Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking Omnibus 2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu OMNIBUS 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. W tym roku postanowiono przyznać również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 70% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

W konkursie OMNIBUS 2016 uczestniczyło  5 543 uczniów z 183 szkół.

 

Szkoły laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych organizowanych pod Patronatem Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2015/16 otrzymają w czerwcu 2016 r. wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów. 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 2

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZOFIA TŁUCZEK         

Beata Krzywicka

Szkoła Podstawowa nr 3

ZŁOTORYJA

dolnośląskie

1

1

BARBARA PIELA          

Małgorzata Roszak

Szkoła Podstawowa nr 48

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

2

KAROLINA KISIEL       

Elżbieta Ławreszuk

Szkoła Podstawowa nr 47

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

3

GABRIELA ZORSKA       

Bożena Nilipiuk

Szkoła Podstawowa nr 2

WŁODAWA

lubelskie

1

3

ALICJA GAWRON         

Marta Nowosielecka

Szkoła Podstawowa nr 18

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

3

GABRIELA MATUSIK      

Adriana Pogorzelska

Szkoła Podstawowa nr 10

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

2

6

ANTONI KEMPIŃSKI      

Hanna Bembenek-Cisak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

GDAŃSK

pomorskie

1

6

OLIWIA BRASEL         

Kamila Ziobrowska

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

6

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MIKOŁAJ BRACISZEWSKI  

Katarzyna Mysior

Szkoła Podstawowa

ZALASEWO

wielkopolskie

1

9

GABRIELA FILIPIAK     

Barbara Skowron

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckie

1

9

AGNIESZKA MAŁECKA     

Anna Michna

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek

KRAKÓW

małopolskie

1

18

WERONIKA SROKA

MAłgorzata Makles

Szkoła Podstawowa

WILKOWIECKO

śląskie

1

18

ANTONINA IBROM        

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

39

ANGELIKA TRZEŚNIOWSKA 

Elżbieta Jankowska

Szkoła Podstawowa nr 22 z OI

RZESZÓW

podkarpackie

1

52

 

KLASY 3 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZOJA KULAS            

Barbara Fiączyk

Szkoła Podstawowa nr 7

NOWA RUDA

dolnośląskie

1

1

ANNA DĄBROWSKA        

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

1

LENA ZADROŹNA         

Urszula Zienkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 47

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

3

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MATEUSZ BROŻEK        

Joanna Papuga

Szkoła Podstawowa nr 9

TARNÓW

małopolskie

1

4

STANISŁAW BIELEŃ      

Renata Nowalińska

Fundacja "Szkoła III Tysiąclecia"- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108

WARSZAWA

mazowieckie

1

4

JULIUSZ WISZNIOWSKI   

Magdalena Raszkiewicz

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z OP BUTTERFLY SCHOOL

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

6

PAULA KONFISZ         

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

9

ZUZANNA KAMIŃSKA      

Anna Kurpiewska

Szkoła Podstawowa nr 5

KWIDZYN

pomorskie

1

20

GABRIELA ZIĘBA        

Aleksandra Gajzlerowicz

Szkoła Podstawowa nr 40

ŁÓDŹ

łódzkie

1

23

ANTONI LEHMANN        

Wioletta Kinal

Szkoła Podstawowa nr 1

DREZDENKO

lubuskie

1

23

FRANCISZEK SZCZUREK   

Bożena Nilipiuk

Szkoła Podstawowa nr 2

WŁODAWA

lubelskie

1

23

ALICJA KUNCEWICZ

Joanna Małkowska

Szkoła Podstawowa

SKALMIERZYCE

wielkopolskie

1

23

BARTOSZ PIETRUSZKIEWICZ

Elżbieta Ławreszuk

Szkoła Podstawowa nr 47

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

32

MARIA MATULEWICZ      

Ewa Puchalska

Zespół Szkół nr 5

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

32

MARCIN CHOŁOŁOWICZ    

Ewa Puchalska

Zespół Szkół nr 5

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

32

DOMINIK STYŁA         

Justyna Jaworska

Szkoła Podstawowa nr 39

GLIWICE

śląskie

1

32

JAKUB FRYSZKOWSKI     

Iwona Jarosz

Szkoła Podstawowa nr 4

GIŻYCKO

warmińsko-mazurskie

1

78

 

KLASY 4 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

IGNACY CHRZANOWSKI    

Justyna Lewandowska

Szkoła Podstawowa nr 62

POZNAŃ

wielkopolskie

1

1

POLA CIUNEL           

Aleksandra Jagiełłowicz

Zespół Szkół nr 69

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

ANTONIA RYCHLEWSKA    

Aleksandra Jagiełłowicz

Zespół Szkół nr 69

WARSZAWA

mazowieckie

2

3

EWA ZŁOCH             

Małgorzata Brzozowska

Szkoła Podstawowa

ŻÓŁWIN

mazowieckie

3

4

KAMIL ŹEBROWSKI       

Małgorzata Brzozowska

Szkoła Podstawowa

ŻÓŁWIN

mazowieckie

3

4

KAROLIMA GIZIŃSKA     

Aleksandra Jagiełłowicz

Zespół Szkół nr 69

WARSZAWA

mazowieckie

3

4

BŁAŻEJ FRANASIK       

Teresa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskie

1

7

KAROLINA WOJTASIK     

Małgorzata Brzozowska

Szkoła Podstawowa

ŻÓŁWIN

mazowieckie

6

7

AGATA PAROL           

Aleksandra Jagiełłowicz

Zespół Szkół nr 69

WARSZAWA

mazowieckie

6

7

GRZEGORZ PEŁECH       

Kamila Ziobrowska

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

7

HUBERT ŻACZYŃSKI      

Jolanta Kaliszczuk

Szkoła Podstawowa nr 53

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

7

ALEKSANDRA GIERAS     

Halina Walicka

Szkoła Podstawowa nr 1 z OI

BEŁCHATÓW

łódzkie

1

7

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZUZANNA LUTOSTAŃSKA   

Greloch Anna

Szkoła Podstawowa nr 9

ŁOMŻA

podlaskie

1

13

DOMINIKA PRZYTUŁA     

Justyna Szczepańczyk

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

13

BARTOSZ MUŻA          

Mirosława Meyer

Szkoła Podstawowa

JASTARNIA

pomorskie

1

13

KRZYSZTOF JANECZKO    

Marzena Święch

Szkoła Podstawowa

NIEPOŁOMICE

małopolskie

1

13

JULIA POGORZELSKA     

Marzena Święch

Szkoła Podstawowa

NIEPOŁOMICE

małopolskie

1

13

DOMINIKA KRZYSZCZUK   

Alicja Głowacka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12

WROCŁAW

dolnośląskie

1

23

NATALIA ŚPIEWAK        

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

23

JAKUB ROZWADOWSKI     

Małgorzata Marciniec

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

NISKO

podkarpackie

1

35

MAŁGOSIA WIECZORKIEWICZ

Aleksandra Możdżeń

Szkoła Podstawowa nr 1

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

55

SOPHIE PERCZYK        

Bożena Nilipiuk

Szkoła Podstawowa nr 2

WŁODAWA

lubelskie

1

60

ZOFIA ZAREMBA         

Anna Lewandowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

ŚWIEBODZIN

lubuskie

1

99

ZUZANNA SOZAŃSKA      

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

133

 

KLASY 5 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

STANISŁAW PAŃKOWSKI   

Jolanta Rysińska

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

1

MATEUSZ KOŁODZIEJ     

Ewa Gładyszewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

BYTOM

śląskie

1

1

ALEKSANDRA KROGULEC   

Kamila Ziobrowska

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

KAMILA BOGACZ

Agnieszka Arczyńska

Szkoła Podstawowa nr 75

KRAKÓW

małopolskie

1

4

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KUBA LISIECKI         

Justyna Szczepańczyk

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

5

MACIEJ MULTAN         

Agnieszka Barbasiewicz

Szkoła Podstawowa Montessori

WARSZAWA

mazowieckie

1

5

PIOTR KLECZEWSKI      

Aleksandra Jagiełłowicz

Zespół Szkół nr 69

WARSZAWA

mazowieckie

1

5

JERZY SZEMPLIŃSKI     

Barbara Skowron

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckie

1

5

ALEKSANDRA ŁUKASZUK

Beata Chudek

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskie

1

16

JULIA PAWLIK          

Halina Walicka

Szkoła Podstawowa nr 1 z OI

BEŁCHATÓW

łódzkie

1

16

ANTONI CHOJNOWSKI     

Danuta Kifner

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskie

1

29

HANNA PASZKIEWICZ     

Katarzyna Cichosz

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72

WROCŁAW

dolnośląskie

1

49

HUBERT PAŃCZAK        

Małgorzata Praczyk

Szkoła Podstawowa

TYNIEC MAŁY

dolnośląskie

1

49

GRZEGORZ JAGIELSKI    

Małgorzata Praczyk

Szkoła Podstawowa

TYNIEC MAŁY

dolnośląskie

1

49

DENIS KRYSIAK         

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

49

MICHAŁ KREIS          

Joanna Tarasiewicz

Szkoła Podstawowa

KOMORNIKI

wielkopolskie

1

49

WIKTORIA HACZKIEWICZ  

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

63

MATEUSZ KRYSA         

Wioletta Kinal

Szkoła Podstawowa nr 1

DREZDENKO

lubuskie

1

165

ZUZANNA JURASZ        

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

165

SONIA CZARKOWSKA      

Teresa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskie

1

196

FRANCISZEK MULARCZYK  

Teresa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskie

1

196

 

KLASY 6

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 6 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

IGA KASABUŁA          

Jolanta Rysińska

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

1

NATALIA OLSZEWSKA     

Marzena Bartula

Szkoła Podstawowa z OI nr 4

OŚWIĘCIM

małopolskie

1

2

TYMOTEUSZ WÓJCIK      

Justyna Szczepańczyk

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

3

AMELIA STEM LOWSKA    

Izabela Stemplowska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZŁOTORYJA

dolnośląskie

1

3

JULIA ŚWITEK          

Honorata Kawczyńska

Szkoła Podstawowa nr 58

POZNAŃ

wielkopolskie

1

3

EMILIA BOJANOWSKA     

Kamila Ziobrowska

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

3

 

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 SP 6 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB PIETRZAK        

Małgorzata Brzozowska

Szkoła Podstawowa

ŻÓŁWIN

mazowieckie

1

7

ALEKSANDRA WÓJCIK     

Monika Sikorska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

1

7

ALEKSANDRA KNAP       

Bożena Nilipiuk

Szkoła Podstawowa nr 2

WŁODAWA

lubelskie

1

9

JULIAN  ŚLĘCZKA

Beata Więcławska

Szkoła Podstawowa

BŁAŻOWA

podkarpackie

1

27

AMELIA KONFISZ        

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

50

JULIA WÓJĆICKA        

Teresa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskie

1

50

JOWITA STASIAK        

Halina Walicka

Szkoła Podstawowa nr 1 z OI

BEŁCHATÓW

łódzkie

1

50

MATEUSZ NATURALNY     

Halina Walicka

Szkoła Podstawowa nr 1 z OI

BEŁCHATÓW

łódzkie

1

50

JULIA BALCZUNAS       

Hanna Bembenek-Cisak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

GDAŃSK

pomorskie

1

62

FILIP WOLDAN          

Jadwiga Kaczorowska

Zespół Szkół

KŁOMNICE

śląskie

1

81

MARTYNA WOJEWÓDKA     

Anna Lewandowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

ŚWIEBODZIN

lubuskie

1

225

ERYKA KACPURA         

Alicja Klimczak

Szkoła Podstawowa nr 1

OLSZTYN

warmińsko-mazurskie

1

556

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - OMNIBUS 2016 GM 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

FILIP CICHOWSKI       

Ewa Gładyszewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

BYTOM

śląskie

1

1

KAROLINA KRZYSIK      

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

2

OSKAR CZUPOWSKI       

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

3

HELENA BURDZIŃSKA     

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

3

ALEKSANDRA TUŁOWIECKA 

Małgorzata Kiciak

Zespół Szkół

ROTMANKA

pomorskie

1

5

ALEKSANDRA WOŁEJSZA   

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

4

6

JULIA ŁUBNIEWSKA      

Bożena Śledziowska

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

SZCZECIN

zachodniopomorskie

4

6

NATALIA SKUDYNOWSKA   

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

8

SZYMON CHMIELEWSKI    

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

8

 

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 GM 1 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ROBERT GLUCK          

Magdalena Piwońska

Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego " Twoja Szkoła"

ŁÓDŹ

łódzkie

1

10

GABRIELA PIETRAS      

Ilona Pilarek

Publiczne Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

10

KAROL PAWELA          

Agata Głasek-Możdżonek

Pierwsze Gimnazjum Autorskie

WARSZAWA-WESOŁA

mazowieckie

1

14

BARTŁOMIEJ BANASZAK   

Elżbieta Krasnodębska

Gimnazjum nr 49

WARSZAWA

mazowieckie

1

14

IZABELA BIRUK         

Alina Wardowicz

Publiczne Gimnazjum nr 18

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

18

ZUZANNA PYC           

Aleksandra Kucharska

Powiatowy Zespół Szkół

BRZEG DOLNY

dolnośląskie

1

18

MAJA MALINOWSKA       

Katarzyna Jarzembowska

Zespół Szkół nr 10

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

33

JAN JURASZ            

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

35

MARTYNA LEŚNIAK       

Marzena Brzozowska

Gimnazjum nr 1

SANDOMIERZ

świętokrzyskie

1

35

GABRIEL ZAJĄC         

Andrzej Pawluk

Publiczne Gimnazjum nr 1

WISZNICE

lubelskie

1

43

PAULINA KULAWIAK      

Maria Babyszka

Gimnazjum im.Jana Pawła II

OSIEK NAD NOTECIĄ

wielkopolskie

1

64

DOMINIK PINKOWSKI     

Maria Babyszka

Gimnazjum im.Jana Pawła II

OSIEK NAD NOTECIĄ

wielkopolskie

1

64

 

KLASY 2

Laureaci - OMNIBUS 2016 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

HELENA HRUSZWICKA     

Joanna Wiącek

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

SZYMON KONKĘL         

Ludwika Dębicka

Niepubliczne Gimnazjum

PUCK

pomorskie

1

2

KAROLINA NOWAK        

Magdalena Filocha

Gimnazjum nr 44

WARSZAWA

mazowieckie

2

2

HUBERT PAWLUSIŃSKI    

Kamila Jagiełło

Gimnazjum nr 2

GOLENIÓW

zachodniopomorskie

1

2

MARIANNA TOMKOWIAK    

Bożena Śledziowska

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

5

MATEUSZ KOWALSKI      

Kamila Jagiełło

Gimnazjum nr 2

GOLENIÓW

zachodniopomorskie

3

6

KAJETAN ZGORZELSKI    

Kamila Jagiełło

Gimnazjum nr 2

GOLENIÓW

zachodniopomorskie

3

6

JULIA KUCHARSKA       

Tadeusz Nabywaniec

Gimnazjum

ZAGÓRZ

podkarpackie

1

8

ALICJA GRZYBEK        

Marzena Brzozowska

Gimnazjum nr 1

SANDOMIERZ

świętokrzyskie

1

8

JULIA WIECZOREK       

Elżbieta Krasnodębska

Gimnazjum nr 49

WARSZAWA

mazowieckie

3

8

ZOFIA KOWALSKA        

Aneta Tyrka

Katolickie Gimnazjum

SZCZECIN

zachodniopomorskie

5

8

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB CHYTŁA          

Aleksandra Kucharska

Powiatowy Zespół Szkół

BRZEG DOLNY

dolnośląskie

1

14

WERONIKA SZCZEPAŃCZYK 

Ewa Gładyszewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

BYTOM

śląskie

1

20

WERONIKA SZEWCZYK     

Ilona Pilarek

Publiczne Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

29

KAROLINA CEGŁOWSKA    

Andrzej Pawluk

Publiczne Gimnazjum nr 1

WISZNICE

lubelskie

1

29

SONIA PYZIAK          

Magdalena Piwońska

Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego " Twoja Szkoła"

ŁÓDŹ

łódzkie

1

33

AGATA BIEGAJ          

Justyna Szczepańczyk

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

40

KACPER MAŁAWY         

Maria Babyszka

Gimnazjum im.Jana Pawła II

OSIEK NAD NOTECIĄ

wielkopolskie

1

52

ELIZA GAIŃSKA         

Alina Wardowicz

Publiczne Gimnazjum nr 18

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

150

 

KLASY 3

Laureaci - OMNIBUS 2016 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MIKOŁAJ ZAWADKA       

Aneta Tyrka

Katolickie Gimnazjum

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

ADRIANNA WOJTYNA      

Michał Malarski

Gimnazjum nr 33 z Oddzialami Dwujęzycznymi

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

JULIA NIEZNAŃSKA      

Michał Malarski

Gimnazjum nr 33 z Oddzialami Dwujęzycznymi

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

JUSTYNA PIĘRZCHAŁA    

Kamila Jagiełło

Gimnazjum nr 2

GOLENIÓW

zachodniopomorskie

2

4

JAN WALCZAK           

Hanna Bembenek-Cisak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

GDAŃSK

pomorskie

1

5

KATARZYNA  KUPIEC     

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

5

MARCIN GRZESZCZAK     

Aneta Tyrka

Katolickie Gimnazjum

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

5

ALICJA JACKOWSKA      

Małgorzata Kiciak

Zespół Szkół

ROTMANKA

pomorskie

2

8

 

Laureaci - OMNIBUS 2016 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDRA CALICKA    

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

17

BARBARA DURMA         

Bożena Więcław

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

RYTWIANY

świętokrzyskie

1

17

WOJCIECH ACALSKI      

Justyna Szczepańczyk

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

31

MIROSŁAW DEJA         

Maria Babyszka

Gimnazjum im.Jana Pawła II

OSIEK NAD NOTECIĄ

wielkopolskie

1

31

JAKUB ZASTOCKI        

Alina Wardowicz

Publiczne Gimnazjum nr 18

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

36

JULIA BORODACZ        

Agnieszka Kurbiel-Ignarska

Gimnazjum im.św Franciszka z Asyżu

LEGNICA

dolnośląskie

1

40

ANETA SOKOŁOWSKA      

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

40

WIKTORIA MARCZYK      

Ewa Gładyszewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

BYTOM

śląskie

1

51

MIKOŁAJ SZEWCZYK      

Ewa Gładyszewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

BYTOM

śląskie

1

51

ANNA ŁAPETA           

Jadwiga Kaczorowska

Zespół Szkół

KŁOMNICE

śląskie

1

51

ADAM MAKATUN          

Magdalena Piwońska

Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego " Twoja Szkoła"

ŁÓDŹ

łódzkie

1

101

MAGDALENA MAGDZIARZ   

Ilona Pilarek

Publiczne Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

141

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: