Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
KODY SZKÓŁ
KOD SZKOŁA MIEJSCOWOŚĆ
B1100 Szkoła Podstawowa KLIMASZEWNICA
B3507 Szkoła Podstawowa nr 3 SIEMIATYCZE
B3801 Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej MIELNIK
B4501 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki WYSOKIE MAZOWIECKIE
B4506 Zespół Szkół Zawodowych WYSOKIE MAZOWIECKIE
B4512 Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 2 WYSOKIE MAZOWIECKIE
B4601 Szkoła Podstawowa CZYŻEW
B4961 Zespół Szkół SZUMOWO
B5004 Szkoła Podstawowa Nr 21 BIAŁYSTOK
B5010 Szkoła Podstawowa nr 12 BIAŁYSTOK
B5016 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 BIAŁYSTOK
B5017 Szkoła Podstawowa Nr 16 BIAŁYSTOK
B5026 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 BIAŁYSTOK
B5038 Szkoła Podstawowa nr 47 BIAŁYSTOK
B5042 Szkoła Podstawowa nr 6 BIAŁYSTOK
B5045 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi BIAŁYSTOK
B5049 Szkoła Podstawowa Nr 51 BIAŁYSTOK
B5088 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego BIAŁYSTOK
B5090 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 BIAŁYSTOK
B5164 Szkoła Podstawowa Nr 1 BIAŁYSTOK
B5183 Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi BIAŁYSTOK
B5191 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego BIAŁYSTOK
B5192 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego BIAŁYSTOK
B5194 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego BIAŁYSTOK
B5247 Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatne Gimnazjum Nr 9 i Prywatna SP nr 8 BIAŁYSTOK
B5248 Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatne Gimnazjum Nr 9 i Prywatna SP nr 8 BIAŁYSTOK
B5409 Szkoła Podstawowa im. Ks. Michała Sopoćki KSIĘŻYNO
B6014 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 ŁOMŻA
B6700 Zespół Szkolno-Przedszkolny PIĄTNICA PODUCHOWNA
C0705 Szkoła Podstawowa Integracyjna INOWROCŁAW
C0736 Szkoła Podstawowa OŚNISZCZEWKO
C1222 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego KCYNIA
C1247 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Olszewce im. Józefa Blechacza OLSZEWKA
C1305 Szkoła Podstawowa BIEGANOWO
C1401 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika TOPÓLKA
C2201 Szkoła Podstawowa nr 2 ŻNIN
C2234 Szkoła Podstawowa nr 5 ŻNIN
C2300 Zespół Szkół im.Marii Danilewicz Zielińskiej STAWKI
C5014 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 BYDGOSZCZ
C5027 Szkoła Podstawowa nr 41 BYDGOSZCZ
C5028 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego BYDGOSZCZ
C5029 Szkoła Podstawowa nr 28 BYDGOSZCZ
C5031 Szkoła Podstawowa nr 63 BYDGOSZCZ
C5036 Państwowy Zespół Szkół Muzycznych BYDGOSZCZ
C5047 Zespół Szkół nr 24 BYDGOSZCZ
C5048 Zespół Szkół nr 19 BYDGOSZCZ
C5050 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 BYDGOSZCZ
C5052 Szkoła Podstawowa nr 43 BYDGOSZCZ
C5053 Zespół Szkół i Placówek nr 1 BYDGOSZCZ
C5070 Zespół Szkół nr 14 BYDGOSZCZ
C5094 Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego "Collegium Salesianum" BYDGOSZCZ
C5159 Szkoła Podstawowa nr 60 BYDGOSZCZ
C5160 Szkoła Podstawowa nr 64 BYDGOSZCZ
C5202 Zespół Szkół im. Jana Pawła II ŁOCHOWO
C5203 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a BIAŁE BŁOTA
C5239 Technikum Mechaniczne nr 1 BYDGOSZCZ
C5515 Szkoła Podstawowa WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI
C5702 Szkoła Podstawowa MAKSYMILIANOWO
C5704 Szkoła Podstawowa NIEMCZ
C5904 Szkoła Podstawowa nr 1 SOLEC KUJAWSKI
C7000 Prywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - MODERN ACADEMY TORUN
C7060 Szkoła Podstawowa nr 10 TORUŃ
C7065 Szkoła podstawowa nr 24 TORUŃ
C7069 Szkoła Podstawowa nr 32 TORUŃ
C7080 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi BUTTERFLY SCHOOL TORUŃ
C7081 Społeczna Szkoła Podstawowa TORUŃ
C7605 Szkoła Podstawowa ŁYSOMICE
C7902 Szkoła Podstawowa w ŁĄŻYNIE  ŁĄŻYN
C8303 Szkoła Podstawowa BRZEZIE
D0004 Szkoła Podstawowa nr 4 BOLESŁAWIEC
D0011 Szkoła Podstawowa nr 3 BOLESŁAWIEC
D0013 Zespół Szkolno - Przedszkolny OXPRESS BOLESŁAWIEC
D0014 Szkoła Podstawowa nr 2 BOLESŁAWIEC
D0701 Szkoła Podstawowa nr 5 JAWOR
D0718 Gimnazjum nr 2 JAWOR
D0721 Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego BOLKÓW
D1212 Szkoła Podstawowa nr 8 LUBIN
D1234 Społeczna Szkoła Podstawowa im. rady Europy LUBIN
D1704 Szkoła Podstawowa nr 8 OŁAWA
D1728 Szkoła Podstawowa BYSTRZYCA
D1760 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa JELCZ-LASKOWICE
D1842 Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi CHOCIANÓW
D1904 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka PRZEMKÓW
D2215 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II LUTYNIA
D2217 Szkoła Podstawowa PISARZOWICE
D2242 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej KOSTOMŁOTY
D2301 Szkoła Podstawowa im.Adama Mickiewicza UDANIN
D2406 Szkoła Podstawowa nr 8 ŚWIDNICA
D2451 Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny ROZTOKA
D2615 Szkoła Podstawowa PĘGÓW
D2617 Szkoła Podstawowa SKOKOWA
D2630 Szkoła Podstawowa ZAWONIA
D2644 Szkoła Podstawowa nr 3 OBORNIKI ŚLĄSKIE
D2661 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza PRUSICE
D2681 Zespół Szkolno-Przedszkolny WISZNIA MAŁA
D2722 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ŻÓRAWINA
D2805 Zespół Szkół Społecznych WOŁÓW
D2806 Zespół Szkół Zawodowych BRZEG DOLNY
D2904 Szkoła Podstawowa BRASZOWICE
D2916 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym ZWRÓCONA
D3142 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 BOGATYNIA
D3306 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego ZŁOTORYJA
D5001 Szkoła Podstawowa nr 5 WROCŁAW
D5008 Gimnazjum Nr 19 WROCŁAW
D5014 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im.K.Szymanowskiego WROCŁAW
D5015 Szkoła Podstawowa PARNAS oraz Prywatne Gimnazjum Językowe Parnas WROCŁAW
D5017 Szkoła Podstawowa nr 118 WROCŁAW
D5019 Szkoła Podstawowa Nr 90 Wrocław
D5020 Szkoła Podstawowa nr 91 WROCŁAW
D5022 Szkoła Podstawowa nr 10 WROCŁAW
D5026 Szkoła Podstawowa Nr 37 WROCŁAW
D5030 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 WROCŁAW
D5031 Szkoła Podstawowa nr 76 Wrocław
D5031 Szkoła Podstawowa nr 76 WROCŁAW
D5032 Szkoła Podstawowa Nr 80 WROCŁAW
D5033 Szkoła Podstawowa nr 98 WROCŁAW
D5034 Szkoła Podstawowa Nr 80 WROCŁAW
D5040 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 WROCŁAW
D5041 Szkoła Podstawowa Nr 84 WROCŁAW
D5042 Szkoła Podstawowa nr 107 WROCŁAW
D5044 Liceum Ogólnokształcące Nr X WROCŁAW
D5046 Szkoła Podstawowa nr 61 WROCŁAW
D5047 Szkoła Podstawowa Nr 109 WROCŁAW
D5048 Szkoła Podstawowa Nr 95 WROCŁAW
D5053 Szkoła Podstawowa nr 82 WROCŁAW
D5055 Szkoła Podstawowa nr 6 WROCŁAW
D5056 Zespół Szkół nr 21 WROCŁAW
D5059 Szkoła Podstawowa nr 81 WROCŁAW
D5061 Szkoła Podstawowa nr 28 WROCŁAW
D5063 Szkoła Podstawowa nr 1 Wrocław
D5070 Szkoła Podstawowa nr 24 WROCŁAW
D5072 Szkoła Podstawowa Nr 78 WROCŁAW
D5074 Szkoła Podstawowa nr 20 WROCŁAW
D5075 Szkoła Podstawowa nr 9 WROCŁAW
D5078 Szkoła Podstawowa Nr 113 WROCŁAW
D5079 Szkoła Podstawowa nr 18 WROCŁAW
D5080 Szkoła Podstawowa Nr 23 WROCŁAW
D5080 Szkoła Podstawowa Nr 23 Wrocław
D5081 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 WROCŁAW
D5084 Szkoła Podstawowa nr 30 WROCŁAW
D5086 Szkoła Podstawowa nr 12 WROCŁAW
D5091 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 WROCŁAW
D5093 Szkoła Podstawowa "Primus" WROCŁAW
D5095 Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 WROCŁAW
D5096 Szkoła Podstawowa nr 73 WROCŁAW
D5102 Gimnazjum nr 13 WROCŁAW
D5104 Szkoła Podstawowa Nr 44 WROCŁAW
D5109 Szkoła Podstawowa Nr 47 WROCŁAW
D5115 Zespół Szkół nr 20 WROCŁAW
D5118 Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim WROCŁAW
D5119 Zespół Szkół Prywatnych "Sigma" WROCŁAW
D5120 Zespół Szkół Salezjańckich DON BOSCO Wrocław
D5124 Szkoła Podstawowa Nr 99 WROCŁAW
D5125 Liceum Ogólnokształcące Nr XII WROCŁAW
D5130 Szkoła podstawowa nr 15 WROCŁAW
D5133 Liceum Ogólnokształcące Nr III WROCŁAW
D5134 Zespół Szkół nr 5 WROCŁAW
D5137 Liceum Ogólnokształcące Nr VII WROCŁAW
D5138 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 WROCŁAW
D5138 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 WROCŁAW
D5141 Szkoła Podstawowa Nr 2 WROCŁAW
D5142 Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 3 WROCŁAW
D5145 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 WROCŁAW
D5146 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek WROCŁAW
D5161 Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 5 WROCŁAW
D5171 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 WROCŁAW
D5185 Zespół Szkół Nr 3 WROCŁAW
D5186 Zespół Szkół Nr 9 WROCŁAW
D5197 Liceum Ogólnokształcące Nr II WROCŁAW
D5210 Szkoła Podstawowa Tikkun Olam WROCŁAW
D5228 Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich CHRZĄSTAWA WIELKA
D5229 Szkoła Podstawowa nr 32 WROCŁAW
D5235 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
D5237 Szkoła Podstawowa Nr 16 WROCŁAW
D5240 Szkoła Podstawowa nr 26 WROCŁAW
D5241 Szkoła Podstawowa nr 36 WROCŁAW
D5242 Szkoła Podstawowa nr 39 WROCŁAW
D5243 Szkoła Podstawowa nr 26 WROCŁAW
D5245 Szkoła Podstawowa nr 43 WROCŁAW
D5261 Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa WROCŁAW
D5264 Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum" WROCŁAW
D5265 Szkoła Podstawowa EKOLA WROCŁAW
D5272 Szkoła Podstawowa nr 4 WROCŁAW
D5273 Gimnazjum nr 42 WROCŁAW
D5285 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego JUNIOR WROCŁAW
D5290 Gimnazjum Sportowe GIMBASKET WROCŁAW
D5301 Zespół Szkolno-Przedszkolny MIRKÓW
D5305 Zespół Szkolno-Przedszkolny DŁUGOŁĘKA
D5306 Zespół Szkolno-Przedszkolny DŁUGOŁĘKA
D5307 Szkoła Podstawowa KIEŁCZÓW
D5315 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół SIEDLEC
D5347  Szkoła Podstawowa ISKRY WROCŁAW
D5348 Zespół Szkolno-Przedszkolny DOBRZYKOWICE
D5501 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka KĄTY WROCŁAWSKIE
D5503 Szkoła Podstawowa SADKÓW
D5507 Szkoła Podstawowa w Smolcu JASZKOTLE
D5512 SZKOŁA PODSTAWOWA W SMOLCU SMOLEC
D5513 Szkoła Podstawowa ZDRÓJ WROCŁAW
D5516 Szkoła Podstawowa AMS WROCŁAW
D5600 Szkoła Podstawowa BIELANY WROCŁAWSKIE
D5614 Zespół Szkolno-Przedszkolny WYSOKA
D5801 Szkoła Podstawowa SIECHNICE
D5802 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia ŚWIĘTA KATARZYNA
D5803 Szkoła Podstawowa SIECHNICE
D5807 Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Kotowicach im. Ks. Jana Twardowskiego KOTOWICE
D5904 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego POLAKOWICE
D6000 Zespół Szkół Katolickich u św. Pankracego JELENIA GÓRA
D6003 Szkoła Podstawowa nr 11 JELENIA GÓRA
D6006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze Jelenia Góra
D6010 Szkoła Podstawowa nr 10 JELENIA GÓRA
D6013 Zespół Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 JELENIA GÓRA
D6044 Zespół Szkół Społecznych STO JELENIA GÓRA
D6403 Szkoła Podstawowa nr 1 PIECHOWICE
D6600 Szkoła Podstawowa w Gminnym Zespole Szkół im. Wandy Rutkiewicz JANOWICE WIELKIE
D6904 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego PODGÓRZYN
D6906 Szkoła Podstawowa im.Wł. St. Reymonta ŚCIEGNY
D7001 II Liceum Ogólnokształcace LEGNICA
D7003 Szkoła Podstawowa Nr 6 LEGNICA
D7004 Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich LEGNICA
D7007 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Zofii Kossak LEGNICA
D7016 Szkoła Podstawowa nr 19 LEGNICA
D7018 Szkoła Podstawowa nr 9 LEGNICA
D7019 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego LEGNICA
D7021 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica LEGNICA
D7023 Zespół Szkół Muzycznych LEGNICA
D7028 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny LEGNICA
D8004 Szkoła Podstawowa Fundacji "Clever" WAŁBRZYCH
D8028 Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki WAŁBRZYCH
D8601 Szkoła Podstawowa nr 3 GŁUSZYCA
D8703 Publiczna Szkoła Podstawowa MIEROSZÓW
D9999 EDUKACJA DOMOWA WROCŁAW
E0005 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi BEŁCHATÓW
E0013 I Liceum Ogólnokształcące BEŁCHATÓW
E0016 Niepubliczna Szkoła Podstawowa BEŁCHATÓW
E0027 VI Liceum Ogólnokształcące BEŁCHATÓW
E0202 Szkoła Podstawowa Nr 9 KUTNO
E0203 Gimnazjum nr 2 KUTNO
E0205 Szkoła Podstawowa Nr 6 KUTNO
E1008 Zespół Szkół Prywatnych OPOCZNO
E1014 Liceum Ogólnokształcące OPOCZNO
E1026 Szkoła Podstawowa JANUSZEWICE
E1141 Szkoła Podstawowa ŻARNÓW
E1236 Szkoła Podstawowa DOBROŃ
E1241 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
E1812 II Liceum Ogólnokształcące RADOMSKO
E1813 I Liceum Ogólnokształcące RADOMSKA
E1831 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 RADOMSKO
E2008 Publiczna Szkoła Podstawowa PRZEDBÓRZ
E2308 Szkoła Podstawowa nr 9 SIERADZ
E2310 Szkoła Podstawowa DĄBROWA WIELKA
E2313 Szkoła Podstawowa Gimy Sieradz im. Jana Pawła II SIERADZ
E2314 Szkoła Podstawowa Gimy Sieradz im. Jana Pawła II SIERADZ
E2600 Szkoła Podstawowa nr 12 TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2613 I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2634 Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2901 Gimnazjum nr 1 WIELUŃ
E2908 Szkoła Podstawowa RUDA
E3086 Szkoła Podstawowa WIERZCHLAS
E3402 Szkoła Podstawowa nr 12 ZGIERZ
E3407 Szkoła Podstawowa nr 3 Zgierz
E3434 I Społeczna Szkoła podstawowa TPZ ZGIERZ
E3441 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki GŁOWNO
E3521 Szkoła Podstawowa im. Ks Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia RĄBIEŃ
E3561 Szkoła Podstawowa PARZĘCZEW
E3604 Szkoła Podstawowa DOBRA
E3605 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza NIESUŁKÓW
E3700 Szkoła Podstawowa DOBRZELÓW
E5004 Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego ŁÓDŹ
E5005 Szkoła Podstawowa nr 110 ŁÓDŹ
E5007 Szkoła Podstawowa Nr 37 ŁÓDŹ
E5009 Szkoła Podstawowa nr 44 ŁÓDŹ
E5014 Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. H. Jordana ŁÓDŹ
E5017 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego ŁÓDŹ
E5023 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego ŁÓDŹ
E5024 Szkoła Podstawowa nr 5 ŁÓDŹ
E5025 Szkoła Podstawowa nr 190 ŁÓDŹ
E5029 Szkoła Podstawowa nr 19 ŁÓDŹ
E5030 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" ŁÓDŹ
E5034 Szkoła Podstawowa nr 205 ŁÓDŹ
E5037 Szkoła Podstawowa nr 204 ŁÓDŹ
E5038 Publiczne Gimnazjum nr 44 ŁÓDŹ
E5052 Szkoła Podstawowa nr 152 ŁÓDŹ
E5054 Szkoła Podstawowa nr 189 ŁÓDŹ
E5055 Szkoła Podstawowa nr 34 ŁÓDŹ
E5056 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 ŁÓDŹ
E5056 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 Łódź
E5057 Publiczne Gimnazjum nr 36 ŁÓDŹ
E5066 Szkoła Podstawowa nr 162 ŁÓDŹ
E5067 Szkoła Podstawowa nr 58 ŁÓDŹ
E5070 Szkoła Podstawowa nr 193 ŁÓDŹ
E5079 Szkoła Podstawow nr 199 Łódź
E5083 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha ŁÓDŹ
E5094 XXVI Liceum Ogólnokształcące ŁÓDŹ
E5097 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka ŁÓDŹ
E5098 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej ŁÓDŹ
E5099 Szkoła Podstawowa nr 64 im. H. Ch. Andersena ŁÓDŹ
E5100 Szkoła Podstawowa Nr 61 ŁÓDŹ
E5107 XXXIII Liceum Ogólnokształcące ŁÓDŹ
E5108 Szkoła Podstawowa nr 6 ŁÓDŹ
E5112 Szkoła Podstawowa Nr 149 z Klasami Inregracyjnymi im. Obrońców Westerplatte ŁÓDŹ
E5125 Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki ŁÓDŹ
E5127 Szkoła Podstawowa nr 169 ŁÓDŹ
E5128 Szkoła Podstawowa Nr 202 ŁÓDŹ
E5132 Szkoła Podstawowa Nr 41 ŁÓDŹ
E5162 Zespół Szkół Salezjańskich im. Księdza Bosko ŁÓDŹ
E5175 Zespół Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego ŁÓDŹ
E5176 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ŁÓDŹ
E5185 Publiczne Liceum Ogólnokształcace Uniwersytetu Łódzkiego ŁÓDŹ
E5213 XXIV Liceum Ogólnokształcące ŁÓDŹ
E5215 XXV Liceum Ogólnokształcące ŁÓDŹ
E5248 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School ŁÓDŹ
E5269 Szkoła Podstawowa nr 184 ŁÓDŹ
E5277 Szkoła Podstawowa Nr 23 ŁÓDŹ
E5282 Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi ŁÓDŹ
E5286 Szkoła Podstawowa nr 40 ŁÓDŹ
E5288 Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Stefana Linkego ŁÓDŹ- GÓRNA
E5293 Szkoła Podstawowa nr 91 im. L. Teligi ŁÓDŹ
E5301 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza WIŚNIOWA GÓRA
E5310 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej U. Moryc Sp. J. ŁÓDŹ
E5310 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej U. Moryc Sp. J. ŁÓDŹ
E5316 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 ŁSSO ŁÓDŹ
E5318 "Nasza Szkoła" Fundacja Oświatowa ŁÓDŹ
E5428 Filia Szkoły Podstawowej nr 162 ŁÓDŹ
E5602 Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły STARE SKOSZEWY
E6008 Szkoła Podstawowa nr 11 PIOTRKÓW TRYBUNALKSI
E6012 I Liceum Ogólnokształcące PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
E6047 Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Magdaleny Jakubiak PIOTRKÓW TRYB.
E6407 Szkoła Podstawowa MOSZCZENICA
E7003 ZSSO - Szkoła Podstawowa Nr 5 SKIERNIEWICE
E7008 Szkoła Podstawowa nr 2 SKIERNIEWICE
E7017 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Źródła" SKIERNIEWICE
F0802 Publiczna Szkoła Podstawowa STRZELCE KRAJEŃSKIE
F0881 Publiczna Szkoła Podstawowa GOŚCIMIEC
F0901 Szkoła Podstawowa SULĘCIN
F0915 Szkoła Podstawowa BOCZÓW
F0921 Szkoła Podstawowa KRZESZYCE
F0923 Szkoła Podstawowa KOŁCZYN
F1002 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 ŚWIEBODZIN
F1004 Publiczne Gimnazjum nr 1 ŚWIEBODZIN
F1215 Liceum Ogólnokształcące ŻAGAŃ
F1400 Społeczna Szkoła Podstawowa ŻARY
F1401 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego ŻARY
F1402 Szkoła Podstawowa nr 1 ŻARY
F1406 Katolicka Szkoła Podstawowa ŻARY
F1418 Zespół Szkół Ogólnokształcących ŻARY
F1542 Zespół Szkół PRZEWÓZ
F1703 Szkoła Podstawowa KŁODAWA
F3402 Szkoła Podstawowa LUBANICE
F3631 Szkoła Podstawowa Nr 8 ZIELONA GÓRA
F3636 Szkoła Podstawowa nr 2 ZIELONA GÓRA
F5049 Szkoła Podstawowa nr 20 GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5057 Prywatna Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5802 Szkoła Podstawowa DĄBROSZYN
F6013 Zespół Edukacyjny nr 1 ZIELONA GÓRA
F6018 Zespół Szkół Katolickich ZIELONA GÓRA
F6500 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
G0307 Zespół Szkół Sportowych CZŁUCHÓW
G0331 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PIANO CZŁUCHÓW
G0617 Gimnazjum LEŹNO
G0703 Zespół Szkół Publicznych nr 1 KOŚCIERZYNA
G0706 I Liceum Ogólnokształcące KOŚCIERZYNA
G1104 Szkoła Podstawowa nr 1 MALBORK
G1285 Zespół Szkół SZTUM
G1501 Szkoła Podstawowa PUCK
G1507 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego PUCK
G1520 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi PUCK
G1582 Szkoła Podstawowa POGÓRZE
G1584 Szkoła Postawowa MOSTY
G1704 I Liceum Ogólnokształcące STAROGARD GDAŃSKI
G2080 Collegium Marianum, Liceum Katolickie PELPLIN
G2200 Szkoła Podstawowa nr 11 WEJHEROWO
G2213 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Bł. Alicji Kotowskiej WEJHEROWO
G2223 Zespół Szkół Ogólnokształcących RUMIA
G2240 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Drzeżdżona REDA
G2243 Szkoła Podstawowa nr 2 REDA
G2245 Szkoła Podstawowa nr 4 REDA
G2250 Prywatna Szkoła Podstawowa REDA
G2252 Szkoła Podstawowa nr 9 RUMIA
G2267 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek RUMIA
G2284 Technikum Nr 1 WEJHEROWO
G3901 Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Sosabowskiego DZIEMIANY
G5008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDAŃSKU GDAŃSK
G5016 Szkoła Podstawowa nr 85 GDAŃSK
G5021 III Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO GDAŃSK
G5035 Szkoła Podstawowa nr 39 GDAŃSK
G5049 Szkoła Podstawowa nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego GDAŃSK
G5052 Szkoła Podstawowa nr 43 GDAŃSK
G5054 Szkoła Podstawowa nr 46 GDAŃSK
G5058 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa GDAŃSK
G5063 Szkoła Podstawowa Nr 50 GDAŃSK
G5067 Szkoła Podstawowa Nr 24 GDAŃSK
G5069 Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" GDAŃSK
G5074 Szkoła Podstawowa nr 69 GDAŃSK
G5076 Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum GDAŃSK
G5079 Szkoła Podstawowa nr 89 GDAŃSK
G5084 Gdańska Szkoła Podstawowa GDAŃSK
G5086 Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA" im. Zjednoczonej Europy GDAŃSK
G5087 Gdańskie Gimnazjum "Lingwista" im. Hymnu Narodowego GDAŃSK
G5088 Szkoła Podstawowa nr 42 GDAŃSK
G5090 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia GDAŃSK
G5092 Niepubliczna Szkoła Podstawowa KOWALE
G5096 I Liceum Ogólnokształcące GDAŃSK
G5108 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata" GDAŃSK
G5119 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 GDAŃSK
G5168 Szkoła Podstawowa Nr 2 GDAŃSK
G5171 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Klasami Sportowymi GDAŃSK
G5187 Szkoła Podstawowa Nr 86 GDAŃSK
G5196 Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa Nr 1 GDAŃSK
G5199 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym Happy Kids Osowa GDAŃSK
G5202 Szkoła Podstawowa WIŚLINA
G5207 Zespół Szkół ROTMANKA
G5520 Szkoła Podstawowa ŻELISTRZEWO
G6006 Szkoła Podstawowa nr 12 GDYNIA
G6009 Gimnazjum Jezuitów GDYNIA
G6015 Szkoła Podstawowa nr 18 GDYNIA
G6019 Zespół Szkół nr 10 GDYNIA
G6027 IX Liceum Ogólnokształcące GDYNIA
G6028 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Sw. Rodziny GDYNIA
G6031 Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych GDYNIA
G6032 Szkoła Podstawowa nr 35 GDYNIA
G6033 Szkoła Podstawowa nr 17 GDYNIA
G6034 Szkoła Podstawowa nr 13 GDYNIA
G6083 Szkoła Podstawowa nr 10 GDYNIA
G6089 Szkoła Podstawowa nr 37 GDYNIA
G6802 Zespół Szkół Publicznych KOKOSZKOWY
G7202 Szkoła Podstawowa nr 1 USTKA
G7400 Społeczna Szkoła Podstawowa NIEPOGLĘDZIE
G7407 Społeczne Gimnazjum NIEPOGLĘDZIE
K0000 Zespół Szkół Nr 1 BOCHNIA
K0010 Publiczne Liceum Profilowane BOCHNIA
K0035 Szkoła Podstawowa DRWINIA
K0068 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 KRAKÓW
K0069 Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. F. Blachnickiego KRAKÓW
K0119 Publiczna Szkoła Podstawowa LESZCZYNA
K0264 Zespół Szkół CZCHÓW
K0437 Szkoła Podstawowa Nr 3 CHRZANÓW
K0445 Szkoła Podstawowa LUSZOWICE
K0451 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza CHRZANÓW
K0502 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 DĄBROWA TARNOWSKA
K0705 Miejski Zespół Szkół Nr 5 Gorlice
K0706 Zespół Szkół w Szymbarku SZYMBARK
K0709 Zespół Szkół Nr 1 GORLICE
K0743 Zespół Szkolno-Przedszkolny BINAROWA
K0842 Szkoła Podstawowa Nr 1 im.KaOSG ROPA
K0962 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego SZERZYNY
K1303 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II MYŚLENICE
K1305 Szkoła Podstawowa nr 4 MYŚLENICE
K1316 Zespół Placówek Oświatowych BORZĘTA
K1321 Szkoła Podstawowa DOBCZYCE
K1343 Szkoła Podstawowa nr 2 MYŚLENICE
K1355 Szkoła Podstawowa nr 2 DOBCZYCE
K1435 Publiczne Gimnazjum KRZESZOWICE
K1556 Technikum w Zespole Szkół Nr 1 NOWY TARG
K1701 I Liceum Ogólnokształcace RABKA -ZDRÓJ
K1802 Szkoła Podstawowa nr 10 OLKUSZ
K1804 Szkoła Podstawowa nr 5 OLKUSZ
K1808 I Liceum Ogólnokształcące OLKUSZ
K1818 Zespół Szkolno - Przedszkolny Integracyjny Nr 1 OLKUSZ
K1839 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu OLKUSZ
K1842 Szkoła Podstawowa nr 4 Im. Fr. Nullo OLKUSZ
K1843 Szkoła Podstawowa nr 6 OLKUSZ
K1845 Szkoła Podstawowa nr 9 OLKUSZ
K1852 Szkoła Podstawowa ŻURADA
K2080 Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach KĘTY
K2084 Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Kantego KĘTY
K2994 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu KLECZNA GÓRNA
K3001 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 WIELICZKA
K3002 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Beaupre SYGNECZÓW
K3016 Szkoła Podstawowa ŁAZANY
K3022 Szkoła Podstawowa im.św.Jana Kantego w Gdowie GDÓW
K3034 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi SIERCZA
K3037 Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka im.Anny Iskry w Mietniowie MIETNIÓW
K3055 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder WOLA BATORSKA
K3055 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder WOLA BATORSKA
K3062 Gimnazjum im. Ks. Karola Wojtyły SŁAWKOWICE
K5001 Szkoła Podstawowa nr 33 KRAKÓW
K5011 Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej KRAKÓW
K5013 Szkoła Podstawowa nr 27 KRAKÓW
K5016 Szkoła Podstawowa nr 4 KRAKÓW
K5018 Szkoła Podstawowa nr 52 KRAKÓW
K5022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 KRAKÓW
K5023 Gimnazjum Nr 28 KRAKÓW
K5029 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek KRAKÓW
K5031 Szkoła Podstawowa nr 151 KRAKÓW
K5032 Szkoła Podstawowa nr 151 KRAKÓW
K5040 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej KRAKÓW
K5044 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 KRAKÓW
K5049 Szkoła Podstawowa Nr 111 KRAKÓW
K5051 Szkoła Podstawowa Nr 41 KRAKÓW
K5052 Szkoła Podstawowa nr 157 KRAKÓW
K5054 Szkoła Podstawowa nr 53 KRAKÓW 11
K5057 Szkoła Podstawowa nr 29 KRAKÓW
K5058 Szkoła Podstawowa Nr 47 KRAKÓW
K5060 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego KRAKÓW
K5066 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 KRAKÓW
K5071 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 KRAKÓW
K5072 Szkoła Podstawowa nr 156 KRAKÓW
K5077 Szkoła Podstawowa Nr 80 KRAKÓW
K5078 Szkoła Podstawowa Nr 153 KRAKÓW
K5092 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 KRAKÓW
K5094 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 30 KRAKÓW
K5096 Szkoła Podstawowa nr 1 KRAKÓW
K5097 Szkoła Podstawowa nr 1 KRAKÓW
K5104 Publiczne Gimnazjum Nr 72 Zgromadzenia Sióstr Świętego Augustyna KRAKÓW
K5111 Szkoła Podstawowa nr 72 KRAKÓW
K5112 Zespół Szkół Społecznych nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego KRAKÓW
K5118 Katolickie Liceum MONTESSORI KRAKÓW
K5119 Prywatne Gimnazjum Nr 7 KRAKÓW
K5120 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 148 KRAKÓW
K5121 Szkoła Podstawowa nr 75 KRAKÓW
K5124 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 KRAKÓW
K5128 Gimnazjum nr 24 KRAKÓW
K5131 Szkoła Podstawowa nr 123 KRAKÓW
K5139 Szkoła Podstawowa nr 7 KRAKÓW
K5143 Szkoła Podstawowa Nr 21 KRAKÓW
K5150 Prywatna Szkoła Podstawowa "Scherzo" KRAKÓW
K5158 Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St.Konarskiego KRAKÓW
K5167 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich KRAKÓW
K5171 Szkoła Podstawowa nr 56 KRAKÓW
K5177 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli KRAKÓW
K5185 Prywatna Szkoła Podstawowa SALWATOR KRAKÓW
K5204 Zespół Szkół Nr 2 KRAKÓW
K5244 IV Liceum Ogólnokształcące KRAKÓW
K5301 Szkoła Podstawowa Nr 1 SKAWINA
K5302 Zespoł Placówek Oświatowych WOLA RADZISZOWSKA
K5304 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego SKAWINA
K5325 Szkoła Podstawowa nr 2 SKAWINA
K5325 Szkoła Podstawowa nr 2 SKAWINA
K5345 Kangurowa Szkoła Podstawowa KRAKÓW
K5346 Szkoła Podstawowa nr 10 KRAKÓW
K5348 ENGLISH PRIMAR SCHOOL KRAKÓW
K5349 Szkoła Podstawowa Nr 124 KRAKÓW
K5351 Szkoła Podstawowa SŁOMNIKI
K5360 Szkoła Podstawowa Nr 158 KRAKÓW
K5361 Szkoła Podstawowa Nr 164 KRAKÓW
K5368 Szkoła Podstawowa Nr 65 KRAKÓW
K5373 Szkoła Podstawowa nr 93 KRAKÓW
K5387 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 73 KKRAKÓW
K5390 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 KRAKÓW
K5394 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 5 KRAKÓW
K5397 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko KRAKÓW
K5398 Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos" KRAKÓW
K5411 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II WOŁOWICE
K5427 Niepubliczna Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL WRZĄSOWICE
K5429 Prywatne Szkoły "INSPIRACJA" KRAKÓW
K5433 Szkoła Źródło Fundacja STERNIK KRAKÓW
K5443 Szkoła Podstawowa nr 6 SKAWINA
K5453 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki CZERNICHÓW
K5473 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Bogdana Jańskiego KRAKÓW
K5506 Szkoła Podstawowa JERZMANOWICE
K5555 Szkoła Podstawowa nr 2 KRZESZOWICE
K5571 Technikum Łączności nr 14 KRAKÓW
K5602 Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego KRYSPINÓW
K5605 Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" PIEKARY
K5611 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Świętego Józefa KASZÓW
K5705 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej KONARY
K5712 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego WIELKA WIEŚ
K5804 Integracyjna Szkoła Podstawowa RADWANOWICE
K5814 Niepubliczna szkoła Podstawowa o Uprawnieniach Szkoły Publicznej ZELKÓW
K5828  Niepubliczna Szkoła Podstawowa BIBICE
K6007 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej NOWY SĄCZ
K6039 Zespół Szkół Społecznych "Splot" NOWY SĄCZ
K6056 Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół TARNÓW
K6105 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki NOWY SĄCZ
K6106 Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Heleny NOWY SĄCZ
K6113 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Klasami Sportowymi TARNÓW
K6135 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika TARNÓW
K6166 Technikum Nr 4 TARNÓW
K6453 Niepubliczna Szkoła Podstawowa STARY SACZ
K6520 Szkoła Podstawowa JAMNICA
K6810 Szkoła Podstawowa im. bł. O. St. Papczyńskiego PODEGRODZIE
K7005 Społeczna Szkoła Podstawowanr nr 2 Gimnazjum STO TARNÓW
K7014 Pałac Młodzieży TARNÓW
K7015 Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia "Siódemka" TARNÓW
K7020 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 TARNÓW
K7202 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II CIĘŻKOWICE
K7301 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej ZACZARNIE
K7402 Zespół Szkół LUBCZA
K7451 Zespół Szkolno-Przedszkolny ZALASOWA
L0108 Szkoła Podstawowa OBSZA
L0861 Szkoła Podstawowa im. "Synów Pułku" SIENNICA RÓŻANA
L0907 Publiczne Gimnazjum STRÓŻA-KOLONIA
L0915 Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II GOŚCIERADÓW FOLWARK
L0932 Szkoła Podstawowa nr 3 KRAŚNIK
L1100 II Liceum Ogólnokształcące LUBARTÓW
L1607 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi ŁUKÓW
L1649 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej KRZYWDA
L2205 Szkoła Podstawowa nr 6 PUŁAWY
L2206 Szkoła Podstawowa nr 4 PUŁAWY
L2208 Szkoła Podstawowa Nr 11 PUŁAWY
L2501 Szkoła Podstawowa nr 2 RADZYŃ PODLASKI
L2513 Zespół Szkół BIAŁKA
L2902 Szkoła Podstawowa nr 3 ŚWIDNIK
L2903 Szkoła Podstawowa nr 7 ŚWIDNIK
L2919 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Atena ŚWIDNIK
L2922 Szkoła Podstawowa nr 5 ŚWIDNIK
L2929 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach PIASKI
L3916 Szkoła Podstawowa WOLA DEREŹNIAŃSKA
L4203 Szkoła Podstawowa ŁUKOWA
L5008 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi LUBLIN
L5010 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej LUBLIN
L5014 Szkoła Podstawowa nr 27 LUBLIN
L5017 Szkoła Podstawowa nr 5 LUBLIN
L5018 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego Lublin
L5018 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego LUBLIN
L5018 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego Lublin
L5028 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina LUBLIN
L5031 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi LUBLIN
L5035 Szkoła Podstawowa nr 15 LUBLIN
L5039 Gimnazjum nr 1 ks. Stanisława Konarskiego LUBLIN
L5044 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica LUBLIN
L5048 Szkoła Podstawowa Nr 31 LUBLIN
L5050 V Liceum Ogólnokształcące LUBLIN
L5053 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta LUBLIN
L5054 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej LUBLIN
L5064 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia LUBLIN
L5067 Zespól Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego LUBLIN
L5068 Zespół Szkół nr 12 LUBLIN
L5108 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica LUBLIN
L5137 Prywatne Liceum i Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego LUBLIN
L5174 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" LUBLIN
L5409 Szkoła Podstawowa w Kalinówce KALINÓWKA
L5515 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa EUROPEJCZYK SZEROKIE
L6002 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 BIAŁA PODLASKA
L6003 Szkoła Podstawowa nr 9 BIAŁA PODLASKA
L6004 Szkoła Podstawowa nr 9 BIAŁA PODLASKA
L6008 Szkoła Podstawowa nr 3 BIAŁA PODLASKA
L6010 Ktolicka Szkoła Podstawowa BIAŁA PODLASKA
L6201 Zespół Placówek Oświatowych MIĘDZYRZEC PODLASKI
L6206 Zespół Szkół Ekonomicznych MIĘDZYRZEC PODLASKI
L6301 Publiczna Szkoła Podstawowa WITOROŻ
L6904 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego HORODYSZCZE
L8010 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej ZAWADA
L8011 Szkoła Podstawowa nr 9 ZAMOŚĆ
L8310 Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 4 BIAŁA PODLASKA
L8314 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi BIAŁA PODLASKA
N0314 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza STARE DŁUTOWO
N0400 Zespół Szkół nr 2 EŁK
N0414 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego EŁK
N0501 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Giżycko
N0505 II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza GIŻYCKO
N0508 Szkoła Podstawowa nr 4 GIŻYCKO
N0510 I Liceum Ogólnokształcące GIŻYCKO
N0701 Szkoła Podstawowa nr 2 z Odzdziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej IŁAWA
N0702 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 4 IŁAWA
N0706 Zespół Szkół Ogólnokształcących IŁAWA
N0720 Szkoła Podstawowa TUSZEWO
N0722 Zespół Szkół LUBAWA
N0739 Akademicki Zespół Placówek Oświatowych FIJEWO
N0763 Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej SUSZ
N0802 Szkoła Podstawowa nr 4 KĘTRZYN
N0812 Zespół Szkół DROGOSZE
N0822 Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej BARCIANY
N1003 Zespół Szkół Nr 1 MRĄGOWO
N1101 Zespół Szkół Nr 1 NIDZICA
N1218 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka BISKUPIEC
N1334 Szkoła Podstawowa BOĆWINKA
N2002 Szkoła Podstawowa nr 6 im."Orła Białego" SZCZYTNO
N2010 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie SZCZYTNO
N3402 Samorządowa Szkoła Podstawowa GROMOTY
N3600 Zespół Szkół GRABOWO
N3606 Szkoła Podstawowa BYSZWAŁD
N4303 Szkoła Podstawowa SORKWITY
N4804 Szkoła Podstawowa TERESZEWO
N5015 Szkoła Podstawowa nr 15 OLSZTYN
N5021 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny OLSZTYN
N5610 Szkoła Podstawowa ELGNÓWKO
N5701 Szkoła Podstawowa RUŚ
N6017 Szkoła Podstawowa Nr 9 ELBLĄG
N6024 Zespół Szkół nr 2 ELBLĄG
N7104 Zespół Szkolno-Przedszkolny PIETRZWAŁD
N7801 Szkoła Podstawowa WIELBARK
O0002 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego BRZEG
O0017 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 BRZEG
O0028 Niepubliczna Szkoła Podstawowa  BRZEG
O0312 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 KĘDZIERZYN-KOŹLE
O0508 Zespół Szkół Ogólnokształcących STO KLUCZBORK
O0517 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Dzierżona KLUCZBORK
O0518 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 KLUCZBORK
O0582 Szkoła Podstawowa Nr 1 WOŁCZYN
O0824 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 GŁUCHOŁAZY
O0848 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi NYSA
O1000 Zespół Szkół OLESNO
O1233 Szkoła Podstawowa BIEDRZYCHOWICE
O1234 Szkoła Podstawowa Twardawa
O1241 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Jana Kazimierza GŁOGÓWEK
O1314 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące CK ROMA w Strzelcach Opolskich STRZELCE OPOLSKIE
O5001 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 OPOLE
O5004 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im Karola Musioła OPOLE
O5006 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 OPOLE
O5007 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX im.Generała Władysława Andersa  OPOLE
O5010 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków OPOLE
O5011 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 OPOLE
O5016 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 OPOLE
O5017 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 imienia Przyjaźni Narodów Świata OPOLE
O5022 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 OPOLE
O5047 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi Opole
O5055 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK OPOLE
O5063 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła OPOLE
O5081 Akademia Logicznego Myślenia i Matematyki OPOLE
O5402 Publiczna Szkoła Podstawowa ŁUBNIANY
O5452 Publiczne Gimnazjum ZAGWIŹDZIE
O5803 Szkoła Podstawowa TUŁOWICE
P0021 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich BUDZYŃ
P0203 Szkoła Podstawowa Nr 2 TRZCIANKA
P0316 II Liceum Ogólnokształcące GNIEZNO
P0328 Szkoła Podstawowa Nr 6 GNIEZNO
P0366 Technikum Gniezno
P0807 Niepubliczna Szkoła Podstawowa POTARZYCA
P0904 Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego KĘPNO
P1109 Liceum Ogólnokształcące w Kole KOŁO
P1405 Szkoła Podstawowa ROSZKI
P1941 Szkoła Podstawowa RYCZYWÓŁ
P1941 Szkoła Podstawowa w Ryczywole Ryczywół
P2002 Szkoła Podstawowa nr 11 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
P2109 Szkoła Podstawowa KORYTA
P2407 Salezjańska Szkoła Podstawowa PIŁA
P2437 Szkoła Podsatawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi PIŁA
P2801 Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka SIERAKÓW
P2804 I Liceum Ogólnokształcące RAWICZ
P2812 Zespół Szkół Zawodowych RAWICZ
P2821 Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego BOJANOWO
P2906 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN SŁUPCA
P2907 Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów DRĄŻNA
P3304 Szkoła Podstawowa Nr 3 ŚRODA WLKP.
P3313 Zespół Szkół KLĘKA
P3536 Szkoła Podstawowa MALANÓW
P3716 I Liceum Ogólnokształcące WĄGROWIEC
P3759 Akademia Talentów Prywatna Szkoła Podstawowa  WĄGROWIEC
P3761 Szkoła Podstawowa MIEŚCISKO
P3762 Szkoła Podstawowa w Popowie Kościelnym POPOWO KOŚCIELNE
P4117 Szkoła Podstawowa nr 3 ZŁOTÓW
P4700 Zespół Szkolno-Gimnazjalny SZCZYTNIKI DUCHOWNE
P5001 Publiczna Szkoła Podstawowa "Cogito" POZNAŃ
P5009 Szkoła Podstawowa Nr 90 POZNAŃ
P5019 Szkoła Podstawowa nr 18 POZNAŃ
P5023 Szkoła Podstawowa nr 59 POZNAŃ
P5034 Szkoła Podstawowa nr 54 POZNAŃ
P5045 Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Olimpijczyk POZNAŃ
P5048 Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi POZNAŃ
P5051 Szkoła Podstawowa nr 66 POZNAŃ
P5084 Szkoła Podstawowa nr 58 POZNAŃ
P5116 Zespół Szkół nr 7 POZNAŃ
P5146 Zespół Szkół Zakonu Pijarów POZNAŃ
P5206 Zespół Szkół LUBOŃ
P5210 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 52 POZNAŃ
P5224 Szkoła Podstawowa nr 34 POZNAŃ
P5239 Szkoła Podstawowa nr 65 POZNAŃ
P5243 Szkoła Podstawowa nr 79 POZNAŃ
P5265 HORYZONTY Szkoła Podstawowa Fundacji STERNIK POZNAŃ
P5266 "SKRZYDŁA" Szkoła Podstawowa Stowarszyszenia STERNIK POZNAŃ
P5400 Zespół Szkolno-Przedszkolny DOPIEWO
P5416 Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum TULCE
P5501 Gimnazjum KOMORNIKI
P5503 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka KOMORNIKI
P5601 Szkoła Podstawowa nr 1 KÓRNIK
P5652 Szkoła Podstawowa CZAPURY
P5922  Zespół Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie - Filia w Golęczewie GOLĘCZEWO
P5923 Zespół Szkół CHLUDOWO
P5931 Szkoła Podstawowa ZALASEWO
P5932 Szkoła Podstawowa ZALASEWO
P5933 Publiczna Szkoła Podstawowa AKADEMIA PITAGORASA BARANOWO
P5971 Szkoła Podstawowa PRZEŹMIEROWO
P6002 Szkoła Podstawowa nr 9 KALISZ
P6008 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek KALISZ
P6019 Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych KALISZ
P6021 Prywatna Szkoła "Jagiellończyk" KALISZ
P6040 Szkoła Podstawowa nr 10 KALISZ
P6043 Szkoła Podstawowa nr 18 KALISZ
P6060 Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO EDUKATOR KALISZ
P6401 Szkoła Podstawowa KOŹMINEK
P6405 Szkoła Podstawowa MOSKURNIA
P6703 Zespół Szkół ŻELAZKÓW
P7002 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 KONIN
P7015 Szkoła Podstawowa Nr 6 KONIN
P7053 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego KONIN
P7701 Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym Mieście STARE MIASTO
P7701 Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema Stare Miasto
P8001 Szkoła Podstawowa nr 3 LESZNO
P8005 Szkoła Podstawowa nr 7 LESZNO
P8009 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 LESZNO
P8013 Zespół Szkół nr 2 LESZNO
P8015 I Liceum Ogólnokształcące LESZNO
P8017 Szkoła Podstawowa nr 12 LESZNO
P8018 Szkoła Podstawowa Nr 5 LESZNO
P8302 Szkoła Podstawowa WILKOWICE
P8506 Szkoła Podstawowa RYDZYNA
P8600 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum DŁUGIE STARE
P8603 Szkoła Podstawowa ŚWIĘCIECHOWA
P8803 Zespół Szkół w Jezierzycach Kościelnych JEZIERZYCE KOŚCIELNE
R0020 Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Fredry CISNA
R0216 Zespól Szkół GOLCOWA
R0402 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi DĘBICA
R0410 Szkoła Podstawowa nr 9 DĘBICA
R0411 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 DĘBICA
R0413 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 DĘBICA
R0601 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek JAROSŁAW
R0603 Szkoła Podstawowa Nr 1 JAROSŁAW
R0645 Szkoła Podstawowa LASZKI
R0801 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi JASŁO
R0808 Zespół Szkół  WARZYCE
R0812 Szkoła Podstawowa nr 7 JASŁO
R1003 Liceum Ogólnokształcące KOLBUSZOWA
R1201 Zespół Szkół Licealnych LEŻAJSK
R1281 Gimnazjum im. Jana Pawła II NOWA SARZYNA
R1282 Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej - Curie NOWA SARZYNA
R1300 Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia LUBACZOW
R1306 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki LUBACZÓW
R1517 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 RUDNIK NAD SANEM
R1522 Publiczne Gimnazjum im. Orląt RUDNIK NAD SANEM
R1727 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego MIELEC
R1752 Mielecka Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego "Piłkarskie Nadzieje" MIELEC
R1804 Zespół Szkół MALINIE
R1825 Szkoła Podstawowa CZAJKOWA
R1830 Szkoła Podstawowa JAMY
R1862 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszowie Narodowym TUSZÓW NARODOWY
R1904 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 NISKO
R2517 Szkoła Podstawowa ZARSZYN
R2632 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.Armii Krajowej STALOWA WOLA
R2640 Gimnazjum nr 2 STALOWA WOLA
R2683 Zespół Szkół RZECZYCA DŁUGA
R2802 Zespół Szkół Technicznych STRZYŻÓW
R2805 Liceum Ogólnokształcące STRZYŻÓW
R2814 Zespół Szkół DOBRZECHÓW
R2851 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego STRZYŻÓW
R3203 Szkoła Podstawowa MORAWSKO
R3805 Szkoła Podstawowa SZEBNIE
R5004 Szkoła Podstawowa Nr 8 RZESZÓW
R5012 Szkoła Podstawowa nr 10 RZESZÓW
R5014 Szkoła Podstawowa nr 3 RZESZÓW
R5016 Szkoła Podstawowa nr 18 RZESZÓW
R5018 Szkoła Podstawowa nr 17 RZESZÓW
R5020 Szkoła Podstawowa Nr 2 RZESZÓW
R5021 Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 RZESZÓW
R5025 Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi RZESZÓW
R5025 Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi RZESZÓW
R5026 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 RZESZÓW
R5033 IV Liceum Ogólnokształcące RZESZÓW
R5035 II Liceum Ogólnokształcące RZESZÓW
R5056 Zespół Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 RZESZÓW
R5058 Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Kraina Uśmiechu” RZESZÓW
R5064 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR RZESZÓW
R5065 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR RZESZÓW
R5083 Szkoła Podstawowa nr 24 RZESZÓW
R5087 Szkoła Podstawowa nr 5 RZESZÓW
R5110 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi RZESZÓW
R5127 Technikum nr 6 RZESZÓW
R5203 Zespół Szkół BŁAŻOWA
R5204 Liceum Ogólnokształcące BŁAŻOWA
R5207 Publiczna Szkoła Podstawowa FUTOMA
R5252 Szkoła Podstawowa BŁAŻOWA DOLNA
R5300 Zespół Szkół KIELANÓWKA
R5302 Szkoła Podstawowa ZGŁOBIEŃ
R5303 Zespół Szkół RACŁAWÓWKA
R5304 Szkoła Podstawowa NOSÓWKA
R5319 Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego WOLA RAFAŁOWSKA
R5406 Zespół Szkół POGWIZDÓW NOWY
R5602 Szkoła Podstawowa LUBENIA
R5702 Szkoła Podstawowa nr 2 BRATKOWICE
R5708 Zespół Szkół JASIONKA
R5709 Zespół Szkół ŁUKAWIEC
R5714 Szkola Podstawowa TRZCIANA
R5719 Szkoła Podstawowa BŁĘDOWA ZGŁOBIEŃSKA
R5754 Zespół Szkół NOWA WIEŚ
R5755 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ludwika Nabielaka STOBIERNA
R5903 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza BUDY ŁAŃCUCKIE
R5907 Szkoła Podstawowa BIAŁOBRZEGI
R6103 Zespół Szkół KRZEMIENICA
R6235 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II ŁĘKI DUKIELSKIE
R6301 Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego IWONICZ
R6351 Szkoła Podstawowa JEDLICZE
R6602 Zespół Szkół Publicznych POSADA GÓRNA
R6608 Zespół Szkół Publicznych WRÓBLIK SZLACHECKI
R7001 Szkoła Podstawowa nr 4 PRZEMYŚL
R8002 Zespół Szkół Społecznych nr 2 TARNOBRZEG
R8006 Szkoła Podstawowa nr 9 TARNOBRZEG
R9503 Publiczna Szkoła Podstawowa JASTKOWICE
R9713 Szkoła Podstawowa Nr 11 PRZEMYŚL
S0007 Szkoła Podstawowa nr 4 BĘDZIN
S0024 Szkoła Podstawowa nr 3 WOJKOWICE
S0204 Katolicka Szkoła Podstawowa Cieszyn
S0207 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika CIESZYN
S0233 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego CIESZYN
S0700 Zespół Szkół Nr 1 LUBLINIEC
S0702 Szkoła Podstawowa nr 1 LUBLINIEC
S0704 Szkoła Podstawowa nr 3 LUBLINIEC
S0705 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II LUBLINIEC
S0842 Szkoła Podstawowa im.Józefa Lompy WOŹNIKI
S0905 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki Mikołów
S0923 Szkoła Podstawowa nr 1 ŁAZISKA GÓRNE
S0927 Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 11 MIKOŁÓW
S0931 Szkoła Podstawowa nr 8 ORZESZE
S0942 Szkoła Podstawowa nr 2 ORZESZE
S1023 Szkoła Podstawowa KOZIEGŁOWY
S1104 Zespół Szkół nr 2 PSZCZYNA
S1105 I Liceum Ogólnokształcace PSZCZYNA
S1143 Szkoła Podstawowa nr 12 STUDZIONKA
S1150 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 PSZCZYNA
S1203 Szkoła Podstawowa SUSZEC
S1303 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 RACIBÓRZ
S1319 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im.Janusza Kusocińskiego RACIBÓRZ
S1328 Zespół Szkolno-Przedszkolny LYSKI
S1710 Szkoła Podstawowa nr 1 WODZISŁAW ŚLĄSKI
S1711 I Liceum Ogólnokształcące WODZISŁAW ŚLĄSKI
S1727 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 WODZISŁAW SLĄSKI
S1745 II Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi WODZISŁAW ŚL.
S1815 Gimnazjum MARKLOWICE
S1841 Szkoła Podstawowa nr 1 MARKLOWICE
S2003 Szkoła Podstawowa nr 6 ZAWIERCIE
S2141 Szkoła Podstawowa nr 1 SZCZEKOCINY
S2343 Zespół Szkół Nr 1 w Łodygowicach Łodygowice
S2549 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School BIELSKO-BIAŁA
S2550 Anglojęzyczna Prywatna Szkoła „Europejczyk” BIELSKO-BIAŁA
S2550 Anglojęzyczna Prywatna Szkoła „Europejczyk” Bielsko-Biała
S2578 Szkoła Podstawowa nr 28 BIELSKO- BIAŁA
S2582 Szkoła Podstawowa Nr 36 BIELSKO-BIAŁA
S2913 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi z Oddziałami Sportowymi WILKOWICE
S3002 Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych BYTOM
S3003 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 BYTOM
S3006 Szkoła Podstawowa nr 4 BYTOM
S3008 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. J. Szafranka BYTOM
S3009 Szkoła Podstawowa nr 54 BYTOM
S3010 Szkoła Podstawowa Nr 23 BYTOM 18
S3028 I Liceum Ogólnokształcące BYTOM
S3055 Szkoła Podstawowa nr 3 BYTOM
S3060 Szkoła Podstawowa nr 43 BYTOM 21
S3204 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika BUCZKOWICE
S3503 Szkoła Podstawowa nr 2 CZĘSTOCHOWA
S3512 Szkoła Podstawowa nr 49 CZĘSTOCHOWA
S3516 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie Częstochowa
S3517 Szkoła Podstawowa nr 38 CZĘSTOCHOWA
S3518 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 CZĘSTOCHOWA
S3521 Szkoła Podstawowa nr 1 CZĘSTOCHOWA
S3522 Zespół Szkół Społecznych Nr 1 STO CZĘSTOCHOWA
S3523 Szkoła Podstawowa Nr 14 CZĘSTOCHOWA
S3534 Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa CZĘSTOCHOWA
S3598 Szkoła Podstawowa nr 22 im. G. Narutowicza CZĘSTOCHOWA
S3613 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Aleksandra hr. Fredry CZĘSTOCHOWA
S3702 Zespół Szkolno-Przedszkolny JANÓW
S3806 Szkoła Podstawowa RZERZĘCZYCE
S4004 Szkoła Podstawowa nr 2 CHORZÓW
S4007 Szkoła Podstawowa nr 34 CHORZÓW BATORY
S4021 Szkoła Podstawowa nr 22 CHORZÓW
S4027 Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej CHORZÓW
S4039 Stowarzyszenie "Szkoła Przyszłości" CHORZÓW
S4051 Szkoła Podstawowa nr 5 CHORZÓW
S4204 Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka DĄBROWA GÓRNICZA
S4205 Zespół Szkół nr 4 DĄBROWA GÓRNICZA
S4215 II Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego DĄBROWA GÓRNICZA
S4266 Szkoła Podstawowa nr 10 DĄBROWA GÓRNICZA
S4271 Zespół Szkół nr 7 DĄBROWA GÓRNICZA
S4272 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. H.Sienkiewicza DĄBROWA GÓRNICZA
S4501 I Społeczna Szkoła Podstawowa GLIWICE
S4503 Szkoła Podstawowa nr 9 GLIWICE
S4505 Szkoła Podstawowa nr 28 GLIWICE
S4506 Szkoła Podstawowa nr 7 GLIWICE
S4511 Szkoła Podstawowa nr 23 GLIWICE
S4519 Szkoła Podstawowa Nr 5 GLIWICE
S4520 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 GLIWICE
S4522 Szkoła Podstawowa nr 36 GLIWICE
S4525 Szkoła Podstawowa FILOMATA GLIWICE
S4530 Szkoła Podstawowa Nr 13 GLIWICE
S4531 Szkoła Podstawowa Nr 20 GLIWICE
S4541 Szkoła Podstawowa nr 12 im Mikołaja Kopernika GLIWICE
S4560 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 GLIWICE
S4565 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 GLIWICE
S4572 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego GLIWICE
S4601 Szkoła Podstawowa PRZYRÓW
S4754 Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7 KNURÓW
S4807 Zespół Szkolno-Przedszkolny PRZYSZOWICE
S4818 Skoła Podstawowa PILCHOWICE
S5018 I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych im.S.Konarskiego STO KATOWICE
S5020 Szkoła Podstawowa Nr 66 im. Janusza Korczaka KATOWICE
S5042 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.M.Konopnickiej KATOWICE
S5128 Szkoła Podstawowa nr 59 KATOWICE
S5132 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy KATOWICE
S5136 Katolicka Szkoła Podstawowa KATOWICE
S5137 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny KATOWICE
S5167 I Katolickie Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej KATOWICE
S5999 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki KATOWICE
S6224 Szkoła Podstawowa nr 15 JAWORZNO
S6256 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi JAWORZNO
S6257 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi JAWORZNO
S6522 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki MYSŁOWICE
S6526 Szkoła Podstawowa nr 16 MYSŁOWICE
S6752 Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 PIEKARY ŚLĄSKIE
S7011 Szkoła Podstawowa nr 30 RUDA ŚLĄSKA
S7250 Szkoła Podstawowa nr 6 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
S7501 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 RYBNIK
S7504 Szkoła Podstawowa Nr 2 RYBNIK
S7511 Szkoła Podstawowa Nr 35 RYBNIK
S7512 Zespół Szkół Sportowych RYBNIK
S7514 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 RYBNIK
S7517 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 RYBNIK
S7524 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 RYBNIK
S7537 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 WIELOPOLE
S7540 Zespół Szkół nr 3 RYBNIK
S7558 Szkoła Podstawowa nr 24 RYBNIK
S7606 Zespół Szkół nr 7 PRZYBORÓW
S7705 Zespół Szkół nr 5 BEŁK
S7851 Szkoła Podstawowa JEJKOWICE
S8002 Szkoła Podstawowa nr 45 SOSNOWIEC
S8009 Szkoła Podstawowa nr 23 SOSNOWIEC
S8029 Szkoła Podstawowa Nr 39 SOSNOWIEC
S8100 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki KOSZARAWA
S8143 Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa SOSNOWIEC
S8504 Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego TYCHY
S8514 I Liceum Ogólnokształcące TYCHY
S8550 Gimnazjum nr 11 TYCHY
S8751 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 BIERUŃ
S8853 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Chrystiana Ruberga LĘDZINY
S9004 Szkoła Podstawowa Nr 31 ZABRZE
S9015 Szkoła Podstawowa nr 25 ZABRZE
S9022 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza ZABRZE
S9023 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego ZABRZE
S9074 Katolickie Liceum Ogólnokształcące ZABRZE
S9099 Katolicka Szkoła Podstawowa ZABRZE
S9108 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła" ZABRZE
S9149 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Pod Skrzydłami" im. Michała Archanioła ZABRZE
S9500 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 ŻORY
S9537 Prywatna Szkoła Podstawowa ŻORY
T0502 Szkoła Podstawowa nr 1 KOŃSKIE
T0513 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej KOŃSKIE
T0641 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica STĄPORKÓW
T0911 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T0912 Liceum Ogólnokształcące nr III OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T1206 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum SANDOMIERZ
T1800 Zespół Szkolno-Przedszkolny WIŚLICA
T2003 I Liceum Ogólnokształcące WŁOSZCZOWA
T3300 Zespół Szkolno-Przedszkolny CEDZYNA
T3402 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II MASŁÓW PIERWSZY
T5007 Szkoła Podstawowa nr 28 KIELCE
T5008 Szkoła Podstawowa nr 18 KIELCE
T5009 Szkoła Podstawowa nr 34 KIELCE
T5010 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej  KIELCE
T5011 Zespół Szkół Społecznych im.Mikołaja Reja KIELCE
T5014 VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego KIELCE
T5033 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 KIELCE
T5036 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 KIELCE
T5038 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 z Oddziałami Integracyjnymi KIELCE
T5042 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 27 KIELCE
T5085 Szkoła Podstawowa nr 15 KIELCE
T5130 Szkoła Podstawowa nr 39 KIELCE
T5601 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II BRZEZINY
T5801 Zespół Szkoły Podstawowej Nr 2, Przedszkola i Gimnazjum ZAGNAŃSK
W0101 Szkoła Podstawowa nr 6 CIECHANÓW
W0181 Szkoła Podstawowa SZULMIERZ
W0232 Szkoła Podstawowa Żelechów
W0400 Gostynińskie Centrum Edukacyjne GOSTYNIN
W0503 Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa MILANÓWEK
W0515 Zespół Szkół BOŻA WOLA
W0521 Samorządowa Szkoła Podstawowa PODKOWA LEŚNA
W0522 Szkoła Podstawowa nr 2 PODKOWA LEŚNA
W0527 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci KSIĄŻENICE
W0528 Szkoła Podstawowa Nr 1 MILANÓWEK
W0533 Szkoła Podstawowa KSIĄŻENICE
W0538 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Szarych Szeregów GRODZISK MAZOWIECKI
W0548 Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego MILANÓWEK
W0604 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 GRÓJEC
W0639 Publiczna Szkoła Podstawowa LESZNOWOLA
W0903 Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika SEROCK
W0910 Zespół Szkolno-Przedszkolny "Milenium" LEGIONOWO
W0911 Zespół Szkolno-Przedszkolny WOLA KIEŁPIŃSKA
W0912 Zespół Szkół ZEGRZE
W0913 Zespół Szkolno-Przedszkolny WOLA KIEŁPIŃSKA
W0919 Szkoła Podstawowa Nr 3 LEGIONOWO
W0931 Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich IZABELIN
W0942 I Gminne Gimnazjum KOCZARGI STARE
W1120 Szkoła Podstawowa Nr 1 ŁOSICE
W1130 Szkoła Podstawowa SARNAKI
W1202 Liceum Ogólnokształcące Nr I MAKÓW MAZOWIECKI
W1410 LXXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Emiliana Konczyńskiego WARSZAWA
W1421 Szkoła Podstawowa nr 3 SULEJÓWEK
W1422 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich SULEJÓWEK
W1430 Szkoła Podstawowa Heliantus WARSZAWA
W1439 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi SULEJÓWEK
W1441 Szkoła Podstawowa nr 173 WARSZAWA-WESOŁA
W1443 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 WARSZAWA-WESOŁA
W1443 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 Warszawa-Wesoła
W1446 Szkoła Podstawowa nr 352 WARSZAWA
W1459 Szkoła Podstawowa nr 382 WARSZAWA
W1467 Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku WARSZAWA
W1484  VIII Liceum Ogólnokształcące im.Władysława IV WARSZAWA
W1502 Zespół Szkolno-Przedszkolny HALINÓW
W1504 Zespół Szkół LATOWICZ
W1542 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Wyspa JPII WARSZAWA
W1543 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einstaina  WARSZAWA
W1583 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus WARSZAWA
W1588 Zespół Szkół Ogólnokształcacych Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy i Społecznego Gimnazjum nr 4 S.T.O. WARSZAWA
W1591 Zespół Szkół STO WARSZAWA
W1645 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego WARSZAWA
W1657 Szkoła Podstawowa nr 360 WARSZAWA
W1726 Zespół Szkół Gminnych BARANOWO
W1750 XXXV Liceum Ogólnkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa WARSZAWA
W1805 Bednarska Szkoła Podstawowa WARSZAWA
W1806 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "INSPIRACJA" WARSZAWA
W1927 Szkoła Podstawowa Nr 321 UP WARSZAWA 46
W1928 Szkoła Podstawowa Nr 321 UP WARSZAWA 46
W1933 Szkoła Podstawowa Nr 110 WARSZAWA
W1934 Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie WARSZAWA
W1938 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika WARSZAWA
W1939 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika WARSZAWA
W1944 Szkoła Podstawowa nr 187 WARSZAWA
W1950 Szkoła Podstawowa nr 261 WARSZAWA
W1951 Szkoła Podstawowa Nr 263 WARSZAWA
W1966 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann WARSZAWA
W1967 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann WARSZAWA
W1968 Szkoła Podstawowa nr 340 WARSZAWA
W1970 Szkoła Podstawowa nr 350 WARSZAWA
W1971 Szkoła Podstawowa nr 350 WARSZAWA
W1973 Szkoła Podstawowa Nr 51 Warszawa
W1974 Szkoła Podstawowa nr 355 WARSZAWA
W1978 Szkoła Podstawowa nr 92 WARSZAWA
W1980 Szkoła Podstawowa nr 357 WARSZAWA
W1981 Fundacja Edukacyjna "Varsovia" WARSZAWA
W1988 Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej WARSZAWA
W1989 Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej WARSZAWA
W2051 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina MAŁKINIA GÓRNA
W2067 Szkoła Podstawowa nr 358 WARSZAWA
W2068 Szkoła Podstawowa nr 358 WARSZAWA
W2074 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 236 WARSZAWA
W2075 Szkoła Podstawowa z Oddziałmi Integracyjnymi nr 247 WARSZAWA
W2084 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 WARSZAWA-WESOŁA
W2084 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 WARSZAWA-WESOŁA
W2085 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa WARSAW BILINGUAL SCHOOL WARSZAWA
W2086 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy WARSZAWA
W2089 Kanadyjska Szkoła Podstawowa WARSZAWA
W2091 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Kids' Academy Primary School WARSZAWA
W2092 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Academy International WARSZAWA
W2093 Niepubliczna Szkoła Podstawowa International Trilingual School of Warsaw WARSZAWA
W2108 Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa LA FONTAINE WARSZAWA
W2125 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin WARSZAWA
W2127 Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE WARSZAWA
W2218 Liceum Ogólnokształcące im. Św. Tomasza z Akwinu JÓZEFÓW
W2222 Szkoła Podstawowa nr 12 OTWOCK
W2302 Szkoła Podstawowa DOBIESZ
W2321 No Bell Szkoła Podstawowa Montessori, No Bell Gimnazjum, No Bell Liceum Ogólnokształcące KONSTANCIN-JEZIORNA
W2331 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika ZALESIE GÓRNE
W2341 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" JAZGARZEWSZCZYZNA
W2356 Szkoła Podstawowa nr 4 SŁOMCZYN
W2360 Zespół Szkół Publicznych JÓZEFOSŁAW
W2367 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi JULIANÓW
W2369 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" PIASECZNO
W2370 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" PIASECZNO
W2426 Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59 WARSZAWA
W2458 Szkoła Podstawow nr 368 WARSZAWA
W2459 Gimnazjum nr 165 WARSZAWA
W2523 Szkoła Podstawowa nr 374 WARSZAWA
W2534 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko WARSZAWA
W2565 Prywatne Gimnazjum Nr 1 WARSZAWA
W2706 Szkoła Podstawowa w KROCZEWIE KROCZEWO
W2755 Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców JÓZEFOSŁAW
W2756 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana PIASECZNO
W2757 Prywatna Szkoła Podstawowa "World School" PIASECZNO - ZALESIE DOLNE
W2758 Niepubliczna Szkoła Podstawowa GAUDEAMUS JÓZEFOSŁAW
W2808 Zespół Szkół ŻÓŁWIN
W2821 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 PRUSZKÓW
W2835 Szkoła podstawowa Nr 1 BRWINÓW
W2841 Zespół Szkół Ogólnokształcących BRWINÓW
W2842 Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego OTRĘBUSY
W2848 Szkoła Podstawowa "Promienie" Stowarzyszenia STERNIK NADARZYN
W2849 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PITAGORAS NADARZYN
W2851 Szkoła Podstawowa w Sękocinie SŁOMIN
W2861 Gimnazjum MICHAŁOWICE
W2862 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej KOMORÓW
W2863 Zespół Szkolno-Przedszkolny NOWA WIEŚ
W2867 Szkoła Podstawowa MICHAŁOWICE
W2868 Szkoła Podstawowa MICHAŁOWICE
W2912 Liceum Ogólnokształcące im. KEN PRZASNYSZ
W2914 Liceum Ogólnokształcące CHORZELE
W3109 Zespół Szkół nr 4 z Klasami Sportowymi PUŁTUSK
W3115 Publiczna Szkoła Podstawowa SKASZEWO WŁOŚCIAŃSKIE
W3121 Publiczna Szkoła Podstawowa GZY
W3502 Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik WILKOWYJA
W3726 Szkoła Podstawowa ŚLADÓW
W3855 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sapere Aude RAJSZEW
W3874 AKADEMIA DOBREJ EDUKACJI JABŁONNA
W4009 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja WARSZAWA
W4202 Zespół Szkół nr 5 WOŁOMIN
W4203 Szkoła Podstawowa nr 7 WOŁOMIN
W4204 Zespół Szkół nr 2 WOŁOMIN
W4242 Szkoła Podstawowa Nr 1 ZĄBKI
W4245 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca ZĄBKI
W4251 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej ZIELONKA
W4266 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Markach MARKI
W4268 Szkoła Podstawowa nr 4 MARKI
W4274 Szkoła Podstawowa nr 2 ZĄBKI
W4290 Szkoła Podstawowa STARY KRASZEW
W4294 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" ZABRANIEC
W4318 Szkoła Podstawowa nr 2 RADZYMIN
W4458 I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" WYSZKÓW
W5001 Szkoła Podstawowa nr 221 z OI WARSZAWA
W5003 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 WARSZAWA
W5004 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 WARSZAWA
W5006 Szkoła Podstawowa nr 225 WARSZAWA
W5007 Szkoła Podstawowa Nr 185 WARSZAWA
W5008 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka WARSZAWA
W5009 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka WARSZAWA
W5011 Szkoła Podstawowa nr 4 WARSZAWA
W5013 Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II WARSZAWA
W5017 Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów WARSZAWA-SIEKIERKI
W5018 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO WARSZAWA
W5021 Szkoła Podstawowa nr 190 WARSZAWA
W5023 Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima WARSZAWA
W5024 Szkoła Podstawowa Nr 29 WARSZAWA
W5025 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej WARSZAWA
W5026 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej WARSZAWA
W5028 Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjymi WARSZAWA
W5031 Szkoła Podstawowa nr 222 WARSZAWA
W5032 Prywatna Szkoła podstawowa Wonderful Years School WARSZAWA
W5036 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5037 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka WARSZAWA
W5038 Zespół Szkół Nr 60 WARSZAWA
W5043 Szkoła Podstawowa nr 88 WARSZAWA
W5046 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka WARSZAWA
W5047 Zespół Szkół Nr 17 im. Zawiszaków Proporca "VICTORIA" WARSZAWA
W5048 Zespól Szkolno - Przedszkolny Nr 2 WARSZAWA
W5049 Szkoła Podstawowa nr 389 im. S. Starzyńskiego WARSZAWA
W5050 Szkoła Podstawowa Nr 227 WARSZAWA
W5051 Szkoła Podstawowa nr 218 WARSZAWA
W5052 Szkoła Podstawowa nr 12 WARSZAWA
W5057 CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi WARSZAWA
W5058 Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek WARSZAWA
W5060 Szkoła Podstawowa nr 66 WARSZAWA
W5061 Szkoła Podstawowa im.Samuela Bogumiła Lindego WARSZAWA
W5062 Szkoła Podstawowa nr 323 WARSZAWA
W5063 Szkoła Podstawowa nr 220 WARSZAWA
W5064 Szkoła Podstawowa Nr 257 WARSZAWA
W5065 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja WARSZAWA
W5066 Zespół Szkół Nr 51 WARSZAWA
W5069 Szkoła Podstawowa nr 210 WARSZAWA
W5072 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. J.Przybosia WARSZAWA
W5077 Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5082 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 WARSZAWA
W5085 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 WARSZAWA
W5086 Szkoła Podstawowa nr 118 WARSZAWA
W5087 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 WARSZAWA
W5088 Szkoła Podstawowa nr 267 WARSZAWA
W5097 Szkoła Podstawowa nr 133 WARSZAWA
W5101 Szkoła Podstawowa nr 238 WARSZAWA
W5102 Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego WARSZAWA
W5103 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego WARSZAWA
W5104 Szkoła Podstawowa Nr 255 WARSZAWA
W5107 Szkoła Podstawowa nr 314 WARSZAWA
W5113 Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5117 Szkoła Podstawowa nr 141 WARSZAWA
W5119 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 WARSZAWA
W5124 Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5125 Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej WARSZAWA
W5126 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus WARSZAWA
W5128 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 WARSZAWA
W5133 Szkoła Podstawowa nr 140 Warszawa
W5139 Szkoła Podstawowa nr 72 WARSZAWA
W5144 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy WARSZAWA
W5146 Szkoła Podstawowa Nr 312 WARSZAWA
W5149 Gimnazjum Prywatne nr 2 WARSZAWA
W5150 Szkoła Podstawowa Nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego WARSZAWA
W5151 Szkoła Podstawowa Nr 86 WARSZAWA
W5152 Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego WARSZAWA
W5154 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 WARSZAWA
W5155 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami integracyjnymi im. Małego Powstańca WARSZAWA
W5156 Zespół Szkół nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5163 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 WARSZAWA
W5165 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 WARSZAWA
W5166 Szkoła Podstawowa nr 289 WARSZAWA
W5169 Szkoła Podstawowa nr 271 im.11 Listopada WARSZAWA
W5173 Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5175 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek WARSZAWA
W5176 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO WARSZAWA
W5179 Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5184 Katolicka Szkoła Podstawowa nr 109 im.Świętej Rodziny Fundacji Na Rzecz Rodziny WARSZAWA
W5188 Katolicka Szkoła Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny WARSZAWA
W5189 Zespół Szkół Sióstr Imienia Jezus WARSZAWA
W5191 Szkoła Podstawowa nr 77 WARSZAWA
W5194 Szkoła Podstawowa nr 80 WARSZAWA
W5197 Szkoła Podstawowa Nr 343 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5198 Szkoła Podstawowa nr 392 WARSZAWA
W5200 Szkoła Podstawowa nr 103 WARSZAWA
W5204 Szkoła Podstawowa nr 363 WARSZAWA
W5211 Szkoła Podstawowa nr 316 WARSZAWA
W5212 Szkoła Podstawowa nr 316 WARSZAWA
W5215 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin WARSZAWA
W5219 Szkoła Podstawowa nr 33 WARSZAWA
W5222 Zespół Szkół Muzycznych I stopnia WARSZAWA
W5223 Zespół Szkół Muzycznych I stopnia WARSZAWA
W5224 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego WARSZAWA
W5227 Szkoła Podstawowa nr 377 im. Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" WARSZAWA
W5228 Szkoła Podstawowa Nr 96 WARSZAWA
W5229 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 WARSZAWA
W5229 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 WARSZAWA
W5231 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 61 WARSZAWA
W5233 Szkoła Podstawowa nr 132 WARSZAWA
W5234 Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5235 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 206 WARSZAWA
W5236 Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5238 Szkoła Podstawowa Nr 1 WARSZAWA
W5242 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 WARSZAWA MOKOTÓW
W5243 Szkoła Podstawowa nr 100 WARSZAWA
W5244 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 WARSZAWA MOKOTÓW
W5246 Meridian Szkoła Podstawowa WARSZAWA
W5247 Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" WARSZAWA
W5248 Społeczne Gimnazjum nr 20 WARSZAWA
W5251 Katolicki Zespół Edukacyjny im. Ks. Piotra Skargi WARSZAWA
W5254 Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego WARSZAWA
W5263 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom" WARSZAWA
W5266 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5267 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO WARSZAWA
W5268 Niepubliczne Liceum Ogòlnokształcące Fundacji PRIMUS WARSZAWA
W5272 Szkoła Podstawowa nr 279 WARSZAWA
W5273 Szkoła Podstawowa nr 143 WARSZAWA
W5274 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori WARSZAWA
W5280 "STRUMIENIE" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK JÓZEFÓW
W5282 Szkoła Podstawowa Nr 204 WARSZAWA
W5284 Szkoła Podstawowa nr 209 WARSZAWA
W5288 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej WARSZAWA
W5292 Szkoła Podstawowa Nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5296 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin WARSZAWA
W5305 IX Liceum Ogólnokształcące WARSZAWA
W5306 Szkoła Podstawowa nr 3 WARSZAWA
W5309 Szkoła Podstawowa nr 97 WARSZAWA
W5310 Szkoła Podstawowa Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5311 Szkoła Podstawowa nr 169 WARSZAWA
W5313 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5327 Społeczna Szkoła Podstawowa Chocimska WARSZAWA
W5328 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO BIELANY
W5329 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania WARSZAWA
W5503 Szkoła Podstawowa nr 356 WARSZAWA
W5800 Prywatna Szkoła Podstawowa KOLUMBUS BŁONIE
W5803 Szkoła Podstawowa IZABELIN
W5809 Szkoła Podstawowa nr 2 ŁOMIANKI
W5814 Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej DZIEKANÓW LEŚNY
W5817 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ŁOMIANKI
W5824 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi ŁOMIANKI
W5831 Szkoła Filialna - Szkoła Podstawowa nr 273 WARSZAWA
W5852 Szkoła Podstawowa DZIEKANÓW POLSKI
W5906 Szkoła Podstawowa ZABORÓW
W5919 Szkoła Podstawowa ZIELONKI-PARCELA
W5953 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ŚWIĘCICE
W6002 Szkoła Podstawowa nr 6 OSTROŁEKA
W6020 II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida OSTROŁĘKA
W7000 Szkoła Podstawowa nr 20 PŁOCK
W7001 Szkoła Podstawowa nr 11 PŁOCK
W7002 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 PŁOCK
W7014 Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego PŁOCK
W7022 II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK "Profesor" PŁOCK
W7031 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałmi Dwujęzycznymi PŁOCK
W7051 Szkoła Podstawowa nr 21 PŁOCK
W7602 Szkoła Podstawowa JANÓWEK PIERWSZY
W8003 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 RADOM
W8023 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 RADOM
W8025 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 RADOM
W8028 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 RADOM
W8029 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 RADOM
W8088 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi SIEDLCE
W8115 Szkoła Podstawowa nr 4 SIEDLCE
W8401 Zespół Szkolno-Przedszkolny JEDLIŃSK
W8402 Zespół Szkolno-Przedszkolny WSOLA
W8550 Publiczna Szkoła Podstawowa WRZESZCZÓW
W9004 Szkoła Podstawowa nr 10 SIEDLCE
W9005 Publiczne Gimnazjum nr 4 SIEDLCE
W9007 Szkoła Podstawowa nr 12 SIEDLCE
W9009 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa SIEDLCE
W9011 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 SIEDLCE
W9012 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki SIEDLCE
W9014 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące SIEDLCE
W9026 Szkoła Podstawowa NOWE IGANIE
W9203 Zespół Szkół RADZIKÓW WIELKI
W9301 Zespół Szkół BOJMIE
W9501 Szkoła Podstawowa GOŁĄBEK
W9503 Zespół Szkolno-Przedszkolny SKÓRZEC
W9704 Zespół Oświatowy WIŚNIEW
W9710 Szkoła Podstawowa RUDA WOLIŃSKA
W9997 Publiczne Katolickie Gimnazjum ŁAZY
W9999 Zespół Szkół Specialnych nr 78 Centum Zdrowia Dziecka WARSZAWA
Z0201 Szkoła Podstawowa RECZ
Z0303 Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza DRAWSKO POMORSKIE
Z0323 Szkoła Podstawowa WIERZCHOWO
Z0428 Szkoła Podstawowa KLINISKA WIELKIE
Z0444 Publiczna Szkoła Podstawowa DOŁUJE
Z0500 Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Konstantego Maciejewicza STEPNICA
Z0846 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I Mieszkowice
Z0881 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Mieszkowicach Mieszkowice
Z0962 Szkoła Podstawowa WIDUCHOWA
Z1103 Publiczna Szkoła Podstawowa WOLIN
Z1226 Prywatna Szkoła Podstawowa "Morska Kraina" KOŁOBRZEG
Z1424 Szkoła Podstawowa nr 4 BARLINEK
Z1462 Szkoła Podstawowa nr 2 Dębno
Z1500 Szkoła Podstawowa nr 3 POLICE
Z1503 Szkoła Podstawowa nr 8 POLICE
Z1504 Gimnazjum nr 1 POLICE
Z1505 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi POLICE
Z1512 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi TRZEBIEŻ
Z1520 Publiczna Szkoła Podstawowa DOBRA
Z1524 Szkoła Filialna PILCHOWO
Z1530 Szkoła Podstawowa TANOWO
Z1904 Szkoła Podstawowa nr 1 STARGARD SZCZECIŃSKI
Z1926 Szkoła Podstawowa nr 6 STARGARD SZCZECIŃSKI
Z1937 Gimnazjum nr 4 STARGARD
Z2042 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ŁOBEZ
Z2202 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza SZCZECINEK
Z2203 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza SZCZECINEK
Z2234 Szkoła Podstawowa nr 4 SZCZECINEK
Z4400 Szkoła Podstawowa REPTOWO
Z4401 Szkoła Podstawowa im. Józefa Mozolewskiego KOBYLANKA
Z5003 Szkoła Podstawowa Nr 10 SZCZECIN
Z5004 Szkoła Podstawowa Nr 10 SZCZECIN
Z5006 Szkoła Podstawowa nr 39 SZCZECIN
Z5008 Szkoła Podstawowa nr 47 SZCZECIN
Z5009 Szkoła Podstawowa nr 48 im. WOP SZCZECIN
Z5010 Szkoła Podstawowa Nr 51 SZCZECIN
Z5011 Szkoła Podstawowa nr 53 SZCZECIN
Z5012 Szkoła Podstawowa Nr 51 SZCZECIN
Z5014 Szkoła Podstawowa nr 59 SZCZECIN
Z5016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 SZCZECIN
Z5018 Szkoła Podstawowa nr 68 SZCZECIN
Z5019 Szkoła Podstawowa nr 7 SZCZECIN
Z5020 Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego SZCZECIN
Z5021 Szkoła Podstawowa Nr 14 SZCZECIN
Z5025 Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni SZCZECIN
Z5028 Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" SZCZECIN
Z5031 Gimnazjum nr 34 SZCZECIN
Z5032 Szkoła Podstawowa nr 3 SZCZECIN
Z5038 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Mariusza Zaruskiego SZCZECIN
Z5039 Szkoła Podstawowa TAK SZCZECIN
Z5045 Publiczna Szkoła Podstawowa BEZRZECZE
Z5047 Szkoła Podstawowa nr 56 SZCZECIN
Z5048 Szkoła Podstawowa nr 56 SZCZECIN
Z5051 Szkoła Podstawowa nr 16 SZCZECIN
Z5058 Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u SZCZECIN
Z5061 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki SZCZECIN
Z5064 Szkoła Podstawowa nr 71 SZCZECIN
Z5066 Szkoła Podstawowa Nr 74 SZCZECIN
Z5067 Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego SZCZECIN
Z5070 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny SZCZECIN
Z5071 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 SZCZECIN
Z5072 Gimnazjum Nr 9 SZCZECIN
Z5074 Szkoła Podstawowa NR 41 SZCZECIN
Z5080 Szkoła Podstawowa Nr 5 SZCZECIN
Z5086 Zespół Szkół Nr 6 Szczecin
Z5088 I Liceum Ogólnokształcace SZCZECIN
Z5090 Szkoła Podstawowa nr 18 SZCZECIN
Z5093 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA PRIMUS SZCZECIN
Z5094 Technikum Technologii Cyfrowych SZCZECIN
Z5101 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. SZCZECIN
Z5102 Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi SZCZECIN
Z5107 Publiczna Szkoła Podstawowa MIERZYN
Z5108 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SZCZECIN
Z5110 II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I SZCZECIN
Z5114 Centrum Mistrzostwa Sportowego SZCZECIN
Z5118 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 SZCZECIN
Z5132 Zespół Szkół Prywatnych "Słoneczne" Szczecin
Z5137 VI Liceum Ogólnokształcące SZCZECIN
Z5154 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego SZCZECIN
Z5170 Szkoła Podstawowa nr 28 SZCZECIN
Z5177 Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi SZCZECIN
Z5187 Szkoła Podstawowa nr 8 SZCZECIN
Z5241 Prywatne Technikum Zawodowe "Zdroje" SZCZECIN
Z5242 Technikum Informatyczne SCI SZCZECIN
Z5245 Pierwsza Szkoła Montessori Bona Ventura SZCZECIN
Z5246 Niepubliczna Szkoła Podstawowa LEGATO SZCZECIN
Z6002 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 KOSZALIN
Z6013 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II KOSZALIN
Z6019 Szkoła Podstawowa nr 17 KOSZALIN
Z6050 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 KOSZALIN
Z6057 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich KOSZALIN
Z7020 Szkoła Podstawowa nr 1 ŚWINOUJŚCIE

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: