Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking MAT 2018

 

 

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu MAT 2018. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 75% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 2

Laureaci - MAT 2018 SP 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

HANNA URBAN

Łukasz Wójcik

No Bell Szkoła Podstawowa Montessori

KONSTANCIN-JEZIORNA

mazowieckie

1

1

 

Laureaci - MAT 2018 SP 2 - lokata wojewódzka

Laureat Koordynator Szkoła Miejscowość Województwo MW MK
RÓŻA BUKOWIŃSKA Magdalena Dołba Szkoła Podstawowa WOLA DEREŹNIAŃSKA lubelskie 1 3
TYMOTEUSZ SKIBA Weronika Buchar Szkoła Podstawowa nr 118 WROCŁAW dolnośląskie 1 8
WIKTOR SAPOTA Agnieszka Gałek Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka KOMORNIKI wielkopolskie 1 8
STANISŁAW LUDWIKOWSKI Grażyna Gerlach Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa GDAŃSK pomorskie 1 15
NADIA BASZYŃSKA         Ksenia Erdmann Zespół Szkół nr 20 GORZÓW WIELKOPOLSKI lubuskie 1 18
WOJCIECH BRUNOWSKI      Katarzyna Mróz Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli KRAKÓW małopolskie 1 18
MAKSYMILIAN OSTROWSKI   s. Jana Łapińska Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek KRAKÓW małopolskie 1 18

KLASY 3 

Laureaci - MAT 2018 SP 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

FILIP KLIM

Agnieszka Ceglarz-Brych

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich

SULEJÓWEK

mazowieckie

1

1

TYMOTEUSZ CZAPKOWSKI

Bożena Guz

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a

BIAŁE BŁOTA

kujawsko-pomorskie

1

2

ANTONI STANIOS

Aneta Dziurda

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej

WARSZAWA

mazowieckie

2

2

 

Laureaci - MAT 2018 SP 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARTA GRZESZKIEWICZ

Anna Dąbrowska

ZSSO - Szkoła Podstawowa nr 5

SKIERNIEWICE

łódzkie

1

4

MAKSYMILIAN GOGOLEWSKI

Ewa Hryniewiecka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17

WROCŁAW

dolnośląskie

1

5

SAMUEL JUSZKIEWICZ

Elżbieta Bugajna

Szkoła Podstawowa nr 151

KRAKÓW

małopolskie

1

5

JAKUB BEREZA

Ewa Kozioł

Szkoła Podstawowa nr 7

ŚWIDNIK

lubelskie

1

8

FRANCISZEK PACHNIEWSKI

Mariusz Olęcki

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

16

JAKUB JASTRZĘBSKI

Grażyna Gerlach

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

GDAŃSK

pomorskie

1

17

SEBASTIAN OCHALIK

Małgorzata Forczek

Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem

TUSZÓW NARODOWY

podkarpackie

1

23

BARTŁOMIEJ KAMIŃSKI

Danuta Staśkowska

Szkoła Podstawowa nr 48 im. WOP

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

23

KRZYSZTOF PIEKARSKI

Agnieszka Gałek

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

KOMORNIKI

wielkopolskie

1

48

BARTOSZ CABAN

Anna Adamowska

Szkoła Podstawowa nr 13 im.Kornela Makuszyńskiego

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

51

KACPER FRASZCZYK

Ksenia Erdmann

Zespół Szkół nr 20

GORZÓW WIELKOPOLSKI

lubuskie

1

67

 

KLASY 4 

Laureaci - MAT 2018 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MIKOŁAJ LITWIN

Aleksandra Lipińska

Szkoła Podstawowa nr 16 im.Fryderyka Chopina

LUBLIN

lubelskie

1

1

MATEUSZ JACEK ORLEAŃSKI

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

2

KAMIL SZMURŁO

s. Jana Łapińska

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek

KRAKÓW

małopolskie

1

3

ARTUR RACZKOWSKI

Weronika Buchar

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskie

2

4

ADAM SIKORSKI

Hanna Nowicka-Świdwa

Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi

WARSZAWA

mazowieckie

1

4

 

Laureaci - MAT 2018 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PATRYK STRONKA

Monika Kubalska

Szkoła Podstawowa nr 2

KOMORNIKI

wielkopolskie

1

12

BARTOSZ GAJEWSKI

Iwona Łyska

Szkoła Podstawowa nr 41

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

14

JAKUB LIPOWICZ

Gabriela Źrałek

Szkoła Podstawowa nr 6

SOSNOWIEC

śląskie

1

17

TYMON WIŚNIEWSKI

Joanna Klawiter-Ciesielska

Szkoła Podstawowa

NIEMCZ

kujawsko-pomorskie

1

21

IGA BOROWSKA

Wioleta Udalska

Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki

ŁÓDŹ

łódzkie

1

33

 

KLASY 5 

Laureaci - MAT 2018 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

STANISŁAW PIASECKI

Iwona Łyska

Szkoła Podstawowa nr 41

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

SZYMON GRECH

 

EDUKACJA DOMOWA

Oborniki Śl.

dolnośląskie

1

2

MATEUSZ KOLIN

Małgorzata Forczek

Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem

TUSZÓW NARODOWY

podkarpackie

1

2

 

Laureaci - MAT 2018 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KRZYSZTOF MALINA

Anna Piech

Szkoła Podstawowa nr 27

KRAKÓW

małopolskie

1

4

ALEKSANDER WOŁOSZYN

Agnieszka Sikorska

Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks.dr. B. Sychty

KOŚCIERZYNA

pomorskie

1

6

BRUNO ALOT

Paulina Mazurek

Szkoła Podstawowa nr 257

WARSZAWA

mazowieckie

1

8

ZOFIA KWIETKO BĘBNOWSKA

Mariusz Olęcki

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

10

ZUZANNA LUCHOWSKA

Małgorzata Schmidt-Brania

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica

LUBLIN

lubelskie

1

14

MIŁOSZ WIECHA

Ewa Sowa - Podgórny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

KLUCZBORK

opolskie

1

19

STANISŁAW KACZMARCZYK

Ewa Narodowiec

Akademia Talentów Prywatna Szkoła Podstawowa

WĄGROWIEC

wielkopolskie

1

19

ZUZANNA ZORYCHTA

Ilona Janota

Katolicka Szkoła Podstawowa

CIESZYN

śląskie

1

19

MATYLDA BRELIŃSKA

Krystyna Piechowiak

Szkoła Podstawowa nr 2

ŻNIN

kujawsko-pomorskie

1

41

ALICJA PAGÓREK

Łukasz Toma

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

50

BARTOSZ BUBULA

Ksenia Erdmann

Zespół Szkół nr 20

GORZÓW WIELKOPOLSKI

lubuskie

1

75

PAWEŁ PIEŃKOWSKI

Bożena Pietrzak

Szkoła Podstawowa nr 21

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

84

 

KLASY 6

Laureaci - MAT 2018 SP 6 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ SIEDLECKI

Waldemar Dąbrowski

Szkoła Podstawowa nr 56

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

ZOFIA KROK

Agata Sipiora

Szkoła Podstawowa nr 53

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

2

 

 

 

Laureaci - MAT 2018 SP 6 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KRZYSZTOF LALICKI

Katarzyna Bielecka

Zespół Szkół

KRZEMIENICA

podkarpackie

1

3

MICHAŁ LIPIEC

Łukasz Toma

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

5

MIKOŁAJ KNOT

Angelika Dynak

Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos"

KRAKÓW

małopolskie

1

5

MARLENA HOTLOŚ

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

7

MICHAŁ WĘGRZYN

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

7

SZYMON LACHOWICZ

Justyna IskraŁagowska

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO

WARSZAWA

mazowieckie

1

7

OLGA PALIKOWSKA

Alicja Masztak

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

SOPOT

pomorskie

1

12

PAULINA MIZERSKA

Małgorzata Schmidt-Brania

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica

LUBLIN

lubelskie

1

19

KAMIL ZARYCHTA

Dariusz Teresiński

Zespół Szkół nr 7

DĄBROWA GÓRNICZA

śląskie

1

26

JAN SURMACZ

Elżbieta Kura

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

JAWORZNO

śląskie

1

26

NIKODEM OTLEWSKI

Bożena Guz

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a

BIAŁE BŁOTA

kujawsko-pomorskie

1

49

KAROLINA JADANOWSKA

Mariusz Olęcki

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

##

HUBERT MILEWSKI

Bożena Pietrzak

Szkoła Podstawowa nr 21

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

##

 

KLASY 7

Laureaci - MAT 2018 SP 7 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

GABRIELA PIETRAS

Agata Krawczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa

LESZCZYNA

małopolskie

1

1

ANTONI BUCHALSKI

Joanna Zawadzka-Nazimek

Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

JAN ZŁOTOPOLSKI PIRCZEW

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

2

 

 

 

Laureaci - MAT 2018 SP 7 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DOMINIKA SZYMCZAK

Grażyna Gerlach

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

GDAŃSK

pomorskie

1

4

BARTŁOMIEJ WILIŃSKI

Agnieszka Makurat

Zespół Szkół nr 6

GDYNIA

pomorskie

1

4

MICHAŁ KOZIOROWICZ

Ksenia Erdmann

Zespół Szkół nr 20

GORZÓW WIELKOPOLSKI

lubuskie

1

7

MIŁOSZ MYGA

Urszula Przygocka

Szkoła Podstawowa nr 9

LEGNICA

dolnośląskie

1

12

JULIA KONKOL

Mariusz Olęcki

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

12

MIKOŁAJ KUZIUK

Małgorzata Schmidt-Brania

Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica

LUBLIN

lubelskie

1

18

MATEUSZ ZABŁOCKI

Barbara Pawlak

Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

łódzkie

1

27

MACIEJ WENCEL

Dariusz Teresiński

Zespół Szkół nr 7

DĄBROWA GÓRNICZA

śląskie

1

34

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 2

Laureaci - MAT 2018 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB MUSIAŁA

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

JAN GURGUL

Mariola Jurkowska

Szkoła Podstawowa nr 164

KRAKÓW

małopolskie

1

2

 

Laureaci - MAT 2018 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ADRIAN DYBOWSKI

Barbara Kowalińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

GDAŃSK

pomorskie

1

5

WOJCIECH MICHALUK

Jolanta Paź

IV Liceum Ogólnokształcące

KIELCE

świętokrzyskie

1

8

MARCEL CHWIAŁKOWSKI

Marta Staręga

Zespół Szkół nr 61

WARSZAWA

mazowieckie

1

9

JAROWIT ŚLEDZIŃSKI

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

19

JOANNA CHMIEL

Grażyna Druzgała

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

BYTOM

śląskie

1

48

JAN WESOŁOWSKI

Edyta Purczyńska

Szkoła Podstawowa nr 5

ŻNIN

kujawsko-pomorskie

1

63

 

KLASY 3

Laureaci - MAT 2018 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

SZYMON URBAN

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

 

Laureaci - MAT 2018 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MATEUSZ PADARZ

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

3

ŁUKASZ ORSKI

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

3

PAWEŁ LAMŻA

Jacek Cembrzyński

Gimnazjum nr 1

ŁAZISKA GÓRNE

śląskie

1

3

JULIUSZ BANECKI

Jolanta Krygier

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum

GDAŃSK

pomorskie

1

6

DANIEL SOBOŃSKI

Iwona Gruszecka

CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

WARSZAWA

mazowieckie

1

8

KEVIN OLSZEWSKI

Łukasiewicz Agnieszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

15

OSKAR RUCZYŃSKI

Katarzyna Wiśniewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

15

PATRYK STACHYRA

Aleksandra Lipińska

Szkoła Podstawowa nr 16 im.Fryderyka Chopina

LUBLIN

lubelskie

1

19

BARTOSZ ZIĘZIO

Justyna Majewska

Zespół Szkół i Placówek

MONASTERZ

podkarpackie

1

27

FILIP ZARYCHTA

Jolanta Paź

IV Liceum Ogólnokształcące

KIELCE

świętokrzyskie

1

39

ZUZANNA JANKOWSKA

Monika Cieślak

Szkoła Podstawowa nr 4

SIERADZ

łódzkie

1

90

ERYK STYCZYŃSKI

Alicja Kurzydło

Gimnazjum nr 2 im. A. Kamińskiego

ŻARY

lubuskie

1

##

BĄRBĄRĄ JĄNIĄK

Radosław Witkowski

Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica

PLESZEW

wielkopolskie

1

##

JAKUB NALEPA

Ewelina Kobza

Publiczne Gimnazjum nr 2

GŁUCHOŁAZY

opolskie

1

##

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - MAT 2018 PG 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JUSTYNA JAWORSKA

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

KACPER ZIENIUK

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

2

ADAM PĘDZIWIATR

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

3

MICHAŁ NICIŃSKI

Alicja Rychlewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

ŁÓDŹ

łódzkie

1

3

OSKAR DYBOWSKI

Alicja Rychlewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

ŁÓDŹ

łódzkie

2

5

KAROL JAREMCZAK

Agata Faryniarz

I Liceum Ogólnokształcące

SŁUPSK

pomorskie

1

6

ARTUR KRZYŻYŃSKI

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

2

7

KRZYSZTOF GĄCIARZ

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

3

8

JAKUB BATKIEWICZ

Wojciech Babiański

Gdańskie Liceum Autonomiczne

GDAŃSK

pomorskie

2

8

ADAM PLEWCZYŃSKI

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

8

 

Laureaci - MAT 2018 PG 1 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

WOJCIECH SZMELICH

Jerzy Herud

I Liceum Ogólnokształcące

WODZISŁAW ŚLĄSKI

śląskie

1

11

JAKUB MIECZKOWSKI

Danuta Zarzycka

XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

WARSZAWA

mazowieckie

1

15

JAKUB WINIARSKI

Łukasiewicz Agnieszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

19

KACPER ŻUREK

Ligia Pacześniak

I Liceum Ogólnokształcące

GIŻYCKO

warmińsko-mazurskie

1

36

DOMINIK WIJATKOWSKI

Joanna Swat

II Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

39

SEBASTIAN KRÓL

Elżbieta Naróg

Zespół Szkół Licealnych

LEŻAJSK

podkarpackie

1

46

JAKUB MISIURKA

Agata Opyt

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁUBCZYCE

opolskie

1

66

KAROLINA HOFFA

Ewa Narodowiec

I Liceum Ogólnokształcące

WĄGROWIEC

wielkopolskie

1

73

MICHAŁ MROZIŃSKI

Jolanta Wronka

I Liceum Ogólnokształcące

RABKA -ZDRÓJ

małopolskie

1

82

 

KLASY 2

Laureaci - MAT 2018 PG 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MACIEJ DZIUBA

Joanna Swat

II Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

1

RADOSŁAW GIRUL

Mariola Konefał

Szkoła Podstawowa nr 76

WROCŁAW

dolnośląskie

1

2

PIOTR SAWICKI

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

3

NATALIA DZIADOSZ

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

4

MIKOŁAJ GRZEBIELUCH

Joanna Swat

II Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

2

5

WOJCIECH KOLESIŃSKI

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

5

 

Laureaci – MAT 2018 PG 2 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ KOLANKIEWICZ

Danuta Dworczyk

Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego

PŁOCK

mazowieckie

1

9

MIKOŁAJ STRZAŁA

Jolanta Wronka

I Liceum Ogólnokształcące

RABKA -ZDRÓJ

małopolskie

1

13

SZYMON AUGUSTYNOWICZ

Natalia Tabak

I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego

EŁK

warmińsko-mazurskie

1

15

SZYMON FRELICH

Jerzy Herud

I Liceum Ogólnokształcące

WODZISŁAW ŚLĄSKI

śląskie

1

16

ŁUKASZ ŁOBODZIŃSKI

Elżbieta Naróg

Zespół Szkół Licealnych

LEŻAJSK

podkarpackie

1

19

ADAM ZACHARCZUK

Radosław Witkowski

Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica

PLESZEW

wielkopolskie

1

33

MARCELINA JAGIEŁKA

Wojciech Babiański

Gdańskie Liceum Autonomiczne

GDAŃSK

pomorskie

1

41

JAKUB KOCHAŃSKI

Łukasiewicz Agnieszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

53

ADRIAN STAŃDO

Alicja Rychlewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

ŁÓDŹ

łódzkie

1

63

ALEKSANDER WÓJTOWICZ

Eliza Czerska-Pokraka

II Liceum Ogólnokształcące

LUBARTÓW

lubelskie

1

73

 

KLASY 3

Laureaci - MAT 2018 PG 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ LAMPERT

Jerzy Herud

I Liceum Ogólnokształcące

WODZISŁAW ŚLĄSKI

śląskie

1

1

MACIEJ MARUSZCZAK

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

HUBERT BUDZYŃSKI

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

MATEUSZ BŁAJDA

Łukasiewicz Agnieszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

4

RENATA RÓLKIEWICZ

Katarzyna Wiśniewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

4

JAKUB KUJAWA

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

4

KORNEL KSIĘŻAK

Eliza Siewruk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

4

 

Laureaci - MAT 2018 PG 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JADWIGA ZIĘBA

Anna Worwa

Zespół Szkół

RABKA-ZDRÓJ

małopolskie

1

9

PAWEŁ WESOŁOWSKI

Joanna Swat

II Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

13

KAROLINA WILK

Alicja Rychlewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

ŁÓDŹ

łódzkie

1

21

ŁUKASZ ŁUCZYŃSKI

Agata Kępka

V Liceum Ogólnokształcące

LUBLIN

lubelskie

1

26

JAKUB KWIETNIEWSKI

Danuta Zarzycka

XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

WARSZAWA

mazowieckie

1

29

MARCIN RYPYŚĆ

Tomasz Jakubasz

Liceum Ogólnokształcące

STRZYŻÓW

podkarpackie

1

30

KRZYSZTOF PIĘTA

Małgorzata Józefowicz

Liceum Ogólnokształcące

GRODZISK WIELKOPOLSKI

wielkopolskie

1

35

JAKUB DWORZAŃSKI

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

42

KRZYSZTOF SZAFRAŃSKI

Wojciech Babiański

Gdańskie Liceum Autonomiczne

GDAŃSK

pomorskie

1

42

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: