Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking 2018

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu OMNIBUS 2018. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 2

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ANNA KUŚMIREK         

Krystyna Szerzeniewska

Zespół Szkół nr 12

LUBLIN

lubelskie

1

1

KUBA BAKLARZ          

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

OPOLE

opolskie

1

3

ALEKSANDRA PIETRYSZYN                     

Jola Bidzińska

Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin

WARSZAWA

mazowieckie

2

3

ANTONI SITKOWSKI      

Magdalena Piwońska

Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła"

ŁÓDŹ

łódzkie

1

5

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KACPER MIODUSZEWSKI                     

Beata Kolińska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

WYSOKIE MAZOWIECKIE

podlaskie

1

11

GABRIELA RYDZEWSKA    

Beata Kolińska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

WYSOKIE MAZOWIECKIE

podlaskie

1

11

BARTOSZ JĘDRZEJEWSKI  

Ewa Gładyszewska

Szkoła Podstawowa nr 32

BYTOM

śląskie

1

11

ŁUCJA MILCZ           

Agata Wodka

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek

KRAKÓW

małopolskie

1

15

KLARA PAC-POMARNACKA  

Anna Kubiak

Szkoła Podstawowa nr 1

STARGARD

zachodniopomorskie

1

15

PIOTR ŻMURKIEWICZ     

Beata Fabisiak

Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

15

KACPER MŁODAWSKI      

Beata Wrobel

Szkoła Podstawowa nr 1

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

28

JAGODA GNIEWEK        

Adriana Pogorzelska

Szkoła Podstawowa nr 10

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

32

LENA PABICH           

Dorota Dąbrowska-Młynarczyk

Szkoła Podstawowa nr 15

GDAŃSK

pomorskie

1

32

 

KLASY 3 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIUSZ WRÓBLEWSKI    

Anna Greloch

Szkoła Podstawowa nr 9

ŁOMZA

podlaskie

1

1

LENA GRABSZTUNOWICZ   

Urszula Zienkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 47

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

MACIEK TARŁOWSKI      

Grażyna Lubańska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280

WARSZAWA

mazowieckie

1

3

NATALIA PONIECKA                      

Iwona Jeziorska

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń"

JAZGARZEWSZCZYZNA

mazowieckie

2

4

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

EMIL ZWIERZYKOWSKI    

Edyta Małecka

Szkoła Podstawowa nr 1

ŻNIN

kujawsko-pomorskie

1

5

AGATA PIĘDEL          

Izabela Stemplowska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZŁOTORYJA

dolnośląskie

1

5

ELŹBIETA CISKA        

Elżbieta Tumiel

Szkoła Podstawowa nr 6

KUTNO

łódzkie

1

10

PAWEŁ WALUŚ            

Ewa Gładyszewska

Szkoła Podstawowa nr 32

BYTOM

śląskie

1

10

ZUZANNA BROWALSKA     

Hanna Bembenek-Cisak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

GDAŃSK

pomorskie

1

20

ANTONINA BIAŁY        

Elzbieta Motyl

Szkoła Podstawowa nr 4

KĘTRZYN

warmińsko-mazurskie

1

22

JAKUB MATELA          

Krystyna Szerzeniewska

Zespół Szkół nr 12

LUBLIN

lubelskie

1

36

LENA SIĘKA            

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

OPOLE

opolskie

1

41

SZYMON BAŁUKA          

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

51

JAN FABISZ            

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

51

MATEUSZ KAWIK         

Joanna Papuga

Szkoła Podstawowa nr 9

TARNÓW

małopolskie

1

65

NINA SYPNIEWSKA       

Dagmara Kowalczyk-Filipek

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

DREZDENKO

lubuskie

1

109

KACPER STĘPIEŃ        

Beata Wrobel

Szkoła Podstawowa nr 1

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

109

NICOLA MAJOREK        

Małgorzata Łukaszczyk

Szkoła Podstawowa

GOLISZEW

wielkopolskie

1

316

EMILIA WOJTASZEK      

Małgorzata Łukaszczyk

Szkoła Podstawowa

GOLISZEW

wielkopolskie

1

316

 

KLASY 4 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

OSKAR KOWNACKI        

Agnieszka Lorczak

Szkoła Podstawowa nr 59

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

NATALIA DRAUS         

Joanna Papuga

Szkoła Podstawowa nr 9

TARNÓW

małopolskie

1

2

MARTYNA TERLECKA      

Barbara Głowacka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola

WISZNICE

lubelskie

1

2

OLIWIA KWIATKOWSKA    

Agnieszka Strembicka

Szkoła Podstawowa nr 20

WROCŁAW

dolnośląskie

1

2

ŁUKASZ FIDLER         

Małgorzata Brzozowska

Szkoła Podstawowa

ŻÓŁWIN

mazowieckie

1

5

SZYMON URBAN          

Halina Walicka

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

BEŁCHATÓW

łódzkie

1

6

TADEUSZ RYLSKI        

Katarzyna Duda

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckie

2

6

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAŁGORZATA RYKACZEWSKA

Anna Greloch

Szkoła Podstawowa nr 9

ŁOMZA

podlaskie

1

11

MARTA KINCEL           

Barbara Śmigasiewicz, Monika Mik, Honorata Jaćwiąg

Szkoła Podstawowa nr 59

KATOWICE

śląskie

1

11

GERARD NOWAK          

Teresa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskie

1

21

JAKUB KORZEC          

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

OPOLE

opolskie

1

25

MILENA WOLSKA         

Danuta Kifner

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskie

1

33

MATEUSZ DESZCZYŃSKI   

Elzbieta Motyl

Szkoła Podstawowa nr 4

KĘTRZYN

warmińsko-mazurskie

1

38

MILENA PRZEWOŹNIK     

Danuta Tatarewicz

Szkoła Podstawowa nr 4

JASŁO

podkarpackie

1

38

KINGA RACHWAŁ         

Krzysztof Brajta

Szkoła Podstawowa nr 6

SANOK

podkarpackie

1

38

NICOLA GOŹDZIK        

Jan Witucki

Szkoła Podstawowa nr 2

ŻNIN

kujawsko-pomorskie

1

52

MARIA WÓJCIK          

Małgorzata Zyber

Szkoła Podstawowa nr 4

PIŁA

wielkopolskie

1

52

MIKOŁAJ TOMASZEWICZ   

Jolanta Pietrenko

Zespół Szkolno-Przedszkolny

KROSNO ODRZAŃSKIE

lubuskie

1

86

 

KLASY 5 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ANNA ANDRZEJEWSKA     

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

1

1

MAJA PŁUSZEWSKA       

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

2

2

NATALIA DEPTUŁA       

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

3

3

MARTA ŁOPUSZKO        

Iwona Gątkiewicz

Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

4

KOSMA SZCZYRSKI       

Iwona Gątkiewicz

Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

5

FRANCISZEK BŁAHY      

Iwona Gątkiewicz

Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

6

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DAMIAN GAJEK          

Jolanta Matusiak- Gruchała

Szkoła Podstawowa nr 109

ŁÓDŹ

łódzkie

1

7

HANNA TENDEROWICZ     

Danuta Wiśniewska

Szkoła Podstawowa nr 4

SANDOMIERZ

świętokrzyskie

1

8

NATALIA MALINOWSKA    

Jolanta Rysińska

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

9

BARTOSZ KOZAK         

Anna Gomoła

Szkoła Podstawowa nr 28

GLIWICE

śląskie

1

12

MARIA DMOCHOWSKA      

Wiesława Stefaniuk

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskie

1

13

JAN POTACZEK          

Agata Wodka

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek

KRAKÓW

małopolskie

1

19

MAJA KOZŁOWSKA        

Agnieszka Kozak

Szkoła Podstawowa nr 18

GDYNIA

pomorskie

1

25

OSKAR WEBER           

Izabela Statkiewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

ŚWIEBODZIN

lubuskie

1

37

JEREMI OSIADACZ       

Agnieszka Strembicka

Szkoła Podstawowa nr 20

WROCŁAW

dolnośląskie

1

49

AMELIA DZIAK          

Marta Stępień

Szkoła Podstawowa nr 3

GŁUSZYCA

dolnośląskie

1

49

JOANNA DUCKA          

Elzbieta Motyl

Szkoła Podstawowa nr 4

KĘTRZYN

warmińsko-mazurskie

1

49

DOMINIKA DROŻDŻ       

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

OPOLE

opolskie

1

49

ANTONI BUKOWIŃSKI     

Katarzyna Jarzembowska

Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

59

JUSTYNA ŁASTOWSKA     

Małgorzata Zyber

Szkoła Podstawowa nr 4

PIŁA

wielkopolskie

1

59

ANNA DĄBROWSKA        

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

89

 

KLASY 6

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 6 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

GABRIELA JANKOWSKA    

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

1

1

HANIA SZOPA           

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

1

1

BASIA BOCZAR          

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

1

1

EWA ZŁOCH             

Małgorzata Brzozowska

Szkoła Podstawowa

ŻÓŁWIN

mazowieckie

4

4

ÓLIWIA WIŚNIEWSKA     

Małgorzata Brzozowska

Szkoła Podstawowa

ŻÓŁWIN

mazowieckie

4

4

MAKSYMILIAN MOROZ     

M. Ścibór

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

4

 

 

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 6 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDRA ŻAK        

Jolanta Matusiak- Gruchała

Szkoła Podstawowa nr 109

ŁÓDŹ

łódzkie

1

9

ZOFIA CYBUL           

Anna Gomoła

Szkoła Podstawowa nr 28

GLIWICE

śląskie

1

13

ALESIA SAZIO          

Barbara Pawełczyk

Szkoła Podstawowa

RATAJE SŁUPSKIE

świętokrzyskie

1

13

ANTONI SIATKA          

Marzena Święch

Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego

NIEPOŁOMICE

małopolskie

1

16

ZUZANNA LUTOSTAŃSKA   

Anna Greloch

Szkoła Podstawowa nr 9

ŁOMZA

podlaskie

1

20

ANNA BŁASZCZYK        

Katarzyna Jarzembowska

Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

20

MARCIN KWIATKOWSKI    

Hanna Bembenek-Cisak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

GDAŃSK

pomorskie

1

20

KAROLINA PIÓRKOWSKA   

Małgorzata Zyber

Szkoła Podstawowa nr 4

PIŁA

wielkopolskie

1

32

KALINA STAWARZ        

Agnieszka Stobiecka -Świtała

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72

WROCŁAW

dolnośląskie

1

41

ZUZANNA BERNACKA      

Danuta Tatarewicz

Szkoła Podstawowa nr 4

JASŁO

podkarpackie

1

41

MARTYNA CHALIMONIUK   

Wiesława Stefaniuk

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskie

1

55

ZOFIA ZAREMBA         

Izabela Statkiewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

ŚWIEBODZIN

lubuskie

1

65

HANNA BĄCZEK          

Elzbieta Motyl

Szkoła Podstawowa nr 4

KĘTRZYN

warmińsko-mazurskie

1

99

KATARZYNA MIKA        

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

OPOLE

opolskie

1

120

 

 

KLASY 7

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 7 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDRA SOLARZ     

Adriana Pogorzelska

Szkoła Podstawowa nr 10

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

1

VERONIKA KOZIRÓG      

Jolanta Matusiak- Gruchała

Szkoła Podstawowa nr 109

ŁÓDŹ

łódzkie

1

2

PATRYCJA JAMROZIK     

Małgorzata Dudek

Szkoła Podstawowa nr 151

KRAKÓW

małopolskie

1

2

OLGA MAŁKOWSKA        

Lucyna Bukalska, Iwona Boczniewicz

Szkoła Podstawowa nr 126

KRAKÓW

małopolskie

2

4

FRANCISZEK STYPIK     

Iwona Gątkiewicz

Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

4

OLIWIA MĄKA           

Jezierska Katarzyna

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

KOSZALIN

zachodniopomorskie

1

4

 

 

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 SP 7 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAROLINA DANIELUK     

Wiesława Stefaniuk

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskie

1

9

PATRYK NOWAK          

Małgorzata Woźniak

Szkoła Podstawowa nr 30 im. gen. Jerzego ZIętka

DĄBROWA GÓRNICZA

śląskie

1

9

HANNA NOWACKA         

Piotr Szostak

Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego

WARSZAWA

mazowieckie

1

13

BARBARA  SIEWERT      

Agnieszka Kozak

Szkoła Podstawowa nr 18

GDYNIA

pomorskie

1

27

MARIA PACIOREK        

Anna Kieda

Szkoła Podstawowa nr 44

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

55

SONIA CZARKOWSKA       

Teresa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskie

1

69

DARIA ZIENKIEWICZ     

Katarzyna Jarzembowska

Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

97

MARIA MAKIEŁA         

Justyna Lewandowska

Szkoła Podstawowa nr 62

POZNAŃ

wielkopolskie

1

97

ZUZANNA JARMUŻEK      

Justyna Lewandowska

Szkoła Podstawowa nr 62

POZNAŃ

wielkopolskie

1

97

BARTEK PAWLAK         

Dagmara Kowalczyk-Filipek

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

DREZDENKO

lubuskie

1

166

ALEKSANDER PIEKARZ    

Małgorzata Marciniec

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

NISKO

podkarpackie

1

184

JULIA KRĘCIEWSKA      

Elzbieta Motyl

Szkoła Podstawowa nr 4

KĘTRZYN

warmińsko-mazurskie

1

214

WERONIKA KLIMMER      

Patrycja Gabor

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

OPOLE

opolskie

1

321

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 2

Laureaci - OMNIBUS 2018 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KACPER KUŹMIUK        

Wiesława Stefaniuk

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskie

1

1

ZUZANNA KUCAŁA        

Elżbieta Matuszewska

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

EMILIA RYNKIEWICZ     

Ewa Minor

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

3

MATEUSZ NOWAKOWSKI    

Katarzyna Nowakowska

Szkoła Języków Obcych Elephant Sp. z o.o.

WOLA MROKOWSKA

mazowieckie

2

3

HELENA ŚWIĘCICKA      

Katarzyna Nowakowska

Szkoła Języków Obcych Elephant Sp. z o.o.

WOLA MROKOWSKA

mazowieckie

2

3

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MACIEJ PRUSIEWICZ     

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

6

FILIP WOLDAN          

Jadwiga Kaczorowska

Zespół Szkół

KŁOMNICE

śląskie

1

12

EMILIA MŁODAWSKA      

Beata Wrobel

Szkoła Podstawowa nr 1

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

12

MARIA PRZYBYŁA        

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

22

SONIA DANIEL          

Kamila Skonieczna

Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

29

OLIWIA WITKOWSKA      

Mirosława Meyer

Szkoła Podstawowa

JASTARNIA

pomorskie

1

76

KINGA ŚMIECHOWSKA     

Maria Babyszka

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica

OSIEK NAD NOTECIĄ

wielkopolskie

1

96

MONIKA CZAJKOWSKA     

Katarzyna Jarzembowska

Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

115

 

KLASY 3

Laureaci - OMNIBUS 2018 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KONRAD WOJTOWICZ      

Agnieszka Kozak

Szkoła Podstawowa nr 18

GDYNIA

pomorskie

1

1

JULIA URIASZ          

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

2

ALEKSANDRA WOŁEJSZA   

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

3

MARTYNA KOWALAK       

Agata Sosnowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

4

 

Laureaci - OMNIBUS 2018 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PATRYK SADOWCZYK      

Ewa Minor

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

12

ZUZANNA KASPRZAK      

Kamila Skonieczna

Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

12

FILIP CICHOWSKI       

Ewa Gładyszewska

Szkoła Podstawowa nr 32

BYTOM

śląskie

1

14

OLIWIA RĘMISZEWSKA    

Wiesława Stefaniuk

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskie

1

20

ALEKSANDRA BOLANOWSKA 

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

24

NATALIA SOKOŁOWSKA    

Luiza Borawska

Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 2

WYSOKIE MAZOWIECKIE

podlaskie

1

72

MAJA MALINOWSKA       

Katarzyna Jarzembowska

Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

99

OLA SZUL              

Bożena Więcław

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

RYTWIANY

świętokrzyskie

1

103

DOMINIK PINKOWSKI     

Maria Babyszka

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica

OSIEK NAD NOTECIĄ

wielkopolskie

1

111

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: