Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
KODY SZKÓŁ
KOD Szkoła MIEJSCOWOŚĆ
B4501 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki WYSOKIE MAZOWIECKIE
B4551 Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika CIECHANOWIEC
B4601 Szkoła Podstawowa w Czyżewie Czyżew
B5013 Publiczne Gimnazjum nr 18 BIAŁYSTOK
B5039 Szkoła Podstawowa nr 47 BIAŁYSTOK
B5181 Szkoła Podstawowa nr 44 BIAŁYSTOK
B5191 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego BIAŁYSTOK
B5195 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego Białystok BIAŁYSTOK
B5244 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne BIAŁYSTOK
B5504 Szkoła Podstawowa MICHAŁOWO
C1254 Szkoła Podstawowa nr 2 SZUBIN
C2201 Szkoła Podstawowa nr 2 ŻNIN
C2208 Szkoła Podstawowa nr 1 ŻNIN
C2234 Szkoła Podstawowa nr 5 ŻNIN
C5138 Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna BYDGOSZCZ
C5139 Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna BYDGOSZCZ
C5203 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach Białe Błota
C5704 Szkoła Podstawowa NIEMCZ
C7069 Szkoła Podstawowa nr 32 TORUŃ
C7080 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi BUTTERFLY SCHOOL TORUŃ
D0004 Szkoła Podstawowa nr 4 BOLESŁAWIEC
D0721 Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego BOLKÓW
D0900 Szkoła Podstawowa nr 2 KAMIENNA GÓRA
D1205 Zespół Szkół Sportowych LUBIN
D1212 Szkoła Podstawowa nr 8 LUBIN
D1706 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego OŁAWA
D2213 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko KARCZYCE
D2215 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II LUTYNIA
D2613 Zespół Szkół ZAWONIA
D2615 Szkoła Podstawowa PĘGÓW
D2643 Szkoła Podstawowa nr 1 OBORNIKI ŚLĄSKIE
D2644 Szkoła Podstawowa nr 3 OBORNIKI ŚLĄSKIE
D3201 Szkoła Podstawowa RUSZÓW
D3306 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego ZŁOTORYJA
D5017 Szkoła Podstawowa nr 118 WROCŁAW
D5019 Szkoła Podstawowa nr 90 WROCŁAW
D5020 Szkoła Podstawowa nr 91 WROCŁAW
D5030 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 WROCŁAW
D5062 Zespół Szkół nr 4 WROCŁAW
D5063 Szkoła Podstawowa nr 1 WROCŁAW
D5071 Szkoła Podstawowa nr 29 WROCŁAW
D5072 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 WROCŁAW
D5073 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 WROCŁAW
D5074 Szkoła Podstawowa nr 20 WROCŁAW
D5081 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 WROCŁAW
D5082 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 WROCŁAW
D5084 Szkoła Podstawowa nr 30 WROCŁAW
D5085 Szkoła Podstawowa nr 71 WROCŁAW
D5086 Szkoła Podstawowa nr 12 WROCŁAW
D5091 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 WROCŁAW
D5095 Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 WROCŁAW
D5109 Szkoła Podstawowa nr 47 WROCŁAW
D5140 Zespołem Szkół nr 6 WROCŁAW
D5170 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 WROCŁAW
D5235 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej WROCŁAW
D5237 Szkoła Podstawowa nr 16 WROCŁAW
D5247 Szkoła Podstawowa nr 65 WROCŁAW
D5264 Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum" WROCŁAW
D5265 Szkoła Podstawowa EKOLA Wrocław
D5265 Szkoła Podstawowa EKOLA WROCŁAW
D5516 Szkoła Podstawowa AMS WROCŁAW
D5707 Szkoła Podstawowa nr 2 SOBÓTKA
D5800 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika SIECHNICE
D5801 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika SIECHNICE
D5802 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia ŚWIĘTA KATARZYNA
D5904 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego POLAKOWICE
D5910 Szkoła Podstawowa ŻÓRAWINA
D6206 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu, Szkoła 707 KARPACZ
D7016 Szkoła Podstawowa nr 19 LEGNICA
D7602 Szkoła Podstawowa MIŁKOWICE
D8014 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Stanisława Staszica Wałbrzych
D8028 Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki WAŁBRZYCH
D8601 Szkoła Podstawowa nr 3 GŁUSZYCA
D8702 Publiczna Szkoła Podstawowa KOWALOWA
D8703 Publiczna Szkoła Podstawowa MIEROSZÓW
D9401 Szkoła Podstawowa nr 2 POLANICA-ZDRÓJ
D9999 Edukacja Domowa WROCŁAW
E0005 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi BEŁCHATÓW
E0202 Szkoła Podstawowa nr 9 KUTNO
E0205 Szkoła Podstawowa nr 6 KUTNO
E0421 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Al. Zawadzkiego ŻYCHLIN
E1141 Szkoła Podstawowa ŻARNÓW
E1304 Szkoła Podstawowa WOLA ZARADZYŃSKA
E1922 Publiczna Szkoła Podstawowa KOBIELE WIELKIE
E2305 Szkoła Podstawowa nr 4 SIERADZ
E2308 Szkoła Podstawowa nr 9 w Sieradzu SIERADZ
E2313 Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz im. Jana Pawła II SIERADZ
E2342 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki KALINOWA
E2908 Szkoła Podstawowa RUDA
E3521 Szkoła Podstawowa im. Ks Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia RĄBIEŃ
E5007 Szkoła Podstawowa nr 37 ŁÓDŹ
E5009 Szkoła Podstawowa nr 44 ŁÓDŹ
E5010 Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" ŁÓDŹ
E5025 Szkoła Podstawowa nr 190 ŁÓDŹ
E5052 Szkoła Podstawowa nr 152 ŁÓDŹ
E5055 Szkoła Podstawowa nr 34 ŁÓDŹ
E5059 Szkoła Podstawowa nr 109 ŁÓDŹ
E5112 Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami inregracyjnymi w Łodzi im. Obrońców Westerplatte ŁÓDŹ
E5248 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School ŁÓDŹ
E5286 Szkoła Podstawowa nr 40 ŁÓDŹ
E7003 ZSSO - Szkoła Podstawowa nr 5 SKIERNIEWICE
E7008 Szkoła Podstawowa nr 2 SKIERNIEWICE
E7403 Zespół Szkół Ogólnokształcących GODZIANÓW
F0229 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego SKWIERZYNA
F1003 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 ŚWIEBODZIN
F1217 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 ŻAGAŃ
F1512 Szkoła Podstawowa PRZEWÓZ
F2101 Zespół Szkolno-Przedszkolny KROSNO ODRZAŃSKIE
F5007 Gimnazjum nr 7 GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5010 Szkoła Podstawowa nr 20 GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5058 I Społeczna Szkoła Podstawowa GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5075 Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego GORZÓW WIELKOPOLSKI
F6500 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
G1520 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi PUCK
G1541 Szkoła Podstawowa JASTARNIA
G1582 Szkoła Podstawowa POGÓRZE
G2240 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona REDA
G2243 Szkoła Podstawowa nr 2 REDA
G2245 Szkoła Podstawowa nr 4 REDA
G2267 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek RUMIA
G3307 Szkoła Podstawowa ROTMANKA
G5017 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26 GDAŃSK
G5063 Szkoła Podstawowa nr 50 GDAŃSK
G5090 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia GDAŃSK
G5098 Elementary International School of Gdansk/ Międzynarodowa Szkoła Podstawowa GDAŃSK
G5187 Szkoła Podstawowa nr 86 GDAŃSK
G5196 Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa nr 1 GDAŃSK
G5199 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym Happy Kids Osowa GDAŃSK
G6006 Szkoła Podstawowa nr 12 GDYNIA
G6009 Gimnazjum Jezuitów GDYNIA
G6015 Szkoła Podstawowa nr 18 GDYNIA
G6016 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa GDYNIA
G6095 Szkoła Podstawowa nr 47 GDYNIA
G8003 Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa SOPOT
G8130 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi SŁUPSK
K0736 Szkoła Podstawowa nr 1 BIECZ
K1343 Szkoła Podstawowa nr 2 MYŚLENICE
K2042 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi BRZESZCZE
K3034 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi SIERCZA
K3042 Szkoła Podstawowa WOLA BATORSKA
K3043 Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego NIEPOŁOMICE
K3055 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder WOLA BATORSKA
K3055 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder WOLA BATORSKA
K3057 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder WOLA BATORSKA
K5001 Szkoła Podstawowa nr 33 KRAKÓW
K5004 Gimnazjum im. Piotra Michałowskiego TSSP KRAKÓW
K5011 Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej KRAKÓW
K5017 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 51 KRAKÓW
K5029 Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek KRAKÓW
K5031 Szkoła Podstawowa nr 151 KRAKÓW
K5038 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3 KRAKÓW
K5040 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej KRAKÓW
K5044 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 KRAKÓW
K5051 Szkoła Podstawowa nr 41 KRAKÓW
K5054 Szkoła Podstawowa nr 53 KRAKÓW 11
K5062 Szkoła Podstawowa nr 43 KRAKÓW
K5071 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 KRAKÓW
K5072 Szkoła Podstawowa nr 156 KRAKÓW
K5073 Szkoła Podstawowa nr 156 KRAKÓW
K5074 Szkoła Podstawowa nr 156 KRAKÓW
K5077 Szkoła Podstawowa nr 80 KRAKÓW
K5078 Szkoła Podstawowa nr 153 KRAKÓW
K5094 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 KRAKÓW
K5095 Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP KRAKÓW
K5096 Szkoła Podstawowa nr 1 KRAKÓW
K5111 Szkoła Podstawowa nr 72 KRAKÓW
K5118 Katolickie Gimnazjum MONTESSORI KRAKÓW
K5124 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 KRAKÓW
K5132 Szkoła Podstawowa nr 18 KRAKÓW
K5146 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO KRAKÓW
K5204 Zespół Szkół nr 2 KRAKÓW
K5210 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Kraków
K5301 Szkoła Podstawowa nr 1 SKAWINA
K5349 Szkoła Podstawowa nr 124 KRAKÓW
K5358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 KRAKÓW
K5361 Szkoła Podstawowa nr 164 KRAKÓW
K5397 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko KRAKÓW
K5398 Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos" KRAKÓW
K5411 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II WOŁOWICE
K5604 Szkoła Podstawowa PIEKARY
K5702 Zespół Szkolno-Przedszkolny MODLNICA
K5705 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej KONARY
K5712 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego WIELKA WIEŚ
K5713 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego WIELKA WIEŚ
K7011 Szkoła Podstawowa nr 9 TARNÓW
K7451 Zespół Szkolno-Przedszkolny ZALASOWA
L2202 Szkoła Podstawowa nr 2 PUŁAWY
L2204 Szkoła Podstawowa nr 10 PUŁAWY
L2205 Szkoła Podstawowa nr 6 PUŁAWY
L2216 Szkoła Podstawowa nr 11 PUŁAWY
L2504 Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta BIAŁA
L2903 Szkoła Podstawowa nr 7 ŚWIDNIK
L5008 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi LUBLIN
L5018 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego LUBLIN
L5023 Szkoła Podstawowa nr 43 LUBLIN
L5028 Szkoła Podstawowa nr 16 im.Fryderyka Chopina LUBLIN
L5064 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia LUBLIN
L6901 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola WISZNICE
L6904 Szkoła Podstawowa HORODYSZCZE
L6909 Publiczne Gimnazjum nr 1 WISZNICE
N0701 Szkoła Podstawowa nr 2 z Odzdziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej IŁAWA
N0703 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 IŁAWA
N0704 Szkoła Podstawowa nr 1 IŁAWA
N0723 Gimnazjum Publiczne IŁAWA
N0821 Szkoła Podstawowa DROGOSZE
N0822 Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej BARCIANY
N0844 Szkoła Podstawowa WINDA
N1108 Szkoła Podstawowa nr 3 NIDZICA
N1668 Szkoła Podstawowa nr 2 MORĄG
N5079 Szkoła Podstawowa nr 29 OLSZTYN
N7801 Szkoła Podstawowa WIELBARK
N9999 Zespół Szkół Podstawowa-Gimnazjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci
O5010 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 OPOLE
O5016 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 OPOLE
P0021 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich BUDZYŃ
P1107 Szkoła Podstawowa nr 5 KOŁO
P1941 Szkoła Podstawowa RYCZYWÓŁ
P2443 Szkoła Podstawowa nr 4 PIŁA
P2516 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica OSIEK NAD NOTECIĄ
P2906 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN SŁUPCA
P3306 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi ŚRODA WLKP.
P3583 Szkoła Podstawowa MALANÓW
P3761 Szkoła Podstawowa MIEŚCISKO
P5037 Szkoła Podstawowa nr 62 POZNAŃ
P5252 Szkoła Podstawowa nr 2 PUSZCZYKOWO
P5352 Publiczne Gimnazjum Salezjańskie POCZTA
P5416 Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum TULCE
P5925 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika ZALASEWO
P5931 Szkoła Podstawowa ZALASEWO
P6703 Zespół Szkół ŻELAZKÓW
P7009 Szkoła Podstawowa nr 1 KONIN
P7015 Szkoła Podstawowa nr 6 KONIN
P8013 Zespół Szkół nr 2 LESZNO
P8016 Szkoła Podstawowa nr 9 LESZNO
P8301 Szkoła Podstawowa LIPNO
P8603 Szkoła Podstawowa ŚWIĘCIECHOWA
P8604 Szkoła Podstawowa DŁUGIE STARE
R0402 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi DĘBICA
R0406 Szkoła Podstawowa nr 10 DĘBICA
R0411 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 DĘBICA
R0413 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 DĘBICA
R0417 Szkoła Podstawowa nr 8 DĘBICA
R0804 Szkoła Podstawowa nr 2 JASŁO
R0805 Szkoła Podstawowa nr 10 JASŁO
R0811 Szkoła Podstawowa nr 4 JASŁO
R2400 Szkoła Podstawowa nr 8 SANOK
R2405 Szkoła Podstawowa nr 2 SANOK
R2502 Gimnazjum ZAGÓRZ
R2683 Zespół Szkół RZECZYCA DŁUGA
R2851 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego STRZYŻÓW
R2883 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich RÓŻANKA
R5005 Szkoła Podstawowa nr 11 RZESZÓW
R5025 Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi RZESZÓW
R5087 Szkoła Podstawowa nr 5 RZESZÓW
R5302 Szkoła Podstawowa ZGŁOBIEŃ
R6224 Szkoła Podstawowa ŁEKI DUKIELSKIE
R6602 Zespół Szkół Publicznych POSADA GÓRNA
S0082 Szkoła Podstawowa nr 1 MIERZĘCICE
S0204 Katolicka Szkoła Podstawowa CIESZYN
S0907 Zespół Szkół ŁAZISKA GÓRNE
S1783 Zespół Szkół w Gołkowicach GOŁKOWICE
S2207 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 6 Przedszkole nr 12 ŻYWIEC
S2951 Szkoła Podstawowa WILKOWICE
S3006 Szkoła Podstawowa nr 4 BYTOM
S3056 Szkoła Podstawowa nr 32 BYTOM
S3204 Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika BUCZKOWICE
S3510 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 CZĘSTOCHOWA
S3518 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 CZĘSTOCHOWA
S3527 Katolicka Szkoła Podstawowa CZĘSTOCHOWA
S3534 Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa CZĘSTOCHOWA
S3535 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego CZĘSTOCHOWA
S3831 Szkoła Podstawowa KŁOMNICE
S4039 Stowarzyszenie "Szkoła Przyszłości" CHORZÓW
S4259 Szkoła Podstawowa nr 30 im. gen. Jerzego ZIętka DĄBROWA GÓRNICZA
S4503 Szkoła Podstawowa nr 9 GLIWICE
S4505 Szkoła Podstawowa nr 28 GLIWICE
S4531 Szkoła Podstawowa nr 20 GLIWICE
S5013 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Tadeusza Rejtana KATOWICE
S5128 Szkoła Podstawowa nr 59 KATOWICE
S5999 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki Katowice
S6225 Szkoła Podstawowa nr 18 JAWORZNO
S6256 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi JAWORZNO
S7517 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 RYBNIK
S7801 Szkoła Podstawowa w Czernicy Czernica
S8002 Szkoła Podstawowa nr 45 SOSNOWIEC
S8014 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stanisława Wyspiańskiego SOSNOWIEC
S9500 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ŻORY
T0322 Szkoła Podstawowa nr 1 Sędziszów
T0502 Szkoła Podstawowa nr 1 KOŃSKIE
T1201 Szkoła Podstawowa nr 1 SANDOMIERZ
T1216 Szkoła Podstawowa nr 4 SANDOMIERZ
T1428 Szkoła Podstawowa nr 5 SKARŻYSKO -KAMIENNA
T1721 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Rytwianach RYTWIANY
T1722 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Rytwianach RYTWIANY
T3402 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II MASŁÓW PIERWSZY
T5002 Szkoła Podstawowa nr 2 KIELCE
T5007 Szkoła Podstawowa nr 28 KIELCE
T5011 I Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi KIELCE
T5403 Zespół Szkolno-Przedszkolny DALESZYCE
W0011 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Da Vinci KOSÓW
W0104 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego CIECHANÓW
W0181 Szkoła Podstawowa SZULMIERZ
W0301 Publiczna Szkoła Podstawowa MACIEJOWICE
W0503 Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa MILANÓWEK
W0521 Samorządowa Szkoła Podstawowa PODKOWA LEŚNA
W0639 Publiczna Szkoła Podstawowa LESZNOWOLA
W0919 Szkoła Podstawowa nr 3 LEGIONOWO
W1412 Myvinci School WARSZAWA
W1441 Szkoła Podstawowa nr 173 WARSZAWA-WESOŁA
W1443 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 WARSZAWA-WESOŁA
W1445 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "AURUS" WARSZAWA
W1459 Szkoła Podstawowa nr 382 WARSZAWA
W1481 Zespół Szkolny CEGŁÓW
W1583 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus WARSZAWA
W1639 CXXII Liceum Ogólnokształcące WARSZAWA
W1657 Szkoła Podstawowa nr 360 WARSZAWA
W1806 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "INSPIRACJA" WARSZAWA
W1842 Szkoła Podstawowa CIELECHOWIZNA
W1927 Szkoła Podstawowa nr 321 WARSZAWA
W1928 Szkoła Podstawowa nr 321 WARSZAWA
W1933 Szkoła Podstawowa nr 110 WARSZAWA
W1944 Szkoła Podstawowa nr 187 im. A. Mickiewicza WARSZAWA
W1968 Szkoła Podstawowa nr 340 WARSZAWA
W1969 Szkoła Podstawowa nr 340 WARSZAWA
W1970 Szkoła Podstawowa nr 350 WARSZAWA
W1973 Szkoła Podstawowa nr 51 WARSZAWA
W1980 Szkoła Podstawowa nr 357 WARSZAWA
W1982 Bednarska Szkoła Podstawowa - terytorium Kawalerii WARSZAWA
W1988 Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej WARSZAWA
W2082 "Żagle" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK WARSZAWA
W2085 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa WARSAW BILINGUAL SCHOOL WARSZAWA
W2094 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI" WARSZAWA
W2108 Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa LA FONTAINE WARSZAWA
W2113 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 WARSZAWA
W2222 Szkoła Podstawowa nr 12 OTWOCK
W2236 Szkoła Podstawowa nr 2 JÓZEFÓW
W2341 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" JAZGARZEWSZCZYZNA
W2369 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" PIASECZNO
W2458 Szkoła Podstawow nr 368 WARSZAWA
W2501 Szkoła Podstawowa GUMOWO
W2534 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko WARSZAWA
W2557 Międzynarodowa Szkoła Europejska WARSZAWA
W2560 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 61 PRO FUTURO, Niepubliczne Gimnazjum nr 54 PRO FUTURO WARSZAWA
W2562 Pierwsze Gimnazjum Autorskie WARSZAWA-WESOŁA
W2572 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 i Prywatne Gimnazjum nr 8 WARSZAWA
W2836 Szkoła Podstawowa ŻÓŁWIN
W2844 Gimnazjum nr 2 BRWINÓW
W2847 Szkoła Podstawowa RUSIEC
W2863 Zespół Szkolno-Przedszkolny NOWA WIEŚ
W2867 Szkoła Podstawowa MICHAŁOWICE
W3115 Publiczna Szkoła Podstawowa SKASZEWO WŁOŚCIAŃSKIE 25
W3721 Szkoła Podstawowa BROCHÓW
W3855 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sapere Aude RAJSZEW
W4009 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja WARSZAWA
W5003 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 WARSZAWA
W5004 Szkoła Podstawowa nr 10 WARSZAWA
W5005 Szkoła Podstawowa nr 148 WARSZAWA
W5006 Szkoła Podstawowa nr 225 WARSZAWA
W5008 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka WARSZAWA
W5009 Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka WARSZAWA
W5011 Szkoła Podstawowa nr 4 WARSZAWA
W5015 Szkoła Podstawowa nr 211 WARSZAWA
W5017 Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów WARSZAWA-SIEKIERKI
W5018 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO WARSZAWA
W5019 Szkoła Podstawowa nr 166 WARSZAWA
W5021 Szkoła Podstawowa nr 190 WARSZAWA
W5023 Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima WARSZAWA
W5024 Szkoła Podstawowa nr 29 WARSZAWA
W5025 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej WARSZAWA
W5026 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej WARSZAWA
W5028 Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjymi WARSZAWA
W5031 Szkoła Podstawowa nr 222 WARSZAWA
W5036 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5036 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5040 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Żołnierzy AK GB Krybar WARSZAWA
W5041 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Żołnierzy AK GB Krybar WARSZAWA
W5043 Szkoła Podstawowa nr 88 WARSZAWA
W5049 Szkoła Podstawowa nr 389 im. S. Starzyńskiego WARSZAWA
W5052 Szkoła Podstawowa nr 12 WARSZAWA
W5058 Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek WARSZAWA
W5064 Szkoła Podstawowa nr 257 WARSZAWA
W5077 Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5082 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 WARSZAWA
W5085 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 WARSZAWA
W5086 Szkoła Podstawowa nr 118 WARSZAWA
W5101 Szkoła Podstawowa nr 238 WARSZAWA
W5102 Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego WARSZAWA
W5112 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 WARSZAWA
W5116 Szkoła Podstawowa nr 215 WARSZAWA
W5117 Szkoła Podstawowa nr 141 WARSZAWA
W5119 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 WARSZAWA
W5126 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus WARSZAWA
W5144 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy WARSZAWA
W5146 Szkoła Podstawowa nr 312 WARSZAWA
W5149 Gimnazjum Prywatne nr 2 WARSZAWA
W5163 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 WARSZAWA
W5166 Szkoła Podstawowa nr 289 WARSZAWA
W5169 Szkoła Podstawowa nr 271 im.11 Listopada WARSZAWA
W5175 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek WARSZAWA
W5176 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO WARSZAWA
W5179 Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5182 Gimnazjum Niepubliczne nr 12 WARSZAWA
W5191 Szkoła Podstawowa nr 77 WARSZAWA
W5204 Szkoła Podstawowa nr 363 WARSZAWA
W5205 XXVI Liceum Ogólnokształcace WARSZAWA
W5211 Szkoła Podstawowa nr 316 WARSZAWA
W5228 Szkoła Podstawowa nr 96 WARSZAWA
W5229 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 WARSZAWA
W5233 Szkoła Podstawowa nr 132 WARSZAWA
W5237 Szkoły Sióstr Felicjanek WARSZAWA
W5238 Szkoła Podstawowa nr 1 WARSZAWA
W5241 Zespół Szkół nr 48 WARSZAWA
W5247 Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" WARSZAWA
W5265 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5266 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5267 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO WARSZAWA
W5273 Szkoła Podstawowa nr 143 WARSZAWA
W5280 "STRUMIENIE" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK JÓZEFÓW
W5288 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej WARSZAWA
W5292 Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5296 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin WARSZAWA
W5307 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" WARSZAWA
W5313 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
W5328 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO BIELANY
W5329 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania WARSZAWA
W5817 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ŁOMIANKI
W5831 Szkoła Filialna - Szkoła Podstawowa nr 273 WARSZAWA
W5919 Szkoła Podstawowa ZIELONKI-PARCELA
W6002 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego OSTROŁĘKA
W6003 Szkoła Podstawowa nr 10 OSTROŁĘKA
W7002 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 PŁOCK
W7016 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia PŁOCK
W7022 II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK "Profesor" PŁOCK
W8115 Szkoła Podstawowa nr 4 SIEDLCE
W8401 Zespół Szkolno-Przedszkolny JEDLIŃSK
W9005 Szkoła Podstawowa nr 8 SIEDLCE
Z0343 Szkoła Podstawowa POMIERZYN
Z0403 Szkoła Podstawowa nr 1 GOLENIÓW
Z0404 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Goleniowie Goleniów
Z0406 Szkoła Podstawowa nr 4 GOLENIÓW
Z0461 Szkoła Podstawowa nr 2 NOWOGARD
Z0846 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I MIESZKOWICE
Z1510 Zespół Szkół im. Ignaceo Łukasiewicza Police
Z1514 Zespół Placówek Oswiatowych w Kołbaskowie KOŁBASKOWO
Z1519 Szkoła Podstawowa PRZESŁAW
Z1904 Szkoła Podstawowa nr 1 STARGARD SZCZECIŃSKI
Z1905 Szkoła Podstawowa nr 1 STARGARD SZCZECIŃSKI
Z2041 Zespół Szkół Gimnazjalnych ŁOBEZ
Z5002 Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o. SZCZECIN
Z5003 Szkoła Podstawowa nr 10 SZCZECIN
Z5004 Szkoła Podstawowa nr 10 SZCZECIN
Z5006 Szkoła Podstawowa nr 39 SZCZECIN
Z5008 Szkoła Podstawowa nr 47 SZCZECIN
Z5009 Szkoła Podstawowa nr 48 im. WOP SZCZECIN
Z5011 Szkoła Podstawowa nr 53 SZCZECIN
Z5014 Szkoła Podstawowa nr 59 SZCZECIN
Z5016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szczecin
Z5016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 SZCZECIN
Z5019 Szkoła Podstawowa nr 7 Szczecin
Z5020 Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego SZCZECIN
Z5024 Zespół Szkół Sportowych SZCZECIN
Z5025 Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni SZCZECIN
Z5027 Szkoła Podstawowa nr 37 SZCZECIN
Z5028 Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" SZCZECIN
Z5029 Szkoła Podstawowa nr 61 SZCZECIN
Z5032 Szkoła Podstawowa nr 3 SZCZECIN
Z5033 Szkoła Podstawowa nr 35 SZCZECIN
Z5037 Szkoła Podstawowa "Słoneczna" SZCZECIN
Z5039 Szkoła Podstawowa TAK SZCZECIN
Z5046 Szkoła Podstawowa nr 56 SZCZECIN
Z5047 Szkoła Podstawowa nr 56 SZCZECIN
Z5048 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO SZCZECIN
Z5050 Szkoła Podstawowa nr 54 SZCZECIN
Z5056 Szkoła Podstawowa nr 53 SZCZECIN
Z5058 Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u SZCZECIN
Z5061 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki SZCZECIN
Z5066 Szkoła Podstawowa nr 74 SZCZECIN
Z5067 Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego SZCZECIN
Z5069 Szkoła Podstawowa nr 42 SZCZECIN
Z5070 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny SZCZECIN
Z5071 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny SZCZECIN
Z5090 Szkoła Podstawowa nr 18 SZCZECIN
Z5093 Niepubliczma Szkoła Podstawowa PRIMUS SZCZECIN
Z5101 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. SZCZECIN
Z5118 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 SZCZECIN
Z6019 Szkoła Podstawowa nr 17 KOSZALIN
Z6050 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 KOSZALIN
Z6201 Szkoła Podstawowa DOBRZYCA

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: