Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking 2018

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu ENGLISH ACE 2018. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 4 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ANIELA STASZAŁEK     

Alina Szewczyk

Zespół Szkół Integracyjnych

RADOM

mazowieckie

1

1

TOMASZ CICHOCKI       

Małgorzata Morgownik

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

OLIWIA KIERUZAL        

Ewa Woźniak

Publiczna Szkoła Podstawowa

PRZEDBÓRZ

łódzkie

1

3

PAULA BAGIŃSKA        

Kamila Krawczak

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280

WARSZAWA

mazowieckie

2

3

HANNA SIEMIENOWICZ    

Małgorzata Mazurek

Szkoła Podstawowa nr 65

WARSZAWA

mazowieckie

2

3

BORYS FURA            

Joanna Skorupa

Zespół Szkół

SAWIN

lubelskie

1

6

KAJA KUŁACZKOWSKA     

Joanna Hyża

Szkoła Podstawowa nr 4

SWARZĘDZ

wielkopolskie

1

6

KRZYSZTOF WOŹNIAK     

Ewa Woźniak

Publiczna Szkoła Podstawowa

PRZEDBÓRZ

łódzkie

2

8

KINGA MORAWIK         

Monika Sobieszek

Szkoła Podstawowa

PASZKI DUŻE

lubelskie

2

8

AMELIA KASZCZUK       

Joanna Skorupa

Zespół Szkół

SAWIN

lubelskie

2

8

JULIA NIEWĘGŁOWSKA               

Agnieszka Kędziora

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca

ZĄBKI

mazowieckie

4

8

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MARTA OLASIK                    

Anna Kida

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

KRAKÓW

małopolskie

1

12

JULIA KŁOKOWSKA       

Joanna Pietruszewska

Szkoła Podstawowa nr 118

WROCŁAW

dolnośląskie

1

23

MARCEL GÓRLIKOWSKI    

Ewa Snopek

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

GDAŃSK

pomorskie

1

23

ZUZANNA WITKOWICZ     

Artur Kałuża

Szkoła Podstawowa nr 28

KIELCE

świętokrzyskie

1

23

ALEKSANDRA WIECZOREK  

Justyna Pustelnik

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka

RYBNIK

śląskie

1

28

ZOFIA JĘDRZEJCZAK     

Agnieszka Borowska

Szkoła Podstawowa nr 9

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

44

ALICJA ANDRUSEWICZ    

Katarzyna Przygocka

Gimnazjum nr 1

PASŁĘK

warmińsko-mazurskie

1

142

OLGA GRUCA            

Zbigniew Janicki

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

1

378

CIESIELSKA HANNA      

Mira Kościukiewicz - Pielech

Szkoła Podstawowa

LUBNIEWICE

lubuskie

1

442

AMELIA WIERUCKA       

Mira Kościukiewicz - Pielech

Szkoła Podstawowa

LUBNIEWICE

lubuskie

1

442

 

KLASY 5 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAROL ŁACINA           

Karolina Kwaśniewska-Grela

Zespół Szkolno-Przedszkolny

SMOLEC

dolnośląskie

1

1

ZUZANNA NIEWĘGŁOWSKA  

Monika Sobieszek

Szkoła Podstawowa

PASZKI DUŻE

lubelskie

1

1

AMELIA SHORT          

Anna Walewska

Gimnazjum nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 2

PODKOWA LEŚNA

mazowieckie

1

3

MICHAŁ GRUCZYŃSKI

Joanna Noska

Zespół Szkół

MICHAŁOWICE

mazowieckie

1

3

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

EMILIA RUTOWICZ       

Ewa Woźniak

Publiczna Szkoła Podstawowa

PRZEDBÓRZ

łódzkie

1

5

HANNA WÓJTOWICZ       

Ewa Snopek

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

GDAŃSK

pomorskie

1

28

KAJETAN NURCZYŃSKI    

Arkadiusz Żabka

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a

BIAŁE BŁOTA

kujawsko-pomorskie

1

35

MARIANNA WALKOWSKA    

Aleksandra Wojciechowska

Szkoła Podstawowa nr 90

POZNAŃ

wielkopolskie

1

35

MAGDALENA LISTEK      

Marta Winiarska

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej

KRAKÓW

małopolskie

1

49

MACIEJ FILA           

Sylwia Barska

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli

KRAKÓW

małopolskie

1

49

MATEUSZ PIELECH       

Mira Kościukiewicz - Pielech

Szkoła Podstawowa

LUBNIEWICE

lubuskie

1

59

MAGDALENA NOWAK       

Anna Rak

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10

GLIWICE

śląskie

1

59

GABRIELA DETKA        

Małgorzata Morgownik

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

59

OSCAR JÓZEFEK         

Magdalena Wota

Szkoła Podstawowa

BŁĘDOWA ZGŁOBIEŃSKA

podkarpackie

1

156

FILIP ZIENTARA        

Joanna Romanik

Zespół Szkolno-Przedszkolny

MIŁAKOWO

warmińsko-mazurskie

1

171

SIMON KANIAK          

Zbigniew Janicki

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

1

181

KONRAD SKŁODOWSKI     

Joanna Krawczyk

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

MASŁÓW PIERWSZY

świętokrzyskie

1

205

 

KLASY 6

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 6 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ROBERT SOBOŃSKI       

Katarzyna Wozniakowska

Szkoła Podstawowa

OTRĘBUSY

mazowieckie

1

1

ANIA NOŻYKOWSKA       

Anna Szulc

Szkoła Podstawowa nr 190

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

LENA WĘGLARZ          

Dorota Jędrzejczak

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO

WARSZAWA

mazowieckie

3

3

 

 

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 6 - lokata wojewódzka

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALICJA MĘŻYK

Artur Kałuża

Szkoła Podstawowa nr 28

KIELCE

świętokrzyskie

1

4

DOMINIKA RAPACZ       

Agata Kopańska

Zespół Szkół Salezjańckich DON BOSCO

WROCŁAW

dolnośląskie

1

7

ANDRZEJ DONOTEK       

Amelia Tołkacz, mgr Monika Gołdyn

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

14

MARIA SIEWIERSKA      

Barbara Faron

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4

KRAKÓW

małopolskie

1

17

JAN NOŻEWSKI           

Ilona Chojnacka

Zespół Szkolno-Przedszkolny

ŚLESIN

wielkopolskie

1

17

KAMILA BALSAM         

Elżbieta Chmielniak

Szkoła Podstawowa nr 1

ZABRZE

śląskie

1

17

WIKTOR SIEMIĄTKOWSKI  

Małgorzata Wojdyga

Szkoła Podstawowa Nr 50

GDAŃSK

pomorskie

1

25

JAKUB MIELCZAREK      

Zbigniew Janicki

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

1

25

MIŁOSZ PRYCZEK        

Jakub Wincencjusz

Szkoła Podstawowa nr 44

ŁÓDŹ

łódzkie

1

34

JAKUB ŁĄCKI           

Urszula Kulpińska-Lutak

Szkoła Podstawowa

CZUDEC

podkarpackie

1

62

SZYMON PRZYBYLIŃSKI   

Arkadiusz Żabka

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a

BIAŁE BŁOTA

kujawsko-pomorskie

1

108

MATEUSZ MILTO         

Klaudia Kostyra

Szkoła Podstawowa nr 2

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

lubuskie

1

141

SZYMON BAJKO          

Anna Bowtruczuk

Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

HAJNÓWKA

podlaskie

1

149

LENA DZIÓRZYŃSKA      

Joanna Romanik

Zespół Szkolno-Przedszkolny

MIŁAKOWO

warmińsko-mazurskie

1

160

 

KLASY 7

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 7 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAMILA ZIENTARSKA     

Anna Charuba-Kurpińska

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

OZORKÓW

łódzkie

1

1

ANNA KOPYŚ            

Winiecka Anita

Szkoła Podstawow nr 368

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

MARIE HERBSTEIN       

Karolina Obarzanek

Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle School of Warsaw

WARSZAWA

mazowieckie

2

3

 

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 SP 7 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAŁ MISZTAL         

Agnieszka Brańkowska- Michalik, Agata Kler

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 STO

KRAKÓW

małopolskie

1

7

TOMASZ BRAUZA         

Anna Kowalczyk

Szkoła Podstawowa nr 3

LUBOŃ

wielkopolskie

1

7

MAKSYMILIAN ZIĘBA     

Izabela Bober

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła"

ZABRZE

śląskie

1

7

HANNA OLECH               

Małgorzata Morgownik

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

15

DOMINIKA PISKUNOWICZ  

Marta Machowicz

Gimnazjum nr 7

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

15

JAN SARBA             

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

22

EMILIA ROGASIK        

Klaudia Kostyra

Szkoła Podstawowa nr 2

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

lubuskie

1

38

BARBARA SUWALSKA      

Agata Kopańska

Zespół Szkół Salezjańckich DON BOSCO

WROCŁAW

dolnośląskie

1

50

WITOLD TUROWICZ       

Ewa Jujeczka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14

WROCŁAW

dolnośląskie

1

50

KAJA JABŁOŃSKA        

Katarzyna Przygocka

Gimnazjum nr 1

PASŁĘK

warmińsko-mazurskie

1

60

MARTA SUŁKOWSKA        

Katarzyna Przygocka

Gimnazjum nr 1

PASŁĘK

warmińsko-mazurskie

1

60

MARCIN DELING         

Julita Stromska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi

PUCK

pomorskie

1

76

KORNELIA MORAWIK

Monika Sobieszek

Szkoła Podstawowa

PASZKI DUŻE

lubelskie

1

76

WERONIKA NAKONECZNA   

Justyna Szolc

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO

PRZEMYŚL

podkarpackie

1

100

MAKSYMILIAN RATAJ     

Zbigniew Janicki

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

1

181

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 2

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZOFIA ŚWIERCZEWSKA    

Anna Kępska

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26

WROCŁAW

dolnośląskie

1

1

ANTONINA MICHALEWICZ  

Anna Kępska

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26

WROCŁAW

dolnośląskie

2

2

PATRYK MICHALIK       

Anna Tadla-Bryndza

Gimnazjum im. Piotra Michałowskiego TSSP

KRAKÓW

małopolskie

1

2

WOJCIECH WALICZAK     

Anna Kowalczyk

Szkoła Podstawowa nr 3

LUBOŃ

wielkopolskie

1

2

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MICHAL TRZEPALKA      

Magdalena Nowak

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

ZABRZE

śląskie

1

5

WOJCIECH HAPONIUK     

Monika Adach-Ciupińska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckie

1

5

OKTAWIA MAKUCH        

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

16

JONASZ STANIECKI      

Małgorzata Słotwińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

16

ARYAN BALASUBRANANIAN                  

Hanna Barańska

X Liceum Ogólnokształcące

GDAŃSK

pomorskie

1

21

PAULA GARBOWSKA       

Anna Awienowicz, Katarzyna Wróblewska

Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

26

KACPER MENET          

Anna Szul

Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

RYMANÓW

podkarpackie

1

44

MELANIA DUSZNIK       

Monika Kuligowska-Zarychta

Gimnazjum Nr 38

ŁÓDŹ

łódzkie

1

82

KAMILA PAŹDZIERZ      

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

82

MICHAŁ SOSNOWSKI      

Marcin Kempa

Publiczne Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki

OLESNO

opolskie

1

98

IGOR KAMIŃSKI          

Katarzyna Przygocka

Gimnazjum nr 1

PASŁĘK

warmińsko-mazurskie

1

136

MATEUSZ HAŁUPKA       

Klaudia Kostyra

Szkoła Podstawowa nr 2

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

lubuskie

1

141

DOMINIKA ZDUNEK       

Anita Czarnecka

I Liceum Ogólnokształcące

LUBARTÓW

lubelskie

1

179

DARIUSZ ŻAL           

Agnieszka Borowska

Szkoła Podstawowa nr 9

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

219

 

KLASY 3

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

OLGA BŁASIAK          

Monika Adach-Ciupińska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

JAKUB WYRZYKOWSKI     

Monika Adach-Ciupińska

Zespół Szkół nr 51

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZOFIA WRÓBLEWSKA      

Marzanna Bogusz

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17

RYBNIK

śląskie

1

3

JOANNA OLUCHA         

Joanna Skorupa

Zespół Szkół

SAWIN

lubelskie

1

10

MACIEJ PRĄDZYŃSKI     

Karolina Szewczyk

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

SŁUPSK

pomorskie

1

15

ZUZANNA JANUS         

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

15

NATALIA MIEDZIŃSKA    

Agnieszka Brańkowska- Michalik, Agata Kler

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 STO

KRAKÓW

małopolskie

1

19

MARTA DROBIK          

Magdalena Struglińska

Gimnazjum nr 2

GRYFICE

zachodniopomorskie

1

19

NINA ZAŻEMBŁOWSKA     

Anna Kowalczyk

Szkoła Podstawowa nr 3

LUBOŃ

wielkopolskie

1

36

MATEUSZ GLIWA         

Agnieszka Stanclik

Zespół Szkół Salezjańckich DON BOSCO

WROCŁAW

dolnośląskie

1

54

MICHAŁ WAWRZKO        

Monika Kuligowska-Zarychta

Gimnazjum Nr 38

ŁÓDŹ

łódzkie

1

71

IGA WAWRZYNIAK        

Zbigniew Janicki

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Dwujęzyczna

OLESNO

opolskie

1

76

ZUZANNA ZIĘBĄ         

Justyna Szolc

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO

PRZEMYŚL

podkarpackie

1

87

PATRYK WOJAS          

Klaudia Kostyra

Szkoła Podstawowa nr 2

NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

lubuskie

1

108

MILENA CZYŻEWSKA      

Anna Awienowicz, Katarzyna Wróblewska

Publiczne Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

151

ŁUKASZ PAPIS          

Katarzyna Przygocka

Gimnazjum nr 1

PASŁĘK

warmińsko-mazurskie

1

188

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 PG 1 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

OLIWIA STECKO         

Karolina Brzezińska

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

JAN MŁYNARCZYK        

Jakub Piasecki

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

KIELCE

świętokrzyskie

1

2

WIKTORIA SAŁACIAK     

Wioleta Herbut

I Liceum Ogólnokształcące im.KEN

SANOK

podkarpackie

1

3

GRACIELLA WILK        

Beata Dul

Liceum Ogólnokształcące

TARNOBRZEG

podkarpackie

2

4

KACPER ZAKRZEWSKI     

Anna Charuba-Kurpińska

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

OZORKÓW

łódzkie

1

5

JĘDRZEJ STYPUŁKOWSKI  

Aneta Fiśkiewicz

Liceum Ogólnokształcące Nr XVII im. Agnieszki Osieckiej

WROCŁAW

dolnośląskie

1

6

ANNA PADIASEK         

Karolina Brzezińska

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

6

MICHAŁ MROZIŃSKI      

Alina Małocha

I Liceum Ogólnokształcące

RABKA -ZDRÓJ

małopolskie

1

8

JAKUB KLIMCZAK        

Magdalena Nowak

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

ZABRZE

śląskie

1

8

PATRYCJA KOKOT

Magdalena Nowak

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

ZABRZE

śląskie

2

10

JAKUB KRUCZEK         

Aneta Fiśkiewicz

Liceum Ogólnokształcące Nr XVII im. Agnieszki Osieckiej

WROCŁAW

dolnośląskie

2

11

BARTOSZ JASEK         

Anna Inman

Zespół Szkół Elektrycznych

GORZÓW WLKP.

lubuskie

1

11

MATEUSZ KASPERKOWICZ  

Anna Szul

Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

RYMANÓW

podkarpackie

3

11

PAWEŁ HETMAN          

Magdalena Nowak

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11

ZABRZE

śląskie

3

11

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 PG 1 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAGDALENA CHADAJ      

Magdalena Więch

LXXV Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

1

15

JAN SKRZYCKI           

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

17

JULIA LESIK           

Alina Nowosinska

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

17

KAMILA OLIVER         

Katarzyna Kolasa

I Liceum Ogólnokształcące

SŁUPSK

pomorskie

1

22

WERONIKA ZAKRZEWSKA   

Beata Pietrzak

II Liceum Ogólnokształcace

CHEŁM

lubelskie

1

25

MIKOŁAJ ZWIERZCHLEWSKI

Anna Ćwiklińska

I Liceum Ogólnokształcące

BRODNICA

kujawsko-pomorskie

1

46

GRACJAN ŚWIĄTEK       

Tomasz Stempniewicz

Zespół Szkół Ekonomicznych

OSTRÓW WLKP.

wielkopolskie

1

84

 

KLASY 2

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 PG 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIA PATYNEK         

Karolina Brzezińska

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

1

MIKOŁAJ STEFANISZYN   

Karolina Brzezińska

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

2

2

SARA MURSZEWSKA       

Martyna Jaskulska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

KARTUZY

pomorskie

1

3

FILIP MARCJASZ        

Joanna Michalak

CXXII Liceum Ogólnokształcące

WARSZAWA

mazowieckie

1

4

MATEUSZ MUTER         

Sebastian Machowski

Zespół Szkół Nr 1

KRAKÓW

małopolskie

1

5

MICHAŁ ZJAWIONY       

Marzena Kossak-Wąchała

VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

5

MACIEJ BIAŁOBRZESKI   

Katarzyna Żerańska

II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

OSTROŁĘKA

mazowieckie

2

5

MARTA PĘDZIWIATR      

Karolina Brzezińska

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

3

5

JAKUB KOSSAKOWSKI     

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

9

MICHAŁ PYRA           

Małgorzata Pleśniak

Liceum Ogólnokształcące

DYNÓW

podkarpackie

1

10

KATARZYNA RUDZIŃSKA   

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

2

11

ŁUKASZ WARMOWSKI      

Martyna Jaskulska

Zespół Szkół Ogólnokształcących

KARTUZY

pomorskie

2

11

ŁUKASZ BAŁUT          

Wioleta Herbut

I Liceum Ogólnokształcące im.KEN

SANOK

podkarpackie

2

11

DANIEL ADAMIEC        

Beata Dul

Liceum Ogólnokształcące

TARNOBRZEG

podkarpackie

2

11

MARCIN JANKOWSKI      

Katarzyna Żerańska

II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida

OSTROŁĘKA

mazowieckie

3

11

GRZĘGORZ MACIEJEWSKI  

Karolina Brzezińska

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I

SZCZECIN

zachodniopomorskie

4

11

 

Laureaci – ENGLISH ACE 2018 PG 2 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ERYK MATYSEK          

Paulina Jarmuż-Zawadzka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

BOLIMÓW

łódzkie

1

18

JULIA WAWRVKÓW        

Joanna Radaczynska

Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr I

OPOLE

opolskie

1

18

WERONIKA KARPIŃSKA    

Monika Sobieszek

Zespół Szkół Rolniczych

WOLA OSOWIŃSKA

lubelskie

1

22

OLIWIER MIEŚNIAK      

Jolanta Świąder

Zespół Szkół nr 3

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

świętokrzyskie

1

22

KACPER JAWORSKI       

Marta Gubalska

II Liceum Ogólnokształcace

LEGNICA

dolnośląskie

1

27

PATRYK JAROMIRSKI     

Ewa Wdowczyk

Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

33

BARTŁOMIEJ BARTKOWIAK 

Anna Jałoszewska

Zespół Szkół

RESZEL

warmińsko-mazurskie

1

69

 

KLASY 3

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 PG 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ŻANETA KACZMARCZYK    

Marta Gubalska

II Liceum Ogólnokształcace

LEGNICA

dolnośląskie

1

1

JAKUB KUROWSKI        

Beata Oleśna

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

KĘDZIERZYN-KOŹLE

opolskie

1

2

WIKTORIA GRZESIK      

Alina Nowosinska

Zespół Szkół

OLESNO

opolskie

1

2

ADAM JAKUBOWSKI       

Mariola Czapnik

Zespół Szkół nr 3

SKIERNIEWICE

łódzkie

1

4

ANTONI BLAC NICKI     

Anna Zdanowska, mgr Ewa Koneczna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9

ŁÓDŹ

łódzkie

2

5

KACPER KOŁCZUGA       

Maja Kwiecińska-Korol

Zespół Szkół Elektronicznych

LUBLIN

lubelskie

1

5

AGNIESZKA ADAMIK      

Agnieszka Mrowiec-Smaga

I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego

CZĘSTOCHOWA

śląskie

1

5

EMILIA POBORCZYK      

Anna Pawlewicz-Łubińska

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

SZCZECIN

zachodniopomorskie

1

5

PIOTR DEPCZYŃSKI      

Beata Dul

Liceum Ogólnokształcące

TARNOBRZEG

podkarpackie

1

9

 

Laureaci - ENGLISH ACE 2018 PG 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PRZEMYSŁAW KAPELARZ   

Anna Inman

Zespół Szkół Elektrycznych

GORZÓW WLKP.

lubuskie

1

10

MACIEJ ŁAKOMY         

Anna Inman

Zespół Szkół Elektrycznych

GORZÓW WLKP.

lubuskie

1

10

MICHAŁ BŁASZCZAK      

Anna Nowis

Technikum

MSZCZONÓW

mazowieckie

1

10

MARTA BABIŃSKA        

Andrzej Zejdler

I Liceum Ogólnokształcące

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

14

ARON KUMOR            

Piotr Stoltmann

Collegium Marianum, Liceum Katolickie

PELPLIN

pomorskie

1

18

PAWĘŁ ADAMCZYK        

Katarzyna Lasak

Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte

JABŁONKA

małopolskie

1

18

KINGA KWIECIŃSKA       

Małgorzata Hampel

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica

STĄPORKÓW

świętokrzyskie

1

41

MICHAŁ MICHAŁOWSKI    

Agata Prończuk

Zespół Szkół Technicznych

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

53

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: