Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking Alfik Humanistyczny 2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu ALFIK HUMANISTYCZNY 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas.  Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 75% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

Szkoły laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych otrzymają w czerwcu 2017 r. wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów. 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 2

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KINGA WINKIEL         

Marzena Fela

Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum"

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

SZCZEPAN LESZCZYŃSKI

Ewa Kornaszewska

Społeczna Szkoła Podstawowa

KŁODZKO

dolnośląskie

1

1

MIKOŁAJ NIEMCŹZCKI    

Ewa Kornaszewska

Społeczna Szkoła Podstawowa

KŁODZKO

dolnośląskie

3

3

OLIWIA SKOWRON        

Teresa Mandał

Szkoła Podstawowa Nr 257

WARSZAWA

mazowieckie

1

3

ANIELA SŁOMIŃSKA      

Elżbieta Ławreszuk

Szkoła Podstawowa nr 47

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

5

ZOFIA WIATRAK         

Urszula Wieńska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

5

MICHAŁ JAŚKOWSKI      

Anna Cieślak

Szkoła Podstawowa nr 340

WARSZAWA

mazowieckie

2

5

ANTONI CHOŁDA         

Ewelina Gawor-Zielińska

Zespół Szkół Publicznych

LESZNOWOLA

mazowieckie

2

5

HANNA NOWAK           

Magdalena Nawrocka-Berg

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO

WARSZAWA

mazowieckie

2

5

ZOFIA MAKOWSKA        

Ewa Stokowiec

Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej

WARSZAWA

mazowieckie

2

5

ANTONI OBARA          

Ewa Stokowiec

Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej

WARSZAWA

mazowieckie

2

5

PAWEŁ KLIMEK          

Katarzyna Moryc

Zespół Szkół Nr 69

WARSZAWA

mazowieckie

2

5

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

WERONIKA ZAWADZKA     

Grażyna Ćwikła

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina

ŻARY

lubuskie

1

13

PATRYCJA MIKA         

Wioletta Wijaczka

Szkoła Podstawowa

ŻARNÓW

łódzkie

1

16

ZOFIA CHROBAK         

Agnieszka Mistarz

Szkoła Podstawowa nr 2

MYŚLENICE

małopolskie

1

16

MICHAŁ JAKUBIAK       

Anna Siembak

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

16

KAROLINA KASPERKIEWICZ

Agnieszka Iwulska

Szkoła Podstawowa Nr 153

KRAKÓW

małopolskie

1

16

MICHAŁ STEFANOWICZ    

Helena Bartnik

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego

LUBLIN

lubelskie

1

28

PIOTR FUKSIEWICZ      

Marta Matusik

Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

JAWORZNO

śląskie

1

28

WITOR WROEKEK         

Elwira Lewandowska-Cebo

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2

GOLENIÓW

zachodniopomorskie

1

28

IGOR NIEŁACNY         

Beata Fabisiak

Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

28

ELENA BODDA           

Marta Nowosielecka

Szkoła Podstawowa nr 18

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

28

MILENA MALINOWSKA     

Maria Pietrzyk

Szkoła Podstawowa nr 5

RZESZÓW

podkarpackie

1

79

LENA MIĄŻEK           

Katarzyna Calicka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

108

OLGIERD PAWŁOWSKI     

Halina Gwit

Szkoła Podstawowa nr 1

ŻNIN

kujawsko-pomorskie

1

190

MARTADERUCHOWSKA      

Monika Wojciechowska

Szkoła Podstawowa Nr 1

KONIN

wielkopolskie

1

219

ZUZANNA LICHAJ        

Małgorzata Gołąb

Szkoła Podstawowa nr 12

LESZNO

wielkopolskie

1

219

EMILIA KĘDZIORA       

Grzegorz Miszczyk

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej

KIELCE

świętokrzyskie

1

456

 

KLASY 3 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MACIEJ GOROSZEWSKI    

Elżbieta Ławreszuk

Szkoła Podstawowa nr 47

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

1

KALINA JABŁONKOWSKA   

Beata Dziambor

Szkoła Podstawowa

SIECHNICE

dolnośląskie

1

1

ANNA JANUS            

Anna Michna

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek

KRAKÓW

małopolskie

1

1

SZYMON SZKLARCZYK     

Marta Stochalska- Budzyn

Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Konarskiego

WIELKA WIEŚ

małopolskie

1

1

NATALIA BEEGER        

Agnieszka Malesa

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi

LUBLIN

lubelskie

1

1

MARIA TYSZKA          

Małgorzata Smolińska

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Wł. Broniewskiego

CIECHANÓW

mazowieckie

1

1

JAN ADEREK             

Magdalena Nawrocka-Berg

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

ZOFIA BULSIEWICZ      

Danuta Mazek

Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

JULIA MACIEJEWSKA      

Aneta Felter

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

ALEKSANDER MALISZEWSKI

Aneta Felter

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

JULIA SZYMAŃSKA       

Aneta Felter

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

ADAM FILIPEK          

Renata Lenart

Szkoła Podstawowa nr 289

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

MICHAŁ NOWACKI        

Anna Wodecka

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

EMILIA RONEWICZ        

Arkadiusz Tomczak

Zespół Szkół nr 12

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

MILENA MAŁKOWSKA      

Marzenna Dębniak

Szkoła Podstawowa nr 53

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

15

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB JUDA   Ń        

Aleksandra Wojciechowska

Szkoła Podstawowa nr 32

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

16

ZUZANNA PILARZ        

Katarzyna Pustelnik

Szkoła Podstawowa nr 9

SIERADZ

łódzkie

1

16

ADAM DZIERZBICKI      

Ewa Trzeciak

Szkoła Podstawowa nr 44

ŁÓDŹ

łódzkie

1

16

KAROLINA POTOCKA      

Teresa Łukjan

Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego

GORZÓW WLKP.

lubuskie

1

16

ALEKSA DRA DAMPS      

Eliza Zaborowska

Szkoła Podstawowa nr 18

GDYNIA

pomorskie

1

16

SZYMON KUBICA

Marta Matusik

Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

JAWORZNO

śląskie

1

16

AMELIA ŁOPIANIAK      

Katarzyna Calicka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

31

JULIA BRUDZIŃSKA      

Grzegorz Miszczyk

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej

KIELCE

świętokrzyskie

1

31

AMELIA TYKSIŃSKA      

Katarzyna Nylec

Szkoła Podstawowa nr 10

DĘBICA

podkarpackie

1

54

MARLENA BYSIEWICZ     

Katarzyna Nylec

Szkoła Podstawowa nr 10

DĘBICA

podkarpackie

1

54

MATEUSZ DERUCHOWSKI   

Monika Wojciechowska

Szkoła Podstawowa Nr 1

KONIN

wielkopolskie

1

83

PATRYK SZCZECINA      

Beata Waruszewska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

132

MACIEK KWIETKO BĘBNOWSK

Urszula Wieńska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

132

 

KLASY 4 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PAULINA ŻELEŹNIK      

Marta Szarek

Szkoła Podstawowa nr 24

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

KATARZYNA CISZEK      

Dominika Janowicz

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

ALEKSANDER ŚNIHUR     

Dorota Żrałko

Szkoła Podstawowa nr 30

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

WOJTEK LISTWAN        

Małgorzata Łabentowicz

Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 16

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

MARCIN PAŁCZYŃSKI     

Ewa Trzeciak

Szkoła Podstawowa nr 44

ŁÓDŹ

łódzkie

1

1

MAGDALENA SIEKOWSKA   

Paulina Król

Szkoła Podstawowa nr 2

SKIERNIEWICE

łódzkie

1

1

LENA KORZECKA         

Agnieszka Malesa

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi

LUBLIN

lubelskie

1

1

ZOFIA KWIETKO BĘBNOWSKA

Urszula Wieńska

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3

IŁAWA

warmińsko-mazurskie

1

1

KRZESIMIR MIŚ         

DOROTA PIĘKOŚ

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DĘBICY

DĘBICA

podkarpackie

1

1

ZOSIA KONOWALIK        

Marzanna Pietruszka-Łój

Szkoła Podstawowa nr 28

GLIWICE

śląskie

1

1

MATEUSZ SAŁACIŃSKI    

Joanna Lejza

Szkoła Podstawowa nr 340

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

MARTA RYTEL           

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

1

1

ZOFIA TABĘCKA         

Barbara Żebrowska

Publiczna Szkoła Podstawowa

SKASZEWO WŁOSCIAŃSKIE

mazowieckie

1

1

MATEUSZ  ESOŁOWSKI    

Aleksandar Jagiełłowicz

Zespół Szkół Nr 69

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

OLIWIA ROZKOSZ        

Barbara Skowron

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

FRANCISZEK BŁAHY      

Iwona Gątkiewicz

Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

LENA PASTOK           

Anna Piotrowska - Rakower

Zespół Szkół Sportowych

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

MATEUSZ CISZEWSKI     

Monika Rudzka-Łata

Szkoła Podstawowa nr 37

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

ROBERT ŻELAZOWSKI     

Irena Karolczyk-Warcok

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

SZYMON KRUPIŃSKI      

Marzena Mrowińska

Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

JUSTYNA KŁADOCZNA     

Eryk Cichocki

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskie

5

21

JULIA GUSZCZYN        

Jolanta Rysińska

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

22

ALEKSANDRA GŁOWIŃSKA  

Jolanta Rysińska

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

22

GABRYŚ WOJCIECHOWSKI  

Malwina Zakrzewska

Szkoła Podstawowa

ROGÓW SOBÓCKI

dolnośląskie

6

22

KAJETAN JASKÓLSKI     

Teresa Łukjan

Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego

GORZÓW WLKP.

lubuskie

1

22

JAGODA PRUC           

Renata Łaczek

Zespół Szkół Społecznych nr 7 STO

KRAKÓW

małopolskie

1

22

MARTA LOREK           

Ewa Nawrocka

Szkoła Podstawowa Nr 7

ŚWIDNIK

lubelskie

2

22

ALEKSANDRA TYMIŃSKA   

Joanna Lejza

Szkoła Podstawowa nr 340

WARSZAWA

mazowieckie

6

22

FRANCISZEK WIECZORKIEWICZ

Kamila Szałańska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI"

WARSZAWA

mazowieckie

6

22

HELENA TYMIŃSKA       

Sylwia Chwedorczuk

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

6

22

ANNA FRĄCZEK          

Barbara Skowron

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek

WARSZAWA

mazowieckie

6

22

MAGDA KUBIK           

Danuta Ostrowska

II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK "Profesor"

PŁOCK

mazowieckie

6

22

KOSMA SZĆZYRSKI       

Iwona Gątkiewicz

Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

6

22

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KRZYSZTOF WERONKO     

Jolanta Timofiejuk

Zespół Szkół nr 7

GDYNIA

pomorskie

1

34

TYMOTEUSZ STĘPKOWSKI  

Aleksandra Wojciechowska

Szkoła Podstawowa nr 32

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

36

ANNA BERGANDY         

Magdalena Nowicka

Szkoła Podstawowa

MALANÓW

wielkopolskie

1

70

EMILIA STRAŚS         

Katarzyna Calicka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

99

JULIABBROŻYNA         

Elżbieta Kmieć

Zespół Szkół im Jana Pawła II

MASŁÓW PIERWSZY

świętokrzyskie

1

567

JULIA KASPEREK        

Elżbieta Kmieć

Zespół Szkół im Jana Pawła II

MASŁÓW PIERWSZY

świętokrzyskie

1

567

 

KLASY 5 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

AMELIA CHILCZUK       

Barbara Głowacka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola

WISZNICE

lubelskie

1

1

KAROLINA WOJTASIK     

Małgorzata Brzozowska

Zespół Szkół

ŻÓŁWIN

mazowieckie

1

1

NATALIA KOWALSKA      

Barbara Żebrowska

Publiczna Szkoła Podstawowa

SKASZEWO WŁOSCIAŃSKIE

mazowieckie

1

1

HANIA SŻOPA           

Anna Kubik

Szkoła Podstawowa

RUSIEC

mazowieckie

3

4

MAJA WERETKO          

Jolanta Pietrenko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie

KROSNO ODRZAŃSKIE

lubuskie

1

5

MILENA ADAMOWICZ      

Jolanta Pietrenko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie

KROSNO ODRZAŃSKIE

lubuskie

1

5

ALEKSANDRA PAWŁOWSKA  

Jolanta Pietrenko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie

KROSNO ODRZAŃSKIE

lubuskie

1

5

KONRAD ZAWIŚLAK       

Kamilla Mikuła

Zespołu Szkół nr 2

KOŁO

wielkopolskie

1

5

OLIWIA WIŚNIEWSKA     

Małgorzata Brzozowska

Zespół Szkół

ŻÓŁWIN

mazowieckie

4

9

ZUZANNA KAMIŃSKA      

Marzenna Wiśniewska

Szkoła Podstawowa Nr 312

WARSZAWA

mazowieckie

5

10

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZOFIA CYBUL           

Marzanna Pietruszka-Łój

Szkoła Podstawowa nr 28

GLIWICE

śląskie

1

13

ALEKSANDRA BUTKIEWICZ 

Aneta Dolińska-Jarco

Szkoła Podstawowa nr 71

WROCŁAW

dolnośląskie

1

15

MAREK MUZYKA          

Renata Górka

Szkoła Podstawowa

KIEŁCZÓW

dolnośląskie

1

15

GRZEGORZ PEŁECH       

Kamila Ziobrowska

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

15

ANNA GRZEBAŁA         

Marzena Święch

Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego

NIEPOŁOMICE

małopolskie

1

19

ALEKSANDRA HANUS      

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

19

MIKOŁAJ NIEZBRZYCKI   

Bogumiła Sadura

Szkoła Podstawowa nr 34

ŁÓDŹ

łódzkie

1

23

MAJA DENISIUK         

Jolanta Rysińska

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

43

FILIP ZALEWSKI         

Elwira Mikulska

Szkoła Podstawowa

MAKSYMILIANOWO

kujawsko-pomorskie

1

68

BŁAŻEJ FRANASIK       

Teresa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskie

1

74

MARCIN KWIATKOWSKI    

Hanna Bembenek-Cisak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

GDAŃSK

pomorskie

1

75

NATALIA ŚPIEWAK       

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

214

KATARZYNA MIKA        

Katarzyna Calicka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

290

 

KLASY 6

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 6 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALICJA URBANOWICZ     

Agnieszka Rybak

Szkoła Podstawowa nr 26

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

ZOFIA PRZYBYLSKA      

Joanna Łach

Szkoła Podstawowa Nr 62

KRAKÓW

małopolskie

1

1

GABRIELA BANCARZEWSKA 

Barbara Głowacka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola

WISZNICE

lubelskie

1

1

MAJA URBANIAK         

Ewa Koszowska

Szkoła Podstawowa nr 4

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

MIKOŁAJ PAŚNIKOWSKI   

Aneta Kempa

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

JAN OKOŃSKI           

Katarzyna Ziółkowska

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

LEON SROKA            

Iwona Gątkiewicz

Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

PAWEŁ HASZLER         

Kamila Ziobrowska

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

BARBARA MAJDOWSKA     

Beata Fabisiak

Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

9

ŁUKASZ PRZYGOŃSKI     

Anna Lewandowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

ŚWIEBODZIN

lubuskie

1

10

ADRIANNA GULCZYŃSKA   

Anna Drozdzińska-Cielas

Szkoła Podstawowa

POGÓRZE

pomorskie

1

10

KAMILA FRĄCZEK        

Katarzyna Małysa

Szkoła Podstawowa Nr 25

KRAKÓW

małopolskie

2

10

MARTA ZIĘTEK          

Anna Wróblewska

Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi

WARSZAWA

mazowieckie

4

10

 

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 SP 6 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KUBA LISIECKI         

Katarzyna Wrembel

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

14

NATALIA GRZECZKA      

Paulina Król

Szkoła Podstawowa nr 2

SKIERNIEWICE

łódzkie

1

14

WIKTORIA HACZKIEWICZ  

Katarzyna Calicka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

OPOLE

opolskie

1

33

KATARZYNA URBAN       

Jolanta Rysińska

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

38

JOANNA ŚWIERK         

DOROTA PIĘKOŚ

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DĘBICY

DĘBICA

podkarpackie

1

38

MAREK KRASOWSKI       

Marzanna Pietruszka-Łój

Szkoła Podstawowa nr 28

GLIWICE

śląskie

1

38

ZOFIA KAMIŃSKA        

Agnieszka Orłowska

Zespół Szkół Społecznych im.Mikołaja Reja

KIELCE

świętokrzyskie

1

108

KONRAD NOWAKOWSKI     

Ewa Kudzin

Zespół Szkół

BARCIANY

warmińsko-mazurskie

1

135

JULIA WIŚNIEWSKA      

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

135

MIKOŁAJ TROSKA        

Ewa Andrzejewska

Szkoła Podstawowa nr 9

LESZNO

wielkopolskie

1

166

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 GM 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAGDA RADZISZEWSKA    

Ewa Łapińska- Szarejko

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

1

POLA DROBISZ          

Ewa Grochowska

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

1

ZOFIA MARKUC         

Helena Konopka

Katolickie Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

1

ZUZANNA SZYPULSKA     

Kamilla Mikuła

Zespołu Szkół nr 2

KOŁO

wielkopolskie

1

1

ALEKSANDRA KLEJMAN    

Dariusz Zarzycki

Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

ALEKSANDRA ŚWIĄTKOWSKA

Dariusz Zarzycki

Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

ANNA KOWAL            

Dariusz Zarzycki

Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

ANITA RYŻKO           

Ewa Borkowska

Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

KSYMENA JAWORSKA      

Martyna Szczęsnowicz

"STRUMIENIE" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK

JÓZEFÓW

mazowieckie

1

1

PAULINA BIENIEK       

Aneta Tyrka

Katolickie Gimnazjum

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

ALEKSANDRA GNYP       

Aneta Tyrka

Katolickie Gimnazjum

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

 

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 GM 1 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PIOTR TUCHOWSKI       

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

20

STANISŁAW BUŚKO       

Marzena Fela

Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum"

WROCŁAW

dolnośląskie

1

24

JULIA BALCZUNAS       

Hanna Bembenek-Cisak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

GDAŃSK

pomorskie

1

24

DOMINIKA PYREK        

Iwona Walczak

Stowarzyszenie "Szkoła Przyszłości"

CHORZÓW

śląskie

1

37

JULIA KULIŃSKA        

Dorota Dwojak

Gimnazjum nr 2

SKARŻYSKO - KAMIENNA

świętokrzyskie

1

52

JULIA GRUCHAŁA        

Katarzyna Smejda

Publiczne Gimnazjum nr 36

ŁÓDŹ

łódzkie

1

62

ADRIAN MEREDYK        

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

62

ZUZANNA KOZŁOWSKA     

Teresa Łukjan

Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego

GORZÓW WLKP.

lubuskie

1

80

KATARZYNA SIARKIEWICZ 

Katarzyna Wrembel

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

87

JULIA CHILCZUK        

Andrzej Pawlukj

Publiczne Gimnazjum Nr 1

WISZNICE

lubelskie

1

87

 

KLASY 2

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

NATALIA SKUDYNOWSKA   

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

1

SEWERYN DOŁĘGA        

Ewa Zwolińska

Publiczne Gimnazjum nr 4

SIEDLCE

mazowieckie

1

1

PAULA TARASIUK        

Ewa Grochowska

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

3

NATALIA DWORNICZAK    

Wioletta Spychała

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4

LESZNO

wielkopolskie

1

3

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDRA TUŁOWIECKA 

Małgorzata Kiciak

Zespół Szkół

ROTMANKA

pomorskie

1

5

MARCIN STEFAŃSKI      

Katarzyna Smejda

Publiczne Gimnazjum nr 36

ŁÓDŹ

łódzkie

1

7

KRZYSZTOF NOWAK       

Ewa Minor

Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

11

JAN JURASZ            

Waldemar Kilar

Zespół Szkół Publicznych

POSADA GÓRNA

podkarpackie

1

13

KORNELIA PAWLAK       

Joanna Marek

Zespół Szkół Gimnazjalnych

ŁOBEZ

zachodniopomorskie

1

13

MAGDALENA WOJCIECHOWSKA

Joanna Marek

Zespół Szkół Gimnazjalnych

ŁOBEZ

zachodniopomorskie

1

13

ANASTAZJA URBANOWICZ  

Katarzyna Wrembel

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

34

IGA JABŁONOWSKA       

Elżbieta Bandoła

Zespół Szkół

PRZEWÓZ

lubuskie

1

34

WIKTORIA BASSA        

Dorota Dwojak

Gimnazjum nr 2

SKARŻYSKO - KAMIENNA

świętokrzyskie

1

50

ZOFIA ZYCH            

Helena Konopka

Katolickie Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

57

WIKTORIA MYRTA        

Anna Soroka

Społeczne Towarzystwo Edukacyjne

KATOWICE

śląskie

1

64

 

KLASY 3

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

NICOLA MAZURKIEWICZ   

Mirosława Chojnacka

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

ALEKSANDRA BAŃKA      

Ewa Borkowska

Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

MARTA GALICKA         

Ewa Łapińska- Szarejko

Zespół Szkół Społecznych Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

3

PIOTR GROSEK          

Marzena Fela

Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum"

WROCŁAW

dolnośląskie

1

3

KAMILA CIĘŻABKA       

Marta Górczyk

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi

JASŁO

podkarpackie

1

3

 

Laureaci - ALFIK HUMANISTYCZNY 2016 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA BRZOSTOWSKA     

Wioletta Spychała

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4

LESZNO

wielkopolskie

1

6

MAŁGORZATA TREPPNER   

Ludwika Dębicka

Niepubliczne Gimnazjum

PUCK

pomorskie

1

14

WIKTORIA MIKUS        

Bożena Więcław

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

RYTWIANY

świętokrzyskie

1

14

MONIKA GRUSZKA        

Barbara Pluszyńska

Zespół Placówek Oświatowych

WOŁOWICE

małopolskie

1

18

WIKTORIA DĄBROWSKA    

Ewa Gładyszewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

BYTOM

śląskie

1

18

AGATA DUDEK           

Magdalena Wiśniewska

Zespół Szkół w Drogoszach

DROGOSZE

warmińsko-mazurskie

1

25

MARIA MAJEWSKA        

Katarzyna Kobylińska

Zespół Szkół nr 3

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

25

JULIA BRYLSKA         

Ewa Bielawska-Knioch

Gimnazjum im. Władysława Jagiełły

SKWIERZYNA

lubuskie

1

38

AGNIESZKA BARTOSZ     

Katarzyna Wrembel

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

109

MAGDALENA DRAB        

Katarzyna Kępa

Gimnazjum nr 1

WIELUŃ

łódzkie

1

109

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: