Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking 2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu SPRACHDOKTOR 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. W tym roku postanowiono przyznać również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 70% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

W konkursie SPRACHDOKTOR 2016 uczestniczyło 5 257 uczniów z 271 szkół.

 

Szkoły laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych organizowanych pod Patronatem Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2015/16 otrzymają w czerwcu 2016 r. wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów. 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 4 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAXIMILJAN JAROSCH    

Natalia Gawlik

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Miedzynarodowej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

2

MATEUSZ ŹUKOWSKI      

Aneta Goch

Szkoła Podstawowa nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA PIETRZAK        

Magdalena Pucek

Szkoła Podstawowa nr 162

ŁÓDŹ

łódzkie

1

102

MAGDALENA KRAWCZYK    

Magdalena Pucek

Szkoła Podstawowa nr 162

ŁÓDŹ

łódzkie

1

102

JULIA KAMIENICZNA     

Aldona Mackiewicz

Zespół Szkół Samorządowych

LUBNIEWICE

lubuskie

1

87

SYLWIA ZDANOWSKA      

Mirosława Wilczyńska

Szkoła Podstawowa Nr 2

USTKA

pomorskie

1

8

MACIEK GUZIK          

Banat ALicja

Zespół Szkół

PASIERBIEC

małopolskie

1

87

PAWEŁ CHOLEWA         

Iwona Rzymowska - Hołysz

Zespół Szkół nr 7

LUBLIN

lubelskie

1

57

BARTOSZ EKSTOWICZ     

Lidia Ciż

Szkoła Podstawowa

BOĆWINKA

warmińsko-mazurskie

1

110

MAREK JANICKI         

Cezary Łuczak

Zespół Szkół Dwujęzycznych

OLESNO

opolskie

1

4

MAJA GRZESZCZYK       

Agata Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 62

POZNAŃ

wielkopolskie

1

47

MARTA PREDECKA        

Ioanna Pabin

Szkoła Podstawowa Nr 1

GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ

śląskie

1

3

KACPER WOŹNIAK        

Agnieszka Woźniak

II Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

11

SUSAN MESSERLI        

Michał Siwczyk

Niepubliczne Gimnazjum nr 9

WARSZAWA

mazowieckie

1

4

 

KLASY 5 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

BRUNO LENTES          

Karolina Błoch

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

KAMIL SZŁAPKA         

Agata Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 62

POZNAŃ

wielkopolskie

1

2

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

NINA GORSCHLUTER      

Ilona Kaczmarek

Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

WROCŁAW

dolnośląskie

1

9

MICHALINA ŚWIETLICKA  

Ilona Kaczmarek

Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

WROCŁAW

dolnośląskie

1

9

HUBERT PACYNA         

Magdalena Pucek

Szkoła Podstawowa nr 162

ŁÓDŹ

łódzkie

1

23

MATEUSZ JANIAK        

Aldona Mackiewicz

Zespół Szkół Samorządowych

LUBNIEWICE

lubuskie

1

162

MARTYNA KOZIKOWSKA    

Lucyna Dorawa- Biłanicz

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskie

1

31

DOROTA PAŁKA          

Banat ALicja

Zespół Szkół

PASIERBIEC

małopolskie

1

5

ANDRZEJ KAŁAKUCKI     

Iwona Rzymowska - Hołysz

Zespół Szkół nr 7

LUBLIN

lubelskie

1

73

MAGDALENA KULSZEWICZ  

Lidia Ciż

Szkoła Podstawowa

BOĆWINKA

warmińsko-mazurskie

1

138

NATALIA TOMALA        

Joanna Meryk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

OLESNO

opolskie

1

4

JULIA RAGAN           

Lidia Lula

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z OI

DĘBICA

podkarpackie

1

86

MAGDALENA LADA        

Marzena Podkowa

Szkoła Podstawowa nr 34

KIELCE

świętokrzyskie

1

21

KACPER GRZELCZAK      

Renata Ćwik

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

5

 

KLASY 6

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 SP 6 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAROLINA CZERNIAWSKA  

Anna Czerniawska

Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

ALEKSANDRA WÓJCIK     

Michał Siwczyk

Niepubliczne Gimnazjum nr 9

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

MARGRETH ILGMANN      

Ilona Kaczmarek

Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

WROCŁAW

dolnośląskie

1

3

WIKTOR KOMAR KOMAROWSKI

Lucyna Dorawa-Biłanicz

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskie

1

3

ZOFIA ZIEŃKOWICZ      

Lucyna Dorawa-Biłanicz

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskie

2

7

EMILIA MONKIEWICZ     

Lucyna Dorawa-Biłanicz

Sopockie Szkoły Autonomiczne

SOPOT

pomorskie

2

7

OLIVER MYSZAK         

Ewa Stasiewicz

Szkoła Podstawowa nr 5

BIŁGORAJ

lubelskie

1

3

JULIA SKOWRONEK       

Joanna Meryk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

OLESNO

opolskie

1

3

PATRYCJA KOZIK        

Ioanna Pabin

Szkoła Podstawowa Nr 1

GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ

śląskie

1

7

JULIA KOŁAKOWSKA      

Greta Chudzik

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO

WARSZAWA

mazowieckie

2

7

MICHAŁ RYBKOWSKI      

Tamara Rydz

Szkoła Podstawowa Nr 56

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

7

 

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 SP 6 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DOMINIKA LIZIS        

Magdalena Celmer

Zespół Szkół Społecznych STO

ŁÓDŹ

łódzkie

1

22

ANNA KARCZEWSKA       

Joanna Makowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych

ZIELONA GÓRA

lubuskie

1

121

ALICJA TRELIŃSKA      

Maciej Biel

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

56

MATEUSZ CHMIELEWSKI   

Lidia Ciż

Szkoła Podstawowa

BOĆWINKA

warmińsko-mazurskie

1

293

ANNA FURMAŃCZYK       

Agata Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 62

POZNAŃ

wielkopolskie

1

74

PATRYCJA PIGUŁA       

Lidia Lula

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z OI

DĘBICA

podkarpackie

1

67

AGNIESZKA JAWORSKA    

Marzena Podkowa

Szkoła Podstawowa nr 34

KIELCE

świętokrzyskie

1

12

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 GM 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

AMELIA WŁODARCZYK     

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

JAKUB STAŃCZYK        

Iwona Rzymowska - Hołysz

Zespół Szkół nr 7

LUBLIN

lubelskie

1

1

KONRAD URBAŃSKI       

Maciej Biel

Społeczne Gimnazjum nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

3

MAXIMILIAN HAUSLER    

Cezary Łuczak

Zespół Szkół Dwujęzycznych

OLESNO

opolskie

1

5

ANNA CZERWONKA        

Bernadeta Słonina

Zespół Szkół

SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

podkarpackie

1

3

 

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 GM 1 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA  WYDRA          

Rozalia Wencel

I Liceum Ogólnokształcące

NAKŁO NAD NOTECIĄ

kujawsko-pomorskie

1

48

JULIA DAWIDOWSKA      

Magdalena Celmer

Zespół Szkół Społecznych STO

ŁÓDŹ

łódzkie

1

16

ALEKSANDRA TOMASZEWSKA

Aldona Mackiewicz

Zespół Szkół Samorządowych

LUBNIEWICE

lubuskie

1

69

LOTHAR HAU            

Agnieszka Polaszek

Gimnazjum nr 48

GDAŃSK

pomorskie

1

21

ADAM KRYNICKI         

Magdalena Kandulska

Gimnazjum nr 58

POZNAŃ

wielkopolskie

1

30

OUIAME HATHWAT        

Aneta Nowak

Gimnazjum nr 3 w Orzeszu - Gardawicach

ORZESZE

śląskie

1

6

DOROTA OŁTARZEWSKA    

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

25

DOMINIKA PETYKIEWICZ  

Andrzej Hulewicz

Zespół Szkół Podstawowej nr 10 i Gimnazjum nr 27 STO

WARSZAWA

mazowieckie

1

10

MICHELLE WAGNER       

Agnieszka Rybacka

Publiczne Gimnazjum

WOLIN

zachodniopomorskie

1

36

 

KLASY 2

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ŁUKASZ MŁYNEK         

Karina Walecko

Publiczne Gimnazjum nr 10

OPOLE

opolskie

1

1

DANIEL GAIDA          

Karina Walecko

Publiczne Gimnazjum nr 10

OPOLE

opolskie

2

2

VIKTORIA CZECH        

Cezary Łuczak

Zespół Szkół Dwujęzycznych

OLESNO

opolskie

4

5

KAROLINA POLIWODA     

Karina Walecko

Publiczne Gimnazjum nr 10

OPOLE

opolskie

3

3

KRZYSZTOF KOWALSKI    

Anna Berezińska

Gimnazjum nr 38

WARSZAWA

mazowieckie

1

3

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

NATALIA DMITRUK       

Anna Bowtruczuk

Zespół Szkół nr 2 z OI

HAJNÓWKA

podlaskie

1

139

KACPER DOBEK          

Marta Szreiber

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

98

WANESSA SUSZYCKA      

Maria Frank - Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

WROCŁAW

dolnośląskie

1

11

PIOTRGROMEK          

Urszula Lech

Gimnazjum Stowarzyszenia Ośowatowego "Twoja Szkoła"

ŁÓDŹ

łódzkie

1

6

SARA DURAS            

Anna Barańczak

Gimnazjum Nr 3

NOWA SÓL

lubuskie

1

175

ALEKSANDER BREITNER   

Tomasz Tkaczyk

Gimnazjum nr 26

GDAŃSK

pomorskie

1

18

ZUZANNA MARSZALIK     

Jolanta Potępa

Pałac Młodzieży

TARNÓW

małopolskie

1

18

MAGDALENA BULENDA     

Iwona Rzymowska - Hołysz

Zespół Szkół nr 7

LUBLIN

lubelskie

1

50

KONRAD KOPCZYŃSKI     

Anna Pasiut

Gimnazjum nr 2

OSTRÓDA

warmińsko-mazurskie

1

63

ROBIN JASTRZĘBSKI     

Magdalena Kandulska

Gimnazjum nr 58

POZNAŃ

wielkopolskie

1

6

DAWID DEC             

Bernadeta Słonina

Zespół Szkół

SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

podkarpackie

1

41

WERONIKA KARMAŃSKA    

Barbara Moroz, Joanna Tomżyńska

Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

11

ALEKSANDRA SKRZYPEK   

Szymon Bródka

Gimnazjum nr 7

KIELCE

świętokrzyskie

1

28

BARBARA SĘDZIMIR      

Marzena Nowosad

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

6

 

KLASY 3

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

LAURA BERNERT         

Karina Walecko

Publiczne Gimnazjum nr 10

OPOLE

opolskie

1

1

HENRYK KAŹMIERCZUK    

Karina Walecko

Publiczne Gimnazjum nr 10

OPOLE

opolskie

2

2

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 GM 3 - lokata wojewódzka

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 PG 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAGDALENA POŁOŻYŃSKA  

Beata Tadla - Matkowska

Liceum Ogólnokształcące Nr VII

WROCŁAW

dolnośląskie

1

5

KATARZYNA MEDYŃSKA    

Beata Tadla - Matkowska

Liceum Ogólnokształcące Nr VII

WROCŁAW

dolnośląskie

2

11

MARCELINA ŚLADOWSKA   

Jolanta Schmidel

II Liceum Ogólnokształcące

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

2

11

WERONIKA GOLIS        

Aneta Oganiściak-Samecka

VIII Liceum Ogólnokształcące

ŁÓDŹ

łódzkie

1

11

ALEKSANDRA PIĄTEK     

Aneta Oganiściak-Samecka

VIII Liceum Ogólnokształcące

ŁÓDŹ

łódzkie

2

18

MARTYNA KUNYSZ         

Marlena Węglowska

ZSO

Żary

lubuskie

1

15

FILIP WONS            

Elżbieta Kegel

Liceum Ogólnokształcące

CZERSK

pomorskie

1

6

MARTA JABŁOŃSKA       

Elżbieta Kegel

Liceum Ogólnokształcące

CZERSK

pomorskie

1

6

FILIP RATAJCZYK       

Małgorzata Sobolewska

II Liceum Ogólnokształcące

KRAKÓW

małopolskie

1

1

PAULINA KASSNER       

Renata Kassner

Liceum Ogólnokształcące

OLESNO

opolskie

1

1

PIOTR HOBER           

Renata Kassner

Liceum Ogólnokształcące

OLESNO

opolskie

2

9

AARON WRÓBEL          

Renata Kassner

Liceum Ogólnokształcące

OLESNO

opolskie

4

15

MAGDALENA SPYRA       

Ewa Młodawska

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V

OPOLE

opolskie

2

9

ADRIAN SZWARC         

ANNA PŁACZKOWSKA

Zespół Szkół Nr 2

OSTRZESZÓW

wielkopolskie

1

11

LEA PIETRON            

Magdalena Smołucha

Liceum Ogólnokształcące

PILZNO

podkarpackie

1

15

MACIEJ KUCZYŃSKI      

Anna Nowak - Długołęcka

Społeczne Gimnazjum nr 2 STO

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

1

MARTIN BARAŃSKI       

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

MARIKA LECH           

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

6

MARCEL DUDA           

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

18

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 PG 1 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA SIENICKA        

Mirosława Zajko

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

176

JULIA URBAŃSKA        

Rozalia Wencel

I Liceum Ogólnokształcące

NAKŁO NAD NOTECIĄ

kujawsko-pomorskie

1

86

SZYMON OBARA          

Grzegorz Bryła

Zespół Szkół Ogólnokształcących

BIŁGORAJ

lubelskie

1

55

FILIP SOBOLEWSKI      

Anetta Roszak-Cyrson

Zespół Szkół Mechanicznych

ELBLĄG

warmińsko-mazurskie

1

40

BERENIKA MAZUR        

Ewa Łatkowska

Liceum Ogólnokształcące Nr II

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

świętokrzyskie

1

40

RADOSŁAW KUŹMA        

dr Anna Podemska

Zespół Szkół nr 125 IX Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

1

26

 

KLASY 2

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 PG 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAROLINA KULIK        

Mirosława Zajko

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

9

LOREEN STREHLAU       

Monika Gorzka

I Liceum Ogólnokształcące

ŚWIECIE

kujawsko-pomorskie

1

7

MIRIAM LANG           

Beata Tadla - Matkowska

Liceum Ogólnokształcące Nr VII

WROCŁAW

dolnośląskie

1

13

MAGDALENA KRAWCZYK    

Aneta Oganiściak-Samecka

VIII Liceum Ogólnokształcące

ŁÓDŹ

łódzkie

1

13

JULIA STARCZEWSKA     

Dobrochna Grzesiuk

I Liceum Ogólnokształcące

SŁUPSK

pomorskie

1

4

JUSTYNA CHOMYJ        

Brygida Hodyra

Liceum ogólnokształcące

OLSZTYNEK

warmińsko-mazurskie

1

4

MARKUS BARTOSZONEK    

Renata Kassner

Liceum Ogólnokształcące

OLESNO

opolskie

2

10

NATALIA RATAJ         

Renata Kassner

Liceum Ogólnokształcące

OLESNO

opolskie

3

15

SANDRA DZIUK          

Ewa Młodawska

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V

OPOLE

opolskie

1

6

ADRIAN SZWARC         

ANNA PŁACZKOWSKA

Zespół Szkół Nr 2

OSTRZESZÓW

wielkopolskie

1

17

PATRYK DAŃKO          

Joanna Jucha

I Liceum Ogólnokształcące

PRZEMYŚL

podkarpackie

1

10

JOANNA MIELCZAREK     

Zofia Sandak-Bernat

I Liceum Ogólnokształcące

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

2

BARTOSZ BERAŚ         

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

1

WERONIKA LEŚNIAK      

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

2

2

AGNIESZKA RACZKIEWICZ 

Katarzyna Leśniok

II Liceum Ogólnokształcące

KIELCE

świętokrzyskie

3

15

ANITA LAL             

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

7

JOANNA LARYSZ         

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

10

 

Laureaci – SPRACHDOKTOR 2016 PG 2 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KRZYSZTOF TOMKÓW      

Agnieszka Gabrusiewicz

Zespoł Szkół

WITNICA

lubuskie

1

67

ŁUKASZ BOLEK          

Małgorzata Sobolewska

II Liceum Ogólnokształcące

KRAKÓW

małopolskie

1

18

PATRYCJA KOWAL        

Edzta Sonta

I Liceum Ogólnokształcące

PUŁAWY

lubelskie

1

29

MARTA ROTER           

Anna Serafin

Liceum Ogólnokształcące Nr I

MAKÓW MAZOWIECKI

mazowieckie

1

60

 

KLASY 3

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 PG 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JUSTYNA WITTLIN       

Danuta Lipińska

Liceum Ogólnokształcące Nr X

WROCŁAW

dolnośląskie

1

5

JOANNA KASPERSKA      

Aneta Oganiściak-Samecka

VIII Liceum Ogólnokształcące

ŁÓDŹ

łódzkie

1

7

KAROL JAŻDŻEWSKI      

Elżbieta Kegel

Liceum Ogólnokształcące

CZERSK

pomorskie

1

12

DOMINIK MINORCZYK     

Izabela Jaroń Romanowska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

DĄBROWA TARNOWSKA

małopolskie

1

6

PIOTR MILEWSKI        

Brygida Hodyra

Liceum ogólnokształcące

OLSZTYNEK

warmińsko-mazurskie

1

2

PATRYK JAGODA         

Renata Kassner

Liceum Ogólnokształcące

OLESNO

opolskie

3

11

MAGDALENA SZATON      

Ewa Młodawska

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V

OPOLE

opolskie

1

7

JUSTYNA KASPEREK      

Ewa Młodawska

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V

OPOLE

opolskie

1

7

MAGDALENA ARCHACKA     

Karolina Czerny

Zespół Szkół nr 10

ZABRZE

śląskie

1

2

ANNA SZYMBORSKA       

Anna Serafin

Liceum Ogólnokształcące Nr I

MAKÓW MAZOWIECKI

mazowieckie

2

12

JULIA KRAWCZYK        

Lidia Grelak-Choraczyńska

II Liceum Ogólnokształcące

Radom

mazowieckie

1

2

KAROL HAJDUK          

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

MICHAŁ RUDZIK         

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

7

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2016 PG 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

EWA ŁAPIŃSKA          

Mirosława Zajko

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

80

MATEUSZ MALCZEWSKI    

Beata Chaberska

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

42

DAWID JAKUBOWSKI      

Marlena Węglowska

ZSO

Żary

lubuskie

1

24

KATARZYNA HAWRYŁ      

Joanna Mazurek

I Liceum Ogólnokształcące

LUBARTÓW

lubelskie

1

65

MAGDALENA MUSS        

Anna Kaczmarek

II Liceum Ogólnokształcące

OSTRÓW WIELKOPOLSKI

wielkopolskie

1

95

MAREK JATCZYSZYN      

Irena Majbroda-Kij

I Liceum Ogólnokształcące

BRZOZÓW

podkarpackie

1

24

ŁUKASZ DRÓŻDŻ         

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

15

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: