Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking English High Flier 2016

 

 

 

2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu ENGLISH HIGH FLIER 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie, uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 65% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

W konkursie uczestniczyło 8 373 uczniów z 358 szkół.

 

Szkoły laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych organizowanych ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty 2016/17 otrzymają w czerwcu 2017 r. wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów. 

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 5

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 P 5 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

SUSAN MESSERLI        

Weronika Laskowska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

ALICJA MĘŻYK          

Artur Kałuża

Szkoła Podstawowa nr 28

KIELCE

świętokrzyskim

1

2

ROBERT SOBOŃSKI       

Beata Pietras

Zespół Szkół

OTRĘBUSY

mazowieckim

2

2

LENA WĘGLARZ          

Dorota Hnatio-Jędrzejczak

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO

WARSZAWA

mazowieckim

3

4

IGOR MARKIEWICZ       

Joanna Żmuda

Szkoła Podstawowa nr 4

BOLESŁAWIEC

dolnośląskim

1

5

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 P 5 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

STANISŁAW DZIECHCIARZ 

Joanna Jurzyniec

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

7

DOMINIK SOJKA         

Michał Karoń

Szkoła Podstawowa nr 13 im.Kornela Makuszyńskiego

CZĘSTOCHOWA

śląskim

1

9

MIKOŁAJ SZYMANKIEWICŹ 

Joanna Morąg

Szkoła Podstawowa nr 35

GDYNIA

pomorskim

1

12

KLAUDIA WETOSZKA      

Marta Szydłowska-Ciepiela

Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek

RZESZÓW

podkarpackim

1

15

NATALIA MAKOWSKA      

Martyna Idziak

Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi

ŁÓDŹ

łódzkim

1

20

ANDRZEJ BARANOWSKI    

Laura Hęsiak

Pałac Młodzieży

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

21

AMELIA KAMIŃSKA       

Anna Dołżyńska

Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

30

MIKOŁAJ MIERZWA       

Sylwia Barska

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej

KRAKÓW

małopolskim

1

33

WOJTEK ORKISZEWSKI    

Iwona Lewikowska

Szkoła Podstawowa nr 10

PUŁAWY

lubelskim

1

50

MIKOŁAJ HINCA         

Lilianna Komasińska

Salezjańska Szkoła Podstawowa

PIŁA

wielkopolskim

1

57

KLASY 6

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 P 6 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KINGA KĘDZIERSKA      

Elżbieta Chmielniak

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskim

1

1

STANISŁAW DEJA        

Elżbieta Chmielniak

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskim

1

1

NATALIA SKOLUD        

Elżbieta Chmielniak

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskim

3

3

OLGA SOLAREK          

Krzysztof Hołodyński

Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom"

WARSZAWA

mazowieckim

1

3

ALICJA FRELICH        

Elżbieta Chmielniak

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskim

4

5

JULIA JAMIOŁKOWSKA    

Elżbieta Chmielniak

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskim

5

6

OLIWIA ZIELIŃSKA      

Elżbieta Chmielniak

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskim

5

6

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 P 6 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

SONIA CZARKOWSKA      

Elida Kaczmarczyk

Szkoła Podstawowa nr 2

KIELCE

świętokrzyskim

1

10

BARTOSZ GREGOROWICZ   

Barbara Dziuba

Szkoła Podstawowa nr 37

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

10

GNIEWOSZ ARMISTA      

Michał Hamielec

Szkoła Podstawowa Tikkun Olam

WROCŁAW

dolnośląskim

1

18

KAMIL BANASIUK        

Sylwia Barska

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej

KRAKÓW

małopolskim

1

24

HELENA SITAREK        

Martyna Idziak

Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi

ŁÓDŹ

łódzkim

1

26

STANISŁAW WARAKSA     

Anna Dołżyńska

Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

41

DAWID BUGAJEWSKI      

Beata Wojciechowska

Szkoła Podstawowa

CZEMPIŃ

wielkopolskim

1

43

FILIP PSZCZOŁA        

Iwona Lewikowska

Szkoła Podstawowa nr 10

PUŁAWY

lubelskim

1

45

JAKOB PEDERSN         

Małgorzata Wojdyga

Szkoła Podstawowa nr 50

GDAŃSK

pomorskim

1

61

NINA KOSMAN            

Piotr Składanowski

Szkoła Podstawowa nr 46

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

70

MARTYNA URBAN         

Marta Szydłowska-Ciepiela

Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek

RZESZÓW

podkarpackim

1

70

WIKTOR JACHIMCZAK     

Agnieszka Słowik

Zespół Szkół nr 20

GORZÓW WIELKOPOLSKI

lubuskim

1

142

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 G 1 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

CATHERINE GREEN       

Anna Pawłowska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

JAN SIWICKI           

Justyna Opalińska

Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana

WARSZAWA

mazowieckim

2

2

TOMASZ OLSZEWSKI      

Justyna Opalińska

Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana

WARSZAWA

mazowieckim

3

3

MARTYNA KLEKOT        

Beata Małoszyc

Gimnazjum nr 12

CZĘSTOCHOWA

śląskim

1

4

KACPER KONIEĆZNY      

Małgorzata Lemiec

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5

WROCŁAW

dolnośląskim

1

5

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 G 1 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KOSMA KASPRZAK        

Barbara Szejnfeld

Gimnazjum nr 58

POZNAŃ

wielkopolskim

1

7

NATALIA GŁUSZEK       

Elżbieta Witek

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskim

1

7

KAROLINA SOKOŁOWSKA   

Agnieszka Grzymkowska

Zespół Szkół Akademickich

ZIELONA GÓRA

lubuskim

1

11

ALICJĄ SZCZĘŚNIAK     

Edyta Borowicz-Czuchryta

Gimnazjum

SKROBÓW

lubelskim

1

11

FRANCISZEK SIKORA     

Monika Gutowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

ELBLĄG

warmińsko-mazurskim

1

14

ADAM SPŁAWSKI         

Bogusława Bratek

"Nasza Szkoła" Fundacja Oświatowa

ŁÓDŹ

łódzkim

1

16

JAKUB CICHOCKI        

Monika Szadkowska

Gimnazjum nr 10

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

23

JAKUB KRACZKA         

Halina Gradowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1

KRAKÓW

małopolskim

1

85

MAKSYMILIAN TOKMINA   

Katarzyna Zamkowska

Gimnazjum nr 11

GDYNIA

pomorskim

1

127

STANISŁAW SZOPA       

Justyna Szolc

Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO

PRZEMYŚL

podkarpackim

1

143

KLASY 2

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 G 2 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

STEFANIA WIATR        

Karolina Obarzanek

Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle School of Warsaw

WARSZAWA

mazowieckim

1

1

GAWEŁ TROJANOWSKI     

Anna Pawłowska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckim

2

2

MARTA DROBIK          

Magdalena Struglińska

Gimnazjum nr 2

GRYFICE

zachodniopomorskim

1

3

KAMIL KAMIŃSKI        

Anna Pawłowska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckim

3

4

PIOTR JASIŃSKI        

Małgorzata Janczak-Hulewicz

Zespół Szkół Podstawowej nr 10 i Gimnazjum nr 27 STO

WARSZAWA

mazowieckim

3

4

MIA PRIĆE             

Dominik Gielzak

Zespół Szkół nr 1

TYCHY

śląskim

1

6

ŁUKASZ PYKA           

Dagmara Kochanowicz-Brzozowska

Zespół Szkół nr 61

WARSZAWA

mazowieckim

5

6

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 G 2 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAN MAJCHRZAK         

Barbara Szejnfeld

Gimnazjum nr 58

POZNAŃ

wielkopolskim

1

9

JAKUB DĘBSKI           

Daniel Chrzanowski

Szkoła Podstawowa nr 2

POLKOWICE

dolnośląskim

1

15

MARTA SIWEK           

Elżbieta Witek

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskim

1

20

RADOSŁAW KANAFA       

Ewa Nieszporek

Zespół Szkolno-Gimnazjalny

PŁAWNO

łódzkim

1

24

JAGODA BROŻEK         

Halina Gradowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1

KRAKÓW

małopolskim

1

37

ALE ANDRA MACDONALD   

Anna Dołżyńska

Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

42

ŁUKASZ SALDAT         

Karolina Szewczyk

Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskim

1

42

ADAM WOŁEK

Jadwiga Kopniak

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

ŚWIDNIK

lubelskim

1

59

KLASY 3

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 G 3 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JOANNA BIEŃKOWSKA     

Barbara Paruszyńska

Szkoła Podstawowa nr 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskim

1

1

DAMIAN CYRANEK        

Edyta Borowicz-Czuchryta

Gimnazjum

SKROBÓW

lubelskim

1

2

MATEUSZ KASPERKOWICZ  

Anna Kenar - Szul

Zespół Szkół Publicznych

RYMANÓW

podkarpackim

1

3

JOLANTA KIEŁBIK       

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

3

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 G 3 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KACPER WAŻYŃSKI       

Katarzyna Domańska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sapere Aude

RAJSZEW

mazowieckim

1

6

ALEKSANDRA JANOSKA    

Diana Janoska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1

GLIWICE

śląskim

1

7

PIOTR JĘDRZEJCZAK     

Eliza Strupagiel

Gimnazjum nr 2

KUTNO

łódzkim

1

13

MIKOŁAJ SZYDŁOWSKI    

Agata Kasprowicz-Kubala

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KRAKÓW

małopolskim

1

22

ERYK SOBIECKI         

Karolina Szewczyk

Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskim

1

23

PAWEŁ BEDNAREK        

Regina Siemionczyk

Publiczne Gimnazjum nr 18

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

24

MACIEJ IWASZKIEWICZ   

Barbara Szejnfeld

Gimnazjum nr 58

POZNAŃ

wielkopolskim

1

24

JAN MŁYNARCZYK        

Elżbieta Witek

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskim

1

52

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 PG 1 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ARKADIUSZ BUJAK       

Eewlina Kornak

II Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackim

1

1

SABINA LIZIS          

Eewlina Kornak

II Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackim

2

2

JAKUB JĘDRASIK        

Małgorzata Boś

I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej

KOŃSKIE

świętokrzyskim

1

3

ALEKSANDRA MUSIAŁOWSKA

Agata Makowska

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

KIELCE

świętokrzyskim

1

3

MAGDALENA ZAJĄC       

Barbara Kapica

Szkoła Podstawowa nr 7

ZABRZE

śląskim

1

5

WERONIKA PODROUŻEK    

Agnieszka Machalska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

JELENIA GÓRA

dolnośląskim

1

6

NINA NOLL             

Dorota Dobrzańska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

RADOM

mazowieckim

1

6

ALEKSANDRATTANAKA      

Jolanta Różanowska

Liceum Ogólnokształcące nr VII

WROCŁAW

dolnośląskim

2

8

FILIP MARCJASZ        

Katarzyna M. Filipek

CXXII Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckim

2

8

JULIA GROCHULSKA      

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskim

1

10

SZYMON WEREMCZUK      

Anita Czarnecka

Zespół Szkół nr 2

LUBARTÓW

lubelskim

1

10

LIDIA MĄDRZAK         

Renata Sydor

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek

RZESZÓW

podkarpackim

3

10

ERNEST KODYRA          

Agata Makowska

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

KIELCE

świętokrzyskim

3

10

MACIEJ BARANIAK

Jadwiga Kopniak

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

ŚWIDNIK

lubelskim

2

14

DAWID RADWAN          

Barbara Hydzik

I Liceum Ogólnokształcące

WADOWICE

małopolskim

1

15

KAJETAN CZUDEC        

Eewlina Kornak

II Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackim

4

15

OLGA ZGR EBNIĄK       

Dorota Dobrzańska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

RADOM

mazowieckim

3

15

ALEKSANDRA WNUKOWSKA  

Dorota Dobrzańska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6

RADOM

mazowieckim

3

15

ADRIANNA SPYT         

Jolanta Różanowska

Liceum Ogólnokształcące nr VII

WROCŁAW

dolnośląskim

3

19

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 PG 1 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ WARZECHA       

Elżbieta Roczek

I Liceum Ogólnokształcące

BEŁCHATÓW

łódzkim

1

30

MICHAŁ MALICKI        

Eliza Argalska

LIceum Ogólnokształcące

BARTOSZYCE

warmińsko-mazurskim

1

30

JAKUB KOSSAKOWSKI     

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

39

EMILIA FARON          

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

39

PATRYCJA KOŁODZIEJCZYK

Iwona Rakowska

II Liceum Ogólnokształcące

LESZNO

wielkopolskim

1

95

NATALIA SZMAŃDA       

Joanna Rutkowska

I Liceum Ogólnokształcące

ŚWIECIE

kujawsko-pomorskim

1

124

JAKUB KIS             

Elżbieta Wesołkowska

IV Liceum Ogólnokształcące

GORZÓW WLKP.

lubuskim

1

135

ANNA MAJEWSKA         

Barbara Mazur

II Liceum Ogólnokształcące

KLUCZBORK

opolskim

1

343

 

KLASY 2

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 PG 2 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDRA ADACH      

Agata Makowska

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

KIELCE

świętokrzyskim

1

1

KALINA BUGNO          

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskim

1

2

AGATA FROŃ

Beata Wójcik

Liceum Ogólnokształcące

STRZYŻÓW

podkarpackim

1

2

KACPER SAKOWSKI        

Eliza Polak

I Liceum Ogólnokształcące

OSTROŁĘKA

mazowieckim

1

4

MACIEJ GÓRALCZYK      

Barbara Hydzik

I Liceum Ogólnokształcące

WADOWICE

małopolskim

1

5

JAKUB MALINOWSKI      

Renata Chęcińska-Bicz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego

MYŚLENICE

małopolskim

2

6

SZYMON BRAWAWAŃSKI    

Katarzyna M. Filipek

CXXII Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckim

2

7

PATRYCJA ZIÓŁKOWSKA   

Anna Nowis

Technikum

MSZCZONÓW

mazowieckim

2

7

ALEKSANDRA MIKA       

Małgorzata Wiszowska

I Liceum Ogólnokształcące

LUBIN

dolnośląskim

1

9

POLA SUDNIK           

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskim

2

9

JAN ZABIEROWSKI       

Marzena Pachana

I Liceum Ogólnokształcące

GORLICE

małopolskim

3

9

JAKUB STEMPNIOWSKI    

Eewlina Kornak

II Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackim

2

9

MICHAŁ BŁASZCZAK      

Anna Nowis

Technikum

MSZCZONÓW

mazowieckim

4

9

EMIL KOBYŁECKI        

Elżbieta Roczek

I Liceum Ogólnokształcące

BEŁCHATÓW

łódzkim

1

14

AGATA DMYTRZYK        

Renata Chęcińska-Bicz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego

MYŚLENICE

małopolskim

4

14

JULIA CZMUT           

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

16

PAWEŁ PALUCH          

Aleksandra Dul

I Liceum Ogólnokształcące

DĄBROWA GÓRNICZA

śląskim

1

16

MICHAŁ LEDZION        

Anna Pawlewicz-Łubińska

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

16

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 PG 2 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARIA RZĄD            

Tomasz Mizera

V Liceum Ogólnokształcące

LUBLIN

lubelskim

1

27

KACPER POTOK          

Iwona Rakowska

II Liceum Ogólnokształcące

LESZNO

wielkopolskim

1

33

MACIEJ LEWANDOWSKI    

Eliza Argalska

LIceum Ogólnokształcące

BARTOSZYCE

warmińsko-mazurskim

1

45

MARIA DERC            

Joanna Rutkowska

I Liceum Ogólnokształcące

ŚWIECIE

kujawsko-pomorskim

1

168

                 

 

KLASY 3

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 PG 3 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

EWA STEFANISZYN       

Barbara Mazur

II Liceum Ogólnokształcące

KLUCZBORK

opolskim

1

1

SANDRA KRYSIAK        

Beata Kochanowska

I Liceum Ogólnokształcace

SZCZECIN

zachodniopomorskim

1

2

PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI   

Katarzyna Berus

Zespół Szkół Ogólnokształcących

SZYDŁOWIEC

mazowieckim

1

3

NATALIA GLUMIŃSKA     

Małgorzata Wiszowska

I Liceum Ogólnokształcące

LUBIN

dolnośląskim

1

4

JAGODA TYCZYŃSKA      

Iwona Rembowska

Ogólnokształcące Liceum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi

RADOM

mazowieckim

2

4

ALEKSANDRA SOKOŁOWSKA 

Małgorzata Wiszowska

I Liceum Ogólnokształcące

LUBIN

dolnośląskim

2

6

EMIL SZMALEC          

Elżbieta Witek

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskim

1

6

BŁAŻEJ ORZECHOWSKI    

Anna Pawlewicz-Łubińska

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

SZCZECIN

zachodniopomorskim

2

8

SZYMON PRZYBYLSKI     

Marzena Pachana

I Liceum Ogólnokształcące

GORLICE

małopolskim

1

9

PIOTR PLISZKA         

Anna Pawlewicz-Łubińska

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

SZCZECIN

zachodniopomorskim

3

9

 

 

Laureaci - ENGLISH HIGH FLIER2016 PG 3 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

FILIP ZIEMLIŃSKI      

Witold Saj

Liceum Ogólnokształcące

SĘDZISZÓW MŁP.

podkarpackim

1

11

MICHAŁ BŁASZCZYK      

Izabela Zgleszewska

I Liceum Ogólnokształcące

KOŚCIERZYNA

pomorskim

1

16

TOMASZ SIERKO         

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskim

1

22

BARTOSZ KACZOROWSKI   

Marta Łapińska

III Liceum Ogólnokształcące

ŁOMŻA

podlaskim

1

22

DAWID RAFALSKI        

Eliza Argalska

LIceum Ogólnokształcące

BARTOSZYCE

warmińsko-mazurskim

1

34

TOMASZ WIERCIŃSKI     

Eliza Argalska

LIceum Ogólnokształcące

BARTOSZYCE

warmińsko-mazurskim

1

34

CEZARY SZYMBORSKI     

Jolanta Sokołowska

Zespół Szkół

PASŁĘK

warmińsko-mazurskim

1

34

MICHAŁ KIERDZIK       

Monika Gutowska

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ELBLĄG

warmińsko-mazurskim

1

34

AGATA PIETROWSKA      

Dorota Gorczyńska-Gadaj

IV Liceum Ogólnokształcące

ELBLĄG

warmińsko-mazurskim

1

34

KAROLINA DEMUTH       

Wanda Lickiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych

NOWY TOMYŚL

wielkopolskim

1

45

EMILIAN JANUSZ        

Agata Maksymczak-Terech

CKZiU "Elektryk"

NOWA SÓL

lubuskim

1

73

AGATA HUŃKA           

Katarzyna Golasz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

GLIWICE

śląskim

1

73

TOMASZ JAŚKOWIAK      

Dorota Dytrych

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskim

1

84

ALEKSANDRA KRZYŚZTOŃ  

Jolanta Czarniakowska-Filipek

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego

LUBLIN

lubelskim

1

113

SYLWIA UNIŁOWSKA      

Jadwiga Greszta

Zespół Szkół nr 11

LUBLIN

lubelskim

1

113

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: