Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking 2018

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu SPRACHDOKTOR 2018. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 4 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

NADIA LEWIŃSKA        

Marta Obuszko

Szkoła Podstawowa nr 40

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

JAN HOMMEL            

Jadwiga Sucharzewska

Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MATTEO PAGLIANI       

Anna Łysek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

BIBICE

małopolskie

1

3

BŁAŻEJ BANAŚ          

Katarzyna Skicka-Such

Szkoła Podstawowa nr 4

JASŁO

podkarpackie

1

3

MARIA RUSIN           

Ewa Kozłowska

Szkoła Podstawowa nr 12

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

łódzkie

1

5

ANTONI DZUMLA         

Agnieszka Ścisłowska-Cegła

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28

OPOLE

opolskie

1

5

MARTYNA SZYMCZAK      

Edyta Smolińska

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

GDAŃSK

pomorskie

1

14

ALEKSANDRA BUDZIŃSKA  

Angelika Bigos-Kuś

Szkoła Podstawowa nr 4

MIKOŁÓW

śląskie

1

14

ELŻBIETA WINIARCZYK   

Emilia Borkowska

Szkoła Podstawowa nr 74

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

16

ANTONI ROWICKI         

Katarzyna Golik

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92

WARSZAWA

mazowieckie

1

26

AMELIA KOBRZYŃSKA     

Hanna Kujawiak

Szkoła Podstawowa nr 2

PLEWISKA

wielkopolskie

1

32

OLIWIA KAŹMIERCZAK    

Aldona Mackiewicz

Szkoła Podstawowa

LUBNIEWICE

lubuskie

1

33

ALICJA WOŹNIAK        

Agnieszka Woźniak

II Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

42

WERONIKA SZAŁAS       

Lidia Michałowicz

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

KIELCE

świętokrzyskie

1

42

KAROL FRANKIEWICZ   

Ewa Stasiewicz

Szkoła Podstawowa nr 5

BIŁGORAJ

lubelskie

1

62

 

KLASY 5 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KINGA BARON           

Joanna Meryk, Julia Staroń

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

OLESNO

opolskie

1

1

SIMON KANIAK          

Cezary Łuczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

2

2

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAJA ZATORSKA         

Tomasz Tkaczyk

Szkoła Podstawowa nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego

GDAŃSK

pomorskie

1

3

KATARZYNA KOZIOŁ      

Izabela Chromik

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki

SIEDLCE

mazowieckie

1

3

KAROL MICHAŁOWSKI     

Anna Łysek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

BIBICE

małopolskie

1

6

PAULINA ŻELEŹNIK      

Joanna Różnicka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14

WROCŁAW

dolnośląskie

1

9

WIKTOR KLASA          

Anna Janczakowska

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

ŚRODA WIELKOPOLSKA

wielkopolskie

1

9

 KRZYSZTOF KOSEL       

Marzena Podkowa

Szkoła Podstawowa nr 34

KIELCE

świętokrzyskie

1

9

KAROL PAGÓREK         

Magdalena Celmer

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

14

JAN KRAWCZYK          

Aleksandra Liskowicz, Sabrina Karwat

Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka

ŁÓDŹ

łódzkie

1

14

ZUZANNA KRZANOWSKA    

Urszula Lech

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła"

ŁÓDŹ

łódzkie

1

14

KAROL KRASOŃ           

Lidia Lula

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi

DĘBICA

podkarpackie

1

20

IGA KRAWIEC           

Katarzyna Romek

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

25

MICHAŁ SAKOWIZ        

Katarzyna Romek

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

25

KRZYSZTOF ŚWIĄTKOWSKI 

Monika Tomaszewska

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów

KATOWICE

śląskie

1

25

SZYMON MYSZCZYSZYN    

Małgorzata Krajewska-Struzikowska

Szkoła Podstawowa nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

44

ZOFIA LASKOWSKA       

Agnieszka Kowalczyk

Szkoła Podstawowa nr 47

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

44

JAKUB BORUTA          

Aldona Mackiewicz

Szkoła Podstawowa

LUBNIEWICE

lubuskie

1

49

AGNIESZKA POPKO       

Ewa Stasiewicz

Szkoła Podstawowa nr 5

BIŁGORAJ

lubelskie

1

75

 

KLASY 6

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 6 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

BEATA PROCHOTA        

Joanna Meryk, Julia Staroń

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

OLESNO

opolskie

1

1

MAREK JANICKI         

Cezary Łuczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

2

2

 

 

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 6 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ LIPIEC         

Magdalena Celmer

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

3

LAURA BIENIARA        

Emilia Borkowska

Szkoła Podstawowa nr 74

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

3

MIA OLSEN              

Magdalena Korczak

Szkoła Podstawowa nr 64

WROCŁAW

dolnośląskie

1

6

KACPER WOŹNIAK        

Agnieszka Woźniak

II Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

6

JULIA PATALON         

Agata Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 62

POZNAŃ

wielkopolskie

1

8

MAJA MROZIK           

Dorota Jakubas

Szkoła Podstawowa nr 340

WARSZAWA

mazowieckie

1

8

KONRAD ZIELIŃSKI      

Angelika Bigos-Kuś

Szkoła Podstawowa nr 4

MIKOŁÓW

śląskie

1

10

JAKUB ŻYŁA            

Julia Mleczko

Szkoła Podstawowa nr 33

KRAKÓW

małopolskie

1

14

JULIA HINTZ           

lucyna dorawa

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

Sopot

pomorskie

1

46

JAKUB CZERNICKI       

Lidia Lula

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi

DĘBICA

podkarpackie

1

93

 

KLASY 7

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 7 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAGDALENA LADA        

Marzena Podkowa

Szkoła Podstawowa nr 34

KIELCE

świętokrzyskie

1

1

IZABELA STRÓŻYK       

Joanna Meryk, Kornelia Hęcińska

Publiczna Szkoła Podstawowa

BORKI WIELKIE

opolskie

1

2

BRUNO LENTES          

Karolina Błoch

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

 

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 SP 7 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA PIĄTEK          

Małgorzata Wysocka

Szkoła Podstawowa nr 56

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

4

URSZULA POPKO         

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

6

NINA GORSCHLUTER      

Jadwiga Sucharzewska

Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

WROCŁAW

dolnośląskie

1

6

ALE ANDRA FILIPOWICZ  

Kamila Schwarz

Gdyńska Szkoła Społeczna

GDYNIA GRABÓWEK

pomorskie

1

6

JULIA RAGAN           

Lidia Lula

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi

DĘBICA

podkarpackie

1

17

MAŁGORZATA MASTELA    

Maciej Biel

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

18

ANNA STARZYK          

Izabela Samborska

Społeczna Szkoła Podstawowanr nr 2 Gimnazjum STO

TARNÓW

małopolskie

1

18

MICHAŁ KARABELA       

Monika Tomaszewska

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów

KATOWICE

śląskie

1

24

HUBERT SZADKOWSKI     

Aleksandra Liskowicz, Sabrina Karwat

Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka

ŁÓDŹ

łódzkie

1

29

PIOTR KARBOWSKI       

Karol Kaczorek

Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

33

JULIA TRAWNICKA       

Hanna Kujawiak

Szkoła Podstawowa nr 2

PLEWISKA

wielkopolskie

1

35

JULIA SILEZIN         

Ewa Stasiewicz

Szkoła Podstawowa nr 5

BIŁGORAJ

lubelskie

1

177

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 2

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB BRÓDKA         

Szymon Bródka

Gimnazjum nr 7 im. St.Moniuszki

KIELCE

świętokrzyskie

1

1

JULIA KOŁAKOWSKA      

Renata Zadrożna-Kołakowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARGRETH ILGMAN              

Maria Frank-Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

WROCŁAW

dolnośląskie

1

4

MICHAŁ FLIS           

Marek Flis

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

JANÓW LUBELSKI

lubelskie

1

13

MAGDALENA ALIFIER     

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

14

WERONIKA SCHMIDT      

Wioletta Demkowicz-Wilczura

Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

15

ZOFIA KRZYŻAK         

Maria Frączek

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej

KRAKÓW

małopolskie

1

19

OLIVER BAUMGART       

Ewa Wystalska

Publiczne Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki

OLESNO

opolskie

1

19

JAKUB NOWROTEK        

Elżbieta Czyl

Zespół Szkół Katolickich

ZABRZE

śląskie

1

25

NATALIA WAŻNY         

Justyna Grechuta

Zespół Szkół

RUDA RUŻANIECKA

podkarpackie

1

63

AMELIA BEDNARCZYK     

Aldona Mackiewicz

Szkoła Podstawowa

LUBNIEWICE

lubuskie

1

83

JULIA GUMIENNA        

Tomasz Tkaczyk

Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego

GDAŃSK

pomorskie

1

86

ANTONINA KUBASIK      

Joanna Dzięcielewska-Rapsiewicz

Gimnazjum w Komornikach

KOMORNIKI

wielkopolskie

1

97

MARIA SKRZYDŁOWSKA    

Magdalena Celmer

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

101

 

KLASY 3

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

OSKAR LIPIEC          

Maria Frank-Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

JAN ZAMIAR            

Olga Wysocka

Zespół Szkół nr 14

WROCŁAW

dolnośląskie

2

2

MACIEJ KOPCZYŃSKI     

Robert Szczepański

Zespół Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

2

OLGA BŁASIAK          

Różańska Anna

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckie

1

4

JULIA PAŁKA           

Beata Sobczyk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

4

PAULINA KLEPADŁO      

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

6

LEON LENTES           

Karolina Błoch

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO

WARSZAWA

mazowieckie

2

6

ALEKSANDRA STANKIEWICZ

Beata Sobczyk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

6

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DOMINIKA PSYK         

Aleksandra Sladek

Publiczna Szkoła Podstawowa

PAWONKÓW

śląskie

1

9

KATHRIN POSOR         

Cezary Łuczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

1

11

MAX HAUSLER           

Cezary Łuczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

1

11

MAGDALENA POWNUK      

Ewa Wystalska

Publiczne Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki

OLESNO

opolskie

1

11

EMILIA LACH           

Ewa Kłapyta

Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego

STRYSZAWA

małopolskie

1

18

KONRAD URB AŃSKI      

Maciej Biel

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

18

JULIANNA WACHOWICZ    

Halina Romanowska

Zespół Szkół

ZIELONKI

małopolskie

1

18

LOTHAR HAU            

Agnieszka Polaszek

Szkoła Podstawowa nr 85

GDAŃSK

pomorskie

1

26

ANNA CZERWONKA        

Bernadeta Słonina

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

podkarpackie

1

26

AGATA WÓJCIK          

Grzegorz Bryła

Liceum Ogólnokształcące im. ONZ

BIŁGORAJ

lubelskie

1

41

MACIEJ PAWLACZYK       

Dorota Majewska

Zespół Szkolno-Przedszkolny

PYZDRY

wielkopolskie

1

55

LUIZA KOTWA           

Szymon Bródka

Gimnazjum nr 7 im. St.Moniuszki

KIELCE

świętokrzyskie

1

69

WERONIKA KRYSZTOFOWICZ

Małgorzata Wichłacz

Szkoła Podstawowa nr 3

LUBOŃ

wielkopolskie

1

91

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 PG 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KATARZYNA WRÓBEL      

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

Kielce

świętokrzyskie

1

1

DAWID ŚLIWKA          

Anna Broda

I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego

CIESZYN

śląskie

1

2

WERONIKA SAPIEJA      

Danuta Zaborowska- Szymusik

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej

KOŃSKIE

świętokrzyskie

2

3

KATARZYNA KOCJAN      

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

3

KAROLINA PALKA        

Joanna Mamica

I Liceum Ogólnokształcące

CHRZANÓW

małopolskie

1

5

NATALIA POPKO         

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

6

JULIA LESIK           

Renata Kassner

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

6

DOMINIKA TABOREK      

Katarzyna Zawodni-Żychlińska

Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny

POZNAŃ

wielkopolskie

1

6

JAN PODŻORSKI          

Alicja Krzywoń

Zespół Szkół Technicznych

USTROŃ

śląskie

2

6

TOMEK SIKORA          

Alicja Krzywoń

Zespół Szkół Technicznych

USTROŃ

śląskie

2

6

JAN MŁYNARCZYK        

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

Kielce

świętokrzyskie

3

6

OLIWIA STECKO         

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

6

SEWERYN GIERCZYK      

Elżbieta Skomudek

Zespół Szkół Ogólnokształcących STO

KLUCZBORK

opolskie

2

13

JULIA NEMŚ            

Aneta Mąkosa

IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

CZĘSTOCHOWA

śląskie

4

13

MAJA BOGUCKA          

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

2

15

MATEUSZ WÓJCIK        

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

Kielce

świętokrzyskie

4

15

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 PG 1 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MALINA LESSMEISTER    

Jolanta Schmidel

II Liceum Ogólnokształcące

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

20

DAMIAN ROSZAK         

Magdalena Korzeniewska-Duszek

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

BISKUPICE

kujawsko-pomorskie

1

22

ALEKSANDRA PREŚ       

Lucyna Zendek

III Liceum Ogólnokształcące

ZIELONA GÓRA

lubuskie

1

22

ADAM LIMINOWICZ       

Dorota Wojnar

II Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackie

1

22

JUSTYNA JABŁOŃSKA     

Aneta Organiściak-Samecka

VIII Liceum Ogólnokształcące

ŁÓDŹ

łódzkie

1

27

PIOTR GROMEK          

Monika Gralak

Publiczne Liceum Ogólnokształcace Uniwersytetu Łódzkiego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

27

KONRAD OSTROWSKI      

Agnieszka Oleszczak-Bryła

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

BIŁGORAJ

lubelskie

1

46

FILIP MIESZKOWSKI     

Różańska Anna

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckie

1

50

ANNA ROZENBERG        

Julita Woźniakowska

Zespół Szkół

RESZEL

warmińsko-mazurskie

1

64

KATARZYNA KANIA       

Sylwia Burchardt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

WEJHEROWO

pomorskie

1

116

 

KLASY 2

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 PG 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA PRZYBYSZEWSKA   

Agata Iwankiewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka

SIERADZ

łódzkie

1

1

ALEKSANDRA JAWORSKA   

Maria Frank-Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

WROCŁAW

dolnośląskie

1

2

ALEKSANDRA MARZEC     

Aneta Mąkosa

IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

3

JAKUB SZAJEK          

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

3

ADELHEID ILGMANN      

Maria Frank-Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

WROCŁAW

dolnośląskie

2

5

ROBIN LUDWIG          

Bernadeta Zalewska

Górnośląskie Centrum Edukacyjne

GLIWICE

śląskie

2

5

MARTA CZECHOWICZ      

Małgorzata Społowicz

Liceum Ogólnokształcące nr VII

WROCŁAW

dolnośląskie

3

7

ALEKSANDRA GIENIECZKO 

Lidia Ułasiuk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

7

DAWID TYC             

Katarzyna Gąsiorek

Liceum Ogólnokształcące COR

BIELSKO-BIAŁA

śląskie

3

9

 

Laureaci – SPRACHDOKTOR 2018 PG 2 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ GERASIMIUK     

Monika Jaroszewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

10

JULIA TOPÓR           

Honorata Buczkowicz

Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

10

JAN KOZIOLEK          

Piotr Stoltmann

Collegium Marianum, Liceum Katolickie

PELPLIN

pomorskie

1

19

ANGELA EMINI          

Bogusław Lańczyk

I Liceum Ogólnokształcące

RABKA -ZDRÓJ

małopolskie

1

19

WOJCIECH GORZKIEWICZ  

Dorota Wojnar

II Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackie

1

19

KATARZYNA MALCZEWSKA  

Teresa Ciepły

I Liceum Ogólnokształcące

RADOM

mazowieckie

1

19

STEFANIA PROCHOTA     

Renata Kassner

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

27

DARIA JENDROSSEK      

Renata Kassner

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

27

MIKOŁAJ ODZIEMEK      

Lidia Marzec

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

Kielce

świętokrzyskie

1

27

JAN KAROL WIŚNIEWSKI  

Edyta Sońta

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego

PUŁAWY

lubelskie

1

57

DOMINIKA JABŁOŃSKA    

Katarzyna Zawodni-Żychlińska

Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny

POZNAŃ

wielkopolskie

1

57

JULIA KOŃCZAL         

Lidia Kaźmierska

II Liceum Ogólnokształcące

INOWROCŁAW

kujawsko-pomorskie

1

92

BEATA MACIEJEWSKA     

Marta Szpanel

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

OLSZTYN

warmińsko-mazurskie

1

129

 

KLASY 3

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 PG 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DAMIAN JAGIEŁA        

Aneta Organiściak-Samecka

VIII Liceum Ogólnokształcące

ŁÓDŹ

łódzkie

1

1

JERZY SOJKA           

Agata Prokop

Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych

Słubice

lubuskie

1

1

JOANNA RUTKOWSKA      

Magdalena Korzeniewska-Duszek

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

BISKUPICE

kujawsko-pomorskie

1

3

NATALIA WOJTASIŃSKA   

Magdalena Korzeniewska-Duszek

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

BISKUPICE

kujawsko-pomorskie

2

4

WIKTORIA WALASIK      

Magdalena Korzeniewska-Duszek

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego

BISKUPICE

kujawsko-pomorskie

2

4

CHANTAL SZAMEIT       

Lidia Grelak - Choraczyńska

II Liceum Ogólnokształcące

RADOM

mazowieckie

1

4

 

Laureaci - SPRACHDOKTOR 2018 PG 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARIUSZ KUCHTA        

Joanna Mamica

I Liceum Ogólnokształcące

CHRZANÓW

małopolskie

1

7

BERENIKA MAZUR        

Ewa Łatkowska

Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

świętokrzyskie

1

7

VICTORIA BRODOWSKI    

Angelika Fehler-Matejczyk

Technikum nr 5

BYTOM

śląskie

1

10

PAULINA KASSNER       

Renata Kassner

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

12

DOMINIK FLAK          

Renata Kassner

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

12

PHILIP WIETZKE        

Wioletta Demkowicz-Wilczura

Technikum Informatyczne SCI

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

17

JONA SCHAEDLER        

Marzena Wisińska-Zadrużyńska

Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich

ŚRODA WLKP.

wielkopolskie

1

24

JOANNA KRYSTA         

Maria Frank-Banaszewska

Zespół Szkół nr 5

WROCŁAW

dolnośląskie

1

33

NATALIA ROSKA         

Joanna Witczak

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

NIDZICA

warmińsko-mazurskie

1

57

KAMIL ROMAN           

Anna Grędysa

Liceum Ogólnokształcące

ROPCZYCE

podkarpackie

1

67

KATARZYNA KOSTELECKA  

Joanna Jucha

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

PRZEMYŚL

podkarpackie

1

67

ZUZANNA KOZŁOWSKA     

Zofia Gajewska

Zespół Szkół Elektrycznych

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

75

DENIS MYSZAK          

Grzegorz Bryła

Liceum Ogólnokształcące im. ONZ

BIŁGORAJ

lubelskie

1

75

ARON KUMOR            

Piotr Stoltmann

Collegium Marianum, Liceum Katolickie

PELPLIN

pomorskie

1

94

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: