Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
KODY SZKÓŁ
KOD SZKOŁY SZKOŁA MIEJSCOWOŚĆ
B4507 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych WYSOKIE MAZOWIECKIE
B5026 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 BIAŁYSTOK
B5040 I Liceum Ogólnokształcące BIAŁYSTOK
B5090 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 BIAŁYSTOK
B5125 Zespół Szkół Technicznych SUWAŁKI
B5273 Technikum Elektryczne BIAŁYSTOK
B6008 Katolickie Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ŁOMŻA
B6014 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 ŁOMŻA
B9999 ZSOIZ MOŃKI
C0700 II Licum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej INOWROCŁAW
C1220 I Liceum Ogólnokształcące NAKŁO NAD NOTECIĄ
C1308 Miejski Zespół Szkół RADZIEJÓW
C4500 Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego BISKUPICE
C6606 I Liceum Ogólnokształcące ŚWIECIE
C6926 Technikum Leśne im. Adama Loreta TUCHOLA
C7043 Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego TORUŃ
C8003 Zespół Szkół Katolickich WŁOCŁAWEK
D0009 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego BOLESŁAWIEC
D1002 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu LUBAŃ
D1012 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza LUBAŃ
D1219 II Liceum Ogólnokształcące LUBIN
D1236 Zespół Szkół Sportowych LUBIN
D1406 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren MILICZ
D2443 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Władysława Broniewskiego ŚWIEBODZICE
D2444 Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Sybiraków ŚWIEBODZICE
D3161 Szkoła Podstawowa nr 1 PIEŃSK
D5014 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im.K.Szymanowskiego WROCŁAW
D5030 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 WROCŁAW
D5032 Szkoła Podstawowa Nr 80 WROCŁAW
D5058 Szkoła Podstawowa nr 64 WROCŁAW
D5063 Szkoła Podstawowa nr 1 WROCŁAW
D5070 Szkoła Podstawowa nr 24 WROCŁAW
D5134 Zespół Szkół nr 5 WROCŁAW
D5157 Zespół Szkół nr 14 WROCŁAW
D5176 Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących WROCŁAW
D5189 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych WROCŁAW
D5261 Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa WROCŁAW
D5264 Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum" WROCŁAW
D5504 Zespół Szkolno-Przedszkolny SMOLEC
D5302
Zespół Szkół
SIEDLEC
D5910 Szkoła Podstawowa ŻÓRAWINA
D6028 II Liceum Ogólnokształcące JELENIA GÓRA
E2320 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka SIERADZ
E2645 Technikum Nr 1 TOMASZÓW MAZOWIECKI
E5010 Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" ŁÓDŹ
E5055 Szkoła Podstawowa nr 34 ŁÓDŹ
E5066 Szkoła Podstawowa nr 162 ŁÓDŹ
E5086 Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego ŁÓDŹ
E5091 Szkoła Podstawowa MIKRON ŁÓDŹ
E5131 VIII Liceum Ogólnokształcące ŁÓDŹ
E5185 Publiczne Liceum Ogólnokształcace Uniwersytetu Łódzkiego ŁÓDŹ
E5207 Liceum Ogólnokształcące BRZEZINY
E5388 Społeczne Gimnazjum Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego ŁÓDŹ
E6025 Zespół Szkół nr 4 SKIERNIEWICE
E7005 Szkoła Podstawowa nr 7 SKIERNIEWICE
F0908 Szkoła Podstawowa LUBNIEWICE
F1520 Technikum nr 2 LUBSKO
F3607 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych ZIELONA GÓRA
F5403 Szkoła Podstawowa ULIM
F5800 Zespoł Szkół Samorządowych WITNICA
F6011 Zespół Szkół Ekologicznych ZIELONA GÓRA
F6012 VII Liceum Ogólnokształcące ZIELONA GÓRA
G1135 Szkoła Podstawowa BĄGART
G1137 Szkoła Podstawowa BRUK 1
G1507 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego PUCK
G2236 I liceum Ogólnokształcące WEJHEROWO
G5002 II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO GDAŃSK-SIEDLCE
G5043 Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza GDAŃSK
G5049 Szkoła Podstawowa nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego GDAŃSK
G5058 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa GDAŃSK
G5096 I Liceum Ogolnokształcące GDAŃSK
G5138 XV Liceum Ogólnokształcące GDAŃSK
G6004 Gdyńska Szkoła Społeczna - Szkoła Podstawowa GDYNIA GRABÓWEK
G8000 Sopockie Szkoły Autonomiczne SOPOT
G8108 Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych SŁUPSK
K0451 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza CHRZANÓW
K0453 I Liceum Ogólnokształcące CHRZANÓW
K0510 I Liceum Ogólnokształcące DĄBROWA TARNOWSKA
K0703 Zespół Szkół Zawodowych GORLICE
K1324 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego MYŚLENICE
K1331 Szkoła Podstawowa BRZĄCZOWICE
K1701 I Liceum Ogólnokształcące  RABKA-ZDRÓJ
K2423 Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja JORDANÓW
K2503 Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego STRYSZAWA
K2963 Zespół Szkół Ogólnokształcących WADOWICE
K2964 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2  WADOWICE
K5001 Szkoła Podstawowa nr 33 KRAKÓW
K5031 Szkoła Podstawowa nr 151 KRAKÓW
K5124 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 KRAKÓW
K5159 Prywatna Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiego KRAKÓW
K5199 Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 KRAKÓW
K5220 Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych KRAKÓW
K5241 II Liceum Ogólnokształcące KRAKÓW
K5543 Zespół Szkół Społecznych nr 7 STO KRAKÓW
K5584 TechnikumGastronomiczno - Hotelarskie nr 10 KRAKÓW
K6105 Szkoła Podstawowa nr 9 im. T. Kościuszki NOWY SĄCZ
K6157 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych NOWY SĄCZ
L0014 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej BIŁGORAJ
L1315 Szkoła Podstawowa NOWA JEDLANKA
L2214 I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego PUŁAWY
L2735 Ogólnokształcące Liceum Lotnicze DĘBLIN
L5164 Szkoła Podstawowa nr 50 LUBLIN
N0863 Zespół Szkół RESZEL
N0984 Zespół Szkół Ogólnokształcących ORNETA
N1018 Szkoła Podstawowa WOŹNICE
N1104 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących NIDZICA
N4301 Szkoła Podstawowa CHOSZCZNO
N5604 Zespół Szkół im. K.C. Mrongowiusza OLSZTYNEK
O0512 Społeczne Liceum STO KLUCZBORK
O1000 Zespół Szkół OLESNO
O1008 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących OLESNO
O1025 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej OLESNO
O1026 Publiczna Szkoła Podstawowa BORKI WIELKIE
O1317 Publiczna Szkoła Podstawowa Staniszcze Wielkie-Kolonowskie 3 KLONOWSKIE
O1361 Publiczna Szkoła Podstawowa Staniszcze Małe - Spórok STANISZCZE MAŁE
O2102 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZDZIESZOWICE
O5011 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 OPOLE
O5018 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr I OPOLE
P2205 Zespół Szkół nr 2 OSTRZESZÓW
P2206 Zespół Szkół nr 1 OSTRZESZÓW
P2804 I Liceum Ogólnokształcące RAWICZ
P3304 Szkoła Podstawowa Nr 3 ŚRODA WLKP.
P3526 Szkoła Podstawowa w DOBREJ DŁUGA WIEŚ
P4047 Zespół Szkolno-Przedszkolny PYZDRY
P5037 Szkoła Podstawowa nr 62 POZNAŃ
P5206 Zespół Szkół LUBOŃ
P5521 Szkoła Podstawowa nr 2 PLEWISKA
P7030 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica KONIN
R0011 Liceum Ogólnokształcące USTRZYKI DOLNE
R0019 Szkoła Podstawowa WOJTKOWA
R0225 I Liceum Ogólnokształcące BRZOZÓW
R0402 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi DĘBICA
R0807 Zespół Szkół Nr 3 JASŁO
R0811 Szkoła Podstawowa nr 4 JASŁO
R1844 Zespół Szkół RADOMYŚL WIELKI
R2331 Liceum Ogólnokształcące ROPCZYCE
R2802 Zespół Szkół Technicznych STRZYŻÓW
R2805 Liceum Ogólnokształcące STRZYŻÓW
R2806 Zespół Szkół CZUDEC
R5031 Zespół Szkół Elektronicznych RZESZÓW
R5034 Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek RZESZÓW
R5035 II Liceum Ogólnokształcące RZESZÓW
R5651 Zespół Szkół im. Jana Pawła II SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
R7000 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego PRZEMYŚL
R9732 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 PRZEMYŚL
S0208 Zespół Szkół Technicznych CIESZYN
S0210 Alternatywna Szkoła Podstawowa CIESZYN
S0223 Zespół Szkół Technicznych USTROŃ
S0704 Szkoła Podstawowa nr 3 LUBLINIEC
S0811 Szkoła Postawowa LIGOTA WOŹNICKA
S0825 Publiczna Szkoła Podstawowa PAWONKÓW
S0903 Szkoła Podstawowa nr 4 MIKOŁÓW
S1105 I Liceum Ogólnokształcace PSZCZYNA
S1161 Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera WOLA
S1528 Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych TARNOWSKIE GÓRY
S1710 Szkoła Podstawowa nr 1 WODZISŁAW ŚLĄSKI
S1784 Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego WODZISŁAW ŚLĄSKI
S2231 Szkoła Podstawowa nr 1 GILOWICE
S2537 Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych BIELSKO-BIAŁA
S2561 Liceum Ogólnokształcące COR BIELSKO-BIAŁA
S3030 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st BYTOM
S3535 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego CZĘSTOCHOWA
S3543 I Społeczne Liceum Ogolnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 2 CZĘSTOCHOWA
S3547 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego CZĘSTOCHOWA
S3553 IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida CZĘSTOCHOWA
S3583 Technikum TEB Edukacja CZĘSTOCHOWA
S3913 Szkoła Podstawowa MSTÓW
S4214 I Liceum Ogólnokształcące DĄBROWA GÓRNICZA
S4504 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 GLIWICE
S4560 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 GLIWICE
S5182 Technikum Nr 17 KATOWICE
S6212 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 JAWORZNO
S7205 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum" SIEMIANOWIACE ŚLĄSKIE
S7528 Zespół Szkół nr 1 RYBNIK
S8514 I Liceum Ogólnokształcące TYCHY
S9006 Zespół Szkół nr 10 ZABRZE
S9010 Zespół Szkół Katolickich ZABRZE
S9040 Salezjański Zespół Szkół Publicznych ZABRZE
T0502 Szkoła Podstawowa nr 1 KOŃSKIE
T0513 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej KOŃSKIE
T0911 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T1233 Zespół Placówek Oświatowych KOPRZYWNICA
T5003 Szkoła Podstawowa nr 9 KIELCE
T5007 Szkoła Podstawowa nr 28 KIELCE
T5009 Szkoła Podstawowa nr 34 KIELCE
T5025 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia KIELCE
T5048 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 KIELCE
T5130 Szkoła Podstawowa nr 39 KIELCE
T5134 Gimnazjum Językowe KIELCE
W0011 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Da Vinci KOSÓW
W0104 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Wł. Broniewskiego CIECHANÓW
W1498 Zespół Szkół Nr 36 WARSZAWA
W1528 Zespół Szkół nr 54 WARSZAWA
W1643 CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi WARSZAWA
W1934 Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W1961 Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina URSYNÓW
W1968 Szkoła Podstawowa nr 340 WARSZAWA
W2113 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92 WARSZAWA
W2125 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin WARSZAWA
W2223 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi OTWOCK
W2443 Szkoła Podstawowa nr 367 WARSZAWA
W2534 Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko WARSZAWA
W2565 Prywatne Gimnazjum Nr 1 WARSZAWA
W2866 Zespół Szkół Ogólnokształcących im Marii Dąbrowskiej KOMORÓW
W2867 Szkoła Podstawowa MICHAŁOWICE
W3724 Szkoła Podstawowa nr 7 SOCHACZEW
W4210 Gimnazjum nr 1 WOŁOMIN
W4251 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej ZIELONKA
W4285 Szkoła Podstawowa OSTRÓWEK
W4710 Zespół Szkół nr 1 ŻYRARDÓW
W5004 Szkoła Podstawowa Nr 10 WARSZAWA
W5007 Szkoła Podstwowa nr 185 WARSZAWA
W5018 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO WARSZAWA
W5057 CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi WARSZAWA
W5126 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus WARSZAWA
W5163 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 WARSZAWA
W5255 Zespół Szkół Podstawowej nr 10 i Gimnazjum nr 27 STO WARSZAWA
W5258 Zespół Szkół Nr 76 WARSZAWA
W5266 Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego WARSZAWA
W5267 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO WARSZAWA
W5325 Zespół Szkół nr 114 WARSZAWA
W8045 II Liceum Ogólnokształcące RADOM
W8075 I Liceum Ogólnokształcące RADOM
W9016 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki SIEDLCE
Z0342 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych KALISZ POMORSKI
Z0408 Zespół Szkół nr 1 GOLENIÓW
Z0419 II Liceum Ogólokształcące NOWOGARD
Z1005 Liceum Ogólnokształcące KAMIEŃ POMORSKI
Z1103 Publiczna Szkoła Podstawowa WOLIN
Z1111 Publiczna Szkoła Podstawowa DARGOBĄDZ
Z1438 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych BARLINEK
Z1600 Zespół Szkół nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego PYRZYCE
Z1930 Szkoła Podstawowa DOBRZANY
Z5002 Polsko Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o.o. SZCZECIN
Z5008 Szkoła Podstawowa nr 47 SZCZECIN
Z5016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 SZCZECIN
Z5048 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO SZCZECIN
Z5066 Szkoła Podstawowa Nr 74 SZCZECIN
Z5071 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 SZCZECIN
Z5110 II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I SZCZECIN
Z5153 Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego SZCZECIN
Z5242 Technikum Informatyczne SCI SZCZECIN
Z5244 Technikum ZawodoweTowarzystwa Salezjańskiego SZCZECIN
Z6007 Zespół Szkół nr 9 KOSZALIN
Z7006 Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi ŚWINOUJŚCIE
Z7020 Szkoła Podstawowa nr 1 ŚWINOUJŚCIE

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: