Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking Alfik Matematyczny 2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu ALFIK MATEMATYCZNY 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

W konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2016 uczestniczyło 68 049 uczniów z 1 508 szkół.

 

Szkoły laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych w ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2016/16 otrzymają w czerwcu 2017 r. wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów. 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 2

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

SAMUEL JUSZKIEWICZ    

Wiesława Kałużny

Szkoła Podstawowa nr 151

KRAKÓW

małopolskim

1

1

TYMOTEUSZ CZAPKOWSKI  

Weronika Stoltman

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach

BIAŁE BŁOTA

kujawsko-pomorskim

1

2

KUBA ROJEK            

Joanna Zając

Szkoła Podstawowa nr 26

WROCŁAW

dolnośląskim

1

2

MIKOŁAJ BIERNAT       

Lilianna Łabudek

Gminny Zespół Szkół

BIELANY WROCŁAWSKIE

dolnośląskim

1

2

KRZYSZTOF ALEKSIŃSKI  

Anna Gorzeń

Szkoła Podstawowa nr 190

ŁÓDŹ

łódzkim

1

2

MICHAŁ SZYSZŁO        

Ewa Nawrocka, mgr Marzena Kasprzak

Szkoła Podstawowa nr 7

ŚWIDNIK

lubelskim

1

2

NATAN WOLIŃSKI        

Iwona Filip

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski"

LUBLIN

lubelskim

1

2

KAMIL SZCZĘSNY        

Sabina Krzątała

Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 11

MIKOŁÓW

śląskim

1

2

JOACHIM PAWLICA       

Sabina Krzątała

Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 11

MIKOŁÓW

śląskim

1

2

JULIA PYTLOWSKA       

Sabina Krzątała

Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 11

MIKOŁÓW

śląskim

1

2

FILIP MALCHARCZYK     

Joanna Balicka

Zespół Szkół Sportowych nr 1

CHORZÓW

śląskim

1

2

GRZEGORZ KĘDZIOR      

Julia Rzońca-Karaś

Szkoła Podstawowa nr 4

WARSZAWA

mazowieckim

1

2

SŁAWOMIR GAJDA        

Artur Bulak

Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi

WARSZAWA

mazowieckim

1

2

MATEUSZ WITCZAK       

Aneta Andrusiuk

Szkoła Podstawowa nr 66

WARSZAWA

mazowieckim

1

2

NATALIA OSĘKOWSKA     

Małgorzata Kibler

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342

WARSZAWA

mazowieckim

1

2

MANUELA PACIOREK      

Aneta Kiełek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 61 PRO FUTURO

WARSZAWA

mazowieckim

1

2

ŁUCJA NIEWIADOMSKA    

Agnieszka Maliszewska

Szkoła Podstawowa nr 68

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

2

DOMINIK KAMIŃSKI      

Małgorzata Karewicz

Katolicka Szkoła Podstawowa

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

2

TYMON BOJARSKI        

Joanna Powązka

Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos"

KRAKÓW

małopolskim

2

2

ANTONI RYBICKI        

Joanna Powązka

Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos"

KRAKÓW

małopolskim

2

2

IGNACY JEDLIŃSKI      

Anna Wojda

Szkoła Podstawowa

MICHAŁOWICE

mazowieckim

6

21

ADAM DUBROWNIK        

Adrian Surażyński

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny

OLSZTYN

warmińsko-mazurskim

1

22

MICHAŁ BEŁZA          

Monika Kopeć

Szkoła Podstawowa nr 5

JAWOR

dolnośląskim

3

22

MAJA ROMANOWICZ       

Elżbieta Bebczuk

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskim

3

22

IGOR ZAJĄC            

Justyna Charczuk

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

CHEŁM

lubelskim

3

22

SZYMON BIELA          

Anna Zarawska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3

KRAKÓW

małopolskim

4

22

RAFAŁ SOKOŁOWSKI        

Aleksandra Gołaszewska

Szkoła Podstawowa nr 1

JULIANÓW

mazowieckim

7

22

MARIANNA SZCZUCKA     

Joanna Starościńska

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

GDAŃSK

pomorskim

1

28

KASIA NEUMANN         

Ewa Glińska

Szkoła Podstawowa nr 18

GDYNIA

pomorskim

1

28

DAWID CYGAN           

Janina Chrzanowska

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK

OPOLE

opolskim

1

28

KRZYŚ PIEKARSKI       

Agnieszka Gałek

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

KOMORNIKI

wielkopolskim

1

28

JAKUB MAKAREWICZ      

Marzenna Lulka

Szkoła Podstawowa

KCYNIA

kujawsko-pomorskim

2

28

BARTOSZ MALEC         

Teresa Pijanka

Szkoła Podstawowa nr 59

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

28

MAJA SIEJKO            

Katarzyna Bednarek

Szkoła Podstawowa nr 20

WROCŁAW

dolnośląskim

4

28

JAKUB JANUS           

Lidia Pelc

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46

WROCŁAW

dolnośląskim

4

28

DARIA DZIEDZIC        

Karolina Widzicka-Wojcieszak

Szkoła Podstawowa "Primus"

WROCŁAW

dolnośląskim

4

28

BARTEK ADAMĘK         

Agnieszka Grochowska

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego

LUBLIN

lubelskim

5

28

STANISŁAW RYŻKO       

Dorota Franczak

Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin

WARSZAWA

mazowieckim

8

28

WOJTEK KRZEŚNIAK      

Beata Jędrzejczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckim

8

28

OLIWIA CZAPLIŃSKA     

Monika Gil

Katolicki Zespół Edukacyjny

WARSZAWA

mazowieckim

8

28

HEKENA CHORZEWSKA                     

Monika Dąbrowska

"STRUMIENIE" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK

JÓZEFÓW

mazowieckim

8

28

LENA SZULEC           

Monika Dąbrowska

"STRUMIENIE" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK

JÓZEFÓW

mazowieckim

8

28

KAJETAN KRZYMOWSKI    

Daria Kopyścińska

Szkoła Podstawowa nr 356

WARSZAWA

mazowieckim

8

28

OLIWIA NAROŻNIK       

Renata Rykowska

Zespół Szkół Publicznych

ZABORÓW

mazowieckim

8

28

MACIEJ SOBOLEWSKI     

Anna Niedźwiecka

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

45

MIŁOSZ PECZKA         

Katarzyna Turek

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"

ŁÓDŹ

łódzkim

2

45

SZYMON GOLONKO        

Barbara Ejsmont

Szkoła Podstawowa nr 4

GIŻYCKO

warmińsko-mazurskim

2

45

SŻYMON PILARSKI       

Katarzyna Łasa

Szkoła Podstawowa nr 41

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

3

45

MATEUSZ SAWCZYSZYN    

Piotr Gumienny

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskim

3

45

JULIA KAŹMIERCZAK     

Ewa Ludwińska

Szkoła Podstawowa nr 1

STARGARD SZCZECIŃSKI

zachodniopomorskim

4

45

MATEUSZ BRAŃSKI        

Ewa Ludwińska

Szkoła Podstawowa nr 1

STARGARD SZCZECIŃSKI

zachodniopomorskim

4

45

EMILIA NYKIEL         

Agata Danek

Szkoła Podstawowa nr 2

MYŚLENICE

małopolskim

5

45

MICHAŁ ROŻEK

Jolanta Kabaj

Szkoła Podstawowa nr 2

RYBNIK

śląskim

5

45

WOJTEK WASILEWSKI     

Iwona Filip

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski"

LUBLIN

lubelskim

6

45

EMILIA DOLATA         

Monika Mrugała

Szkoła Podstawowa ZDRÓJ

WROCŁAW

dolnośląskim

7

45

MICHAŁ WACHOWICZ      

Joanna Guz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

ALEKSANDER DROZD      

Anna Siedlec

Szkoła Podstawowa nr 357

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

ADAMADAMCZYK          

Maria Pekałowska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina

MAŁKINIA GÓRNA

mazowieckim

15

45

ADAM ADAMCZYK

Maria Pekałowska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina

MAŁKINIA GÓRNA

mazowieckim

15

45

MICHAŁ WOLNY

Magdalena Frej

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

ALBERT KUHL           

Piotr Chlebus

Kanadyjska Szkoła Podstawowa nr 84

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

NATAN KOWAICZYK       

Jolanta Siwiec

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń"

JAZGARZEWSZCZYZNA

mazowieckim

15

45

KUBA LESIAK           

Justyna Burakowska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZĄBKI

mazowieckim

15

45

ALEKSANDRA SADACH     

Julia Rzońca-Karaś

Szkoła Podstawowa nr 4

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

KACPER KRAJEWSKI      

Edyta Dąbrowska

Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

PAWEŁ  MAZUR          

Beata Jędrzejczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

NATAN KUROSAD         

Beata Jędrzejczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

ŁUCJA ŁYZIAK          

Monika Gil

Katolicki Zespół Edukacyjny

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

FRANCISZEK ŻAK        

Monika Gil

Katolicki Zespół Edukacyjny

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

KACPER ŻOK            

Jadwiga Dziurkowska

Szkoła Podstawowa nr 169

WARSZAWA

mazowieckim

15

45

OLENA KUKIEŁKA        

Alicja Pałys

Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO

BIELANY

mazowieckim

15

45

IGNACY CHODKOWSKI     

Alicja Rostowska

II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK "Profesor"

PŁOCK

mazowieckim

15

45

OLIWIER KLOCEK        

Edyta Ziółek

Zespół Szkół Publicznych

WSOLA

mazowieckim

15

45

JAN KSEPKO            

Elżbieta Ławreszuk

Szkoła Podstawowa nr 47

BIAŁYSTOK

podlaskim

2

74

OLGIERD GAWEŁ         

Wioletta Wolska-Gliniewicz

Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u

SZCZECIN

zachodniopomorskim

6

74

JAN SIKORSKI          

Alina Kamińska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9

KONIN

wielkopolskim

2

76

MARTA POPŁAWSKA       

Elżbieta Komorowska

Zespół Szkół nr 1

ŁYSOMICE

kujawsko-pomorskim

4

76

JAKUB KAMIŃSKI        

Ewa Glińska

Szkoła Podstawowa nr 18

GDYNIA

pomorskim

4

76

OSKAR GOŁASZEWSKI     

Ewa Nawrocka, mgr Marzena Kasprzak

Szkoła Podstawowa nr 7

ŚWIDNIK

lubelskim

7

76

ANTEK DZIDOWSKI       

Beata Gryz

Zespół Szkół Ogólnokształcacych Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy i Społecznego Gimnazjum nr 4 S.T.O.

WARSZAWA

mazowieckim

33

76

HUGO STEFANIAK        

Edyta Suchecka

Bednarska Szkoła Podstawowa

WARSZAWA

mazowieckim

33

76

KORNEL MAJCHER        

Aleksandra Kiersznicka

Szkoła Podstawowa nr 350

WARSZAWA

mazowieckim

33

76

FRANCISZEK JAGIEŁŁO   

Anna Janiec

Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego

WARSZAWA

mazowieckim

33

76

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZUZANNA MYŚLIWIEC     

Alicja Skoczylas

Szkoła Podstawowa nr 17

RZESZÓW

podkarpackim

1

86

AMELIA KLUZEK         

Jolanta Mierzwa

Szkoła Podstawowa nr 28

KIELCE

świętokrzyskim

1

86

BARTOSZ WOŹNICZKA     

Grażyna Kuna

Szkoła Podstawowa nr 34

KIELCE

świętokrzyskim

1

86

ERYK KOWALCZYK        

Ewa Szymanowska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Akademia Talentów"

ZIELONA GÓRA

lubuskim

1

192

 

KLASY 3 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA URBANEK          

Agnieszka Czarna

Szkoła Podstawowa

WIERZCHLAS

łódzkim

1

1

ANTONI MAZUR          

Teresa Małek, Maria Michalak

Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa

CZĘSTOCHOWA

śląskim

1

2

MIKOŁAJ KAMIŃSKI      

Anna Głowska

Szkoła Podstawowa nr 28

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

3

IGOR FIRYN            

Magdalena Pawikowska

Zespół Szkół nr 19

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

3

RAFAŁ MARCZAK         

Łukasz Śleszyński

Szkoła Podstawowa nr 185

WARSZAWA

mazowieckim

1

5

OSKAR KOWNACKI        

Edyta Lewicka

Zespół Szkół Prywatnych "Słoneczne"

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

5

MACIEJ KAMPA          

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskim

1

7

RAFAŁ MATEJA          

Teresa Kunicka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30

KRAKÓW

małopolskim

1

8

MATEUSZ JURACH

Marta Racinkowska

Szkoła Podstawowa nr 36

WROCŁAW

dolnośląskim

2

8

FILIP DAWIDZIUK       

Krystyna Półjanowicz

Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

10

MACIEJ CIESIELSKI     

Edyta Czarczyk

Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego

ŁÓDŹ

łódzkim

2

10

KAMIL SZMURŁO         

S. Joanna Pióro

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek

KRAKÓW

małopolskim

2

10

TYMON SIDOR           

Teresa Gościej

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

KRAKÓW

małopolskim

2

10

DOMINIKA SZYMANEK     

Michał Bugalski

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej

WARSZAWA

mazowieckim

2

10

MARCIN LASKOWSKI      

Alicja Chęcińska

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek

WROCŁAW

dolnośląskim

3

10

KALINA JABŁONKOWSKA   

Barbara Samiczak

Szkoła Podstawowa

SIECHNICE

dolnośląskim

3

10

ADAM PIEŚLAK          

Monika Malatyńska

Zespół Szkół Sportowych

KOSZALIN

zachodniopomorskim

2

17

MIKOŁAJ PABIS         

Barbara Wierdak

Zespół Szkół Publicznych

ŁEKI DUKIELSKIE

podkarpackim

1

18

IGOR GÓRALCZUK        

Krystyna Półjanowicz

Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi

BIAŁYSTOK

podlaskim

2

18

FILIP MAZUREK         

Daria Kopyścińska

Szkoła Podstawowa nr 356

WARSZAWA

mazowieckim

3

20

ZOFIA SPYT            

Teresa Gościej

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

KRAKÓW

małopolskim

4

20

ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA 

Beata Walczuk

Szkoła Podstawowa nr 47

WROCŁAW

dolnośląskim

5

20

HUBERT RYBAK          

Maria Węglerska

Szkoła Podstawowa nr 47

GDYNIA

pomorskim

1

23

TADEUSZ RYLSKI        

Beata Jędrzejczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckim

4

23

ADAM ROJECKI          

Joanna Rojecka

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa

WROCŁAW

dolnośląskim

6

23

HUBERT SOBOLEWSKI     

Malgorzata Pituła

Szkoła Podstawowa nr 8

ZIELONA GÓRA

lubuskim

1

26

FRANCISZEK TARNOWSKI  

Wioletta Korzeniowska

Szkoła Podstawowa nr 340

WARSZAWA

mazowieckim

5

26

WOJTEK NÓŻKA          

Ewa Nawrocka, mgr Marzena Kasprzak

Szkoła Podstawowa nr 7

ŚWIDNIK

lubelskim

1

28

WIKTOR OLEK           

Ewa Etynkowska

Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa

GDYNIA

pomorskim

2

28

MĄCIEJ KOŁAKOWSKI     

Urszula Urbaniak

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4

MYSZKÓW

śląskim

2

28

EMILIAN KURPIŃSKI     

Jolanta Lichota-Aboud

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca

CZĘSTOCHOWA

śląskim

2

28

ANDRZEJ ROMANISZYN    

Anna Pochopień-Plebanek

Szkoła Podstawowa nr 156

KRAKÓW

małopolskim

5

28

PIOTR BACCIARELLI     

Elżbieta Bolka

Zespół Szkół 79

WARSZAWA

mazowieckim

6

28

MATEUSZ GRZESZUK      

Anna Janiec

Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego

WARSZAWA

mazowieckim

6

28

FILIP KOSMACZ         

Małgorzata Niedziela

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskim

7

28

ROBERT ROŚCZAK        

Agnieszka Walczak

Szkoła Podstawowa nr 34

ŁÓDŹ

łódzkim

3

36

TOMASZ ZAJĄC          

Sylwia Drechny

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14

WROCŁAW

dolnośląskim

8

36

ADRIAN LAKUTOWICZ     

Agata Nalewajek

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa EUROPEJCZYK

SZEROKIE

lubelskim

2

38

JAN KROPIWNICKI       

Anna Niedźwiecka

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1

BIAŁYSTOK

podlaskim

3

38

NATALIA DĄBROWSKA     

Magdalena Komorowska

Publiczna Szkoła Podstawowa

BRZRZECZE

zachodniopomorskim

3

38

STACH KOPKA            

Ryszard Markowicz

Szkoła Podstawowa nr 74

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

38

MACIEJ JEZIERSKI      

Joanna Duda

Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

38

ANTONI KOBIAŁKA       

Elżbieta Janik

Szkoła Podstawowa

DOBCZYCE

małopolskim

6

38

MAKSYMILIAN DZIOK     

Anna Adamczyk

Szkoła Podstawowa nr 111

KRAKÓW

małopolskim

6

38

JEREMI RUSIN          

Mariola Jurkowska

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KRAKÓW

małopolskim

6

38

KAMIL ZONTEK          

Anna Rudnicka

Zespół Szkół

ZIELONKI

małopolskim

6

38

PATRYK GRABOWSKI      

Diana Pleśniak

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280

WARSZAWA

mazowieckim

8

38

KINGA MAKSYMIUK       

Justyna Szydłowska

Szkoła Podstawowa nr 24 STO

WARSZAWA

mazowieckim

8

38

ADAM SIKORSKI         

Hanna Nowicka-Świdwa

Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi

WARSZAWA

mazowieckim

8

38

KACZYŃSKI FRANCISZEK  

Beata Król-Jelinska

Szkoła Podstawowa nr 65

WROCŁAW

dolnośląskim

9

38

SZYMON ZAWADZKI       

Daria Gajda

Szkoła Podstawowa nr 99

WROCŁAW

dolnośląskim

10

51

KAMILA KALETA         

Monika Czajkowska

Akademicka Szkoła Podstawowa

KIELCE

świętokrzyskim

1

52

SZYMON ŻEGLEŃ         

Agata Danek

Szkoła Podstawowa nr 2

MYŚLENICE

małopolskim

10

52

SZYMON KOŁODZIEJCZYK  

Joanna Kogut

Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

NOWY SĄCZ

małopolskim

10

52

KAMIL PABIAN          

Zofia Skrobot-Uszko

Społeczna Szkoła Podstawowanr 2 Gimnazjum STO

TARNÓW

małopolskim

10

52

SEBASTIAN BEDNAREK    

Beata Gryz

Zespół Szkół Ogólnokształcacych Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy i Społecznego Gimnazjum nr 4 S.T.O.

WARSZAWA

mazowieckim

11

52

JULIA MICHNIEWICZ     

Julia Rzońca-Karaś

Szkoła Podstawowa nr 4

WARSZAWA

mazowieckim

11

52

EWA PASZKIEWICZ       

Małgorzata Niedziela

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskim

11

58

ARTUR RACZKOWSKI      

Małgorzata Niedziela

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskim

12

59

ADRIAN CZAPSKIR       

Magdalena Głowacka

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

BRZEZINY

świętokrzyskim

2

60

KLAUDIA KALISZCZAK    

Justyna Prymas

Publiczna Szkoła Podstawowa

JÓZEFOSŁAW

mazowieckim

13

60

ADAM NIEWOLA          

Iwona Wrona

Szkoła Podstawowa nr 225

WARSZAWA

mazowieckim

13

60

MILENA JAŹWIŃSKA      

Anna Janiec

Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego

WARSZAWA

mazowieckim

13

60

MICHAŁ ŻURAWSKI       

Alicja Rostowska

II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK "Profesor"

PŁOCK

mazowieckim

13

60

MIKOŁAJ LITWIN        

Małgorzata Bernaszuk

Szkoła Podstawowa nr 34

LUBLIN

lubelskim

3

65

JAN KUCZAJ            

Janusz Błażków

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

BOGATYNIA

dolnośląskim

13

65

KAMIL SŁUPCZEWSKI     

Elżbieta Komorowska

Zespół Szkół nr 1

ŁYSOMICE

kujawsko-pomorskim

3

67

JULIUSZ MARSZAŁEK     

Iwona Świątkowska

Zespół Szkół Społecznych

KIELCE

świętokrzyskim

3

67

MACIEJ ROGOSZ         

Anna Śnieć

Szkoła Podstawowa nr 44

ŁÓDŹ

łódzkim

4

67

SZYMON KUFEL          

Sabina Krzątała

Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 11

MIKOŁÓW

śląskim

4

67

ZOFIA TŁUCZEK         

Iwona Stelmach

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego

ZŁOTORYJA

dolnośląskim

14

67

MARIA CZERWIŃSKA      

Sylwia Drechny

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14

WROCŁAW

dolnośląskim

14

67

KAROL SZYMANIAK       

Anna Lipka

Zespół Szkół Gminnych

BARANOWO

mazowieckim

17

67

MARCIN BUGAJ          

Agnieszka Drews

Szkoła Podstawowa nr 7

WOŁOMIN

mazowieckim

17

67

JAKUB SPYCHAŁA        

Beata Konecka

Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego

WARSZAWA

mazowieckim

17

67

FILIP SOPALA          

Kinga Balcerowska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckim

17

67

GABRIELA JAKUBOZE     

Monika Kitrys-Miszczak

Szkoła Podstawowa nr 33

WARSZAWA

mazowieckim

17

67

RAFAŁ PÓŁGĘSEK        

Grażyna Wójcicka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

WARSZAWA

mazowieckim

17

67

ANTONI KOCIK          

Monika Gębska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34

RADOM

mazowieckim

17

67

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDRA ROŚLIK     

Grzegorz Amulewicz

Szkoła Podstawowa nr 9

ELBLĄG

warmińsko-mazurskim

1

82

JAN DYMEK             

Agnieszka Gałek

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

KOMORNIKI

wielkopolskim

1

109

JAKUB PAWLACZYK       

Aleksandra Urbaniak

Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek

KALISZ

wielkopolskim

1

109

AGATA ŁYSAK           

Agnieszka Bar

Szkoła Podstawowa w Twardawie

TWARDAWA

opolskim

1

128

 

KLASY 4 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KRZYSZTOF WERONKO     

Joanna Rodziewicz

Zespół Szkół nr 7

GDYNIA

pomorskim

1

1

OSKAR BOGUSZEWSKI     

Anna Bazyluk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

2

ANDRZEJ BARANOWSKI    

Anna Woropaj

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

3

MATEUSZ PRZYBYSZ      

Lidia Pelc

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46

WROCŁAW

dolnośląskim

1

4

MIŁOSZ WIECHA         

Danuta Jeziorowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

KLUCZBORK

opolskim

1

4

BŁAŻEJ TŁACZAŁA       

Beata Jędrzejczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckim

1

4

CEZARY KALTENBERG

Beata Kasprzycka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17

KRAKÓW

małopolskim

1

4

SZYMON GRECH          

Elżbieta Zawadzka

EDUKACJA DOMOWA

SMOLEC

dolnośląskim

2

8

KRZYSZTOF MALINA      

Anna Piech

Szkoła Podstawowa nr 27

KRAKÓW

małopolskim

2

8

MATEUSZ WESOŁOWSKI    

Barbara Jaworska

Zespół Szkół nr 69

WARSZAWA

mazowieckim

2

10

MACIEJ BOROŃ          

Katarzyna Mróz

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej

KRAKÓW

małopolskim

3

10

MAKSYMILIAN KOKOT

Iwona Skorupska

Szkoła Podstawowa nr 91

WROCŁAW

dolnośląskim

3

10

MIKOŁAJ CZACZYK       

Renata Fiertek

Zespół Szkół nr 27

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

2

12

ANTOŃINA PIWCZYŃSKA   

Agnieszka Karasek

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1

WARSZAWA-WESOŁA

mazowieckim

3

12

MAURYCY GONTAREK      

Elżbieta Krawczyk

Szkoła Podstawowa nr 141

WARSZAWA

mazowieckim

3

12

DANIE ŚLIFIERSKI      

Katarzyna Ślifierska

Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. H. Jordana

ŁÓDŹ

łódzkim

1

15

MILENA NOWAK          

Barbara Gil

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12

KIELCE

świętokrzyskim

1

15

MIKOŁAJ STĘPIEŃ       

Karina Bator

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

OPOLE

opolskim

2

15

ZOFIA MACIOŁEK        

Justyna Szydłowska

Szkoła Podstawowa nr 24 STO

WARSZAWA

mazowieckim

5

15

HUGO GŁĄB             

Magdalena Trocińska

Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego

ŁÓDŹ

łódzkim

2

19

MARCIN HORODECKI      

Ewa Etynkowska

Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa

GDYNIA

pomorskim

2

19

MARIA SKROK           

Małgorzata Nikiel

Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Mikołaja Kopernika

BUCZKOWICE

śląskim

1

21

KACPER KRÓL           

Lucyna Komarek

Szkoła Podstawowa nr 3

RZESZÓW

podkarpackim

1

22

MAREK SUSZKA          

Elżbieta Kwiatkowska

Szkoła Podstawowa nr 5

GLIWICE

śląskim

2

23

FLORIAN BEDNARZ       

Edyta Rudek

Szkoła Podstawowa nr 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskim

3

23

ALEK WOŹNIAK          

jolanta seta

Szkoła Podstawowa im. Ks Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia

RĄBIEŃ

łódzkim

3

23

MATEUSZ MIKOŁAJCZYK   

Rafał Migowski

Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi

ŁÓDŹ

łódzkim

3

23

ALLAN BAJNO           

Kasia Wieczorek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "INSPIRACJA"

WARSZAWA

mazowieckim

6

23

JUSTYNA KŁADOCZNA     

Małgorzata Niedziela

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskim

4

28

ADAM GOCEL            

Sławomira Dychtowicz-Juchta

Zespół Szkół nr 10

WROCŁAW

dolnośląskim

4

28

MICHAŁ SZETELA        

Anna Bednarz

Zespół Szkół

DOBRZECHÓW

podkarpackim

2

30

SZYMON PUSTELAK       

Maria Jerzak

Szkoła Podstawowa nr 8

RZESZÓW

podkarpackim

2

30

JACOB WOJTASZEK       

Dorota Rakowska

Szkoła Podstawowa

RECZ

zachodniopomorskim

2

30

PAWEŁ WYZINA          

Marek Cierocki

Zespół Szkół Ogólnokształcących

RUMIA

pomorskim

3

30

OSKAR SZALECKI        

Magdalena Baryczka

Pałac Młodzieży

TARNÓW

małopolskim

4

30

PAWEŁ CZUJOWSKI       

Małgorzata Łabentowicz

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 16

WROCŁAW

dolnośląskim

6

30

SZYMON ROJEK          

Aleksandra Zalewska

Katolicka Szkoła Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny

WARSZAWA

mazowieckim

7

30

FRANCISZEK KOZIERADZKI

Katarzyna Antosik

Katolicka Szkoła Podstawowa nr 109 im.Świętej Rodziny Fundacji Na Rzecz Rodziny

WARSZAWA

mazowieckim

7

30

JOANNA MARUSZAK       

Elżbieta Bebczuk

Szkoła Podstawowa nr 9

BIAŁA PODLASKA

lubelskim

1

38

JAN MARCINKOWSKI      

Adrian Surażyński

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny

OLSZTYN

warmińsko-mazurskim

1

38

TYMON SZAJBEL         

Anna Łojewska

Szkoła Podstawowa nr 90

POZNAŃ

wielkopolskim

1

38

ADAM KOPYCKI          

Magda Kopycka

Szkoła Podstawowa

KOŹMINEK

wielkopolskim

1

38

JAKUB JACEK           

Maciej Wiśniewski

Szkoła Podstawowa nr 63

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

3

38

WIKTOR WALCZUK        

Joanna Starościńska

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

GDAŃSK

pomorskim

4

38

MAREK REJEK           

Małgorzata Niedziela

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskim

7

38

ANNA MĘDRZAK          

Julia Rzońca-Karaś

Szkoła Podstawowa nr 4

WARSZAWA

mazowieckim

9

38

PATRYK SIDOROWICZ     

Julia Rzońca-Karaś

Szkoła Podstawowa nr 4

WARSZAWA

mazowieckim

9

38

DAWID SURYNT          

Justyna Grzyb

Zespół Szkół nr 70

WARSZAWA

mazowieckim

9

38

JAN PIETRASIK         

Kinga Balcerowska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckim

9

38

JERZY OLKOWSKI        

Aneta Potocka

Szkoła Podstawowa nr 86

WARSZAWA

mazowieckim

9

38

IGNACY JACKL          

Anna Baran

Zespół Szkół nr 16 Społecznego Towarzystwa Oświatowego

WARSZAWA

mazowieckim

9

38

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PAWEŁ MICHAŁOWSKI     

Anna Niedźwiecka

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

131

JAKUB SULIKOWSKI      

Marta Sztandera

Społeczna Szkoła Podstawowa

ŻARY

lubuskim

1

172

 

KLASY 5 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MIKOŁAJ NIEZBRZYCKI   

Agnieszka Walczak

Szkoła Podstawowa nr 34

ŁÓDŹ

łódzkim

1

1

KRZYSZTOF LALICKI Katarzyna Bielecka Zespół Szkół KRZEMIENICA podkarpacki 1 1

ROBERT KLUSZCZYŃSKI   

Marcin Młynarczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa SALWATOR

KRAKÓW

małopolskim

1

3

KONSTANTY SMOLIRA     

Agata Nalewajek

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa EUROPEJCZYK

SZEROKIE

lubelskim

1

3

MAREK BRZYSKI         

Anita Kocek

Stowarzyszenie "Szkoła Przyszłości"

CHORZÓW

śląskim

1

3

HUBERT KLIMOWICZ      

Krystyna Półjanowicz

Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

6

RADOSŁAW STOSIO       

Urszula Myka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

WROCŁAW

dolnośląskim

1

6

MAREK MUZYKA          

Agata Gołąb

Szkoła Podstawowa

KIEŁCZÓW

dolnośląskim

1

6

OLGA PALIKOWSKA       

Piotr Gumienny

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskim

1

6

ROBERT SOBOŃSKI       

Monika Łodygowska

Zespół Szkół

OTRĘBUSY

mazowieckim

1

6

IGNACY BOEHLKE        

Hanna Gregor

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

6

MATEUSZ ŻEGLEŃ        

Agata Danek

Szkoła Podstawowa nr 2

MYŚLENICE

małopolskim

2

6

JAKUB PAZOWSKI        

Mariola Jurkowska

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KRAKÓW

małopolskim

2

6

JAKUB NOWAK

Iwona Skorupska

Szkoła Podstawowa nr 91

WROCŁAW

dolnośląskim

1

6

KACPER GÓRECKI

Beata Popielska

Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów

WARSZAWA

mazowieckim

1

6

PATRYK BULIŃSKI       

Agnieszka Karasek

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1

WARSZAWA-WESOŁA

mazowieckim

3

15

HANNA SOWA            

Arkadiusz Sumionka

III Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

GDAŃSK

pomorskim

2

16

MAJA KAWCZYŃSKA       

Anna Frymus

Centrum Mistrzostwa Sportowego

SZCZECIN

zachodniopomorskim

2

16

ANIELA PIMPICKA       

Katarzyna Świerzowska

Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej

WARSZAWA

mazowieckim

4

16

ZOFIA ADAMOWSKA       

Grażyna Wójcicka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

WARSZAWA

mazowieckim

5

19

DAWID LITWINIEC       

Alicja Skoczylas

Szkoła Podstawowa nr 17

RZESZÓW

podkarpackim

2

20

ZOFIA KROK            

Maria Eysmont

Szkoła Podstawowa nr 16

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

20

JULIA KĘDZIORSKA      

Anna Woropaj

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

22

MARLENA HOTLOŚ        

Barbara Głowacka

Fundacja Edukacji Międzynarodowej

WROCŁAW

dolnośląskim

3

23

GRZEGORZ HORBACZEWSKI 

Anna Łotowska

Szkoła Podstawowa nr 2

GDAŃSK

pomorskim

3

23

MARTYNA HYDZIK        

Lucyna Komarek

Szkoła Podstawowa nr 3

RZESZÓW

podkarpackim

3

23

MIKOŁAJ WICHERE       

Anna Rudnicka

Zespół Szkół

ZIELONKI

małopolskim

4

23

NORBERT DĄBROWSKI     

Danuta Staśkowska

Szkoła Podstawowa nr 48 im. WOP

SZCZECIN

zachodniopomorskim

4

23

KACPER DĄBKOWSKI      

Jolanta Nawrocka

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

ŁOMIANKI

mazowieckim

6

23

MATEUSZ DYMEK         

Agnieszka Gałek

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

KOMORNIKI

wielkopolskim

1

29

BARTOSZ GARAŚ         

Marta Czajkowska-Buksalewicz

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

KRAKÓW

małopolskim

5

29

KACPER STRADOWSKI     

Jolanta Mierzwa

Szkoła Podstawowa nr 28

KIELCE

świętokrzyskim

1

31

JULIA MICHALSKA       

Bogumiła Piotrowska

Szkoła Podstawowa nr 20

PŁOCK

mazowieckim

7

32

GRZEGORZ PEŁECH       

Aneta Nowicka

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskim

5

33

MACIEJ SIROCKI        

Iwona Gałaszewicz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego

BIAŁYSTOK

podlaskim

2

34

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ WĄDRZYK        

Magdalena Wiącek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła

OPOLE

opolskim

1

39

SEBASTIAN OBLIŃSKI    

Ewa Grzesiak

Zespół Edukacyjny nr 1

ZIELONA GÓRA

lubuskim

1

102

KAMIL STEMPLEWSKI     

Barbara Ejsmont

Szkoła Podstawowa nr 4

GIŻYCKO

warmińsko-mazurskim

1

414

 

KLASY 6

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 6 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ANTONI BURACZEWSKI    

Alina Krzykawiak

Szkoła Podstawowa nr 107

WROCŁAW

dolnośląskim

1

1

JAN ZŁOTOPOLSKI PIRCZEWSKI

Aneta Nowicka

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

2

KACPER JAKUBOWICZ     

Monika Kopeć

Szkoła Podstawowa nr 5

JAWOR

dolnośląskim

2

2

JAKUB TYRAŁA          

Agata Danek

Szkoła Podstawowa nr 2

MYŚLENICE

małopolskim

1

4

ANDRZEJ IWANICKI      

Jolanta Dyrda

Społeczna Szkoła Podstawowa

LUBLIN

lubelskim

1

4

BARTOSZ MIKOSZ        

Danuta Demska

Szkoła Podstawowa nr 11

RYBNIK

śląskim

1

4

ANTONI BUCHALSKI      

Lidia Bieniek

Szkoła Podstawowa nr 257

WARSZAWA

mazowieckim

1

4

MAREK SEROCKI         

Barbara Andruszkiewicz

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68

WARSZAWA

mazowieckim

1

4

CYPRIAN ZIÓŁKOWSKI    

Agnieszka Haszto

Szkoła Podstawowa nr 23

WROCŁAW

dolnośląskim

3

4

MIKOŁAJ JAWORSKI      

Magdalena Smuła

Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej

LEŹNO

pomorskim

1

10

PATRYK HALAT          

Mariusz Kowalczyk

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344

WARSZAWA

mazowieckim

3

10

JAN NASIŁOWSKI

Beata Popielska

Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów

WARSZAWA

mazowieckim

3

10

KUBA WALĘGA           

Krzysztof Oleś

Szkoła Podstawowa nr 61

WROCŁAW

dolnośląskim

4

10

MAKSYMILIAN CZERNIAK  

Zofia Skrobot-Uszko

Społeczna Szkoła Podstawowanr 2 Gimnazjum STO

TARNÓW

małopolskim

2

14

JAKUB PTAK            

Agnieszka Kaboth

Szkoła Podstawowa nr 64

WROCŁAW

dolnośląskim

5

14

LIDIA PODOLUK         

Sylwia Drechny

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14

WROCŁAW

dolnośląskim

5

14

ŁUKASZZKOŁACZEK       

Beata Król-Jelinska

Szkoła Podstawowa nr 65

WROCŁAW

dolnośląskim

5

14

MAREK SPYCHAŁA        

Julia Rzońca-Karaś

Szkoła Podstawowa nr 4

WARSZAWA

mazowieckim

5

14

ADAM STACHELEK        

Anna Galbarczyk-Kołpak

Zespól Szkolno - Przedszkolny nr 2

WARSZAWA

mazowieckim

5

14

JERZY SZEMPLIŃSKI     

Beata Jędrzejczyk

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckim

5

14

JAKUB PĘKALA          

Michał Marszałek

Szkoła Podstawowa nr 316

WARSZAWA

mazowieckim

5

14

VAN SON LE            

Wanda Kordulska

Szkoła Podstawowa nr 97

WARSZAWA

mazowieckim

5

14

PATRYCJA CHROBOT      

Maria Pawletta

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

OPOLE

opolskim

1

23

ŁUKASZ CYGANIUK       

Magdalena Wiącek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła

OPOLE

opolskim

1

23

GABRIELA PIETRAS      

Władysława Motak

Publiczna Szkoła Podstawowa

LESZCZYNA

małopolskim

3

23

ADAM KIRALY           

Justyna Mucha

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej

NOWY SĄCZ

małopolskim

3

23

MARCIN SOBOCIŃSKI     

Halina Tarko

Szkoła Podstawowa nr 80

WARSZAWA

mazowieckim

10

23

KACPER SWAT           

Lidia Bieniek

Szkoła Podstawowa nr 257

WARSZAWA

mazowieckim

11

28

ZUZANNA BOBIŃSKA      

Halina Mazur

Szkoła Podstawowa nr 50

GDAŃSK

pomorskim

2

29

JAKUB MAZELANIK       

Małgorzata Kania

Szkoła Podstawowa

JEJKOWICE

śląskim

2

29

 

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 SP 6 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

CEZAR WOJCIECHOWSKI   

Jarosława Pietrzak

Szkoła Podstawowa nr 3

ZGIERZ

łódzkim

1

34

WIKTOR KLÓJ           

Małgorzata Stefaniak

Katolicka Szkoła Podstawowa

ŻARY

lubuskim

1

36

TEODOR KUNZE          

Anna Cieślarczyk-Adamczewska

Szkoła Podstawowa nr 58

POZNAŃ

wielkopolskim

1

36

BARTŁOMIEJ JACHIMOWICZ

Beata Kamińska

Szkoła Podstawowa

BRZYSKA WOLA

podkarpackim

1

72

PIOTR KRZESZEWSKI     

Marzenna Lulka

Szkoła Podstawowa

KCYNIA

kujawsko-pomorskim

1

73

GABRIELA EJSMONT      

Barbara Ejsmont

Szkoła Podstawowa nr 4

GIŻYCKO

warmińsko-mazurskim

1

80

JULIA KONKOL          

Marek Słupski

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskim

1

80

SEBASTIAN KOWALCZUK   

Krystyna Półjanowicz

Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

167

MARIA KUCZYŃSKA       

Iwona Świątkowska

Zespół Szkół Społecznych

KIELCE

świętokrzyskim

1

196

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 GM 1 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

BARTŁOMIEJ BYCHAWSKI  

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskim

1

1

KORNELIUSZ OBARSKI    

Iwona Kusz

Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi

LUBLIN

lubelskim

1

1

BARTOSZ JAŹWIEC       

Iwona Sztencel

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

MIŁOSZ MUSZYŃSKI      

Marta Gródek

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

SZYMON SAWA           

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskim

2

5

ZOFIA FABROWSKA       

Iwona Kusz

Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi

LUBLIN

lubelskim

2

6

DOMINIKA RADASZEWSKA  

Piotr Wyrzykowski

Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej

ŁÓDŹ

łódzkim

1

7

JAN GURGUL            

Mariola Jurkowska

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KRAKÓW

małopolskim

1

7

DAWID RATYŃSKI        

Marta Gródek

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi

WARSZAWA

mazowieckim

3

7

BARTŁOMIEJ SZOŁKOWSKI 

Irena Słowik

Prywatne Gimnazjum nr 2 "Szkoła Marzeń"

PIASECZNO

mazowieckim

4

10

SZYMON KOZŁOWSKI      

Izabela Schulz

Zespół Szkół Katolickich

ZIELONA GÓRA

lubuskim

1

11

MAREK GRĄDZKI         

Piotr Wyrzykowski

Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej

ŁÓDŹ

łódzkim

2

11

ANTONI PIŁAT          

Iwona Sztencel

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59

WARSZAWA

mazowieckim

5

13

MICHAŁ BARTLER

Beata Klejnberg

Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko

WARSZAWA

mazowieckim

5

13

MACIEJ MAZURO         

Anna Grabowska

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 imienia Bohaterek Powstania Warszawskiego

WARSZAWA

mazowieckim

5

13

DARIUSZ JĘDRAS        

Dorota Szarek

Gimnazjum nr 13

WROCŁAW

dolnośląskim

3

16

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 GM 1 – lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARTYNA ŁOPIANIAK     

Ewa Bartodziej

Zespół Szkół Ogólnokształcących

OPOLE

opolskim

1

17

JAROWIT ŚLEDZIŃSKI    

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

21

PIOTR KUC              

Iwona Świątkowska

Zespół Szkół Społecznych

KIELCE

świętokrzyskim

1

22

MARIA OCHMAN          

Dorota Maniakowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

GLIWICE

śląskim

1

37

JAN KAMIŃSKI          

Izabela Biziorek

Zespół Szkół

ROTMANKA

pomorskim

1

42

MATEUSZ MERDA         

Agnieszka Łukasiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

43

KUBA BOROWIEC         

Agnieszka Kantarowska

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

POZNAŃ

wielkopolskim

1

43

ZUZANNA HERMANOWICZ

Danuta Guziak

Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi

LESZNO

wielkopolskim

1

43

OLIWIA DZIUBEK        

Edyta Cetnarska

Zespół Szkół Społecznych nr 1 im.Armii Krajowej

STALOWA WOLA

podkarpackim

1

90

GABRIELA JOŃSKA       

Ewa Kiersnowska

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

123

JULIA CIESIŃSKA       

Jolanta Cichocka

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

GIŻYCKO

warmińsko-mazurskim

1

286

 

KLASY 2

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MATEUSZ PADARZ        

Sławomir Wójcik

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskim

1

1

KAMIL KAMIŃSKI        

Monika Michalska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

PIOTR GRYNFELDER      

Monika Michalska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

KONRAD CZARNECKI      

Monika Michalska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

DAMIAN DĄBROWSKI      

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

5

JAKUB DZIURA          

Anna Zegar

Prywatne Gimnazjum nr 1

WARSZAWA

mazowieckim

4

6

ZUZANNA WERNER         

Agnieszka Kiraga

Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego

WARSZAWA

mazowieckim

4

6

MAKSYMILIAN LEWIŃSKI  

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

2

8

OSKAR DĄBKOWSKI       

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

9

ALEKSANDER WALENCIAK  

Monika Michalska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckim

6

10

STANISŁAW SIENIAWSKI  

Monika Mazurkiewicz

Gimnazjum nr 2

KRAKÓW

małopolskim

1

11

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

EMILIA KUCZERA        

Urszula Materzok

Zespół Szkół nr 2

WODZISŁAW ŚLĄSKI

śląskim

1

12

JULIUSZ BANECKI       

Jolanta Krygier

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum

GDAŃSK

pomorskim

1

14

MICHAŁ BARANOWSKI     

Iwona Kusz

Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi

LUBLIN

lubelskim

1

22

BARTOSZ SZAKIEL       

Małgorzata Stefaniak

Katolicka Szkoła Podstawowa

ŻARY

lubuskim

1

35

DIEGO KRÓL            

Piotr Wyrzykowski

Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej

ŁÓDŹ

łódzkim

1

41

PIOTR SANIEWSKI DŹWIGAJ

Ewa Kiersnowska

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

52

JAN NAWRAT            

Ewa Bartodziej

Zespół Szkół Ogólnokształcących

OPOLE

opolskim

1

67

MAKSYM RATAJCZYK      

Violetta Wilczyńska

Gimnazjum Dwujęzyczne im. Dąbrówki

POZNAŃ

wielkopolskim

1

22

ALEX GROBELBY

Danuta Guziak

Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi

LESZNO

wielkopolskim

1

68

STANISŁAW GŁÓWCZEWŚKI 

Krzysztof Pyrzyk

Niepubliczne Gimnazjum "Keglik"

ŚRODA WIELKOPOLSKA

wielkopolskim

1

74

JAN SŻCŻEKOT          

Katarzyna Chytrowska

Zespół Publicznych Szkół nr 1

ŻNIN

kujawsko-pomorskim

1

84

OSKAR RUCZYŃSKI       

Anna Balewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

IŁAWA

warmińsko-mazurskim

1

113

KACPER BARAŃSKI       

Edyta Cetnarska

Zespół Szkół Społecznych nr 1 im.Armii Krajowej

STALOWA WOLA

podkarpackim

1

113

JAKUB SĘDEK           

Iwona Świątkowska

Zespół Szkół Społecznych

KIELCE

świętokrzyskim

1

238

 

KLASY 3

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 GM 3 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MIESZKO GRODZICKI     

Aleksandra Kapciak

Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2

PIONKI

mazowieckim

1

1

BARTOSZ RYCZAK        

Barbara Wierdak

Zespół Szkół Publicznych

ŁEKI DUKIELSKIE

podkarpackim

1

2

KRZYSZTOF GAWŁOWSKI   

Anna Dmochowska

Zespół Szkół nr 5

PŁOCK

mazowieckim

2

3

TOMASZ TWARDOCH

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

4

MIŁOSZ MOROZ          

Ewa Kiersnowska

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

5

ANDRZEJ TKACZ         

Marta Gródek

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi

WARSZAWA

mazowieckim

3

5

KRZYSZTOF OLĘJNICZAK  

Anna Miara

Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas"

WROCŁAW

dolnośląskim

1

7

ADAM SZMETEROWICZ     

Marzena Buziuk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

JELENIA GÓRA

dolnośląskim

1

7

BŁAŻEJ WILKOŁAWSKI    

Grzegorz Łasocha

Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja

LUBLIN

lubelskim

1

7

BARTOSZ WIŚNY         

Aneta Bodura

Gimnazjum

BUDZISŁAW KOŚCIELNY

wielkopolskim

1

7

SZCZEPAN RYCZAK       

Barbara Wierdak

Zespół Szkół Publicznych

ŁEKI DUKIELSKIE

podkarpackim

2

7

MICHAŁ LACHOWICZ

Beata Klejnberg

Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko

WARSZAWA

mazowieckim

4

7

KAROL BOJKE           

Marta Gródek

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi

WARSZAWA

mazowieckim

4

7

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB BATKIEWICZ      

Jolanta Krygier

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum

GDAŃSK

pomorskim

1

14

ZUZANNA BARTOSIK      

Ewa Obara

Gimnazjum im. św. Brata Alberta

GDÓW

małopolskim

1

15

PIOTR ZYGMUNT         

Jagoda Banaszczyk

Publiczne Gimnazjum nr 1

ŁÓDŹ

łódzkim

1

16

KAMIL KRAWCZYK        

Grażyna Druzgała

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

BYTOM

śląskim

1

18

KACPER ŻUREK          

Jolanta Cichocka

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

GIŻYCKO

warmińsko-mazurskim

1

24

JAN BOGUCKI            

Ewa Bartodziej

Zespół Szkół Ogólnokształcących

OPOLE

opolskim

1

31

ADAM WOJCIECHOWSKI    

Agnieszka Łukasiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

58

BARBARA KOŚKA         

Iwona Świątkowska

Zespół Szkół Społecznych

KIELCE

świętokrzyskim

1

167

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 PG 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB KAMIŃSKI        

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

1

1

ALICJA MAKSYMIUK      

Anna Karwat

III Liceum Ogólnokształcące

LUBLIN

lubelskim

1

1

WOJCIEC  KOLESIŃSKI   

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

3

RAFAŁ SZULC           

Anna Czobot

I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica

LUBLIN

lubelskim

2

4

BORYS KOWALIK         

Joanna Olesińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10

GLIWICE

śląskim

1

5

MICHAŁ KOLANKIEWICZ   

Anna Obczyńska

Liceum Ogólnokształcące

PŁOCK

mazowieckim

1

5

RADOSŁAW GIRUL        

Mariola Konefał

Zespół Szkół nr 4

WROCŁAW

dolnośląskim

2

5

PAWEŁ LAMŻA

Wiesława Pordzik

Szkoła Podstawowa nr 1

ŁAZISKA GÓRNE

śląskim

2

8

PIOTR SAWICKI         

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

2

9

DOMINIK GDESZ         

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

3

9

MATEUSZ KANDYBO       

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

3

9

JAN FABROWSKI

Iwona Kusz

Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi

LUBLIN

lubelskim

3

9

HUBERT PAWELEC        

Anna Obczyńska

Liceum Ogólnokształcące

PŁOCK

mazowieckim

2

13

KAMIL GALEWSKI        

Izabela Horenda-Kulbat

I Liceum Ogólnokształcące

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

łódzkim

1

14

MATEUSZ STARTEK       

Joanna Skoczylas

IV Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackim

1

14

ALEKSANDRA GAJDA      

Anna Czobot

I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica

LUBLIN

lubelskim

4

14

ALAN BRYŁOWSKI        

Anna Czobot

I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica

LUBLIN

lubelskim

4

14

ARKADIUSZ KOCH        

Anna Czobot

I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica

LUBLIN

lubelskim

4

14

ALEKSANDRA MARTYNIUK

Urszula Nikoniuk

Szkoła Podstawowa nr 3

BIAŁA PODLASKA

lubelskim

4

14

WIKTOR KUCHTA         

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

5

14

ADAM WĄTROBA          

Joanna Skoczylas

IV Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackim

2

21

KONRAD KOBYLAŃSKI     

Joanna Jończyk

I Liceum Ogólnokształcące

WADOWICE

małopolskim

1

22

KRZYSZTOF WITKOWSKI   

Joanna Olesińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10

GLIWICE

śląskim

3

22

ALEKSANDRA DOMAGAŁA   

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

6

22

OLIWIA KROPIDŁOWSKA   

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

6

22

KAROL JĘDRZEJEWSKI    

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

6

22

MIKOŁAJ SPYTEK        

Anna Czobot

I Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica

LUBLIN

lubelskim

8

22

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 PG 1 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KLAUDIA ORŁOWSKA      

Babiański Wojciech

Gdańskie Liceum Autonomiczne

GDAŃSK

pomorskim

1

37

AGNIESZKA WITKOWSKA

Magdalena Witkowska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

KOWALE

pomorskim

1

37

KINGA FOKSIŃSKA       

Agnieszka Łukasiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

47

MICHAŁ DOROS          

Ewa Bartodziej

Zespół Szkół Ogólnokształcących

OPOLE

opolskim

1

53

ADAM ZACHARCZUK       

Urszula Kapała

Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica

PLESZEW

wielkopolskim

1

64

MAGDALENA FALKOWSKA   

Ewa Kiersnowska

II Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

76

MACIEK ABRAMOWICZ     

Anna Balewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

IŁAWA

warmińsko-mazurskim

1

124

MICHAŁ WŁODARCZYK     

Beata Stachurska

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

KIELCE

świętokrzyskim

1

154

 

KLASY 2

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 PG 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KATARZYNA MIERNIKIEWICZ

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

1

1

MACIEJ MARUSZCZAK     

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

2

JACEK JAKIMIUK        

Ewa Kiersnowska

II Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

3

DOMINIK HAWRYLUK      

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

2

3

JAKUB DĄBEK           

Łucja Niewiadomska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskim

2

5

MICHAŁ KUCHARCZYK     

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

3

6

KAMIL REJMAN          

Anna Lipska

Liceum Ogólnokształcące nr VII

WROCŁAW

dolnośląskim

4

7

MACIEJ KORPALSKI       

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

5

8

MIKOŁAJ RYLL          

Anna Balewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

IŁAWA

warmińsko-mazurskim

1

9

MATEUSZ BŁAJDA        

Agnieszka Łukasiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

10

KAROLINA WILK         

Alicja Rychlewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

ŁÓDŹ

łódzkim

1

10

MACIEJ SZULC          

Piotr Wyrzykowski

Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej

ŁÓDŹ

łódzkim

1

10

RAFAŁ WOLNIAK          

Babiański Wojciech

Gdańskie Liceum Autonomiczne

GDAŃSK

pomorskim

1

10

HUBERT BUDZYŃSKI      

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

10

DAWID IGNASIAK        

Józe Łoziński

Liceum Ogólnokształcące nr III

WROCŁAW

dolnośląskim

6

10

PIOTR BUGAJ           

Agnieszka Łukasiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

2

16

RYSZARD GROMEK        

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

4

16

MATEUSZ FREJLICH      

Beata Drzewiecka

I Liceum Ogólnokształcące

OLKUSZ

małopolskim

1

18

KRZYSZTOF CZECH       

Joanna Olesińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10

GLIWICE

śląskim

1

18

 

Laureaci – ALFIK MATEMATYCZNY 2016 PG 2 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PRZEMYSŁAW PODLEŚNY   

Eliza Czerska-Pokraka

II Liceum Ogólnokształcące

LUBARTÓW

lubelskim

1

22

KAMIL ŻELEŹNIAK       

Grażyna Przybylska

II Liceum Ogólnokształcące

LESZNO

wielkopolskim

1

32

KACPER PAWLAK         

Anna Obczyńska

Liceum Ogólnokształcące

PŁOCK

mazowieckim

1

36

NATALIA BIDZIŃSKA     

Stanisław Piotrowski

Liceum Ogólnokształcące nr III

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

świętokrzyskim

1

69

KAMIL PYTEL           

Monika Kaczkowska-Pilarska

I Liceum Ogólnokształcące

WŁOSZCZOWA

świętokrzyskim

1

69

TOMASZ CZECH          

Ewa Bartodziej

Zespół Szkół Ogólnokształcących

OPOLE

opolskim

1

80

ADAM STECIUK          

Joanna Woźniak

II Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackim

1

80

 

KLASY 3

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 PG 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

SZYMON STOLARCZYK     

Anna Długokęcka

II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

OSTROŁĘKA

mazowieckim

1

1

MIKOŁAJ KAŁDAN        

Agnieszka Łukasiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

2

JAKUB SZCZEŚNIAK      

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

3

JAKUB WIATEREK        

Joanna Olesińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10

GLIWICE

śląskim

1

4

KACPER KOSIŃSKI

Iwona Kusz

Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi

LUBLIN

lubelskim

1

5

ADRIANNA GRYNKIEWICZ  

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

2

5

PAWEŁ KOPACZYK        

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

7

PHILIP SMOLENSKI      

Maria Kupczyńska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskim

4

8

MATEUSZ BĄK           

Agnieszka Łukasiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

2

9

 

Laureaci - ALFIK MATEMATYCZNY 2016 PG 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAN KOCINIAK         

Izabela Horenda-Kulbat

I Liceum Ogólnokształcące

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

łódzkim

1

17

MARCIN WOJTKOWSKI     

Ewa Kiersnowska

II Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

30

HUBERT BANIECKI       

Babiański Wojciech

Gdańskie Liceum Autonomiczne

GDAŃSK

pomorskim

1

30

RAFAŁ ĆWIEK            

Agnieszka Lizak

Zespół Szkół Licealnych

LEŻAJSK

podkarpackim

1

35

JAKUB SEMCZYSZYN      

Łukasz Wiśniowski

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St.Konarskiego

KRAKÓW

małopolskim

1

36

HUBERT ROMAŃCZYK      

Łukasz Wiśniowski

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St.Konarskiego

KRAKÓW

małopolskim

1

36

FILIP TOMASZEWSKI     

Grażyna Przybylska

II Liceum Ogólnokształcące

LESZNO

wielkopolskim

1

36

TYMOTEUSZ SPYCHAJ     

Dorota Drzazga

Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

świętokrzyskim

1

41

DANIEL WÓJTOWICZ      

Agnieszka Bednarska

Liceum Ogólnokształcące nr XII

WROCŁAW

dolnośląskim

1

47

TOMASZ LUDYGA         

Katarzyna Tatarowicz

Zespół Szkół

OLESNO

opolskim

1

77

IGOR WASILEWSKI       

Danuta Witanowska

Zespół Szkół nr 2

EŁK

warmińsko-mazurskim

1

107

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: