 SZCZECIN
Z5088 I Liceum Ogólnokształcace SZCZECIN
Z5101 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. SZCZECIN
Z5108 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SZCZECIN
Z5109 Szkoła Podstawowa nr 12 SZCZECIN
Z5117 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 SZCZECIN
Z5136 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi SZCZECIN
Z6013 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II KOSZALIN
Z6033 Zespół Szkół nr 7 KOSZALIN
Z6253 Szkoła Podstawowa STARE BIELICE 61
Z6401 Szkoła Podstawowa MIELNO

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: