Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking Maks 2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu MAKS 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział wartości i ilości nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas.

W konkursie MAKS 2016 uczestniczyło 4 532 uczniów z 858 szkół.

 

Laureat Koordynator Szkoła Miejscowość Województwo Kategoria Punkty Miejsce w kraju
Anna Wieczynska Piotr Buczek No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna MAZOWIECKIE SP2 315 1
Tymon Sidor Beata Pogon Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Kraków MAŁOPOLSKIE SP2 304 2
Vanessa Pusz Piotr Buczek No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna MAZOWIECKIE SP2 295 3
Szymon Lenarczyk Piotr Buczek No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna MAZOWIECKIE SP2 289 4
Franek Saganowski Piotr Buczek No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna MAZOWIECKIE SP2 253 5
Emanuel Denos Piotr Buczek No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna MAZOWIECKIE SP2 235 6
Adrian Czapski Dorota Wawrzycka Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach MORAWICA ŚWIĘTOKRZYSKIE SP2 234 7
Joachim Jasiega Elżbieta Ługowska Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy Oleśnica DOLNOŚLĄSKIE SP2 221 8
Lena Maciejczak Piotr Buczek No Bell Szkoła Podstawowa Montessori Konstancin-Jeziorna MAZOWIECKIE SP2 220 9
Michal Stoklosa Sylwia Puto Szkoła Podstawowa nr 23 Sosnowiec ŚLĄSKIE SP2 209 10
Daniel slifierski Katarzyna Ślifierska Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. H. Jordana w Łodzi Łódź ŁÓDZKIE SP3 417 1
Mateusz Ozog Piotr Ożóg Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 w Rzeszowie Rzeszów PODKARPACKIE SP3 369 2
Maciej Torz Ewa Frankowska Szkoła Podstawowa nr 6 z Odddziałami Integracyjnymi Poznań WIELKOPOLSKIE SP3 353 3
Maksymilian Kokot Edyta Kowalska Szkoła Podstawowa nr 91 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE SP3 343 4
Stanislaw Piasecki Joanna Duda Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE SP3 341 5
Andrzej Baranowski Elżbieta Wilińska Pałac Młodzieży   KUJAWSKO-POMORSKIE SP3 313 6
Maja Kaczmarek Maria Kończal Szkoła Podstawowa nr 2 ŻNIN KUJAWSKO-POMORSKIE SP3 299 7
Bartosz Wrobel PAWEŁ WITCZAK Szkoła Podstawowa nr 143 WARSZAWA MAZOWIECKIE SP3 275 8
Piotr Wawrzyniewicz Beata Górka-Szczepanek Zespół Szkół nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa MAZOWIECKIE SP3 264 9
Ignacy Jackl Beata Górka-Szczepanek Zespół Szkół nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa MAZOWIECKIE SP3 261 10
Jonasz Koscikiewicz Anna Stężała ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMORSKIE SP4 480 1
Robert Sobonski Monika Łodygowska Zespół Szkół w Otrębusach Otrębusy MAZOWIECKIE SP4 336 2
Mateusz Bednarczyk Jolanta Ryczko Szkoła Podstawowa Nr 45 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE SP4 331 3
Franciszek Kostka Mirosława Sobczyńska Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wlkp. WIELKOPOLSKIE SP4 329 4
Adam Szancer Agnieszka Kotarska Szkoła Podstawowa Nr 61 Kraków MAŁOPOLSKIE SP4 315 5
Szymon Kramek Renata Mucha Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi Złotoryja DOLNOŚLĄSKIE SP4 311 6
Witold Biczyk Renata Sawicka- Strankowska Szkoła Podstawowa nr 33 Warszawa MAZOWIECKIE SP4 308 7
Michal Dzwigaj Ewa Kuźmiak SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA W PRZEMKOWIE PRZEMKÓW DOLNOŚLĄSKIE SP4 302 8
mateusz bienko Danuta Piórkowska Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi Wrocław DOLNOŚLĄSKIE SP4 293 9
Maciej Bakuniak Maciej Wiśniewski Szkoła Podstawowa nr 63 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE SP4 290 10
Tomasz Stachurski Iwona Bartosiak Szkoła Podstawowa nr 118 Warszawa MAZOWIECKIE SP5 578 1
Mateusz Wojcicki Anna Szala Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Magdaleny Jakubiak Piotrków Tryb. ŁÓDZKIE SP5 546 2
Konrad Andruchow Joanna Raszczuk SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Bolesławiec DOLNOŚLĄSKIE SP5 500 3
Marcin Strugalski Barbara Tyrała Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie Skawina MAŁOPOLSKIE SP5 485 4
Maciej Banas MELANIA SIKORA Szkoła Podstawowa nr 2 Reda POMORSKIE SP5 482 5
Maciej Ignaciuk Katarzyna Leszczyńska Zespół Szkół w Dziekanowie Leśnym Łomianki MAZOWIECKIE SP5 479 6
Cyprian Ziolkowski Agnieszka Haszto Szkoła Podstawowa Nr 23 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE SP5 465 7
Mikolaj Jacaszek Agnieszka Czarna SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZCHLESIE WIERZCHLAS ŁÓDZKIE SP5 425 8
Krzysztof Salata Anna Piech Szkoła Podstawowa nr 27 Kraków MAŁOPOLSKIE SP5 424 9
Lukasz Cyganiuk Agnieszka Chotomska Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Opole OPOLSKIE SP5 403 10
Antoni Pilat Monika Zawistowska Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa MAZOWIECKIE SP6 605 1
Mikolaj Filipiuk Jadwiga Kost Szkoła Podstawowa nr 12 Studzionka ŚLĄSKIE SP6 575 2
Tomasz Iwanek iz.janota@gmail.com Katolicka Szkoła Podstawowa Cieszyn ŚLĄSKIE SP6 532 3
Mateusz Battek Piotr Okoń Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie Skawina MAŁOPOLSKIE SP6 528 4
Michal Mokrzycki Mariola Frymark Zespół Szkół Sportowych KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE SP6 526 5
Michal Krok Sylwia Kloc Szkoła Podstawowa nr 16 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE SP6 495 6
Ryszard Cherezniak Joanna Baciak Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi Bielawa DOLNOŚLĄSKIE SP6 480 7
Tomasz Paja Maria Jerzak Szkoła Podstawowa Nr 8 Rzeszów PODKARPACKIE SP6 466 8
Bartlomiej Bichta Agnieszka Forysiak Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Ozorków ŁÓDZKIE SP6 463 9
Jakub Lakutowicz Anna Skoczek Szkoła Podstawowa Nr 31 Lublin LUBELSKIE SP6 454 10
Radoslaw zak Graff Aleksandra Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej Kraków MAŁOPOLSKIE G1 726 1
Pawel Lamza Jacek Cembrzyński Gimnazjum nr 1 Łaziska Górne ŚLĄSKIE G1 675 2
Oskar Czupowski Czesław Drozdowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE G1 651 3
Szymon Kuzniar Maja Poniatowska Szczecin International School - SIS Sp. zo.o. - Zespół Szkół Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE G1 600 4
Damian Dabrowski Czesław Drozdowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE G1 566 5
Jakub Puzio Marzenna Grochowalska Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Giżycko WARMIŃSKO-MAZURSKIE G1 559 6
Adam Matys Grażyna Druzgała GIMNAZJUM NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM.KS.J.SZAFRANKA BYTOM ŚLĄSKIE G1 520 7
Maciej Herman Dorota Tomczyk-Trzaska Liceum Sportowe GIMBASKET WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE G1 493 8
Konrad Niemczyk Aleksandra Watral  Gimnazjum im. Armii Krajowej Janów ŚLĄSKIE G1 491 9
Jakub Wierzbowski Małgorzata Malczewska Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży Łomża PODLASKIE G1 490 10
Dominik Pasierbiewicz Aleksandra Królikowska Zespół Szkół Nr 2 Opole Lubelskie LUBELSKIE G2 754 1
Michal Nicinski Barbara Oziemska Publiczne Gimnazjum Nr 17 Łódź ŁÓDZKIE G2 620 2
Kacper zurek Marzenna Grochowalska Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Giżycko WARMIŃSKO-MAZURSKIE G2 553 3
Filip Misiak Joanna Ostrowska Zespół Szkół w Michałowicach MICHAŁOWICE MAZOWIECKIE G2 536 4
Katarzyna Kaczak Cierpik Ewa Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Tarnów MAŁOPOLSKIE G2 530 5
Michal Korwek Małgorzata Malczewska Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży Łomża PODLASKIE G2 523 6
Krzysztof Gawlowski Anna Dmochowska Zespół Szkół nr 5 Płock MAZOWIECKIE G2 515 7
Jakub Glowacki Maciej Szwengiel Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa Częstochowa ŚLĄSKIE G2 513 8
Tomasz Malecki Agata Parzygnat Gimnazjum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Klikuszowej Klikuszowa MAŁOPOLSKIE G2 505 9
Igor Kuniewicz ALEKSANDRA LIPIŃSKA Gimnazjum nr 16 im.Fryderyka Chopina w Lublinie Lublin LUBELSKIE G2 502 10
Radoslaw Girul Ewa Znamirowska Zespół Szkół nr 4 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE G3 892 1
Jakub Gasiewski Małgorzata Malczewska Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży Łomża PODLASKIE G3 707 2
Michal Kolankiewicz Anna Dmochowska Zespół Szkół nr 5 Płock MAZOWIECKIE G3 633 3
Mateusz Zalewski Anna Jastrzębska Zespół Szkół nr 6 ZAMOŚĆ LUBELSKIE G3 613 4
Patryk Nikonowicz Małgorzata Malczewska Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży Łomża PODLASKIE G3 581 5
Jakub zmujdzin Anna Dmochowska Zespół Szkół nr 5 Płock MAZOWIECKIE G3 570 6
Jakub Gawlik Agnieszka Kamińska Zespół Szkół w Zegrzu Zegrze MAZOWIECKIE G3 563 7
Hubert Gorecki Bożena Krzyżanowska Społeczne Gimnazjum nr 14 STO Warszawa MAZOWIECKIE G3 547 8
Filip Pilarek Ewa Witkowska Gimnazjum nr 4 Olkusz MAŁOPOLSKIE G3 546 9
Krzysztof Zdancewicz Katarzyna Niedźwiecka Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach SUWAŁKI PODLASKIE G3 546 10
Krzysztof Rogowski Rafał Spręga Technikum Informatyczne SCI Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE LO1 689 1
Ryszard Gromek Czesław Drozdowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE LO1 668 2
Krzysztof Goliszek Andrzej Giszczak Prywatne Liceum i Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego Lublin LUBELSKIE LO1 631 3
Pawel Pekala Jerzy Herud I Liceum Ogólnokształcące Wodzisław Śląski ŚLĄSKIE LO2 927 1
Adam Rydelek Wojciech Babiański Gdańskie Liceum Autonomiczne GDAŃSK POMORSKIE LO2 802 2
Tomasz Makowski Anna Balewska Zespół Szkół Ogólnokształcących Iława WARMIŃSKO-MAZURSKIE LO2 745 3
Krzysztof Lambrecht Czesław Drozdowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin ZACHODNIOPOMORSKIE LO3 1200 1
Szymon Janikowski Jerzy Herud I Liceum Ogólnokształcące Wodzisław Śląski ŚLĄSKIE LO3 1179 2
Bartosz Kuncer Wojciech Babiański Gdańskie Liceum Autonomiczne GDAŃSK POMORSKIE LO3 1123 3

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: