Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking Deutschfreund 2017

 

 

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu Deutschfreund 2017. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie, uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 75% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 5 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDRA MATELA     

Katarzyna Sobczyk-Kula

Szkoła Podstawowa nr 7

Szczecin

zachodniopomorskie

1

1

JAN HOMMEL            

Jadwiga Sucharzewska

Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

WROCŁAW

dolnośląskie

1

3

 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARCELINA NAWRACAJ    

Agnieszka Ścisłowska-Cegła

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28

Opole

opolskie

1

4

VICTORIAHORM AŃSKA    

Anna Szczepańska

Prywatna Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiego

Kraków

małopolskie

1

6

MARTYNA MASŁOWSKA     

Małgorzata Pluta

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

LUBLINIEC

śląskie

1

11

WERONIKA BULA         

Małgorzata Pluta

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

LUBLINIEC

śląskie

1

11

DAVIDDŻARNOWSKI       

Hanna Żarnowska

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

Kwidzyn

pomorskie

1

16

KR ZSZTOF ROŻEK       

Iwona Stanowska

Zespół Szkół

Skierniewice

łódzkie

1

17

MARTA NOWAK           

Iwona Kasprzak

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

ZĄBKI

mazowieckie

1

18

IGA KRAWIEC

Katarzyna Romek

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Białystok

podlaskie

1

64

PAWEŁ SOWAŁA           

Wiktoria Stebel

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

DREZDENKO

lubuskie

1

75

IGOR KONONOWICZ        

Aldona Mackiewicz

Szkoła Podstawowa

Lubniewice

lubuskie

1

75

KRZYSZTOFKOSELA       

Marzena Podkowa

Szkoła Podstawowa nr 34

KIELCE

świętokrzyskie

1

75

PAWEŁ JAROSZEWICZ     

Dorota Jankowska

Pałac Młodzieży

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

81

 

KLASY 6

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 SP 6 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

SEWERYN PIEKARZZ      

Magdalena Chrobak

Szkoła Podstawowa

BANICA

małopolskie

1

1

ROKSANA PERZANOWSKA   

Beata Bukowska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

NAMYSŁÓW

opolskie

1

1

HANNA SPYRA           

monika spyra

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi

Duszniki Zdrój

dolnośląskie

1

3

 

 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 SP 6 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

FRANCISZEK MIRECKI    

Małgorzata Wróbel

Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkan i Dialogu im. Willy'ego Brandta

Warszawa

mazowieckie

1

4

JAKUB JAŚKOWIAK       

Małgorzata Wichłacz

Szkola Podstawowa nr 3

LUBOŃ

wielkopolskie

1

6

DAWID KOMPAŁA         

Małgorzata Pluta

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

LUBLINIEC

śląskie

1

7

FRANCISZEK BIEŃKO     

Małgorzata Pluta

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

LUBLINIEC

śląskie

1

7

MICHAŁ LIPIEC         

Magdalena Celmer

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Łódź

łódzkie

1

10

DAWID KUCHARSKI       

Danuta Cichosz

Szkoła Podstawowa Nr 56

Szczecin

zachodniopomorskie

1

13

JULIA HINTZ           

Lucyna Dorawa

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

Sopot

pomorskie

1

34

KACPER WOŻNIAK

Wozniak Agnieszka

II Liceum Ogólnokształcące w Końskich

Końskie

świętokrzyskie

1

39

JAKUB CZERNICKI       

Lidia Lula

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy

Dębica

podkarpackie

1

61

ALICJA JAKOWCZUK      

Wiktoria Stebel

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

DREZDENKO

lubuskie

1

65

 

 

KLASY 7

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 SP 7 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEXANDRA FILIPOWICZ  

KAMILA SCHWARZ

Gdyńska Szkoła Społeczna

Gdynia Grabówek

pomorskie

1

1

ZOFIA CIEŚLIK         

Agnieszka Boryczka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33

OPOLE

opolskie

1

1

MARCEL MACULAK        

Gabriela Rosiak

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi

WAWELNO

opolskie

1

1

IGOR WYDRZYŃSKI       

Małgorzata Wróbel

Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkan i Dialogu im. Willy'ego Brandta

Warszawa

mazowieckie

1

1

CHIARA WIDZYK         

Bartosz Olszewski

Gimnazjum Nr 10

Szczecin

zachodniopomorskie

1

1

KRYSTIAN RUDZICKI     

Edyta Gontarek

Szkoła Podstawowa

Pielgrzymka

dolnośląskie

1

6

HELENA FIKUS          

Ewa Slawik

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Korczaka

Zdzieszowice

opolskie

3

6

KACPER STEFAN

Lidia Lula

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy

Dębica

podkarpackie

1

6

JULIA PIĄTEK          

Danuta Cichosz

Szkoła Podstawowa Nr 56

Szczecin

zachodniopomorskie

2

6

FRANCISZKA DZUMLA     

Agnieszka Ścisłowska-Cegła

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28

Opole

opolskie

4

10

 

 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 SP 7 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

URSZULA POPKO         

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

1

14

AMELIA GINTOWT        

Małgorzata Pluta

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

LUBLINIEC

śląskie

1

14

MAGDALENA LADA        

Marzena Podkowa

Szkoła Podstawowa nr 34

KIELCE

świętokrzyskie

1

18

KEVIN MULLER          

Magdalena Andrysiak

Salezjańska Szkoła Podstawowa

Piła

wielkopolskie

1

26

HELENA SITAREK        

Robert Szczepański

Zespół Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego

Łódź

łódzkie

1

30

JULIA ROJEWSKA        

Anna Waśkiewicz

Zespół Szkół Katolickich

Włocławek

kujawsko-pomorskie

1

33

OLIWIER PROCHAL        

Halina Romanowska

Szkoła Podstawowa

Zielonki

małopolskie

1

33

JULIA SARLIŃSKA       

agnieszka rozestwińska

Zespół Szkół Ekologicznych

Zielona Góra

lubuskie

1

54

JULIA SILEZIN         

Ewa Stasiewicz

Szkoła Podstawowa nr 5

Biłgoraj

lubelskie

1

54

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 2

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DANIEL MAZANEK        

Aleksandra Mazanek

Gimnazjum nr 2

Podkowa Leśna

mazowieckie

1

1

MARGRETH ILGMANN      

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

Wrocław

dolnośląskie

1

2

ALICJA KUDŁA          

Joanna Lorych- Duchiewicz

Gimnazjum Nr 23

OLSZTYN

warmińsko-mazurskie

1

2

TOMASZ NIKONIUK       

Iwona Kasprzak

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

ZĄBKI

mazowieckie

2

2

MAJA SCHWARZ          

Małgorzata Frączyk

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 imienia Bohaterek Powstania Warszawskiego

Warszawa

mazowieckie

2

2

NADINE PFLUEGER       

Magdalena Piekarska-Borówka

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

Wrocław

dolnośląskie

2

6

ANNA STASZELIS        

Małgorzata Frączyk

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 imienia Bohaterek Powstania Warszawskiego

Warszawa

mazowieckie

4

6

MARTYNA PISKORZ        

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

Wrocław

dolnośląskie

3

8

ZOFIA WOJCIECHOWICZ   

Małgorzata Frączyk

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 imienia Bohaterek Powstania Warszawskiego

Warszawa

mazowieckie

5

8

 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA CZULAK          

Halina Romanowska

Szkoła Podstawowa

Zielonki

małopolskie

1

10

JERZY MUSZYŃSKI       

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

1

14

JOANNA MAZIARCZYK     

Agnieszka Łukasiewicz

Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi

Lublin

lubelskie

1

20

ANASTAZJA FRYDEL      

Agnieszka Boryczka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33

OPOLE

opolskie

1

26

ZUZANNA WIDERA        

Monika Niezgoda

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

Zabrze

śląskie

1

26

VIKTOR BERNHARD       

Agata Kupis-Piestrzeniewicz

Zespół Szkolno-Gimnazjaly

SZCZAWIN KOŚCIELNY

łódzkie

1

28

MATEUSZ HABAS         

Jadwiga Koterla

Gimnazjum nr 21

Gorzów Wlkp.

lubuskie

1

30

MICHAŁ ZASKÓRSKI      

Jadwiga Koterla

Gimnazjum nr 21

Gorzów Wlkp.

lubuskie

1

30

ANNA SOLARZ           

Marzena Nowosad

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Szczecin

zachodniopomorskie

1

33

WERONIKA LAZORYK

Marta Szreiber

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

1

49

STANISŁAW OKŁA        

Robert Soliński

Zespół Szkół Społecznych im.Mikołaja Reja

Kielce

świętokrzyskie

1

49

PAULA DERC            

Małgorzata Zaręba

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi

PUCK

pomorskie

1

73

 

KLASY 3

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

OSKAR LIPIEC                     

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

Wrocław

dolnośląskie

1

1

AMELIA WŁODARCZYK     

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

Wrocław

dolnośląskie

1

1

JAN ZAMIAR            

Olga Wysocka

Zespół Szkół Nr 14

Wrocław

dolnośląskie

1

1

MAJA LIBERA           

Agnieszka Miszczyk

Publiczne Gimnazjum w Nowinach

OSIEDLE NOWINY

świętokrzyskie

1

1

MACIEJ PADARZ         

Katarzyna Bodych

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Warszawa

mazowieckie

1

1

LEON LENTES           

Karolina Błoch

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

Warszawa

mazowieckie

1

1

GABRIELA RERAK        

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

Wrocław

dolnośląskie

4

7

MICHAŁ HADUCH         

Irena Majbroda-Kij

I Liceum Ogólnokształcące

Brzozów

podkarpackie

1

7

ANNA CZERWONKA        

Bernadeta Slonina

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

Sokołów Małopolski

podkarpackie

1

7

MAGDALENA SZADKOWSKA  

Małgorzata Frączyk

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 imienia Bohaterek Powstania Warszawskiego

Warszawa

mazowieckie

3

7

ADRIANNA ŚMIAŁEK      

Bartosz Olszewski

Gimnazjum Nr 10

Szczecin

zachodniopomorskie

1

7

 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ŁUKASZ MARCIN WIĘCŁAW 

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

1

13

MAKSIMILIAN KUBIK     

Agnieszka Boryczka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33

OPOLE

opolskie

1

17

MACIEJ PAWLACZYK      

Dorota Majewska

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Pyzdry

wielkopolskie

1

17

MICHELLE BLICHARZ     

Joanna Wróbel - Kasperska

Zespół Szkół Nr 1

Łazy

śląskie

1

20

ZOFIA STASZEWSKA      

Joanna Lorych- Duchiewicz

Gimnazjum Nr 23

OLSZTYN

warmińsko-mazurskie

1

22

MICHAŁ HAŁAS          

 Iwona Rzymowska - Hołysz

Szkoła Podstawowa nr 50

Lublin

lubelskie

1

29

JULIANNA WACHOWICZ     

Halina Romanowska

Szkoła Podstawowa

Zielonki

małopolskie

1

32

MACIEJ KOPCZYŃSKI     

Robert Szczepański

Zespół Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego

Łódź

łódzkie

1

35

DAWID ROCHOWCZYK      

Jadwiga Koterla

Gimnazjum nr 21

Gorzów Wlkp.

lubuskie

1

56

DOMINIKA JĄNKOWSKA    

Lucyna Dorawa

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

Sopot

pomorskie

1

64

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 PG 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA JOŃCA           

Joanna Mamica

I Liceum Ogólnokształcące

Chrzanów

małopolskie

1

1

JACEK PIETRUSZKIEWICZ 

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

1

2

KATARZYNA KOCJAN      

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

Szczecin

zachodniopomorskie

1

3

JULIA NEMŚ            

Aneta Mąkosa

IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

Częstochowa

śląskie

1

4

PAULINA MAŁEK         

Joanna Lorych- Duchiewicz

Gimnazjum Nr 23

OLSZTYN

warmińsko-mazurskie

1

5

PIOTR GROMEK          

Monika Gralak

Publiczne Liceum Ogólnokształcace Uniwersytetu Łódzkiego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

6

SZYMON KAZIMIERCZYK   

Agnieszka Matasek-Skoczylas

Zespół Szkół Akademickich

Zielona Góra

lubuskie

1

6

PAULINA MACALIK

Monika Niezgoda

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

Zabrze

śląskie

2

8

AGNIESZKA SZPAKOWSKA  

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

2

9

SEWERYN GIERCZYK      

Elżbieta Skomudek

Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku

KLUCZBORK

opolskie

1

10

DAMIAN ROSZAK         

Magdalena Korzeniewska-Duszek

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

BISKUPICE

kujawsko-pomorskie

1

11

ZOFIA GERESZ          

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

3

12

NATALIA POPKO         

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

3

12

ZUZANNA DYBKO         

Olga Wysocka

Zespół Szkół Nr 14

Wrocław

dolnośląskie

1

12

JAKUB GIDASZEWSKI     

Violetta Dopierała

I Liceum Ogólnokształcące

Leszno

wielkopolskie

1

12

 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 PG 1 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KATARZYNA WRÓBEL      

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

Kielce

świętokrzyskie

1

18

BARTOSZ ZIĘBA         

Anna Grędysa

Liceum Ogólnokształcące

Ropczyce

podkarpackie

1

19

BARTOSZ TOKARSKI      

Halina Kołosowska

LXIV Liceum Ogólnokształcące

Warszawa

mazowieckie

1

29

SUSANNA KARZELEK      

Dobrochna Grzesiuk

I Liceum Ogólnokształcące

Słupsk

pomorskie

1

40

JERZY FAŚCISZEWSKI    

Maria Skublewska

V Liceum Ogólnokształcące

Lublin

lubelskie

1

95

 

KLASY 2

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 PG 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DOMINIK PASZKO        

Agata Kozicka

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

BOLESŁAWIEC

dolnośląskie

1

1

ADELHEID ILGMANN      

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

Wrocław

dolnośląskie

1

1

EMILIA ŚCISŁOWICZ     

Sabina Filipiak

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

Kielce

świętokrzyskie

1

3

MARTA KOLASIŃSKA

Regina Semenowicz

Liceum Ogólnokształcące

Zgorzelec

dolnośląskie

3

4

ALEKSANDRA JAWORSKA   

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

Wrocław

dolnośląskie

3

4

MARTA CZECHOWICZ      

Małgorzata Społowicz

Liceum Ogólnokształcące Nr VII

Wrocław

dolnośląskie

3

4

CHRISTIAN FIKUS       

Monika Niezgoda

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

Zabrze

śląskie

1

7

EMILIA SZPARA         

Anna Grędysa

Liceum Ogólnokształcące

Ropczyce

podkarpackie

1

8

JAKUB PIEC            

Sabina Filipiak

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

Kielce

świętokrzyskie

2

8

PAWEŁ MOŚNY           

Bernadeta Płaczek; Sandra Płaczek

Szkoła Postawowa w Ligocie Woźnickiej

LIGOTA WOŹNICKA

śląskie

2

10

KAROL KUZIMSKI        

Lucyna Chylewska

Technikum Leśne im. Adama Loreta

Tuchola

kujawsko-pomorskie

1

11

JULIA PRZYBYSZEWSKA   

Agata Iwankiewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka

Sieradz

łódzkie

1

11

 

Laureaci – DEUTSCHFREUND 2017 PG 2 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAMILA WYRWICH        

Renata Kassner

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

13

KAMIL KACZMAREK       

Violetta Dopierała

I Liceum Ogólnokształcące

Leszno

wielkopolskie

1

13

ALEKSANDRA MLICZEK    

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

Szczecin

zachodniopomorskie

1

13

ALEKSANDRA GIENIECZKO 

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

Szczecin

zachodniopomorskie

1

13

PIOTR IKIER           

Marta Ewa Zaleska

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO

SIERPC

mazowieckie

1

24

NOEL GRAF             

Agnieszka Kalbarczyk

I Liceum Ogólnokształcące

Białystok

podlaskie

1

27

NICOLE LESNER         

Barbara Zapiórkowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Nowy Targ

małopolskie

1

27

WERONIKA MODER        

Agata Dziekańska

I Zespół Szkół

Wschowa

lubuskie

1

37

JAN KOZIOLEK

Piotr Stoltmann

Collegium Marianum, Liceum Katolickie

Pelplin

pomorskie

1

37

KATARZYNA DUDZIŃSKA   

Edyta Wołejszo

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

DZIAŁDOWO

warmińsko-mazurskie

1

47

KAROLINA KLEMPKA      

Agnieszka Trąbska

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego

Lublin

lubelskie

1

57

 

KLASY 3

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 PG 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ADRIAN SZAREK

Urszula Karska-Wnuk

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Puławach

Puławy

lubelskie

1

2

MARCEL POKORA         

Karolina Czerny

Zespół Szkół nr 10

Zabrze

śląskie

2

2

WIKTORIA WALASIK

Magdalena Korzeniewska-Duszek

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

BISKUPICE

kujawsko-pomorskie

1

4

NATALIA FELINIAK      

Aneta Organiściak-Samecka

VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

ŁÓDŹ

łódzkie

1

4

BARBARA BŁASZCZAK     

Iwona Stanowska

Zespół Szkół

Skierniewice

łódzkie

2

6

ALEKSANDRA PIĄTEK     

Aneta Organiściak-Samecka

VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

ŁÓDŹ

łódzkie

3

7

DAMIAN JAGIEŁA         

Aneta Organiściak-Samecka

VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

ŁÓDŹ

łódzkie

3

7

MAGDALENA POŁOŻYŃSKA  

Małgorzata Społowicz

Liceum Ogólnokształcące Nr VII

Wrocław

dolnośląskie

1

9

 

Laureaci - DEUTSCHFREUND 2017 PG 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

TOBIAS ROTTMANN       

Romana Kaczmarek

Zespół Szkół Łączności

Poznań

wielkopolskie

1

10

CHANTAL SZAMEIT       

Lidia Grelak - Choraczyńska

II Liceum Ogólnokształcące

Radom

mazowieckie

1

10

JULIA DRUMLAK         

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

Szczecin

zachodniopomorskie

1

10

PAULINA KASSNER

Renata Kassner

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

17

ZBIGNIEW SKOK         

Dorota Wojnar

II Liceum Ogólnokształcące

Rzeszów

podkarpackie

1

22

BERENIKA MAZUR        

Ewa Łatkowska

Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza

Ostrowiec Świętokrzyski

świętokrzyskie

1

22

YEVHENIIA KUKHARUK    

RenataChęcińska-Bicz

II Liceum Ogólnokształcące

MYŚLENICE

małopolskie

1

28

ADAM MALISZEWSKI      

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

Białystok

podlaskie

1

31

MARTYNA KUNYSZ        

Marlena Węgłowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Żary

lubuskie

1

39

ALEKSANDRA PUĆ        

Justyna Horodecka - Nowicka

Szkoła Podstawowa nr 18

Gdynia

pomorskie

1

47

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: