Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
KODY SZKÓŁ 2019
MAT ID Szkoła MIASTO POCZTA
B1700 Zespół Szkół im.Armii Krajowej   BRAŃSK
B3801 Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej   MIELNIK
B4501 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki   WYSOKIE MAZOWIECKIE
B5013 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5   BIAŁYSTOK
B5021 Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego   BIAŁYSTOK
B5026 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1   BIAŁYSTOK
B5038 Szkoła Podstawowa nr 47   BIAŁYSTOK
B5191 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego   BIAŁYSTOK
B5504 Szkoła Podstawowa   MICHAŁOWO
B5702 Szkoła Podstawowa TOŁCZE 6 TUROŚŃ KOŚCIELNA
C1254 Szkoła Podstawowa nr 2   SZUBIN
C2201 Szkoła Podstawowa nr 2   ŻNIN
C2208 Szkoła Podstawowa nr 1   ŻNIN
C2228 Niepubliczna Szkoła Podstawowa BOŻEJEWICE 22 ŻNIN
C5138 Szkoła Podstawowa nr 25 Integracyjna   BYDGOSZCZ
C5704 Szkoła Podstawowa NIEMCZ OSIELSKO
C7069 Szkoła Podstawowa nr 32   TORUŃ
C7605 Szkoła Podstawowa   ŁYSOMICE
D0004 Szkoła Podstawowa nr 4   BOLESŁAWIEC
D0721 Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego   BOLKÓW
D0900 Szkoła Podstawowa nr 2   KAMIENNA GÓRA
D1212 Szkoła Podstawowa nr 8   LUBIN
D1706 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego   OŁAWA
D2213 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko KARCZYCE 12 KOSTOMŁOTY
D2215 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II LUTYNIA MIĘKINIA
D2630 Szkoła Podstawowa   ZAWONIA
D3306 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego   ZŁOTORYJA
D5019 Szkoła Podstawowa nr 90   WROCŁAW
D5030 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72   WROCŁAW
D5031 Szkoła Podstawowa nr 76   WROCŁAW
D5039 Prywatna Szkoła Podstawowa Leonardo   WROCŁAW
D5042 Szkoła Podstawowa nr 107   WROCŁAW
D5047 Szkoła Podstawowa nr 109   WROCŁAW
D5048 Szkoła Podstawowa nr 95   WROCŁAW
D5063 Szkoła Podstawowa nr 1   WROCŁAW
D5071 Szkoła Podstawowa nr 29   WROCŁAW
D5074 Szkoła Podstawowa nr 20   WROCŁAW
D5081 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46   WROCŁAW
D5082 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46   WROCŁAW
D5084 Szkoła Podstawowa nr 30   WROCŁAW
D5085 Szkoła Podstawowa nr 71   WROCŁAW
D5086 Szkoła Podstawowa nr 12   WROCŁAW
D5091 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13   WROCŁAW
D5095 Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85   WROCŁAW
D5109 Szkoła Podstawowa nr 47   WROCŁAW
D5167 Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 16   WROCŁAW
D5170 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14   WROCŁAW
D5240 Szkoła Podstawowa nr 26   WROCŁAW
D5241 Szkoła Podstawowa nr 26   WROCŁAW
D5261 Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa   WROCŁAW
D5264 Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum"   WROCŁAW
D5265 Szkoła Podstawowa EKOLA   WROCŁAW
D5272 Szkoła Podstawowa nr 4   WROCŁAW
D5513 Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny NURT   WROCŁAW
D5516 Szkoła Podstawowa AMS   WROCŁAW
D5801 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika   SIECHNICE
D5802 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia   ŚWIĘTA KATARZYNA
D5805 Szkoła Podstawowa nr 2    SIECHNICE
D5910 Szkoła Podstawowa   ŻÓRAWINA
D6904 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Podgórzynie   PODGÓRZYN
D7016 Szkoła Podstawowa nr 19   LEGNICA
D7602 Szkoła Podstawowa RZESZOTARY MIŁKOWICE
D8014 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 im. Stanisława Staszica   WAŁBRZYCH
D8028 Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki   WAŁBRZYCH
D8601 Szkoła Podstawowa nr 3   GŁUSZYCA
D8702 Publiczna Szkoła Podstawowa KOWALOWA MIEROSZÓW
D8704 Publiczna Szkoła Podstawowa   MIEROSZÓW
D9401 Szkoła Podstawowa nr 2   Polanica- Zdrój
D9999 EDUKACJA DOMOWA   WROCŁAW
E0005 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi   BEŁCHATÓW
E0202 Szkoła Podstawowa nr 9   KUTNO
E0205 Szkoła Podstawowa nr 6   KUTNO
E0206 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika   KUTNO
E1141 Szkoła Podstawowa   ŻARNÓW
E1304 Szkoła Podstawowa WOLA ZARADZYŃSKA KSAWERÓW
E1922 Publiczna Szkoła Podstawowa   KOBIELE WIELKIE
E2305 Szkoła Podstawowa nr 4   SIERADZ
E2308 Szkoła Podstawowa nr 9   SIERADZ
E2313 Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz im. Jana Pawła II   SIERADZ
E2342 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki KALINOWA 86 BŁASZKI
E2610 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7   TOMASZÓW MAZOWIECKI
E2908 Szkoła Podstawowa RUDA WIELUŃ
E5007 Szkoła Podstawowa nr 37   ŁÓDŹ
E5025 Szkoła Podstawowa nr 190   ŁÓDŹ
E5052 Szkoła Podstawowa nr 152   ŁÓDŹ
E5055 Szkoła Podstawowa nr 34   ŁÓDŹ
E5077 Bernardyńska Szkoła Podstawowa   ŁÓDŹ
E5316 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 ŁSSO   ŁÓDŹ
E7003 ZSSO - Szkoła Podstawowa Nr 5   SKIERNIEWICE
E7008 Szkoła Podstawowa nr 2   SKIERNIEWICE
E7403 Zespół Szkół Ogólnokształcących   GODZIANÓW
F0214 Zespół Edukacyjny   SKWIERZYNA
F1003 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6   ŚWIEBODZIN
F5007 Szkoła Podstawowa nr 7   GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5049 Szkoła Podstawowa nr 20   GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5058 I Społeczna Szkoła Podstawowa   GORZÓW WIELKOPOLSKI
F5075 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego   GORZÓW WIELKOPOLSKI
F6500 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka   NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
G1582 Szkoła Podstawowa POGÓRZE KOSAKOWO
G2245 Szkoła Podstawowa nr 4   REDA
G2266 Szkoła Podstawowa nr 1   RUMIA
G2267 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek   RUMIA
G3307 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły ROTMANKA STRASZYN
G5000 Szkoła Podstawowa TE Vizja   GDAŃSK
G5063 Szkoła Podstawowa nr 50   GDAŃSK
G5090 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia   GDAŃSK
G5181 Szkoła podstawowa nr 70 z Klasami Sportowymi   GDAŃSK
G5196 Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa nr 1   GDAŃSK
G6006 Szkoła Podstawowa nr 12   GDYNIA
G6009 Zespół Szkół Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki   GDYNIA
G6015 Szkoła Podstawowa nr 18   GDYNIA
G6016 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa   GDYNIA
G6052 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6   GDYNIA
G6095 Szkoła Podstawowa nr 47   GDYNIA
K1343 Szkoła Podstawowa nr 2   MYŚLENICE
K1344 Szkoła Podstawowa nr 2   MYŚLENICE
K2827 Szkoła Podstawowa nr 4   ANDRYCHÓW
K3041 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki   NIEPOŁOMICE
K3042 Szkoła Podstawowa WOLA BATORSKA 587 ZABIERZÓW BOCHEŃSKI
K3043 Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego   NIEPOŁOMICE
K3055 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder   NIEPOŁOMICE
K5001 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Króla Stefana Batorego   KRAKÓW
K5011 Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej   KRAKÓW
K5018 Szkoła Podstawowa nr 52   KRAKÓW
K5022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15   KRAKÓW
K5040 Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej   KRAKÓW
K5044 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11   KRAKÓW
K5051 Szkoła Podstawowa nr 41   KRAKÓW
K5054 Szkoła Podstawowa nr 53   KRAKÓW
K5062 Szkoła Podstawowa nr 43   KRAKÓW
K5071 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1   KRAKÓW
K5072 Szkoła Podstawowa nr 156   KRAKÓW
K5073 Szkoła Podstawowa nr 156   KRAKÓW
K5077 Szkoła Podstawowa nr 80   KRAKÓW
K5078 Szkoła Podstawowa nr 153   KRAKÓW
K5094 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30   KRAKÓW
K5095 Szkoła Podstawowa z Odziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP   KRAKÓW
K5096 Szkoła Podstawowa nr 1   KRAKÓW
K5111 Szkoła Podstawowa nr 72   KRAKÓW
K5121 Szkoła Podstawowa nr 75   KRAKÓW
K5124 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4   KRAKÓW
K5132 Szkoła Podstawowa nr 18   KRAKÓW
K5210 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego   KRAKÓW
K5287 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Molli   KRAKÓW
K5349 Szkoła Podstawowa nr 124   KRAKÓW
K5351 Szkoła Podstawowa   SŁOMNIKI
K5360 Szkoła Podstawowa Nr 158   Kraków
K5361 Szkoła Podstawowa nr 164   KRAKÓW
K5369 Szkoła Podstawowa nr 74   KRAKÓW
K5370 Szkoła Podstawowa nr 8   KRAKÓW
K5394 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5   KRAKÓW
K5397 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko   KRAKÓW
K5398 Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos"   KRAKÓW
K5411 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II WOŁOWICE 10 CZERNICHÓW
K5604 Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza PIEKARY 100 LISZKI
K5712 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego   WIELKA WIEŚ
K7011 Szkoła Podstawowa nr 9   TARNÓW
K7451 Zespół Szkolno-Przedszkolny   ZALASOWA
L2202 Szkoła Podstawowa nr 2   PUŁAWY
L2205 Szkoła Podstawowa nr 6   PUŁAWY
L2208 Szkoła Podstawowa nr 11   PUŁAWY
L2903 Szkoła Podstawowa nr 7   ŚWIDNIK
L3320 Szkoła Podstawowa nr 2   WŁODAWA
L5004 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego   LUBLIN
L5008 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi   LUBLIN
L5018 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego   LUBLIN
L5019 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego   LUBLIN
L5023 Szkoła Podstawowa nr 43   LUBLIN
L5028 Szkoła Podstawowa nr 16 im.Fryderyka Chopina   LUBLIN
L5409 Szkoła Podstawowa KALINÓWKA 78 ŚWIDNIK
L6901 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola   WISZNICE
N0701 Szkoła Podstawowa nr 2 z Odzdziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej   IŁAWA
N0703 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3   IŁAWA
N0704 Szkoła Podstawowa nr 1   IŁAWA
N0802 Szkoła Podstawowa nr 4   KETRZYN
N0822 Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej   BARCIANY
N1108 Szkoła Podstawowa nr 3   NIDZICA
N1668 Szkoła Podstawowa nr 2   MORĄG
N7801 Szkoła Podstawowa   WIELBARK
O5010 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2   OPOLE
P0021 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich   BUDZYŃ
P1107 Szkoła Podstawowa nr 5   KOŁO
P1110 Szkoła Podstawowa nr 4   KOŁO
P1941 Szkoła Podstawowa   RYCZYWÓŁ
P2443 Szkoła Podstawowa nr 4   PIŁA
P2906 Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN   SŁUPCA
P3583 Szkoła Podstawowa   MALANÓW
P5037 Szkoła Podstawowa nr 62   POZNAŃ
P5047 Szkoła Podstawowa nr 55   POZNAŃ
P5077 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa   POZNAŃ
P5252 Szkoła Podstawowa nr 2   PUSZCZYKOWO
P5335 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej   POZNAŃ
P5408 Szkoła Podstawowa DĄBRÓWKA PALĘDZIE
P5416 Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum   TULCE
P5925 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika ZALASEWO SWARZĘDZ
P5931 Szkoła Podstawowa ZALASEWO SWARZĘDZ
P7009 Szkoła Podstawowa nr 1   KONIN
P7015 Szkoła Podstawowa nr 6   KONIN
P7604 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego LUBSTÓW SOMPOLNO
P8016 Szkoła Podstawowa nr 9   LESZNO
P8301 Szkoła Podstawowa   LIPNO
P8603 Szkoła Podstawowa   ŚWIĘCIECHOWA
P8604 Szkoła Podstawowa DŁUGIE STARE LESZNO
R0402 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi   DĘBICA
R0406 Szkoła Podstawowa nr 10   DĘBICA
R0410 Szkoła Podstawowa nr 9   DĘBICA
R0411 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2   DĘBICA
R0413 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3   DĘBICA
R0417 Szkoła Podstawowa nr 8   DĘBICA
R0801 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi   JASŁO
R0805 Szkoła Podstawowa nr 10   JASŁO
R0811 Szkoła Podstawowa nr 4   JASŁO
R2229 Szkoła Podstawowa   SIENIAWA
R2400 Szkoła Podstawowa nr 8   SANOK
R2405 Szkoła Podstawowa nr 2   SANOK
R2637 Publiczna Szkoła Podstawowa RZECZYCA DŁUGA 176 RADOMYŚL NAD SANEM
R2851 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego   STRZYŻÓW
R2883 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich RÓŻANKA 43 GRODZISKO
R3810 Szkoła Podstawowa TRZCINICA 72 PRZYSIEKI
R5002 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego   RZESZÓW
R5005 Szkoła Podstawowa nr 11   RZESZÓW
R5302 Szkoła Podstawowa ZGŁOBIEŃ 71 ZGŁOBIEŃ
R5304 Szkoła Podstawowa NOSÓWKA 186 ZGŁOBIEŃ
R6224 Szkoła Podstawowa ŁĘKI DUKIELSKIE 74 ŁEKI DUKIELSKIE
R6618 Szkoła Podstawowa POSADA GÓRNA RYMANÓW ZDRÓJ
S0082 Szkoła Podstawowa nr 1   MIERZĘCICE
S0204 Katolicka Szkoła Podstawowa   CIESZYN
S0907 Szkoła Podstawowa nr 2   ŁAZISKA GÓRNE
S2202 Szkoła Podstawowa nr 6   ŻYWIEC
S2951 Szkoła Podstawowa   WILKOWICE
S3006 Szkoła Podstawowa nr 4   BYTOM
S3056 Szkoła Podstawowa nr 32   BYTOM
S3210 Szkoła Podstawowa   BUCZKOWICE
S3510 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53   CZĘSTOCHOWA
S3518 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   CZĘSTOCHOWA
S3534 Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa   CZĘSTOCHOWA
S3535 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego   CZĘSTOCHOWA
S3831 Szkoła Podstawowa   KŁOMNICE
S4039 Stowarzyszenie "Szkoła Przyszłości"   CHORZÓW
S4259 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej   DĄBROWA GÓRNICZA
S4503 Szkoła Podstawowa nr 9   GLIWICE
S4505 Szkoła Podstawowa nr 28   GLIWICE
S4511 Szkoła Podstawowa nr 23   GLIWICE
S4531 Szkoła Podstawowa nr 20   GLIWICE
S5013 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Tadeusza Rejtana   KATOWICE
S5128 Szkoła Podstawowa nr 59   KATOWICE
S5137 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny   KATOWICE
S5999 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki   KATOWICE
S6256 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi   JAWORZNO
S6257 Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi   JAWORZNO
S7509 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9   RYBNIK
S7517 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5   RYBNIK
S7801 Szkoła Podstawowa   CZERNICA
S8002 Szkoła Podstawowa nr 45   SOSNOWIEC
S9500 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 w Żorach   Żory
T0502 Szkoła Podstawowa nr 1   KOŃSKIE
T1201 Szkoła Podstawowa nr 1   SANDOMIERZ
T1216 Szkoła Podstawowa nr 4   SANDOMIERZ
T1428 Szkoła Podstawowa nr 5   SKARŻYSKO-KAMIENNA
T1721 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II   RYTWIANY
T1722 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II   RYTWIANY
T3402 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II MASŁÓW PIERWSZY MASŁOW
T5002 Szkoła Podstawowa nr 2   KIELCE
T5007 Szkoła Podstawowa nr 28   KIELCE
T5010 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej   KIELCE
T5011 I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja   KIELCE
T5403 Zespół Szkolno-Przedszkolny   DALESZYCE
W0104 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego   CIECHANÓW
W0147 Szkoła Podstawowa   OJRZEŃ
W0155 Szkoła Podstawowa TWP   CIECHANÓW
W0181 Szkoła Podstawowa SZULMIERZ 78 REGIMIN
W0301 Publiczna Szkoła Podstawowa   MACIEJOWICE
W0503 Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa   MILANÓWEK
W0527 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci   KSIĄŻENICE
W0639 Publiczna Szkoła Podstawowa LESZNOWOLA GRÓJEC
W0917 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1   LEGIONOWO
W1411 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja   WARSZAWA
W1412 Myvinci School   WARSZAWA
W1441 Szkoła Podstawowa nr 173   WARSZAWA-WESOŁA
W1443 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12   WARSZAWA-WESOŁA
W1459 Szkoła Podstawowa nr 382   WARSZAWA
W1583 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus   WARSZAWA
W1657 Szkoła Podstawowa nr 360   WARSZAWA
W1777 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Gutenberga Fundacji   WARSZAWA
W1778 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Gutenberga Fundacji   WARSZAWA
W1806 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "INSPIRACJA"   WARSZAWA
W1924 Europejska Szkoła Przyszłości   WARSZAWA
W1927 + W1928 Szkoła Podstawowa nr 321   WARSZAWA
W1933 Szkoła Podstawowa nr 110   WARSZAWA
W1944 Szkoła Podstawowa nr 187   WARSZAWA
W1968 Szkoła Podstawowa nr 340   WARSZAWA
W1970 Szkoła Podstawowa nr 350   WARSZAWA
W1971 Szkoła Podstawowa nr 350   WARSZAWA
W1980 Szkoła Podstawowa nr 357   WARSZAWA
W1982 Bednarska Szkoła Podstawowa - terytorium Kawalerii   WARSZAWA
W1988 Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej   WARSZAWA
W2082 "Żagle" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK   WARSZAWA
W2083 "Żagle" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK   WARSZAWA
W2085 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Warsaw Bilingual School   WARSZAWA
W2091 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Kids' Academy Primary School   WARSZAWA
W2108 Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa LA FONTAINE   WARSZAWA
W2113 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92   WARSZAWA
W2117 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO   WARSZAWA
W2125 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin   WARSZAWA
W2216 Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego MALCANÓW WIĄZOWNA
W2222 Szkoła Podstawowa nr 12   OTWOCK
W2236 Szkoła Podstawowa nr 2   JÓZEFÓW
W2341 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" JAZGARZEWSZCZYZNA ZALESIE DOLNE
W2367 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi   JULIANÓW
W2443 Szkola Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistow   WARSZAWA
W2458 Szkoła Podstawow nr 368   WARSZAWA
W2501 Szkoła Podstawowa GUMOWO 6 OŚCISŁOWO
W2549 Szkoła Podstawowa nr 28 Sióstr Felicjanek   WARSZAWA
W2580 Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w ZS STO SKT nr 5   WARSZAWA
W2836 Szkoła Podstawowa ŻÓŁWIN PODKOWA LEŚNA
W2841 Zespół Szkół Ogólnokształcących   BRWINÓW
W2847 Szkoła Podstawowa RUSIEC NADARZYN
W2849 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PITAGORAS   NADARZYN
W2863 Zespół Szkolno-Przedszkolny NOWA WIEŚ KOMORÓW
W2868 + W2867 Szkoła Podstawowa   MICHAŁOWICE
W3115 Publiczna Szkoła Podstawowa SKASZEWO WŁOŚCIAŃSKIE 25 GZY
W3855 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sapere Aude RAJSZEW JABŁONNA
W4009 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja   WARSZAWA
W4213 Prywatna Szkoła Podstawowa ICO   WOŁOMIN
W4221 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Karola Wojtyły   KOBYŁKA
W5004 Szkoła Podstawowa nr 10   WARSZAWA
W5005 Szkoła Podstawowa nr 148   WARSZAWA
W5006 Szkoła Podstawowa nr 225   WARSZAWA
W5011 Szkoła Podstawowa nr 4   WARSZAWA
W5015 Szkoła Podstawowa nr 211   WARSZAWA
W5017 Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów   WARSZAWA-SIEKIERKI
W5018 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO   WARSZAWA
W5019 Szkoła Podstawowa nr 166   WARSZAWA
W5021 Szkoła Podstawowa nr 190   WARSZAWA
W5024 Szkoła Podstawowa nr 29   WARSZAWA
W5031 Szkoła Podstawowa nr 222   WARSZAWA
W5032 Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School   WARSZAWA
W5036 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5040 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Żołnierzy AK GB Krybar   WARSZAWA
W5043 Szkoła Podstawowa nr 88   WARSZAWA
W5047 Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "VICTORIA"   WARSZAWA
W5052 Szkoła Podstawowa nr 12   WARSZAWA
W5053 Szkoła Podstawowa nr 12   WARSZAWA
W5058 Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek   WARSZAWA
W5064 Szkoła Podstawowa nr 257   WARSZAWA
W5077 Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5082 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280   WARSZAWA
W5085 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342   WARSZAWA
W5086 Szkoła Podstawowa nr 118   WARSZAWA
W5101 Szkoła Podstawowa nr 238   WARSZAWA
W5102 Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego   WARSZAWA
W5112 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301   WARSZAWA
W5116 Szkoła Podstawowa nr 215   WARSZAWA
W5117 Szkoła Podstawowa nr 141   WARSZAWA
W5119 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4   WARSZAWA
W5125 Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej   WARSZAWA
W5126 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus   WARSZAWA
W5128 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105   WARSZAWA
W5146 Szkoła Podstawowa nr 312   WARSZAWA
W5160 Szkoła Podstawowa nr 273   WARSZAWA
W5163 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97   WARSZAWA
W5166 Szkoła Podstawowa nr 289   WARSZAWA
W5169 Szkoła Podstawowa nr 271 im.11 Listopada   WARSZAWA
W5175 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek   WARSZAWA
W5191 Szkoła Podstawowa nr 77   WARSZAWA
W5193 Szkoła Podstawowa nr 85   WARSZAWA
W5200 Szkoła Podstawowa nr 103   WARSZAWA
W5204 Szkoła Podstawowa nr 363   WARSZAWA
W5211 Szkoła Podstawowa nr 316   WARSZAWA
W5219 Szkoła Podstawowa nr 33   WARSZAWA
W5226 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy   WARSZAWA
W5229 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13   WARSZAWA
W5233 Szkoła Podstawowa nr 132   WARSZAWA
W5234 Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5238 Szkoła Podstawowa nr 1   WARSZAWA
W5247 Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego"   WARSZAWA
W5251 Katolicki Zespół Edukacyjny im. Ks. Piotra Skargi   WARSZAWA
W5267 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO   WARSZAWA
W5273 Szkoła Podstawowa nr 143   WARSZAWA
W5280 "STRUMIENIE" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK   JÓZEFÓW
W5286 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO   WARSZAWA
W5288 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej   WARSZAWA
W5292 Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi   WARSZAWA
W5313 Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego   WARSZAWA
W5329 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania   WARSZAWA
W5831 Szkoła Filialna - Szkoła Podstawowa nr 273   WARSZAWA
W5873 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi   BŁONIE
W5908 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy   OŻARÓW MAZOWIECKI
W6002 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego   OSTROŁĘKA
W6003 Szkoła Podstawowa nr 10   OSTROŁĘKA
W7002 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23   PŁOCK
W7022 II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK "Profesor"   PŁOCK
W8106 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20   RADOM
W8115 Szkoła Podstawowa nr 4   SIEDLCE
W8401 Zespół Szkolno-Przedszkolny   JEDLIŃSK
W8402 Zespół Szkolno-Przedszkolny   JEDLIŃSK
W9004 Szkoła Podstawowa nr 10   SIEDLCE
W9005 Szkoła Podstawowa nr 8   SIEDLCE
Z0116 Szkoła Podstawowa ZAMĘCIN 2 CHOSZCZNO
Z0403 Szkoła Podstawowa nr 1   GOLENIÓW
Z0404 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2   GOLENIÓW
Z0406 Szkoła Podstawowa nr 4   GOLENIÓW
Z0461 Szkoła Podstawowa nr 2   NOWOGARD
Z0742 Szkoła Podstawowa nr 1   TRZEBIATÓW
Z0881 Szkoła Podstawowa im. Mieszka I   MIESZKOWICE
Z1422 Szkoła Podstawowa nr 1   BARLINEK
Z1541 Szkoła Podstawowa KOŁBASKOWO 57 KOŁBASKOWO
Z1904 Szkoła podstawowa nr 1   STARGARD
Z2004 Szkoła Podstawowa nr 3   ŁOBEZ
Z5002 Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.   SZCZECIN
Z5003 Szkoła Podstawowa nr 10   SZCZECIN
Z5006 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39   SZCZECIN
Z5008 Szkoła Podstawowa nr 47   SZCZECIN
Z5009 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu   SZCZECIN
Z5012 Szkoła Podstawowa nr 55   SZCZECIN
Z5014 Szkoła Podstawowa nr 59   SZCZECIN
Z5016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7   SZCZECIN
Z5018 Szkoła Podstawowa nr 7   SZCZECIN
Z5019 Szkoła Podstawowa nr 7   SZCZECIN
Z5020 Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego   SZCZECIN
Z5025 Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni   SZCZECIN
Z5028 Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem"   SZCZECIN
Z5033 Szkoła Podstawowa nr 35   SZCZECIN
Z5037 Szkoła Podstawowa "Słoneczna"   SZCZECIN
Z5041 Szkoła Podstawowa nr 46   SZCZECIN
Z5046 Szkoła Podstawowa nr 56   SZCZECIN
Z5047 Szkoła Podstawowa nr 56   SZCZECIN
Z5048 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO   SZCZECIN
Z5056 Szkoła Podstawowa nr 53   SZCZECIN
Z5057 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PROMYK Szkoła jak Dom   SZCZECIN
Z5058 Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u   SZCZECIN
Z5061 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki   SZCZECIN
Z5066 Szkoła Podstawowa nr 74   SZCZECIN
Z5067 Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego   SZCZECIN
Z5069 Szkoła Podstawowa nr 42   SZCZECIN
Z5070 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny   SZCZECIN
Z5080 Szkoła Podstawowa nr 5   SZCZECIN
Z5093 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS   SZCZECIN
Z5101 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.   SZCZECIN
Z5129 Szkoła TAK   SZCZECIN
Z6019 Szkoła Podstawowa nr 17   KOSZALIN
Z6050 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1   KOSZALIN

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: