Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking 2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu ENGLISH ACE 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. W tym roku postanowiono przyznać również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 70% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

W konkursie ENGLISH ACE 2015 uczestniczyło 6 928 uczniów z 304 szkół.

 

Szkoły laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych organizowanych pod Patronatem Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2015/16 otrzymają w czerwcu 2016 r. wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów. 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 4 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ROBERT SOBOŃSKI       

Katarzyna Woźniakowska

Zespół Szkół w Otrębusach

OTRĘBUSY

mazowieckie

1

1

KUBA ŁOSEK            

Dorota Hnatio-Jędrzejczak

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO

WARSZAWA

mazowieckie

2

2

SZYMON NAWŁOKA        

BD

BD

BD

BD

3

3

ANTONI BAL            

BD

BD

BD

BD

1

4

JULIA JAMROZIAK       

Barbara Paruszyńska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

4

SZYMON WIĘK           

Edyta Pawełek

Szkoła Podstawowa Nr 6

PUŁAWY

lubelskie

1

6

MICHAŁ LIPIEC         

ANNA POWALSKA

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

7

KLAUDIA MALINOWSKA    

ANETA KAMIŃSKA

Szkoła Podstawowa w Mroczkowie

MROCZKÓW

świętokrzyskie

1

7

KRZYSZTOF HILLER      

Ewa Mach-Tomaszewska

DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA WARSAW BILINGUAL SCHOOL

WARSZAWA

mazowieckie

4

7

JOHN O REGAN          

Joanna Lysy

Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi

WARSZAWA

mazowieckie

4

7

JAN ABGAROWICZ        

Anna Makowska-Smyczek

Zespół Szkół nr 2

WARSZAWA

mazowieckie

4

7

STANISŁAW DZIECHCIARZ 

Joanna Jurzyniec

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

7

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JAKUB MIELCZAREK      

Zbigniew Janicki

Zespół Szkół Dwujęzycznych

OLESNO

opolskie

1

13

PAULINA ŁUGOWSKA

Tomasz Koniecki

Szkoła Podstawowa nr 52

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

13

OLAF DOLIDA           

Barbara Skobiej

Zespół Szkół Społecznych nr 3

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

18

IWO PAWLIK            

Alina Lorek

Szkoła Podstawowa nr 62

BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

1

30

PATRYCJA WIETRZYŃSKA  

Monika Antonik

Zespół Szkół Muzycznych

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

30

PAULA BAKIERSKA       

Bogumiła Drewek

Szkoła Podstawowa nr 6

REDA

pomorskie

1

30

MIKOŁAJ MIERZWA       

Sylwia Barska

Katolicka Szkoła Podstawowa

KRAKÓW

małopolskie

1

30

SERGIUSZ GĄSIOROWSKI  

Marta Zielińska-Zaworska

Szkoła Podstawowa nr 2

JAROCIN

wielkopolskie

1

57

 

KLASY 5 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAMIL CYGAN           

Agata Wrońska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskie

1

1

STANISŁAW DEJA        

Agata Wrońska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskie

2

2

HANNA OLECH           

Małgorzata Morgownik

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

3

OSKAR BAJER

Agata Wrońska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskie

3

4

KACPER WIŚNIWSKI      

Agata Wrońska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskie

4

5

MAJA JĘDRZEJEWSKA     

Agata Wrońska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskie

5

6

JULIA JAMIOŁKOWSKA    

Agata Wrońska

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskie

5

6

FILIP KOSKA           

Marta Głębocka

Zespół Szkół Ogólnokształcących

BRWINÓW

mazowieckie

1

8

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

EMILIA BRZEGOWY       

Barbara Pastuszczak

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

10

HELENA SITAREK        

Martyna Idziak

Zespół Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego

ŁÓDŹ

łódzkie

1

13

MATEUSZ MODRZEJEWSKI  

Arkadiusz Hajduk

Szkoła Podstawowa nr 26

WROCŁAW

dolnośląskie

1

20

OLIWIA GOŹDZIKIEWICZ  

Ewa Androsiuk-Kotarska

Szkoła Podstawowa nr 14 z OI

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

41

ALEKSANDER PAWLETA    

MAGDALENA KOSZYK

Publiczna Szkoła Podstawowa

DOMECKO

opolskie

1

45

JULIA LUCHOWSKA       

Adrianna Luchowska

Szkoła Podstawowa nr 10

JAROSŁAW

podkarpackie

1

47

 

KLASY 6

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 SP 6 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAJA KAMIŃSKA         

Jakub Wincencjusz

Szkoła Podstawowa nr 44

ŁÓDŹ

łódzkie

1

1

KRZYSZTOF KONARSKI    

Barbara Paruszyńska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

2

ANNA KĘDZIOR          

Barbara Paruszyńska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

2

3

MACIEJ ZYDLEWSKI      

Liliya Handz

Szkoła Podstawowa nr 222

WARSZAWA

mazowieckie

1

4

ALEKSANDERKUSY        

Joanna Jurzyniec

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

4

 

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 SP 6 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARTYNA KLEKOT        

Jadwiga Stengierska

Szkoła Podstawowa nr 2

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

6

ALICJA TRELIŃSKA      

Barbara Pastuszczak

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

7

JERZY MUSZYŃSKI       

Barbara Skobiej

Zespół Szkół Społecznych nr 3

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

9

HANNA CZABAN          

Agata Kotorowicz-Larrotta

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła"

LUBLIN

lubelskie

1

26

KAROLINA RYBKA        

Katarzyna Wieromiej- Podlinska

Społeczna Szkoła Podstawowa

KWIDZYN

pomorskie

1

40

KAROLINA KACZOREK     

Ewa Carlton

Szkoła Podstawowa nr 18

POZNAŃ

wielkopolskie

1

47

JAN JAGODZIŃSKI       

Artur Kałuża

Szkoła Podstawowa nr 28

KIELCE

świętokrzyskie

1

64

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 GM 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAJA MAJCHER          

Agnieszka Cabanes

Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

MICHAŁ BOGUCKI        

Barbara Paruszyńska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

2

LUDWIKA KOZAK         

Romuald Kufel

Gimnazjum Niepubliczne nr 12

WARSZAWA

mazowieckie

2

3

 

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 GM 1 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARCIN ŁUKOMSKI        

Magdalena Orłowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4

POZNAŃ

wielkopolskie

1

4

PRZEMYSŁAW MAJEWSKI   

Barbara Swirkaitis

Katolicka Szkoła Podstawowa

ZABRZE

śląskie

1

4

BARTOSZ STANEK        

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

4

MARIA DUBEC           

ANNA POWALSKA

Zespół Szkół Społecznych STO

ŁÓDŹ

łódzkie

1

12

ZUZANNA SZOSTAK       

Hanna Barańska

Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum

GDAŃSK

pomorskie

1

15

KATARZYNA KOZAKIEWICZ 

Anna Półtorak -Tadejewska

Gimnazjum nr 2

OSTRÓDA

warmińsko-mazurskie

1

15

DOROTA OŁTARZEWSKA    

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

24

OLGA PTAK             

Ewelina Zabrzeńska

Zespół Szkół Społecznych nr 7 STO

KRAKÓW

małopolskie

1

31

JAKUB GISZTAROWICZ    

Iwona Czarnomysy

Publiczne Gimnazjum nr 15

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

47

AGATA RUTKOWSKA       

Adam Aleksandrowicz

Zespół Szkół nr 7

LUBLIN

lubelskie

1

52

JAKUB HUS

Justyna Szolc

Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO

PRZEMYŚL

podkarpackie

1

52

 

KLASY 2

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ANNA PADIASEK         

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

JAN MŁYNARCZYK        

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

2

MARIA GARNCZAREK      

Aleksandra Socha

Prywatne Gimnazjum Nr 1

WARSZAWA

mazowieckie

1

3

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

TOMASZ KAZIRÓD        

Marzanna Bogusz

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17

RYBNIK

śląskie

1

6

JULIA MAŁACHOWSKA     

Barbara Skobiej

Zespół Szkół Społecznych nr 3

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

11

DOBROMIŁA BROŻEK      

Halina Gradowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

11

LARYSA GŁUSZKO        

Angelina Baas

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

KWIDZYN

pomorskie

1

16

JOAŃŃA BIEŃKOWSKA     

Barbara Paruszyńska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

21

MARTA KASPRZAK        

ANNA POWALSKA

Zespół Szkół Społecznych STO

ŁÓDŹ

łódzkie

1

34

MAŁGORZATA NOWAK      

Romana Frąckowiak

Gimnazjum nr 1

LUBOŃ

wielkopolskie

1

34

KONRAD KOPCZYŃSKI     

Anna Półtorak -Tadejewska

Gimnazjum nr 2

OSTRÓDA

warmińsko-mazurskie

1

44

 

KLASY 3

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

HANNA STĘPIEŃ         

Barbara Paruszyńska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

1

ZUZANNA MANIA         

Agnieszka Jochlik

Gimnazjum

RADZINKÓW

śląskie

1

2

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MIROSŁAW DEJA         

Anna Małek

Gimnazjum

OSIEK NAD NOTECIĄ

wielkopolskie

1

3

JAKUB GRABOWSKI       

Dominika Komosińska

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 51

WARSZAWA

mazowieckie

1

3

MICHAŁ GERASIMIUK     

Agnieszka Pęksa

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

7

MICHAEL SZAŁAJKO      

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

12

MICHAŁ ZĄBIK          

Marta Kozyra

Zespół Szkół

ZIELONKI

małopolskie

1

20

OLIWIA BORECKA        

Magdalena Pacholska

Gimnazjum Nr 3 z OD

SŁUPSK

pomorskie

1

27

KORNEL PĘDZIKOWSKI    

Eliza Strupagiel

Gimnazjum nr 2

KUTNO

łódzkie

1

41

NATALIA KURZYŃSKA     

BD

BD

BD

BD

1

41

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 PG 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ANNA ŻELAŚKIEWICZ     

Barbara Paruszyńska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11

JELENIA GÓRA

dolnośląskie

1

1

JULIA TWOROGOWSKA     

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

2

JULIA KACZMARCZYK     

Joanna Berg

Liceum Ogólnokształcące

SZTUM

pomorskie

1

3

NATALIA KEMPA         

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

1

3

KAROL KRUPINIEWICZY   

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

3

5

OLIWIA CŻERNECKA      

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

2

5

POLA SUDNIK           

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

4

7

WOJCIECH PRZYBYLSKI   

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Szczecinie

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

8

MARIA SZRAMIAK        

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

5

9

AGATA KOWALCZYK       

Joanna Deubel

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

9

ŻANETA KACZMARCZYK    

Marta Gubalska

II Liceum Ogólnokształcace

LEGNICA

dolnośląskie

2

11

AGATA SZWEDKOWICZ     

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

6

12

MICHAŁ KOLANKOWSKI    

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

6

12

BARTOSZ CHACIŃSKI     

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

6

12

JULIA CZMUT           

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

15

MAGDA WIŚNIEWSKA      

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

15

SZYMON NOWOCIŃSKI     

Nina Brzezińska

Liceum Ogólnokształcące Nr I

MAKÓW MAZOWIECKI

mazowieckie

1

15

SEBASTIAN PIĘTA       

Marta Gubalska

II Liceum Ogólnokształcace

LEGNICA

dolnośląskie

3

18

MICHAŁ PAŁAC          

Wojciech Witek

Akademickie Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackie

1

18

MAKSYMILIAN NAWROCKI  

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

9

20

PAWEŁ PALUCH          

Joanna Kańska

I Liceum Ogólnokształcące

DĄBROWA GÓRNICZA

śląskie

1

20

KASJAN ŚLĘCZKA        

Wojciech Witek

Akademickie Liceum Ogólnokształcące

RZESZÓW

podkarpackie

2

22

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 PG 1 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MACIEJ ŁUKASZCZYK     

Maria Gutowska

Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego

PIŁA

wielkopolskie

1

33

ZUZANNA WOJTUKIEWICZ  

Magdalena Orłowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4

POZNAŃ

wielkopolskie

1

33

 

KLASY 2

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 PG 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KRZYSZTOF ŁAPAN       

Ewa Bińczak

Liceum Ogólnokształcące Nr II

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

świętokrzyskie

1

1

EWA STEFANISZYN       

Barbara Mazur-Stefaniszyn

II Liceum Ogólnokształcące

KLUCZBORK

opolskie

1

2

MACIEJ WITKOWSKI      

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

2

3

DAMIAN OBARA          

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

3

4

ANNA PIERZCHAŁA       

Beata Wójcik

Liceum Ogólnokształcące

STRZYŻÓW

podkarpackie

1

5

KATARZYNA SZCZYGIEŁ   

Katarzyna Kolasa

I Liceum Ogólnokształcące

SŁUPSK

pomorskie

1

6

SZYMON BOŚ            

Joanna Kańska

I Liceum Ogólnokształcące

DĄBROWA GÓRNICZA

śląskie

1

6

PATRYCJA SIDŁO        

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

4

6

ALAN PLĄSKOWSKI       

Jarosław Kornacki

Europejskie Liceum Ogólnokształcące SIGMA

WROCŁAW

dolnośląskie

1

9

ADRIANNA SOWIŃSKA     

Jadwiga Czerska

Zespół Szkół Nr 22

WROCŁAW

dolnośląskie

2

10

MARTA ROTER           

Nina Brzezińska

Liceum Ogólnokształcące Nr I

MAKÓW MAZOWIECKI

mazowieckie

1

10

SZYMON PABJAN         

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

5

12

ZUZANNA SOSNOWSKA     

Romuald Kufel

Gimnazjum Niepubliczne nr 12

WARSZAWA

mazowieckie

2

12

WERONIKA PYRA         

Maria Rządkowska

II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi

SŁUPSK

pomorskie

2

14

MARIA DRÓZDEK         

Florentyna Jarocka-Krasuska

CXIV Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

3

15

PAWEŁ PAWELCZYK       

Marta Łapińska

III Liceum Ogólnokształcące

ŁOMŻA

podlaskie

1

16

EWA BIENASZ           

Agnieszka Pęksa

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

2

17

ANDRZEJ ALEKSIEJ      

Małgorzata Wachowska

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

LEGNICA

dolnośląskie

3

17

MICHAŁ KIERDZIK       

Monika Gutowska

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ELBLĄG

warmińsko-mazurskie

1

17

ZUZANNA KOCHEL        

Olga Grajdek

I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego

CZĘSTOCHOWA

śląskie

2

17

EMIL SZMALEC           

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

6

17

KAROLINA GARBAS       

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

6

17

PAULINA KORDEK        

Jolanta Roszczyna

XXX Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

4

17

AGATA SCHRAMM         

Joanna Deubel

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

17

 

KLASY 3

Laureaci - ENGLISH ACE 2016 PG 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MATEUSZ GÓRSKI        

Helena Jezierska

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

RZESZÓW

podkarpackie

1

1

MARIA FIJAŁKOWSKA     

Paulina Kocot

LXXXI Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

WERONIKA DARIA KRAHEL 

Mirella Stupak

Zespół Szkół

DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

podlaskie

1

3

KACPER ORNAT          

Maria Gutowska

Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego

PIŁA

wielkopolskie

1

4

KAJA KORTUS           

Marta Gubalska

II Liceum Ogólnokształcace

LEGNICA

dolnośląskie

1

5

ZUZANNA RUTKOWSKA     

Katarzyna Kolasa

I Liceum Ogólnokształcące

SŁUPSK

pomorskie

1

5

SZYMON FREJLICH       

Olga Grajdek

I Liceum Ogólnokształcące

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

5

NICOLE CZAJKOWSKA     

Jadwiga Czerska

Zespół Szkół Nr 22

WROCŁAW

dolnośląskie

2

8

ŁUKASZ BURDYNA        

Tetiana Andruszko

Technikum nr 4

BOLESŁAWIEC

dolnośląskie

3

9

JULIA SZYNDLER        

Marta Gubalska

II Liceum Ogólnokształcace

LEGNICA

dolnośląskie

3

9

MARIOLA SZPARA        

Diana Bembenek

Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ROPCZYCE

podkarpackie

2

9

OLGA POLESZCZUK       

Olga Grajdek

I Liceum Ogólnokształcące

CZĘSTOCHOWA

śląskie

2

9

PAWEŁ PIETRUSIEWICZ   

Małgorzata Boś

I Liceum Ogólnokształcące

KOŃSKIE

świętokrzyskie

1

9

KACPER KAROŃ          

Małgorzata Wachowska

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

LEGNICA

dolnośląskie

5

14

MARIA GALDAMEZ MUNOZ  

Paulina Kocot

LXXXI Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

2

14

PATRYCJA CHRZANOWSKA  

Anna Nowis

Zespół Szkół

MSZCZONÓW

mazowieckie

2

14

JAKUB BŁASZKOWSKI     

Paulina Kocot

LXXXI Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

4

17

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: