Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Kody Szkół 2019
MAT ID Szkoła Miasto POCZTA
B0513 I Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim   BIELSK PODLASKI
B1100 Szkoła Podstawowa KLIMASZEWNICA 41 RADZIŁÓW
B3507 Szkoła Podstawowa nr 3   SIEMIATYCZE
B3801 Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej   MIELNIK
B4501 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki   WYSOKIE MAZOWIECKIE
B4512 Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 2   WYSOKIE MAZOWIECKIE
B4601 Szkoła Podstawowa   CZYŻEW
B4961 Zespół Szkół   SZUMOWO
B5004 Szkoła Podstawowa nr 21   BIAŁYSTOK
B5007 Szkoła Podstawowa nr 5   BIAŁYSTOK
B5010 Szkoła Podstawowa nr 12   BIAŁYSTOK
B5016 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3   BIAŁYSTOK
B5017 Szkoła Podstawowa Nr 16   BIAŁYSTOK
B5018 Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego   BIAŁYSTOK
B5026 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku   BIAŁYSTOK
B5028 Leśna Szkoła Puszczyk   BIAŁYSTOK
B5036 Prywatna Szkoła Podstawowa Akademia Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ludwika Łazarza Zamenhoffa BIAŁYSTOK
B5038 Szkoła Podstawowa nr 47   BIAŁYSTOK
B5039 Szkoła Podstawowa nr 47   BIAŁYSTOK
B5040 I Liceum Ogólnokształcące   BIAŁYSTOK
B5042 Szkoła Podstawowa nr 6   BIAŁYSTOK
B5045 Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi   BIAŁYSTOK
B5049 Szkoła Podstawowa nr 51   BIAŁYSTOK
B5090 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2   BIAŁYSTOK
B5163 Szkoła Podstawowa nr 1   BIAŁYSTOK
B5164 Szkoła Podstawowa nr 1   BIAŁYSTOK
B5165 Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi   BIAŁYSTOK
B5183 Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi   BIAŁYSTOK
B5191 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego   BIAŁYSTOK
B5194 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2    BIAŁYSTOK
B5195 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego   BIAŁYSTOK
B5310 Niepubliczna Szkoła Podstawowa ZAŁUKI 5 GRÓDEK
B5409 Szkoła Podstawowa im. Ks. Michała Sopoćki KSIĘŻYNO KLEOSIN
B5607 Sportowa Szkoła Podstawowa   SUPRAŚL
B6009 Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka   ŁOMŻA
B6014 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6   ŁOMŻA
B6015 II Liceum Ogólnokształcące   ŁOMŻA
B6700 Zespól Szkolno-Przedszkolny PIĄTNICA PODUCHOWNA PIĄTNICA
C0004 Publiczna Szkoła Podstawowa WOŁUSZEWO 79 CIECHOCINEK
C1222 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego   KCYNIA
C1224 Szkoła Podstawowa im. Kazimiera Korka ROZSTRZĘBOWO 14 KCYNIA
C1247 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Blechacza OLSZEWKA 22-23 NAKŁO NAD NOTECIĄ
C1305 Szkoła Podstawowa BIEGANOWO 9 RADZIEJÓW
C1401 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika TOPÓLKA 26 TOPÓLKA
C1402 Szkoła Podstawowa im. F. Becińskiego PANIEWO 18 TOPÓLKA
C2208 Szkoła Podstawowa nr 1   ŻNIN
C2234 Szkoła Podstawowa nr 5   ŻNIN
C2300 Zespół Szkół im.Marii Danilewicz Zielińskiej STAWKI ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
C5002 Szkoła Podstawowa Towarzystawa Salezjańskiego   BYDGOSZCZ
C5003 Szkoła Podstawowa Towarzystawa Salezjańskiego   BYDGOSZCZ
C5014 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6   BYDGOSZCZ
C5021 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1   BYDGOSZCZ
C5025 Szkoła Podstawowa nr 17   BYDGOSZCZ
C5027 Szkoła Podstawowa nr 41   BYDGOSZCZ
C5028 Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego   BYDGOSZCZ
C5029 Szkoła Podstawowa nr 28   BYDGOSZCZ
C5031 Szkoła Podstawowa nr 63   BYDGOSZCZ
C5036 Państwowy Zespół Szkół Muzycznych   BYDGOSZCZ
C5047 Zespół Szkół nr 24   BYDGOSZCZ
C5048 Zespół Szkół nr 19   BYDGOSZCZ
C5050 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1   BYDGOSZCZ
C5053 Zespół Szkół i Placówek nr 1   BYDGOSZCZ
C5127 Szkoła Podstawowa DRAGACZ 60 DRAGACZ
C5141 Szkoła Podstawowa nr 31   BYDGOSZCZ
C5159 Szkoła Podstawowa nr 60   BYDGOSZCZ
C5203 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a   BIAŁE BŁOTA
C5515 Szkoła Podstawowa WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 35 WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI
C5702 Szkoła Podstawowa MAKSYMILIANOWO OSIELSKO
C5704 Szkoła Podstawowa NIEMCZ OSIELSKO
C5904 Szkoła Podstawowa nr 1   SOLEC KUJAWSKI
C6915 Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra Kazimierza Karasiewicza   TUCHOLA
C7000 Prywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - MODERN ACADEMY TORUN
C7060 Szkoła Podstawowa nr 10   TORUŃ
C7069 Szkoła Podstawowa nr 32   TORUŃ
C7080 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Butterfly School   TORUŃ
C7081 Społeczna Szkoła Podstawowa   TORUŃ
C7605 Szkoła Podstawowa   ŁYSOMICE
C7902 Szkoła Podstawowa ŁĄŻYN 16 RZĘCZKOWO
D0004 Szkoła Podstawowa nr 4   BOLESŁAWIEC
D0014 Szkoła Podstawowa nr 2   BOLESŁAWIEC
D0620 Szkoła Podstawowa JEMIELNO 41 A JEMIELNO
D0701 Szkoła Podstawowa nr 5   JAWOR
D0713 Szkoła Podstawowa nr 2   JAWOR
D0721 Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego   BOLKÓW
D0723 Szkoła Podstawowa KACZORÓW BOLKÓW
D0921 szkoła podstawowa MISZKOWICE 8 LUBAWKA
D1212 Szkoła Podstawowa nr 8   LUBIN
D1312 Szkoła Podstawowa "Master's Academy"   LWOWEK ŚLĄSKI
D1506 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kilińskiego   OLEŚNICA
D1517 II Liceum Ogólnokształcące   OLEŚNICA
D1522 Katolicka Szkoła Podstawowa   OLEŚNICA
D1561 Szkoła Podstawowa im. I. Sendlerowej   DOBROSZYCE
D1703 Zespół Szkół im. Bronisława Malinowskiego BYSTRZYCA OŁAWA
D1704 Szkoła Podstawowa nr 8   OŁAWA
D1705 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orląt Lwowskich   OŁAWA
D1760 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-Laskowicach   JELCZ-LASKOWICE
D1766 Publiczna Szkoła Podstawowa MINKOWICE OŁAWSKIE JELCZ-LASKOWICE
D1805 Szkoła Podstawowa nr 2   POLKOWICE
D1843 Szkoła Podstawowa   CHOCIANÓW
D1901 Zespół Szkół w Przemkowie   PRZEMKÓW
D2215 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II LUTYNIA MIĘKINIA
D2217 Szkoła Podstawowa PISARZOWICE MIĘKINIA
D2300 Zespól Szkolno-Przedszkolny UDANIN 48 UDANIN
D2406 Szkoła Podstawowa nr 8   ŚWIDNICA
D2412 Szkoła Podstawowa nr 6   ŚWIDNICA
D2451 Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny   ROZTOKA
D2613 Zespół Szkół   ZAWONIA
D2614 Liceum Ogólnokształcące   TRZEBNICA
D2615 Szkoła Podstawowa PĘGÓW OBORNIKI SLASKIE
D2617 Szkoła Podstawowa SKOKOWA PRUSICE
D2681 Zespół Szkolno-Przedszkolny   WISZNIA MAŁA
D2806 Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym   BRZEG DOLNY
D2916 Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym ZWRÓCONA 68 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
D3106 Szkoła Podstawowa nr 3   ZGORZELEC
D3109 Szkoła Podstawowa nr 5   ZGORZELEC
D3142 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1   BOGATYNIA
D3306 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego   ZŁOTORYJA
D5001 Szkoła Podstawowa nr 5   WROCŁAW
D5008 Szkoła Podstawowa nr 66   WROCŁAW
D5014 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im.K.Szymanowskiego   WROCŁAW
D5015 Szkoła Podstawowa PARNAS   WROCŁAW
D5017 Szkoła Podstawowa nr 118   WROCŁAW
D5018 Szkoła Podstawowa Nr 63   WROCŁAW
D5019 Szkoła podstawowa nr 90   WROCŁAW
D5020 Szkoła Podstawowa nr 91   WROCŁAW
D5026 Szkoła Podstawowa nr 37   WROCŁAW
D5028 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi   WROCŁAW
D5030 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72   WROCŁAW
D5031 Szkoła Podstawowa nr 76   WROCŁAW
D5032 Szkoła Podstawowa nr 80   WROCŁAW
D5033 Szkoła Podstawowa nr 98   WROCŁAW
D5034 Prywatna Szkoła Podstawowa American School of Wroclaw   WROCŁAW
D5040 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7   WROCŁAW
D5041 Szkoła Podstawowa nr 84   WROCŁAW
D5042 Szkoła Podstawowa nr 107   WROCŁAW
D5044 Liceum Ogólnokształcące Nr X   WROCŁAW
D5046 Szkoła Podstawowa nr 61   WROCŁAW
D5047 Szkoła Podstawowa Nr 109   WROCŁAW
D5048 Szkoła Podstawowa nr 95   WROCŁAW
D5052 Szkoła Podstawowa nr 22   WROCŁAW
D5053 Szkoła Podstawowa nr 82   WROCŁAW
D5055 Szkoła Podstawowa nr 6   WROCŁAW
D5056 Zespół Szkół nr 21   WROCŁAW
D5057 Szkoła Podstawowa nr 17   WROCŁAW
D5059 Szkoła Podstawowa nr 81   WROCŁAW
D5061 Szkoła Podstawowa nr 28   WROCŁAW
D5063 Szkoła Podstawowa nr 1   WROCŁAW
D5071 Szkoła Podstawowa nr 29   WROCŁAW
D5072 Szkoła Podstawowa nr 78   WROCŁAW
D5073 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12   WROCŁAW
D5074 Szkoła Podstawowa nr 20   WROCŁAW
D5075 Szkoła Podstawowa nr 9   WROCŁAW
D5079 Szkoła Podstawowa nr 18   WROCŁAW
D5080 Szkoła Podstawowa Nr 23   WROCŁAW
D5081 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46   WROCŁAW
D5084 Szkoła Podstawowa nr 30   WROCŁAW
D5086 Szkoła Podstawowa nr 12   WROCŁAW
D5093 Szkoła Podstawowa "Primus"   WROCŁAW
D5095 Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85   WROCŁAW
D5102 Liceum Ogólnokształcące nr XVI   WROCŁAW
D5109 Szkoła Podstawowa nr 47   WROCŁAW
D5115 Zespół Szkół nr 20   WROCŁAW
D5124 Szkoła Podstawowa nr 99   WROCŁAW
D5125 Liceum Ogólnokształcące Nr XII   WROCŁAW
D5126 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego   WROCŁAW
D5131 Szkoła Podstawowa nr 76   WROCŁAW
D5133 Liceum Ogólnokształcące nr III   WROCŁAW
D5137 Liceum Ogólnokształcące Nr VII   WROCŁAW
D5138 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15   WROCŁAW
D5141 Szkoła Podstawowa nr 2   WROCŁAW
D5145 Liceum Ogólnokształcące Nr V im. Generała Jakuba Jasińskiego   WROCŁAW
D5146 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek   WROCŁAW
D5147 Publiczna Szkoła Podstawowa MARCO POLO   WROCŁAW
D5165 Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa   WROCŁAW
D5166 Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9   WROCŁAW
D5167 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16   WROCŁAW
D5168 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   WROCŁAW
D5170 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14   WROCŁAW
D5186 Zespół Szkół Nr 9   WROCŁAW
D5198 Liceum Ogólnokształcące Nr IX   WROCŁAW
D5221 Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej   WROCŁAW
D5229 Szkoła Podstawowa nr 32   WROCŁAW
D5235 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej   WROCŁAW
D5240 Szkoła Podstawowa nr 26   WROCŁAW
D5241 Szkoła Podstawowa nr 36   WROCŁAW
D5242 Szkoła Podstawowa nr 39   WROCŁAW
D5244 Szkoła Podstawowa nr 42   WROCŁAW
D5245 Szkoła Podstawowa nr 43   WROCŁAW
D5247 Szkoła Podstawowa nr 67   WROCŁAW
D5261 Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa   WROCŁAW
D5264 Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum"   WROCŁAW
D5265 Szkoła Podstawowa EKOLA   WROCŁAW
D5272 Szkoła Podstawowa nr 4   WROCŁAW
D5297 Szkoła Podstawowa i Zerówka Stowarzyszenia Edukacyjnego Chrześcijan "Arka"   WROCŁAW
D5301 Zespół Szkolno-Przedszkolny   MIRKÓW
D5303 Zespół Szkół ŁOZINA MIRKÓW
D5305 Zespół Szkolno-Przedszkolny   MIRKÓW
D5306 Zespół Szkolno-Przedszkolny   MIRKÓW
D5307 Szkoła Podstawowa   KIEŁCZÓW
D5308 Szkoła Podstawowa   KIEŁCZÓW
D5347 Szkoła Podstawowa ISKRY   WROCŁAW
D5348 Zespół Szkolno-Przedszkolny DOBRZYKOWICE KAMIENIEC WROCŁAWSKI
D5503 Zespół Szkolno-Przedszkolny SADKÓW KATY WROCŁAWSKIE
D5504 Zespół Szkolno-Przedszkolny SMOLEC KĄTY WROCŁAWSKIE
D5505 Zespół Szkolno-Przedszkolny SMOLEC KĄTY WROCŁAWSKIE
D5516 Szkoła Podstawowa AMS   WROCŁAW
D5600 Szkoła Podstawowa BIELANY WROCŁAWSKIE KOBIERZYCE
D5601 Szkoła Podstawowa BIELANY WROCŁAWSKIE KOBIERZYCE
D5701 Niepubliczna Szkoła Podstawowa RĘKÓW SOBÓTKA
D5801 Szkoła Podstawowa nr 1   SIECHNICE
D5802 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia ŚWIĘTA KATARZYNA
D5805 Szkoła Podstawowa nr 2    SIECHNICE
D5807 Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Archidiecezji Wrocławskiej im. Ks. Jana Twardowskiego KOTOWICE ŚW. KATARZYNA
D5904 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego POLAKOWICE ZÓRAWINA
D6000 Zespół Szkół Katolickich u św. Pankracego   JELENIA GÓRA
D6003 Szkoła Podstawowa nr 11   JELENIA GÓRA
D6006 Szkoła Podstawowa nr 2   JELENIA GÓRA
D6008 Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego   JELENIA GÓRA
D6010 Szkoła Podstawowa nr 10   JELENIA GÓRA
D6013 Szkoła Podstawowa nr 15   JELENIA GÓRA
D6023 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"   JELENIA GÓRA
D6403 Szkoła Podstawowa nr 1   PIECHOWICE
D6403 Szkoła Podstawowa nr 1   PIECHOWICE
D6600 Szkoła Podstawowa w Gminnym Zespole Szkół im. Wandy Rutkiewicz   JANOWICE WIELKIE
D6904 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego   PODGÓRZYN
D7001 II Liceum Ogólnokształcace w Legnicy   LEGNICA
D7003 Szkoła Podstawowa nr 6   LEGNICA
D7004 Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich   LEGNICA
D7007 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Zofii Kossak   LEGNICA
D7008 Szkoła Podstawowa nr 18   LEGNICA
D7016 Szkoła Podstawowa nr 19   LEGNICA
D7018 Szkoła Podstawowa nr 9   LEGNICA
D7019 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego   LEGNICA
D7021 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica   LEGNICA
D7028 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny   LEGNICA
D7041 Katolickie Liceum Ogólnokształcące   LEGNICA
D7202 Szkoła Podstawowa nr 4   CHOJNÓW
D7602 Szkoła Podstawowa RZESZOTARY MIŁKOWICE
D8000 Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa Młody Kopernik   WAŁBRZYCH
D8004 Szkoła Podstawowa Fundacji "Clever"   WAŁBRZYCH
D8014 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Stanisława Staszica   WAŁBRZYCH
D8028 Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki   WAŁBRZYCH
D8602 Szkoła Podstawowa nr 2   GŁUSZYCA
D8702 Publiczna Szkoła Podstawowa KOWALOWA MIEROSZÓW
D8703 Publiczna Szkoła Podstawowa   MIEROSZÓW
D9401 Szkoła Podstawowa nr 2   POLANICA- ZDRÓJ
D9999 EDUKACJA DOMOWA   WROCŁAW
E0000 Szkoła Podstawowa nr 3   BEŁCHATÓW
E0005 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi   BEŁCHATÓW
E0013 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   BEŁCHATÓW
E0016 Niepubliczna Szkoła Podstawowa   BEŁCHATÓW
E0027 VI Liceum Ogólnokształcące   BEŁCHATÓW
E0202 Szkoła Podstawowa nr 9   KUTNO
E0203 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego   KUTNO
E0205 Szkoła Podstawowa nr 6   KUTNO
E0206 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika   KUTNO
E1008 Zespół Szkół Prywatnych   OPOCZNO
E1026 Szkoła Podstawowa JANUSZEWICE 67 OPOCZNO
E1141 Szkoła Podstawowa   ŻARNÓW
E1236 Szkoła Podstawowa   DOBROŃ
E1241 Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego   KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
E1810 Szkoła Podstawowa nr 2   RADOMSKO
E1812 II Liceum Ogólnokształcące   RADOMSKO
E1813 I Liceum Ogólnokształcące   RADOMSKA
E1830 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10   RADOMSKO
E1908 Publiczna Szkoła Podstawowa RADZIECHOWICE 170 RADZIECHOWICE DRUGIE
E2008 Publiczna Szkoła Podstawowa   PRZEDBÓRZ
E2122 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej STARA WIEŚ 17 BIAŁA RAWSKA
E2307 Szkoła Podstawowa nr 10   SIERADZ
E2313 Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz im. Jana Pawła II   SIERADZ
E2318 Szkoła Podstawowa nr 6   SIERADZ
E2319 II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego   SIERADZ
E2600 Szkoła Podstawowa nr 12   TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2612 Szkoła Podstawowa nr 9 im.ks. Jana Twardowskiego   TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2613 I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego   TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2634 Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek   TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2908 Szkoła Podstawowa RUDA WIELUŃ
E3013 Szkoła Podstawowa KRASZKOWICE WIERZCHLAS
E3022 Szkola Podstawowa OKALEW 19 OSTRÓWEK
E3086 Szkoła Podstawowa   WIERZCHLAS
E3402 Szkoła Podstawowa nr 12   ZGIERZ
E3407 Szkoła Podstawowa nr 3   ZGIERZ
E3424 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące   ZGIERZ
E3434 I Społeczna Szkoła podstawowa TPZ   ZGIERZ
E3521 Szkoła Podstawowa im. Ks Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia RĄBIEŃ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
E3604 Szkoła Podstawowa DOBRA STRYKÓW
E3605 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza NIESUŁKÓW 68 STRYKÓW
E5004 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO   ŁÓDŹ
E5005 Szkoła Podstawowa nr 110   ŁÓDŹ
E5007 Szkoła Podstawowa nr 37   ŁÓDŹ
E5009 Szkoła Podstawowa nr 44   ŁÓDŹ
E5014 Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. H. Jordana   ŁÓDŹ
E5017 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego   ŁÓDŹ
E5023 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego   ŁÓDŹ
E5024 Szkoła Podstawowa nr 5   ŁÓDŹ
E5025 Szkoła Podstawowa nr 190   ŁÓDŹ
E5027 Szkoła Podstawowa "Scholasticus"   ŁÓDŹ
E5029 Szkoła Podstawowa nr 19   ŁÓDŹ
E5030 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"   ŁÓDŹ
E5032 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej   ŁÓDŹ
E5034 Szkoła Podstawowa nr 205   ŁÓDŹ
E5052 Szkoła Podstawowa nr 152   ŁÓDŹ
E5054 Szkoła Podstawowa nr 189   ŁÓDŹ
E5055 Szkoła Podstawowa nr 34   ŁÓDŹ
E5056 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67   ŁÓDŹ
E5061 Szkołę Podstawową nr 198 z Oddziałami Sportowymi   ŁÓDŹ
E5066 Szkoła Podstawowa nr 162   ŁÓDŹ
E5067 Szkoła Podstawowa nr 58   ŁÓDŹ
E5076 Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II   ŁÓDŹ
E5079 Szkoła Podstawowa nr 199   ŁÓDŹ
E5083 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha   ŁÓDŹ
E5094 XXVI Liceum Ogólnokształcące   ŁÓDŹ
E5097 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka   ŁÓDŹ
E5100 Szkoła Podstawowa Nr 61   ŁÓDŹ
E5107 XXXIII Liceum Ogólnokształcące   ŁÓDŹ
E5108 Szkoła Podstawowa nr 6   ŁÓDŹ
E5112 Szkoła Podstawowa nr 149 z Klasami Inregracyjnymi im. Obrońców Westerplatte   ŁÓDŹ
E5114 Szkoła Podstawowa nr 1   ŁÓDŹ
E5125 Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki   ŁÓDŹ
E5127 Szkoła Podstawowa nr 169   ŁÓDŹ
E5128 Szkoła Podstawowa nr 202   ŁÓDŹ
E5132 Szkoła Podstawowa nr 41   ŁÓDŹ
E5162 Zespół Szkół Salezjańskich im. Księdza Bosko   ŁÓDŹ
E5175 Zespół Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego   ŁÓDŹ
E5176 I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika   ŁÓDŹ
E5178 III Liceum Ogólnokształcące   ŁÓDŹ
E5185 Publiczne Liceum Ogólnokształcace Uniwersytetu Łódzkiego   ŁÓDŹ
E5206 Liceum Ogólnokształcace   TUSZYN
E5213 XXIV Liceum Ogólnokształcące   ŁÓDŹ
E5215 XXV Liceum Ogólnokształcące   ŁÓDŹ
E5233 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata   ŁÓDŹ
E5260 Szkoła Podstawowa nr 130   ŁÓDŹ
E5277 Szkoła Podstawowa Nr 23   ŁÓDŹ
E5278 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Hanki Sawickiej   ŁODŹ
E5282 Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi   ŁÓDŹ
E5283 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala   ŁÓDŹ
E5288 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stefana Linkego   ŁÓDŹ- GÓRNA
E5293 Szkoła Podstawowa nr 91 im. L. Teligi   ŁÓDŹ
E5301 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza WIŚNIOWA GÓRA ANDRESPOL
E5304 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Jana Brzechwy JUSTYNÓW ANDRESPOL
E5316 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 ŁSSO   ŁÓDŹ
E5318 "Nasza Szkoła" Fundacja Oświatowa   ŁÓDŹ
E5401 Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza   RZGÓW
E5402 Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi KALINO RZGÓW
E5429 Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenie Edukacyjnego   ŁÓDŹ
E6012 I Liceum Ogólnokształcące   PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
E6047 Prywatna Szkoła Podstawowa Magdaleny Jakubiak   PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
E6405 Szkoła Podstawowa BABY MOSZCZENICA
E6805 Szkoła Podstowowa PROSZENIE 98 WOLBÓRZ
E7003 Szkoła Podstawowa Nr 5   SKIERNIEWICE
E7004 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka MOKRA LEWA 75A SKIERNIEWICE
E7008 Szkoła Podstawowa nr 2   SKIERNIEWICE
E8702 Szkoła Podstawowa im. Teodora Goździkiewicza DĄBROWA WIELKA SIERADZ
F0802 Publiczna Szkoła Podstawowa   STRZELCE KRAJEŃSKIE
F0881 Publiczna Szkola Podstawowa GOŚCIMIEC 130 ZWIERZYN
F0901 Szkoła Podstawowa   SULĘCIN
F0921 Szkoła Podstawowa   KRZESZYCE
F1002 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2   ŚWIEBODZIN
F1004 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika   ŚWIEBODZIN
F1400 Społeczna Szkoła Podstawowa   ŻARY
F1401 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego   ŻARY
F1406 Katolicka Szkoła Podstawowa   ŻARY
F1418 Zespół Szkół Ogólnokształcących   ŻARY
F1428 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina   ŻARY
F1512 Szkoła Podstawowa   PRZEWÓZ
F1703 Szkoła Podstawowa   KŁODAWA
F3400 Zespół Szkół GRABIK 102 ŻARY
F3614 III Liceum Ogólnokształcące im. prof. T. Kotarbińskiego Zielona Góra ZIELONA GÓRA
F3631 Szkoła Podstawowa nr 8   ZIELONA GÓRA
F5002 Szkoła Podstawowa nr 4   GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5010 Szkoła Podstawowa nr 20   GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5057 Prywatna Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym   GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5802 Szkoła Podstawowa DĄBROSZYN 22 WITNICA
F6013 Zespół Edukacyjny nr 1   ZIELONA GÓRA
F6018 Zespół Szkół Katolickich   ZIELONA GÓRA
F6304 Publiczna Szkoła Podstawowa NIETKÓW CZERWIEŃSK
F6500 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka   NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
G0331 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PIANO   CZŁUCHÓW
G0606 Szkoła Podstawowa LEŹNO 43 GDAŃSK
G0706 I Liceum Ogólnokształcące   KOŚCIERZYNA
G0717 Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks.dr. B. Sychty   KOŚCIERZYNA
G1121 Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida   DZIERZGOŃ
G1285 Zespół Szkół w Sztumie Sztum SZTUM
G1501 Szkoła Podstawowa   PUCK
G1507 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Pucku   PUCK
G1582 Szkoła Podstawowa POGÓRZE KOSAKOWO
G1584 Szkoła Postawowa MOSTY KOSAKOWO
G1719 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6   STAROGARD GDAŃSKI
G2080 Collegium Marianum, Liceum Katolickie   PELPLIN
G2200 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana   WEJHEROWO
G2223 Zespół Szkół Ogólnokształcących   RUMIA
G2245 Szkoła Podstawowa nr 4   REDA
G2250 Prywatna Szkoła Podstawowa   REDA
G2267 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek   RUMIA
G2284 Technikum nr 1   WEJHEROWO
G3307 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły ROTMANKA STRASZYN
G3901 Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Sosabowskiego   DZIEMIANY
G4502 Szkoła Podstawowa RAKOWIEC KWIDZYN
G5000 Szkoła Podstawowa TE Vizja   GDAŃSK
G5008 Szkoła Podstawowa nr 44   GDAŃSK
G5012 Szkoła Podstawowa nr 67   GDAŃSK
G5013 Szkoła Podstawowa nr 76   GDAŃSK
G5016 Szkoła Podstawowa nr 85   GDAŃSK
G5021 III Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO   GDAŃSK
G5022 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23   GDAŃSK
G5032 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących   GDAŃSK
G5037 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II   GDAŃSK
G5049 Szkoła Podstawowa nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego   GDAŃSK
G5052 Szkoła Podstawowa nr 43   GDAŃSK
G5054 Szkoła Podstawowa nr 46   GDAŃSK
G5058 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa   GDAŃSK
G5063 Szkoła Podstawowa nr 50   GDAŃSK
G5067 Szkoła Podstawowa Nr 24   GDAŃSK
G5069 Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik"   GDAŃSK
G5074 Szkoła Podstawowa nr 69   GDAŃSK
G5076 Gdańskie Liceum Autonomiczne   GDAŃSK
G5084 Gdańska Szkoła Podstawowa   GDAŃSK
G5086 Gdańska Szkoła Podstawowa "LINGWISTA" im. Zjednoczonej Europy   GDAŃSK
G5087 Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista" im. Hymnu Narodowego   GDAŃSK
G5088 Szkoła Podstawowa nr 42   GDAŃSK
G5090 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia   GDAŃSK
G5092 Niepubliczna Szkoła Podstawowa KOWALE GDAŃSK
G5096 I Liceum Ogólnokształcące   GDAŃSK
G5098 Elementary International School of Gdansk/ Międzynarodowa Szkoła Podstawowa   GDAŃSK
G5108 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Fregata"   GDAŃSK
G5119 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2   GDAŃSK
G5126 Zespół Szkół Zawodowych Nr 9   GDAŃSK
G5168 Szkoła Podstawowa nr 2   GDAŃSK
G5170 Szkoła Podstawowa nr 25   GDAŃSK
G5171 Szkoła Podstawowa nr 35 z Klasami Sportowymi   GDAŃSK
G5176 Szkoła Podstawowa nr 57   GDAŃSK
G5187 Szkoła Podstawowa nr 86   GDAŃSK
G5188 Szkoła Podstawowa nr 86   GDAŃSK
G5196 Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa Nr 1   GDAŃSK
G5199 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym Happy Kids Osowa   GDAŃSK
G5202 Szkoła Podstawowa   WIŚLINA
G5216 Szkoła Podstawowa dla Chłopców Fregata   GDAŃSK
G5508 Szkoła Podstawowa GNIEŻDŻEWO PUCK
G5520 Szkoła Podstawowa ŻELISTRZEWO PUCK
G6005 Szkoła Podstawowa nr 12   GDYNIA
G6007 Szkoła Podstawowa nr 51   GDYNIA
G6015 Szkoła Podstawowa nr 18   GDYNIA
G6016 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa   GDYNIA
G6019 Zespół Szkół nr 10   GDYNIA
G6027 IX Liceum Ogólnokształcące   GDYNIA
G6028 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Sw. Rodziny   GDYNIA
G6083 Szkoła Podstawowa nr 10   GDYNIA
G6802 Zespół Szkół Publicznych   KOKOSZKOWY
G7021 Szkoła Podstawowa GŁOBINO 47 SŁUPSK
G7202 Szkoła Podstawowa nr 1   USTKA
G7900 Samorządowa Szkoła Podstawowa WIELKIE GOWINO SOPIESZYNO
G8000 Sopockie Szkoły Autonomiczne   SOPOT
K0000 Zespół Szkół Nr 1   BOCHNIA
K0035 Szkoła Podstawowa DRWINIA 173 DRWINIA
K0068 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1   KRAKÓW
K0119 Publiczna Szkoła Podstawowa LESZCZYNA 132 TRZCIANA
K0264 Zespół Szkół w Czchowie   CZCHÓW
K0437 Szkoła Podstawowa nr 3   CHRZANÓW
K0445 Szkoła Podstawowa LUSZOWICE CHRZANÓW
K0500 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego GRUSZÓW WIELKI 210 DĄBROWA TARNOWSKA
K0510 I Liceum Ogólnokształcące   DĄBROWA TARNOWSKA
K0705 Miejski Zespół Szkół Nr 5   GORLICE
K0709 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W GORLICACH   GORLICE
K0743 Zespół Szkolno-Przedszkolny BINAROWA 458 BIECZ
K0841 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej ROPA 91 ROPA
K0971 Zespół Szkół im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego SZERZYNY 544 SZERZYNY
K1305 Szkoła Podstawowa nr 4   MYŚLENICE
K1321 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego   DOBCZYCE
K1324 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach MYŚLENICE
K1343 Szkoła Podstawowa nr 2   MYŚLENICE
K1355 Szkoła Podstawowa nr 2   DOBCZYCE
K1435 Szkoła Podstawowa nr 1   KRZESZOWICE
K1701 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE   RABKA -ZDRÓJ
K1802 Szkoła Podstawowa nr 10   OLKUSZ
K1804 Szkoła Podstawowa nr 5   OLKUSZ
K1807 IV Liceum Ogólnokształcące   OLKUSZ
K1808 I Liceum Ogólnokształcące   OLKUSZ
K1818 Zespół Szkolno - Przedszkolny Integracyjny nr 1   OLKUSZ
K1839 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika   OLKUSZ
K1842 Szkoła Podstawowa nr 4 im. F. Nullo   OLKUSZ
K1843 Szkoła Podstawowa nr 6   OLKUSZ
K1845 Szkoła Podstawowa nr 9   OLKUSZ
K1848 Szkoła Podstawowa KOSMOLÓW 152 OLKUSZ
K1849 Szkoła Podstawowa OSIEK 79 B OLKUSZ
K1850 Szkoła Podstawowa SIENICZNO OLKUSZ
K2080 Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach   KĘTY
K2084 Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Kantego   KĘTY
K3001 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4   WIELICZKA
K3016 Szkoła Podstawowa ŁAZANY 103 A WIELICZKA
K3034 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi SIERCZA 428 WIELICZKA
K3041 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki   NIEPOŁOMICE
K3042 Szkoła Podstawowa WOLA BATORSKA 587 ZABIERZÓW BOCHEŃSKI
K3054 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder   NIEPOŁOMICE
K3055 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder   NIEPOŁOMICE
K3615 Szkoła Podstawowa SZYMBARK 464 SZYMBARK
K4309 Szkoła Podstawowa nr 1 MSZANA GÓRNA 589 MSZANA GÓRNA
K5001 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego   KRAKÓW
K5006 Szkoła Podstawowa Nr 101   KRAKÓW
K5011 Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej   KRAKÓW
K5013 Szkoła Podstawowa nr 27   KRAKÓW
K5016 Szkoła Podstawowa nr 4   KRAKÓW
K5018 Szkoła Podstawowa nr 52   KRAKÓW
K5021 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO   KRAKÓW
K5022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15   KRAKÓW
K5023 Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego   KRAKÓW
K5029 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek   KRAKÓW
K5031 Szkoła Podstawowa nr 151   KRAKÓW
K5036 Embassy International School Szkoła z Oddziałami Dwujęzycznymi   KRAKÓW
K5040 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej   KRAKÓW
K5044 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11   KRAKÓW
K5049 Szkoła Podstawowa Nr 111   KRAKÓW
K5051 Szkoła Podstawowa nr 41   KRAKÓW
K5055 Szkoła Podstawowa nr 130   KRAKÓW
K5060 Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego   KRAKÓW
K5066 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162   KRAKÓW
K5071 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1   KRAKÓW
K5072 Szkoła Podstawowa nr 156   KRAKÓW
K5077 Szkoła Podstawowa nr 80   KRAKÓW
K5078 Szkoła Podstawowa Nr 153   KRAKÓW
K5092 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3   KRAKÓW
K5094 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30   KRAKÓW
K5096 Szkoła Podstawowa nr 1   KRAKÓW
K5111 Szkoła Podstawowa nr 72   KRAKÓW
K5120 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów   KRAKÓW
K5124 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4   KRAKÓW
K5128 Szkoła Podstawowa nr 49   KRAKÓW
K5131 Szkoła Podstawowa nr 123   KRAKÓW
K5132 Szkoła Podstawowa nr 18   KRAKÓW
K5139 Szkoła Podstawowa nr 7   KRAKÓW
K5143 Szkoła Podstawowa nr 21   KRAKÓW
K5150 Prywatna Szkoła Podstawowa "Scherzo"   KRAKÓW
K5151 Szkoła Podstawowa nr 113   KRAKÓW
K5157 XI Liceum Ogólnokształcące   KRAKÓW
K5158 Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St.Konarskiego   KRAKÓW
K5167 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich   KRAKÓW
K5168 XX Liceum Ogólnokształcące   KRAKÓW
K5171 Szkoła Podstawowa nr 56   KRAKÓW
K5174 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   KRAKÓW
K5177 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli   KRAKÓW
K5185 Prywatna Szkoła Podstawowa SALWATOR   KRAKÓW
K5188 Zespół Szkół Budowlanych Przyzakładowych PBP "Chemobudowa-Kraków" SA   KRAKÓW
K5204 Zespół Szkół Nr 2   KRAKÓW
K5210 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego   KRAKÓW
K5213 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2   KRAKÓW
K5244 IV Liceum Ogólnokształcące   KRAKÓW
K5250 V Liceum Ogólnokształcące   KRAKÓW
K5281 I Prywatne Liceum Ogólnokształcace   KRAKÓW
K5285 IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące "WORLD"   KRAKÓW
K5287 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Molli   KRAKÓW
K5298 Szkoła Podstawowa CIANOWICE SKAŁA
K5301 Szkoła Podstawowa nr 1   SKAWINA
K5302 Zespoł Placówek Oświatowych WOLA RADZISZOWSKA 500 WOLA RADZISZOWSKA
K5304 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego   SKAWINA
K5325 Szkoła Podstawowa nr 2   SKAWINA
K5345 Kangurowa Szkoła Podstawowa   KRAKÓW
K5346 Szkoła Podstawowa nr 10   KRAKÓW
K5348 ENGLISH PRIMAR SCHOOL   KRAKÓW
K5349 Szkoła Podstawowa Nr 124   KRAKÓW
K5351 Szkoła Podstawowa   SŁOMNIKI
K5359 Szkoła Podstawowa nr 157   KRAKÓW
K5360 Szkoła Podstawowa Nr 158   KRAKÓW
K5361 Szkoła Podstawowa Nr 164   KRAKÓW
K5368 Szkoła Podstawowa Nr 65   KRAKÓW
K5371 Szkoła Podstawowa nr 86   KRAKÓW
K5373 Szkoła Podstawowa nr 93   KRAKÓW
K5387 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 73   KKRAKÓW
K5390 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12   KRAKÓW
K5394 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 5   KRAKÓW
K5397 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko   KRAKÓW
K5398 Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos"   KRAKÓW
K5411 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II WOŁOWICE 10 CZERNICHÓW
K5427 Niepubliczna Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL   WRZĄSOWICE
K5428 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 3   KRAKÓW
K5429 Prywatne Szkoły "INSPIRACJA"   KRAKÓW
K5430 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego   KRAKÓW
K5433 Szkoła Źródło Fundacja STERNIK   KRAKÓW
K5443 Szkoła Podstawowa nr 6   SKAWINA
K5444 Szkoła Podstawowa nr 3 im.KEN   SKAWINA
K5453 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki   CZERNICHÓW
K5506 Szkoła Podstawowa   JERZMANOWICE
K5571 Technikum Łączności nr 14   KRAKÓW
K5601 Szkoła Podstawowa CZUŁÓW 188 LISZKI
K5602 Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego KRYSPINÓW 356 LISZKI
K5604 Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza PIEKARY 100 LISZKI
K5605 Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" PIEKARY LISZKI
K5618 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego MNIKÓW 13 MORAWICA
K5705 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej KONARY 235 MOGILANY
K5804 Integracyjna Szkoła Podstawowa RADWANOWICE 107 RUDAWA
K5811 Szkoła Podstawowa   BOLECHOWICE
K5828 Niepubliczna Szkoła Podstawowa   BIBICE
K6007 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej   NOWY SĄCZ
K6021 Szkoła Podstawowa Sacre Coeur   TARNÓW
K6022 Pałac Młodzieży   TARNÓW
K6105 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki   NOWY SĄCZ
K6106 Katolicka Szkoła Podstawoa przy Parafii św. Heleny   NOWY SĄCZ
K6119 Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Siódemka"   TARNÓW
K6120 Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa   TARNÓW
K6135 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika   TARNÓW
K6453 Niepubliczna Szkoła Podstawowa   STARY SACZ
K6520 Szkoła Podstawowa JAMNICA 182 NOWY SĄCZ
K7005 Społeczna Szkoła Podstawowanr nr 2 STO   TARNÓW
K7020 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4   TARNÓW
K7034 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych   TARNÓW
K7100 Szkoła Podstawowa TRZEBUNIA 444 TRZEBUNIA
K7301 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej ZACZERNIE 25 LISIA GÓRA
K7402 Zespół Szkół LUBCZA 51 LUBCZA
K7451 Zespół Szkolno-Przedszkolny   ZALASOWA
L0020 Samorządowy Zespół Szkolny   FRAMPOL
L0108 Szkoła Podstawowa OBSZA 70 A OBSZA
L0915 Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II GOŚCIERADÓW FOLWARK 18 GOŚCIERADÓW
L0932 Szkoła Podstawowa nr 3   KRAŚNIK
L1100 II Liceum Ogólnokształcące   LUBARTÓW
L1607 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi   ŁUKÓW
L1730 Szkoła Podstawowa SZYSZKI 66 STOCZEK ŁUKOWSKI
L2205 Szkoła Podstawowa nr 6   PUŁAWY
L2206 Szkoła Podstawowa nr 4   PUŁAWY
L2208 Szkoła Podstawowa Nr 11   PUŁAWY
L2228 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "KLASYK"   PUŁAWY
L2501 Szkoła Podstawowa nr 2   RADZYŃ PODLASKI
L2509 I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim   RADZYŃ PODLASKI
L2513 Zespół Szkół BIAŁKA 49 RADZYŃ PODLASKI
L2902 Szkoła Podstawowa nr 3   ŚWIDNIK
L2903 Szkoła Podstawowa nr 7   ŚWIDNIK
L2922 Szkoła Podstawowa nr 5   ŚWIDNIK
L2929 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika   PIASKI
L3601 Szkoła Podstawowa   SŁAWATYCZE
L3916 Szkoła Podstawowa WOLA DEREŹNIAŃSKA 93 BIŁGORAJ
L4203 Szkoła Podstawowa ŁUKOWA 341 ŁUKOWA
L5008 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi   LUBLIN
L5010 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej   LUBLIN
L5011 Szkoła Podstawowa nr 18   LUBLIN
L5014 Szkoła Podstawowa nr 27   LUBLIN
L5015 Szkoła Podstawowa nr 34   LUBLIN
L5017 Szkoła Podstawowa nr 5   LUBLIN
L5018 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego   LUBLIN
L5019 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego   LUBLIN
L5028 Szkoła Podstawowa nr 16 im.Fryderyka Chopina   LUBLIN
L5031 Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi   LUBLIN
L5035 Szkoła Podstawowa nr 15   LUBLIN
L5044 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F. Klonowica   LUBLIN
L5048 Szkoła Podstawowa nr 31   LUBLIN
L5050 V Liceum Ogólnokształcące   LUBLIN
L5053 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta   LUBLIN
L5054 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej   LUBLIN
L5064 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia   LUBLIN
L5068 Zespół Szkół nr 12   LUBLIN
L5075 Zespół Szkół nr 1   LUBLIN
L5085 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2   LUBLIN
L5108 I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Lublinie   LUBLIN
L5164 Szkoła Podstawowa nr 50   LUBLIN
L5174 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła"   LUBLIN
L5209 Liceum im. Jana III Sobieskiego Lublin LUBLIN
L5315 Szkoła Podstawowa WOLA PRZYBYSŁAWSKA 331 GARBÓW
L5451 Szkoła Podstawowa PIOTRKÓW PIERWSZY 105 JABŁONNA
L5503 Szkoła Podstawowa TOMASZOWICE-KOLONIA 40A TOMASZOWICE
L5515 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa EUROPEJCZYK SZEROKIE 107 A LUBLIN
L5718 Publiczna Szkoła Podstawowa ŻABIA WOLA STRZYŻEWICE
L6002 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2   BIAŁA PODLASKA
L6003 Szkoła Podstawowa nr 9   BIAŁA PODLASKA
L6003 Szkoła Podstawowa nr 9   BIAŁA PODLASKA
L6008 Szkoła Podstawowa nr 3   BIAŁA PODLASKA
L6010 Katolicka Szkoła Podstawowa   BIAŁA PODLASKA
L6201 Zespół Placówek Oświatowych   MIĘDZYRZEC PODLASKI
L8005 Szkoła Podstawowa nr 4   ZAMOŚĆ
L8011 Szkoła Podstawowa nr 9   ZAMOŚĆ
L8311 Zespół Szkół Ogólnokształcących   BIAŁA PODLASKA
L8314 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi   BIAŁA PODLASKA
L8345 Szkoła Podstawowa nr 2   BIAŁA PODLASKA
L9400 Publiczna Szkoła Podstawowa SŁODKÓW TRZECI 7 STRÓŻA
N0314 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza STARE DŁUTOWO DŁUTOWO
N0400 Zespół Szkół nr 2 w Ełku   EŁK
N0414 I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego   EŁK
N0422 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera   EŁK
N0501 Szkoła Podstawowa nr 1 im św. Jana Pawła II   GIŻYCKO
N0504 Szkoła Podstawowa nr 7   GIŻYCKO
N0508 Szkoła Podstawowa nr 4   GIŻYCKO
N0701 Szkoła Podstawowa nr 2 z Odzdziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej   IŁAWA
N0702 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników   IŁAWA
N0703 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3   IŁAWA
N0704 Szkoła Podstawowa nr 2 z Odzdziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej   IŁAWA
N0706 Zespół Szkół Ogólnokształcących   IŁAWA
N0720 Szkoła Podstawowa TUSZEWO 24 LUBAWA
N0722 Zespół Szkół   LUBAWA
N0739 Akademicki Zespół Placówek Oświatowych FIJEWO 85 LUBAWA
N0763 Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej   SUSZ
N0802 Szkoła Podstawowa nr 4   KĘTRZYN
N0821 Szkoła Podstawowa DROGOSZE 40 BARCIANY
N0822 Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej   BARCIANY
N1003 Zespół Szkół Nr 1   MRĄGOWO
N1101 Szkoła Podstawowa nr 1   NIDZICA
N1218 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka   BISKUPIEC
N1315 Liceum Ogolnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku   OLECKO
N1334 Szkoła Podstawowa BOĆWINKA 13 GOŁDAP
N2002 Szkoła Podstawowa nr 6 im."Orła Białego"   SZCZYTNO
N2010 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie   SZCZYTNO
N3402 Samorządowa Szkoła Podstawowa GROMOTY 20 RUDZIENICE
N3600 Zespół Szkół GRABOWO 116 ROŻENTAL
N4303 Szkoła Podstawowa   SORKWITY
N4804 Szkoła Podstawowa TERESZEWO 9A KURZĘTNIK
N5015 Szkoła Podstawowa nr 15   OLSZTYN
N5021 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny   OLSZTYN
N5076 Szkoła Podstawowa Nr 23 Mistrzostwa Sportowego   OLSZTYN
N5701 Szkoła Podstawowa RUŚ 4 OLSZTYN
N6019 Szkoła Podstawowa nr 25   ELBLĄG
O0002 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego   BRZEG
O0017 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6   BRZEG
O0028 Niepubliczna Szkoła Podstawowa    BRZEG
O0062 Publiczna Szkoła Podstawowa   LEWIN BRZESKI
O0201 Szkoła Podstawowa nr 2   GŁUBCZYCE
O0312 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9   KĘDZIERZYN-KOŹLE
O0508 Zespół Szkół Ogólnokształcących STO   KLUCZBORK
O0517 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Dzierżona   KLUCZBORK
O0518 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2   KLUCZBORK
O0581 Zespół Szkół   WOŁCZYN
O0723 Szkoła Podstawowa nr 5   NAMYSŁÓW
O0824 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3   GŁUCHOŁAZY
O1000 Zespół Szkół   OLESNO
O1107 Publiczna Szkola Podstawowa   ZĘBOWICE
O1234 Szkoła Podstawowa   TWARDAWA
O1242 Szkoła Podstawowa nr 1   GŁOGÓWEK
O1303 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2   STRZELCE OPOLSKIE
O1305 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1   STRZELCE OPOLSKIE
O2000 Publiczna Szkła Podstawowa BROŻEC ŻUŻELA
O5001 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1   OPOLE
O5010 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków   OPOLE
O5011 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28   OPOLE
O5016 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16   OPOLE
O5017 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 imienia Przyjaźni Narodów Świata   OPOLE
O5022 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15   OPOLE
O5029 Zespół Szkół Ogólnokształcących   OPOLE
O5056 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10   OPOLE
O5063 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła   OPOLE
O5081 Akademia Logicznego Myślenia i Matematyki   OPOLE
O5402 Publiczna Szkoła Podstawowa   ŁUBNIANY
O5452 Publiczna Szkoła Podstawowa ZAGWIŹDZIE MURÓW
O5702 Publiczna Szkoła Podstawowa NAKŁO TARNÓW OPOLSKI
O5803 Szkoła Podstawowa   TUŁOWICE
P0000 Społeczna Szkoła Podstawowa DOBRA SZKOŁA RATAJE CHODZIEŻ
P0021 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich   BUDZYŃ
P0203 Szkoła Podstawowa nr 2   TRZCIANKA
P0217 Szkoła Podstawowa DZIERŻĄŻNO WIELKIE 24 WIELEŃ
P0316 II Liceum Ogólnokształcące   GNIEZNO
P0328 Szkoła Podstawowa nr 6   GNIEZNO
P0366 Technikum   GNIEZNO
P0904 Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie   KĘPNO
P0941 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II MROCZEŃ 140 MROCZEŃ
P1109 Liceum Ogólnokształcące w Kole   KOŁO
P1110 Szkoła Podstawowa nr 4   KOŁO
P1405 Szkoła Podstawowa ROSZKI KOBIERNO
P1941 Szkoła Podstawowa   RYCZYWÓŁ
P2407 Salezjańska Szkoła Podstawowa   PIŁA
P2437 Szkoła Podsatawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi   PIŁA
P2803 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego   RAWICZ
P2812 Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu   RAWICZ
P2906 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN   SŁUPCA
P3304 Szkoła Podstawowa nr 3   ŚRODA WIELKOPOLSKA
P3313 Zespół Szkół KLĘKA 9 NOWE MIASTO NAD WARTĄ
P3315 ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W ŚRODZIE WLKP.   ŚRODA WLKP.
P3536 Szkoła Podstawowa   MALANÓW
P3761 Szkoła Podstawowa   MIEŚCISKO
P3762 Szkoła Podstawowa POPOWO KOŚCIELNE POPOWO KOŚCIELNE
P4022 Szkoła Podstawowa   SOKOLNIKI
P4117 Szkoła Podstawowa nr 3   ZŁOTÓW
P4706 Szkoła Podstawowa SZCZYTNIKI DUCHOWNE 27 GNIEZNO
P5001 Publiczna Szkoła Podstawowa "Cogito"   POZNAŃ
P5009 Szkoła Podstawowa nr 90   POZNAŃ
P5019 Szkoła Podstawowa nr 18   POZNAŃ
P5023 Szkoła Podstawowa nr 59   POZNAŃ
P5034 Szkoła Podstawowa nr 54   POZNAŃ
P5051 Szkoła Podstawowa nr 66   POZNAŃ
P5084 Szkoła Podstawowa nr 58   POZNAŃ
P5116 Zespół Szkół nr 7   POZNAŃ
P5146 Zespół Szkół Zakonu Pijarów   POZNAŃ
P5206 Zespół Szkół   LUBOŃ
P5210 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 52   POZNAŃ
P5234 Szkoła Podstawowa nr 6 z Odddziałami Integracyjnymi   POZNAŃ
P5239 Szkoła Podstawowa nr 65   POZNAŃ
P5243 Szkoła Podstawowa nr 79   POZNAŃ
P5252 Szkoła Podstawowa nr 2   PUSZCZYKOWO
P5263 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 40   POZNAŃ
P5265 HORYZONTY Szkoła Podstawowa Fundacji STERNIK   POZNAŃ
P5400 Zespól Szkolno-Przedszkolny   DOPIEWO
P5416 Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum   TULCE
P5503 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka   KOMORNIKI
P5601 Szkoła Podstawowa nr 1   KÓRNIK
P5617 Szkoła Podstawowa KROSINKO MOSINA
P5652 Szkoła Podstawowa CZAPURY POZNAŃ
P5928 Szkoła Podstawowa nr 2   TARNOWO PODGÓRNE
P5931 Szkoła Podstawowa ZALASEWO SWARZĘDZ
P5953 Zespół Szkół im. O. M. Żelazka   CHLUDOWO
P6002 Szkoła Podstawowa nr 9   KALISZ
P6005 Zespół Szkół nr 7   KALISZ
P6008 Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek   KALISZ
P6021 Prywatna Szkoła "Jagiellończyk"   KALISZ
P6043 Szkoła Podstawowa nr 18   KALISZ
P6060 Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO EDUKATOR   KALISZ
P6066 Technikum Nr 4   KALISZ
P6200 Zespół Szkół BLIZANÓW 56 BLIZANÓW
P6401 Szkoła Podstawowa   KOŹMINEK
P6405 Szkoła Podstawowa MOSKURNIA 9 A KOŹMINEK
P6703 Zespół Szkół   ŻELAZKÓW
P7002 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9   KONIN
P7015 Szkoła Podstawowa nr 6   KONIN
P7500 Zespół Szkolno-Przedszkolny   RZGÓW
P7700 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych   STARE MIASTO
P7701 Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Starym Mieście   STARE MIASTO
P8002 Szkoła Podstawowa nr 3   LESZNO
P8005 Szkoła Podstawowa nr 7   LESZNO
P8013 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi LESZNO
P8015 I Liceum Ogólnokształcące   LESZNO
P8017 Szkoła Podstawowa nr 12   LESZNO
P8018 Szkoła Podstawowa nr 5   LESZNO
P8302 Szkoła Podstawowa WILKOWICE ŚWIĘCIECHOWA
P8506 Szkoła Podstawowa   RYDZYNA
P8604 Szkoła Podstawowa DŁUGIE STARE LESZNO
P8810 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki JEZIERZYCE KOŚCIELNE 90A KRZYCKO MAŁE
R0020 Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Fredry CISNA 58 CISNA
R0216 Zespól Szkół GOLCOWA 456 DOMARADZ
R0237 Szkoła Podstawowa nr 2 GOLCOWA 284 DOMARADZ
R0402 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi   DĘBICA
R0408 Szkoła Podstawowa nr 6   DĘBICA
R0410 Szkoła Podstawowa nr 9   DĘBICA
R0411 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2   DĘBICA
R0413 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3   DĘBICA
R0601 Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek   JAROSŁAW
R0603 Szkoła Podstawowa nr 1   JAROSŁAW
R0645 Szkoła Podstawowa LASZKI 280 LASZKI
R0801 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi   JASŁO
R0808 Zespół Szkół WARZYCE 205 JASŁO
R0812 Szkoła Podstawowa nr 7   JASŁO
R0814 II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle   JASŁO
R0838 Szkoła Podstawowa nr 1   JASŁO
R0945 Szkoła Podstawowa ŚWIĘCANY 529 SKOŁYSZYN
R1003 Liceum Ogólnokształcące   KOLBUSZOWA
R1206 Liceum Ogólnokształcące nr 1   LEŻAJSK
R1210 Szkoła Podstawowa nr 3   LEŻAJSK
R1285 Szkoła Podstawowa RUDA ŁAŃCUCKA 99 NOWA SARZYNA
R1306 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie   LUBACZÓW
R1517 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3   RUDNIK NAD SANEM
R1727 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego   MIELEC
R1750 Niepubliczna Szkoła Podstawowa   MIELEC
R1752 Mielecka Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego "Piłkarskie Nadzieje"   MIELEC
R1804 Zespół Szkół MALINIE 220 CHORZELÓW
R1830 Szkoła Podstawowa JAMY 81 WADOWICE GÓRNE
R1862 Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem   TUSZÓW NARODOWY
R1904 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1   NISKO
R1922 Publiczna Szkoła Podstawowa JAROCIN 116 JAROCIN
R2126 Szkoła Podstawowa GRZĘSKA 503 PRZEWORSK
R2127 Szkoła Podstawowa MIROCIN 384 PRZEWORSK
R2419 Zespół Szkół nr 1   SANOK
R2517 Szkoła Podstawowa   ZARSZYN
R2632 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej   STALOWA WOLA
R2637 Publiczna Szkoła Podstawowa RZECZYCA DŁUGA 176 RADOMYŚL NAD SANEM
R2644 Publiczna Szkoła Podstawowa STANY BOJANÓW
R2801 Szkoła Podstawowa nr 2   STRZYŻÓW
R2805 Liceum Ogólnokształcące   STRZYŻÓW
R2814 Zespół Szkół DOBRZECHÓW 197 STRZYŻÓW
R2851 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego   STRZYŻÓW
R2883 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich RÓŻANKA 43 GRODZISKO
R3805 Szkoła Podstawowa SZEBNIE 222 SZEBNIE
R5000 Szkoła Podstawowa nr 26   RZESZÓW
R5002 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego   RZESZÓW
R5003 Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 2   RZESZÓW
R5004 Szkoła Podstawowa nr 8   RZESZÓW
R5012 Szkoła Podstawowa nr 10   RZESZÓW
R5014 Szkoła Podstawowa nr 3   RZESZÓW
R5016 Szkoła Podstawowa nr 18   RZESZÓW
R5018 Szkoła Podstawowa nr 17   RZESZÓW
R5020 Szkoła Podstawowa nr 2   RZESZÓW
R5021 Zespół Szkół Muzycznych nr 1   RZESZÓW
R5025 Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi   RZESZÓW
R5031 Zespół Szkół Elektronicznych   RZESZÓW
R5033 IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   RZESZÓW
R5034 Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek   RZESZÓW
R5039 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4   RZESZÓW
R5058 Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Kraina Uśmiechu”   RZESZÓW
R5064 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR   RZESZÓW
R5067 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek   RZESZÓW
R5077 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego STAL   RZESZÓW
R5081 Szkoła Podstawowa Nr 16   RZESZÓW
R5086 Szkoła Podstawowa nr 4   RZESZÓW
R5087 Szkoła Podstawowa nr 5   RZESZÓW
R5098 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego "Resovia"   RZESZÓW
R5109 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii Krajowej   RZESZÓW
R5110 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi   RZESZÓW
R5132 Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie   RZESZÓW
R5204 Liceum Ogólnokształcące   BŁAŻOWA
R5209 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły   BŁAŻOWA
R5252 Szkoła Podstawowa BŁAŻOWA DOLNA 196 BŁAŻOWA
R5300 Zespół Szkół KIELANÓWKA 111 RZESZÓW
R5301 Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi   BOGUCHWAŁA
R5302 Szkoła Podstawowa ZGŁOBIEŃ 71 ZGŁOBIEŃ
R5304 Szkoła Podstawowa NOSÓWKA 186 ZGŁOBIEŃ
R5314 Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej RACŁAWÓWKA 215 NIECHOBRZ
R5601 Szkoła Podstawowa im. bł. Józefa Kowalskiego SIEDLISKA 355 LUBENIA
R5602 Szkoła Podstawowa LUBENIA 100 LUBENIA
R5702 Szkoła Podstawowa nr 2 BRATKOWICE 606 BRATKOWICE
R5705 Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych   TRZCIANA
R5709 Zespół Szkół ŁUKAWIEC 423 ŁĄKA
R5903 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza BUDY ŁAŃCUCKIE 333 BIAŁOBRZEGI
R6037 Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów   KROSNO
R6103 Zespół Szkół KRZEMIENICA 631 KRZEMIENICA
R6224 Szkoła Podstawowa ŁEKI DUKIELSKIE 74 ŁĘKI DUKIELSKIE
R6251 Zespół Szkół Publicznych   RÓWNE
R6316 Szkoła Podstawowa JASZCZEW 333 JEDLICZE
R6351 Szkoła Podstawowa   JEDLICZE
R6508 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego TARGOWISKA MIEJSCE PIASTOWE
R6608 Zespół Szkół Publicznych   WRÓBLIK SZLACHECKI
R6618 Szkoła Podstawowa POSADA GÓRNA RYMANÓW ZDRÓJ
R7001 Szkoła Podstawowa nr 4   PRZEMYŚL
R9504 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II   PYSZNICA
R9713 Szkoła Podstawowa nr 11   PRZEMYŚL
S0007 Szkoła Podstawowa nr 4   BĘDZIN
S0204 Katolicka Szkoła Podstawowa   CIESZYN
S0207 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika   CIESZYN
S0209 I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego   CIESZYN
S0221 Szkoła Podstawowa Nr 3   USTROŃ
S0700 Zespół Szkół nr 1   LUBLINIEC
S0702 Szkoła Podstawowa nr 1   LUBLINIEC
S0704 Szkoła Podstawowa nr 3   LUBLINIEC
S0905 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki   MIKOŁÓW
S0923 Szkoła Podstawowa nr 1   ŁAZISKA GÓRNE
S0927 Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 11   MIKOŁÓW
S0931 Szkoła Podstawowa nr 8   ORZESZE
S0934 Szkoła Podstawowa nr 3   ŁAZISKA GÓRNE
S0936 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich   MIKOŁÓW
S1025 Zespół Szkół   KOZIEGŁOWY
S1102 Szkoła Podstawowa nr 4   PSZCZYNA
S1117 Zespoł Szkół Ogólnokształcących   PSZCZYNA
S1143 Szkoła Podstawowa nr 12   STUDZIONKA
S1151 Zespół Szkolno-Przedszkolny   PSZCZYNA
S1203 Szkoła Podstawowa   SUSZEC
S1303 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   RACIBÓRZ
S1328 Zespól Szkolno-Przedszkolny   LYSKI
S1710 Szkoła Podstawowa nr 1   WODZISŁAW ŚLĄSKI
S1711 I Liceum Ogólnokształcące   WODZISŁAW ŚLĄSKI
S1727 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   WODZISŁAW SLĄSKI
S1736 Zespół Szkół Technicznych   WODZISŁAW ŚL.
S1745 II Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi   WODZISŁAW ŚL.
S2003 Szkoła Podstawowa nr 6   ZAWIERCIE
S2141 Szkoła Podstawowa nr 1   SZCZEKOCINY
S2343 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi   ŁODYGOWICE
S2549 Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School   BIELSKO-BIAŁA
S2550 Anglojęzyczna Prywatna Szkoła „Europejczyk”   BIELSKO-BIAŁA
S2582 Szkoła Podstawowa Nr 36   BIELSKO-BIAŁA
S2587 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna   BIELSKO-BIAŁA
S2834 Szkoła Podstawowa nr 5   CZECHOWICE-DZIEDZICE
S3003 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11   BYTOM
S3006 Szkoła Podstawowa nr 4   BYTOM
S3009 Szkoła Podstawowa nr 54   BYTOM
S3010 Szkoła Podstawowa Nr 23   BYTOM
S3028 I Liceum Ogólnokształcące   BYTOM
S3032 Szkoła Podstawowa nr 33   BYTOM
S3055 Szkoła Podstawowa nr 3   BYTOM
S3060 Szkoła Podstawowa nr 43   BYTOM 21
S3204 Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika   BUCZKOWICE
S3503 Szkoła Podstawowa nr 2   CZĘSTOCHOWA
S3512 Szkoła Podstawowa nr 49   CZĘSTOCHOWA
S3516 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca   CZĘSTOCHOWA
S3517 Szkoła Podstawowa nr 38   CZĘSTOCHOWA
S3518 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   CZĘSTOCHOWA
S3521 Szkoła Podstawowa nr 1   CZĘSTOCHOWA
S3523 Szkoła Podstawowa Nr 14   CZĘSTOCHOWA
S3534 Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa   CZĘSTOCHOWA
S3538 Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Jana Pawła II   CZĘSTOCHOWA
S3551 Zespół Szkół Ekonomicznych   CZĘSTOCHOWA
S3613 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Aleksandra hr. Fredry   CZĘSTOCHOWA
S3619 Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi   CZĘSTOCHOWA
S3630 Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. J. Twardowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego CZĘSTOCHOWA
S3631 Polsko Angielska Szkoła Podstawowa Akademia SOWARD   CZĘSTOCHOWA
S3712 Szkoła Podstawowa PIASEK JANÓW
S3924 Zespół Szkolno-Przedszkolny BOROWNO MYKANÓW
S4004 Szkoła Podstawowa nr 2   CHORZÓW
S4021 Szkoła Podstawowa nr 22   CHORZÓW
S4027 Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej   CHORZÓW
S4050 Szkoła Podstawowa nr 32   CHORZÓW
S4051 Szkoła Podstawowa nr 5   CHORZÓW
S4054 Społeczna Szkoła Podstawowa   CHORZÓW
S4204 Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka   DĄBROWA GÓRNICZA
S4205 Zespół Szkół nr 4   DĄBROWA GÓRNICZA
S4215 II Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego   DĄBROWA GÓRNICZA
S4259 Szkoła Podstawowa nr 30 im. gen. Jerzego ZIętka   DĄBROWA GÓRNICZA
S4266 Szkoła Podstawowa nr 10   DĄBROWA GÓRNICZA
S4501 I Społeczna Szkoła Podstawowa   GLIWICE
S4503 Szkoła Podstawowa nr 9   GLIWICE
S4509 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich   GLIWICE
S4511 Szkoła Podstawowa nr 23   GLIWICE
S4522 Szkoła Podstawowa nr 36   GLIWICE
S4525 Szkoła Podstawowa FILOMATA   GLIWICE
S4530 Szkoła Podstawowa Nr 13   GLIWICE
S4531 Szkoła Podstawowa nr 20   GLIWICE
S4541 Szkoła Podstawowa nr 12 im Mikołaja Kopernika   GLIWICE
S4560 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8   GLIWICE
S4565 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5   GLIWICE
S4572 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego   GLIWICE
S4575 V Liceum Ogólnokształcące im. A.Struga   GLIWICE
S4754 Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7   KNURÓW
S4756 Miejskia Szkoła Podstawowa nr 6   KNURÓW
S4808 Zespół Szkolno-Przedszkolny   GIERAŁTOWICE
S4818 Skoła Podstawowa   PILCHOWICE
S5018 I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych im.S.Konarskiego STO   KATOWICE
S5020 Szkoła Podstawowa Nr 66 im. Janusza Korczaka   KATOWICE
S5026 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka   KATOWICE
S5117 Szkoła Podstawowa nr 33   KATOWICE
S5117 Szkoła Podstawowa nr 33   KATOWICE
S5127 Szkoła Podstawowa nr 53   KATOWICE
S5128 Szkoła Podstawowa nr 59   KATOWICE
S5136 Katolicka Szkoła Podstawowa   KATOWICE
S5137 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny   KATOWICE
S5999 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki   KATOWICE
S6010 Szkoła Podstawowa nr 9   JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
S6224 Szkoła Podstawowa nr 15   JAWORZNO
S6256 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi   JAWORZNO
S6257 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi   JAWORZNO
S6522 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki   MYSŁOWICE
S6526 Szkoła Podstawowa nr 16   MYSŁOWICE
S7029 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3   RUDA ŚLĄSKA
S7250 Szkoła Podstawowa nr 6   SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
S7501 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2   RYBNIK
S7504 Szkoła Podstawowa nr 2   RYBNIK
S7512 Zespół Szkół Sportowych   RYBNIK
S7514 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11   RYBNIK
S7517 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5   RYBNIK
S7524 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1   RYBNIK
S7537 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3   WIELOPOLE
S7540 Zespół Szkół nr 3   RYBNIK
S7556 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki   RYBNIK
S7558 Szkoła Podstawowa nr 24   RYBNIK
S7715 Szkoła Podstawowa PRZEGĘDZA LESZCZYNY
S7851 Szkoła Podstawowa   JEJKOWICE
S8009 Szkoła Podstawowa nr 23   SOSNOWIEC
S8029 Szkoła Podstawowa nr 39   SOSNOWIEC
S8056 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2   SOSNOWIEC
S8100 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki KOSZARAWA 434 KOSZARAWA
S8143 Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa   SOSNOWIEC
S8514 I Liceum Ogólnokształcące   TYCHY
S8548 Szkoła Podstawowa im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego TYCHY
S8751 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1   BIERUŃ
S8853 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Chrystiana Ruberga   LĘDZINY
S9004 Szkoła Podstawowa nr 31   ZABRZE
S9015 Szkoła Podstawowa nr 25   ZABRZE
S9022 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza   ZABRZE
S9023 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego   ZABRZE
S9048 Zespół Szkół Nr 17   ZABRZE
S9099 Katolicka Szkoła Podstawowa   ZABRZE
S9500 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5   ŻORY
S9537 Prywatna Szkoła Podstawowa   ŻORY
T0502 Szkoła Podstawowa nr 1   KOŃSKIE
T0513 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej   KOŃSKIE
T0641 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica   STĄPORKÓW
T0911 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza   OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T0912 Liceum Ogólnokształcące nr III   OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T0912 Liceum Ogólnokształcące nr III   OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T1206 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum   SANDOMIERZ
T1710 Zespół Szkół Ogólnokształcacych im. Jana Pawła II Publiczna Szkoła Podstawowa   RYTWIANY
T2003 I Liceum Ogólnokształcące   WŁOSZCZOWA
T3305 Szkoła Podstawowa CEDZYNA KIELCE
T3402 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II MASŁÓW PIERWSZY MASŁOW
T3407 Szkoła Postawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie MĄCHOCICE KAPITULNE MASŁÓW
T5007 Szkoła Podstawowa nr 28   KIELCE
T5008 Szkoła Podstawowa nr 18   KIELCE
T5009 Szkoła Podstawowa nr 34   KIELCE
T5010 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej    KIELCE
T5011 I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja   KIELCE
T5011 I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja   KIELCE
T5014 VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach   KIELCE
T5020 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej   KIELCE
T5036 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12   KIELCE
T5038 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 z Oddziałami Integracyjnymi   KIELCE
T5042 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 27   KIELCE
T5080 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11   KIELCE
T5085 Szkoła Podstawowa nr 15   KIELCE
T5130 Szkoła Podstawowa nr 39   KIELCE
T5601 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II BRZEZINY MORAWICA
T5806 Szkoła Podstawowa nr 2   ZAGNAŃSK
W0101 Szkoła Podstawowa nr 6   CIECHANÓW
W0155 Szkoła Podstawowa TWP   CIECHANÓW
W0181 Szkoła Podstawowa SZULMIERZ 78 REGIMIN
W0205 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1   GARWOLIN
W0232 Szkoła Podstawowa   ŻELECHÓW
W0400 Gostynińskie Centrum Edukacyjne   GOSTYNIN
W0503 Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa   MILANÓWEK
W0505 Zespół Szkół Gminnych Nr 1   MILANÓWEK
W0515 Zespół Szkół BOŻA WOLA BARANÓW
W0521 Samorządowa Szkoła Podstawowa   PODKOWA LEŚNA
W0522 Szkoła Podstawowa nr 2   PODKOWA LEŚNA
W0526 Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60   PODKOWA LEŚNA
W0527 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci   KSIĄŻENICE
W0533 Szkoła Podstawowa   KSIĄŻENICE
W0538 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Szarych Szeregów   GRODZISK MAZOWIECKI
W0548 Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego   MILANÓWEK
W0604 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1   GRÓJEC
W0639 Publiczna Szkoła Podstawowa LESZNOWOLA GRÓJEC
W0910 Zespół Szkolno-Przedszkolny "Milenium"   LEGIONOWO
W0911 Zespół Szkolno-Przedszkolny WOLA KIEŁPIŃSKA 1 SEROCK
W0912 Zespół Szkół   ZEGRZE
W0917 Szkoła Podstawowa nr 1   LEGIONOWO
W0931 Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich IZABELIN NIEPORĘT
W0932 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego   BIAŁOBRZEGI
W0934 Szkoła Podstawowa JADWISIN SEROCK
W0941 Szkoła Podstawowa im Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. STANISŁAWÓW PIERWSZY NIEPORĘT
W0942 Szkoła Podstawowa KACZORGI STARE IZABELIN
W1412 Myvinci School   WARSZAWA
W1413 Szkoła Podstawowa Hlonda 12   WARSZAWA
W1415 Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School   WARSZAWA
W1422 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich   SULEJÓWEK
W1423 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi   SULEJÓWEK
W1430 Szkoła Podstawowa Heliantus   WARSZAWA
W1441 Szkoła Podstawowa nr 173   WARSZAWA-WESOŁA
W1443 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12   WARSZAWA-WESOŁA
W1445 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "AURUS"   WARSZAWA
W1446 Szkoła Podstawowa nr 352   WARSZAWA
W1454 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3   WARSZAWA
W1455 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   WARSZAWA
W1459 Szkoła Podstawowa nr 382   WARSZAWA
W1460 Zespół Szkół nr 79   WARSZAWA
W1467 Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku   WARSZAWA
W1499 Szkoła Łączności   WARSZAWA
W1501 Zespół Szkolno-Przedszkolny   OKUNIEW
W1502 Zespół Szkolno-Przedszkolny   HALINÓW
W1511 Zespół Szkolno-Przedszkolny BRZEZINY HALINÓW
W1543 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. A. Einstaina   WARSZAWA
W1583 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus   WARSZAWA
W1639 CXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   WARSZAWA
W1657 Szkoła Podstawowa nr 360   WARSZAWA
W1664 LXIV Liceum Ogólnokształcące   WARSZAWA
W1697 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli   WARSZAWA
W1734 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha   WARSZAWA
W1750 XXXV Liceum Ogólnkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa   WARSZAWA
W1805 Bednarska Szkoła Podstawowa   WARSZAWA
W1806 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "INSPIRACJA"   WARSZAWA
W1836 Szkoła Podstawowa   LATOWICZ
W1838 Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Hallera MARIANKA 42 MIŃSK MAZOWIECKI
W1924 Europejska Szkoła Przyszłości   WARSZAWA
W1927 Szkoła Podstawowa nr 321   WARSZAWA
W1928 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135   WARSZAWA
W1929 Szkoła Podstawowa nr 321   WARSZAWA
W1933 Szkoła Podstawowa Nr 110   WARSZAWA
W1934 Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W1938 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika   WARSZAWA
W1944 Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adam Mickiewicz   WARSZAWA
W1947 Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki   WARSZAWA
W1951 Szkoła Podstawowa nr 263   WARSZAWA
W1954 Szkoła Podstawowa nr 28   WARSZAWA
W1968 Szkoła Podstawowa nr 340   WARSZAWA
W1970 Szkoła Podstawowa nr 350   WARSZAWA
W1971 Szkoła Podstawowa nr 350   WARSZAWA
W1972 Szkoła Podstawowa nr 46   WARSZAWA
W1973 Szkoła Podstawowa nr 51   WARSZAWA
W1974 Szkoła Podstawowa nr 355   WARSZAWA
W1978 Szkoła Podstawowa nr 92   WARSZAWA
W1980 Szkoła Podstawowa nr 357   WARSZAWA
W1981 Fundacja Edukacyjna "Varsovia"   WARSZAWA
W1982 Bednarska Szkoła Podstawowa - terytorium Kawalerii   WARSZAWA
W1988 Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej   WARSZAWA
W2051 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina   MAŁKINIA GÓRNA
W2067 Szkoła Podstawowa nr 358   WARSZAWA
W2068 Szkoła Podstawowa nr 358   WARSZAWA
W2069 Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272   WARSZAWA
W2074 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 236   WARSZAWA
W2075 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247   WARSZAWA
W2076 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247   WARSZAWA
W2079 Szkoła podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214   WARSZAWA
W2084 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1   WARSZAWA-WESOŁA
W2085 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Warsaw Bilingual School   WARSZAWA
W2086 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy   WARSZAWA
W2087 Integracyjna Podstawowa Szkoła Montessori   WARSZAWA
W2089 Kanadyjska Szkoła Podstawowa   WARSZAWA
W2090 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi   WARSZAWA
W2091 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Kids' Academy Primary School   WARSZAWA
W2108 Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa LA FONTAINE   WARSZAWA
W2116 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO   WARSZAWA
W2117 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Społecznego Towarzystwa Oświatowego   WARSZAWA
W2122 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74   WARSZAWA
W2124 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin   WARSZAWA
W2125 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin   WARSZAWA
W2125 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin   WARSZAWA
W2127 Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE   WARSZAWA
W2217 "STRUMIENIE" Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK   JÓZEFÓW
W2218 Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. św. Tomasza z Akwinu   JÓZEFÓW
W2221 Szkoła Podstawowa nr 2   OTWOCK
W2222 Szkoła Podstawowa nr 12   OTWOCK
W2280 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tomasza Morusa   OTWOCK
W2302 Szkoła Podstawowa DOBIESZ GÓRA KALWARIA
W2321 No Bell Szkoła Podstawowa Montessori, No Bell Liceum Ogólnokształcące   KONSTANCIN-JEZIORNA
W2325 Zespół Szkół Integracyjnych Nr 5   KONSTANCIN-JEZIORNA
W2341 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" JAZGARZEWSZCZYZNA ZALESIE DOLNE
W2356 Szkoła Podstawowa nr 4   SŁOMCZYN
W2367 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi   JULIANÓW
W2370 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń"   PIASECZNO
W2377 Publiczna Szkoła Podstawowa JÓZEFOSŁAW PIASECZNO
W2412 Szkoła Podstawowa EUREKA   ZALESIE GÓRNE
W2416 Podstawowa Szkoła Międzynarodowa   JÓZEFOSŁAW
W2443 Szkola Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistow   WARSZAWA
W2458 Szkoła Podstawowa nr 368   WARSZAWA
W2478 Szkoła Podstawowa nr 384 im. Stanisława Staszica   WARSZAWA
W2523 Szkoła Podstawowa nr 374   WARSZAWA
W2542 Szkoła Podstawowa Nr 20 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Gutenberga Fundacji  WARSZAWA
W2560 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 61 Pro Futuro   WARSZAWA
W2572 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105   WARSZAWA
W2583 Społeczna Szkoła Podstawowa   WARSZAWA
W2755 Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców   JÓZEFOSŁAW
W2756 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Magellana   PIASECZNO
W2759 Prywatna Szkoła Podstawowa   USTANÓW
W2821 Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39   PRUSZKÓW
W2836 Szkoła Podstawowa ŻÓŁWIN PODKOWA LEŚNA
W2837 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Familia   BRWINÓW
W2838 Szkoła Podstawowa NOWA WIEŚ KOMORÓW
W2841 Zespół Szkół Ogólnokształcących   BRWINÓW
W2842 Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego   OTRĘBUSY
W2847 Szkoła Podstawowa RUSIEC NADARZYN
W2849 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PITAGORAS   NADARZYN
W2862 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej   KOMORÓW
W2867 Szkoła Podstawowa   MICHAŁOWICE
W2868 Szkoła Podstawowa   MICHAŁOWICE
W2912 Liceum Ogólnokształcące im. KEN   PRZASNYSZ
W3103 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4   PUŁTUSK
W3115 Publiczna Szkoła Podstawowa SKASZEWO WŁOŚCIAŃSKIE 25 GZY
W3121 Społeczna Szkoła Podstawowa GZY 59 GZY
W3726 Szkoła Podstawowa ŚLADÓW 101 BROCHÓW
W3770 "Akademia Prymusa" NSP Nr 1 im. Leonarda da Vinci   SOCHACZEW
W3855 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sapere Aude RAJSZEW JABŁONNA
W4009 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja   WARSZAWA
W4009 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja   WARSZAWA
W4202 Zespół Szkół nr 5   WOŁOMIN
W4203 Szkoła Podstawowa nr 7   WOŁOMIN
W4242 Szkoła Podstawowa nr 1   ZĄBKI
W4245 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca   ZĄBKI
W4251 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej   ZIELONKA
W4253 Szkoła Podstawowa nr 3   ZIELONKA
W4266 Szkoła Podstawowa nr 2   MARKI
W4268 Szkoła Podstawowa nr 4   MARKI
W4294 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" ZABRANIEC OKUNIEW
W4300 Zespól Szkolno-Przedszkolny CIEMNE RADZYMIN
W4318 Szkoła Podstawowa nr 2   RADZYMIN
W4487 Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Edison   WARSZAWA
W5001 Szkoła Podstawowa nr 221 z OI   WARSZAWA
W5003 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114   WARSZAWA
W5004 Szkoła Podstawowa nr 10   WARSZAWA
W5006 Szkoła Podstawowa nr 225   WARSZAWA
W5007 Szkoła Podstawowa Nr 185   WARSZAWA
W5008 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka   WARSZAWA
W5009 Zespół Szkół Nr 83   WARSZAWA
W5011 Szkoła Podstawowa nr 4   WARSZAWA
W5013 Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II   WARSZAWA
W5016 Szkoła Podstawowa Nr 387 im. Szarych Szeregów   WARSZAWA
W5017 Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów   WARSZAWA-SIEKIERKI
W5018 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO   WARSZAWA
W5021 Szkoła Podstawowa nr 190   WARSZAWA
W5022 Szkoła Podstawowa nr 23   WARSZAWA
W5023 Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima   WARSZAWA
W5024 Szkoła Podstawowa nr 29   WARSZAWA
W5025 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej WARSZAWA
W5028 Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjymi   WARSZAWA
W5031 Szkoła Podstawowa nr 222   WARSZAWA
W5035 Szkoła Podstawowa nr 50   WARSZAWA
W5036 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5037 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka   WARSZAWA
W5040 Szkoła Podstawowa Nr 41 im. Żołnierzy AK GB Krybar   WARSZAWA
W5043 Szkoła Podstawowa nr 88   WARSZAWA
W5046 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka   WARSZAWA
W5047 Zespół Szkół Nr 17 im. Zawiszaków Proporca "VICTORIA"   WARSZAWA
W5048 Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 2   WARSZAWA
W5050 Szkoła Podstawowa Nr 227   WARSZAWA
W5052 Szkoła Podstawowa nr 12   WARSZAWA
W5060 Szkoła Podstawowa nr 66   WARSZAWA
W5061 Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego   WARSZAWA
W5062 Szkoła Podstawowa nr 323   WARSZAWA
W5063 Szkoła Podstawowa nr 220   WARSZAWA
W5064 Szkoła Podstawowa nr 257   WARSZAWA
W5065 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja   WARSZAWA
W5068 Szkoła Podstawowa nr 369 im. A. B. Dobrowolskiego   WARSZAWA
W5069 Szkoła Podstawowa nr 210   WARSZAWA
W5072 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. J.Przybosia   WARSZAWA
W5082 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280   WARSZAWA
W5085 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342   WARSZAWA
W5086 Szkoła Podstawowa nr 118   WARSZAWA
W5087 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344   WARSZAWA
W5088 Szkoła Podstawowa nr 267   WARSZAWA
W5090 Szkoła Podstawowa nr 300   WARSZAWA
W5096 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82   WARSZAWA
W5097 Szkoła Podstawowa nr 133   WARSZAWA
W5101 Szkoła Podstawowa nr 238   WARSZAWA
W5102 Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego   WARSZAWA
W5103 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego   WARSZAWA
W5107 Szkoła Podstawowa nr 314   WARSZAWA
W5109 Szkoła Podstawowa nr 84   WARSZAWA
W5113 Szkoła Podstawowa nr 32   WARSZAWA
W5117 Szkoła Podstawowa nr 141   WARSZAWA
W5119 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4   WARSZAWA
W5124 Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5125 Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej   WARSZAWA
W5126 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus   WARSZAWA
W5127 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus   WARSZAWA
W5133 Szkoła Podstawowa nr 140   WARSZAWA
W5139 Szkoła Podstawowa nr 72   WARSZAWA
W5146 Szkoła Podstawowa Nr 312   WARSZAWA
W5149 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 2 im Janusza Korczaka   WARSZAWA
W5150 Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego   WARSZAWA
W5151 Szkoła Podstawowa Nr 86   WARSZAWA
W5152 Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego   WARSZAWA
W5154 Szkoła Podstawowa nr 362   WARSZAWA
W5155 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami integracyjnymi im. Małego Powstańca   WARSZAWA
W5163 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97   WARSZAWA
W5165 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68   WARSZAWA
W5166 Szkoła Podstawowa nr 289   WARSZAWA
W5169 Szkoła Podstawowa nr 271 im.11 Listopada   WARSZAWA
W5171 Szkoła Podstawowa Nr 231   WARSZAWA
W5175 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek   WARSZAWA
W5176 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO   WARSZAWA
W5182 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13   WARSZAWA
W5184 Katolicka Szkoła Podstawowa nr 109 im.Świętej Rodziny Fundacji Na Rzecz Rodziny   WARSZAWA
W5188 Katolicka Szkoła Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny   WARSZAWA
W5190 Szkoła Podstawowa nr 150   WARSZAWA
W5191 Szkoła Podstawowa nr 77   WARSZAWA
W5194 Szkoła Podstawowa nr 80   WARSZAWA
W5197 Szkoła Podstawowa Nr 343 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5198 Szkoła Podstawowa nr 392   WARSZAWA
W5202 Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 43   WARSZAWA
W5204 Szkoła Podstawowa nr 363   WARSZAWA
W5211 Szkoła Podstawowa nr 316   WARSZAWA
W5212 Szkoła Podstawowa nr 316   WARSZAWA
W5215 Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin   WARSZAWA
W5219 Szkoła Podstawowa nr 33   WARSZAWA
W5222 Zespół Szkół Muzycznych I stopnia   WARSZAWA
W5223 Zespół Szkół Muzycznych I stopnia   WARSZAWA
W5224 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego   WARSZAWA
W5225 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy S.T.O.   WARSZAWA
W5226 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy   WARSZAWA
W5227 Szkoła Podstawowa nr 377 im. Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala"   WARSZAWA
W5228 Szkoła Podstawowa nr 96   WARSZAWA
W5233 Szkoła Podstawowa nr 132   WARSZAWA
W5234 Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5235 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206   WARSZAWA
W5238 Szkoła Podstawowa nr 1   WARSZAWA
W5242 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49   WARSZAWA MOKOTÓW
W5243 Szkoła Podstawowa nr 100   WARSZAWA
W5246 Meridian Szkoła Podstawowa   WARSZAWA
W5247 Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego"   WARSZAWA
W5254 Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego   WARSZAWA
W5257 Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego   WARSZAWA
W5263 Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"   WARSZAWA
W5266 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego   WARSZAWA
W5272 Szkoła Podstawowa nr 279   WARSZAWA
W5273 Szkoła Podstawowa nr 143   WARSZAWA
W5274 Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori   WARSZAWA
W5282 Szkoła Podstawowa nr 204   WARSZAWA
W5283 Szkoła Podstawowa nr 24 STO   WARSZAWA
W5284 Szkoła Podstawowa nr 209   WARSZAWA
W5288 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej   WARSZAWA
W5296 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin   WARSZAWA
W5297 XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Stefana Czarnieckiego WARSZAWA
W5310 Szkoła Podstawowa Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5311 Szkoła Podstawowa nr 169   WARSZAWA
W5313 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego   WARSZAWA
W5327 Społeczna Szkoła Podstawowa Chocimska   WARSZAWA
W5328 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO   WARSZAWA
W5329 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania WARSZAWA
W5503 Szkoła Podstawowa nr 356   WARSZAWA
W5503 Szkoła Podstawowa nr 356   WARSZAWA
W5803 Szkoła Podstawowa   IZABELIN
W5809 Szkoła Podstawowa nr 2   ŁOMIANKI
W5814 Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej DZIEKANÓW LEŚNY ŁOMIANKI
W5817 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa   ŁOMIANKI
W5831 Szkoła Filialna - Szkoła Podstawowa nr 273   WARSZAWA
W5903 Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pallottiego   OŻARÓW MAZOWIECKI
W5906 Szkoła Podstawowa   ZABORÓW
W5908 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawa   OŻARÓW MAZOWIECKI
W6002 Szkoła Podstawowa nr 6   OSTROŁĘKA
W6020 II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Ostrołęce   OSTROŁĘKA
W6021 III Liceum Ogólnokształcące   OSTROŁĘKA
W7000 Szkoła Podstawowa nr 20   PŁOCK
W7001 Szkoła Podstawowa nr 11   PŁOCK
W7002 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23   PŁOCK
W7014 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO Płock PŁOCK
W7022 II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK "Profesor"   PŁOCK
W7031 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałmi Dwujęzycznymi   PŁOCK
W7051 Szkoła Podstawowa nr 21   PŁOCK
W7604 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego   SKRZESZEW
W7800 Zespół Szkolno-Przedszkolny WYSZYNA 2 BIAŁA
W8003 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34   RADOM
W8025 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3   RADOM
W8028 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33   RADOM
W8029 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25   RADOM
W8088 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi   SIEDKCE
W8115 Szkoła Podstawowa nr 4   SIEDLCE
W8139 Szkoła Podstawowa nr 2   SIEDLCE
W8401 Zespół Szkolno-Przedszkolny   JEDLIŃSK
W8550 Publiczna Szkoła Podstawowa WRZESZCZÓW 47 PRZYTYK
W9004 Szkoła Podstawowa nr 10   SIEDLCE
W9005 Szkoła Podstawowa nr 8   SIEDLCE
W9007 Szkoła Podstawowa nr 12   SIEDLCE
W9009 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach   SIEDLCE
W9011 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1   SIEDLCE
W9014 I Katolickie Liceum Ogólnokształcące   SIEDLCE
W9015 Zespół Oświatowy NOWE IGANIE SIEDLCE
W9208 Szkoła Podstawowa OLSZYC SZLACHECKI 25 DOMANICE
W9213 Szkoła Podstawowa RADZIKÓW WIELKI MORDY
W9302 Zespól Szkolno-Przedszkolny NIWISKA MOKOBODY
W9551 Szkoła Podstawowa   SKÓRZEC
W9702 Szkoła Podstawowa   WIŚNIEW
W9923 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego BORKI WYRKI 17 ZBUCZYN
Z0102 Szkoła Podstawowa SŁAWĘCIN 60 CHOSZCZNO
Z0116 Szkoła Podstawowa ZAMĘCIN 2 CHOSZCZNO
Z0201 Szkoła Podstawowa   RECZ
Z0323 Szkoła Podstawowa   WIERZCHOWO
Z0400 Zespół Szkół Publicznych   KLINISKA WIELKIE
Z0401 Szkoła Podstawowa nr 5   GOLENIÓW
Z0404 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2   GOLENIÓW
Z0410 Zespół Szkół Publicznych   BIAŁUŃ
Z0444 Publiczna Szkoła Podstawowa   DOŁUJE
Z0467 Szkoła Podstawowa nr 4   NOWOGARD
Z0500 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Konstantego Maciejewicza   STEPNICA
Z0846 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I   MIESZKOWICE
Z0881 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I   MIESZKOWICE
Z0962 Szkoła Podstawowa   WIDUCHOWA
Z1103 Publiczna Szkoła Podstawowa   WOLIN
Z1462 Szkoła Podstawowa nr 2   DĘBNO
Z1500 Szkoła Podstawowa nr 3   POLICE
Z1503 Szkoła Podstawowa nr 8   POLICE
Z1505 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi   POLICE
Z1510 Zespół Szkół im. Ignaceo Łukasiewicza   POLICE
Z1512 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi   TRZEBIEŻ
Z1520 Publiczna Szkoła Podstawowa   DOBRA
Z1524 Szkoła Filialna PILCHOWO TANOWO
Z1530 Szkoła Podstawowa   TANOWO
Z1805 Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego   DARŁOWO
Z1904 Szkoła Podstawowa nr 1   STARGARD
Z1927 Szkoła Podstawowa nr 8   STARGARD
Z2042 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Łobzie   ŁOBEZ
Z2202 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza   SZCZECINEK
Z3100 Zespół Szkół KOŁBACZ STARE CZARNOWO
Z4400 Szkoła Podstawowa REPTOWO 96A KOBYLANKA
Z4401 Szkoła Podstawowa im. Józefa Mozolewskiego   KOBYLANKA
Z4402 Szkoła Podstawowa KUNOWO 45 A STARGARD
Z5002 Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.   SZCZECIN
Z5003 Szkoła Podstawowa nr 10   SZCZECIN
Z5006 Szkoła Podstawowa nr 39   SZCZECIN
Z5008 Szkoła Podstawowa nr 47   SZCZECIN
Z5009 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu   SZCZECIN
Z5010 Szkoła Podstawowa nr 51   SZCZECIN
Z5012 Szkoła Podstawowa nr 55   SZCZECIN
Z5014 Szkoła Podstawowa nr 59   SZCZECIN
Z5016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7   SZCZECIN
Z5018 Szkoła Podstawowa nr 68   SZCZECIN
Z5019 Szkoła Podstawowa nr 7   SZCZECIN
Z5020 Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego   SZCZECIN
Z5021 Szkoła Podstawowa Nr 14   SZCZECIN
Z5025 Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni   SZCZECIN
Z5027 Szkoła Podstawowa nr 37   SZCZECIN
Z5027 Szkoła Podstawowa nr 37   SZCZECIN
Z5028 Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem"   SZCZECIN
Z5029 Szkoła Podstawowa nr 61   SZCZECIN
Z5031 Szkoła Podstawowa nr 7 im. H. Raszki   SZCZECIN
Z5032 Szkoła Podstawowa nr 3   SZCZECIN
Z5033 Szkoła Podstawowa nr 3   SZCZECIN
Z5038 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Mariusza Zaruskiego   SZCZECIN
Z5039 Szkoła Podstawowa TAK 2   SZCZECIN
Z5041 Szkoła Podstawowa nr 46   SZCZECIN
Z5045 Publiczna Szkoła Podstawowa BEZRZECZE SZCZECIN
Z5047 Szkoła Podstawowa nr 56   SZCZECIN
Z5048 Szkoła Podstawowa nr 56   SZCZECIN
Z5051 Szkoła Podstawowa nr 16   SZCZECIN
Z5056 Szkoła Podstawowa nr 53   SZCZECIN
Z5057 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PROMYK Szkoła jak Dom   SZCZECIN
Z5061 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki   SZCZECIN
Z5062 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki   SZCZECIN
Z5064 Szkoła Podstawowa nr 71   SZCZECIN
Z5066 Szkoła Podstawowa nr 74   SZCZECIN
Z5067 Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego   SZCZECIN
Z5069 Szkoła Podstawowa nr 42   SZCZECIN
Z5070 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny   SZCZECIN
Z5074 Szkoła Podstawowa nr 41   SZCZECIN
Z5080 Szkoła Podstawowa nr 5   SZCZECIN
Z5088 I Liceum Ogólnokształcace   SZCZECIN
Z5090 Szkoła Podstawowa nr 18   SZCZECIN
Z5093 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS   SZCZECIN
Z5101 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.   SZCZECIN
Z5102 Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi   SZCZECIN
Z5107 Publiczna Szkoła Podstawowa   MIERZYN
Z5108 Katolickie Liceum Ogólnokształcące   SZCZECIN
Z5109 Szkoła Podstawowa nr 12   SZCZECIN
Z5110 II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie   SZCZECIN
Z5114 Centrum Mistrzostwa Sportowego   SZCZECIN
Z5132 Zespół Szkół Prywatnych "Słoneczne"   SZCZECIN
Z5136 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczeciniee   SZCZECIN
Z5137 VI Liceum Ogólnokształcące   SZCZECIN
Z5157 Szczecińska Szkoła Vitruviańska   SZCZECIN
Z5170 Szkoła Podstawowa nr 28   SZCZECIN
Z5177 Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi   SZCZECIN
Z5234 Technikum Ogrodnicze   SZCZECIN
Z5241 Prywatne Technikum Zawodowe "Zdroje"   SZCZECIN
Z5242 Technikum Informatyczne SCI   SZCZECIN
Z5245 Pierwsza Szkoła Montessori Bona Ventura   SZCZECIN
Z5246 Niepubliczna Szkoła Podstawowa LEGATO   SZCZECIN
Z6002 Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21   KOSZALIN
Z6013 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II   KOSZALIN
Z6038 V Liceum Ogólnokształcące   KOSZALIN
Z6050 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1   KOSZALIN
Z6550 Szkoła Podstawowa DUNOWO 11 ŚWIESZYNO
Z7020 Szkoła Podstawowa nr 1   ŚWINOUJŚCIE

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: