Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Kody szkół
B0513 I Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki BIELSK PODLASKI
B1501 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Władysława Jagiełły HAJNÓWKA
B5010 Szkoła Podstawowa nr 12 BIAŁYSTOK
B5018 Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego BIAŁYSTOK
B5166 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi BIAŁYSTOK
C5050 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 BYDGOSZCZ
C5152 Technikum Menedżerskie Branżowa Szkoła I Stopnia START BYDGOSZCZ
C5203 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a BIAŁE BŁOTA
C9518 II Liceum Ogólnokształcące GRUDZIĄDZ
D0004 Szkoła Podstawowa nr 4 BOLESŁAWIEC
D1209 Szkoła Podstawowa nr 9 LUBIN
D2031 Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 STRZELIN
D2816 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika WOŁÓW
D2849 Technikum nr 1 WOŁÓW
D3011 Szkoła Podstawowa nr 2 ZIĘBICE
D5017 Szkoła Podstawowa nr 118 WROCŁAW
D5018 Szkoła Podstawowa nr 63 WROCŁAW
D5031 Szkoła Podstawowa nr 76 WROCŁAW
D5043 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa WROCŁAW
D5070 Szkoła Podstawowa nr 24 WROCŁAW
D5073 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 WROCŁAW
D5195 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr II WROCŁAW
D5245 Szkoła Podstawowa nr 43 WROCŁAW
D5316 Szkoła Podstawowa BRZEZIA ŁĄKA
D5504 Zespół Szkolno-Przedszkolny SMOLEC
D5505 Zespół Szkolno-Przedszkolny w SMOLCU KĄTY WROCŁAWSKIE
D5801 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika SIECHNICE
D6003 Szkoła Podstawowa nr 11 JELENIA GÓRA
D7001 II Liceum Ogólnokształcace LEGNICA
E0212 Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi KUTNO
E2481 Szkoła Podstawowa w Charłupi Wielkiej CHARŁUPIA WIELKA
E2484 Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym SŁOMKÓW MOKRY
E3416 Zespół Szkół Ogólnokształcących ZGIERZ
E3510 Młodzieżowy Dom Kultury ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
E5010 Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" ŁODŹ
E5013 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji Oświatowej "Nasza Szkoła" ŁÓDŹ
E5029 Szkoła Podstawowa nr 19 ŁÓDŹ
E5159 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 ŁÓDŹ
E5248 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School ŁÓDŹ
E6020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
E6069 Technikum Kształtowania Środowiska PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
E7008 Szkoła Podstawowa nr 2 SKIERNIEWICE
F1216 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 ŻAGAŃ
F1302 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych SZPROTAWA
F6500 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
G0512 Zespół Szkół Ogólnokształcących KARTUZY
G1008 Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu LĘBORK
G1510 Zespół Szkół im. M. Płażyńskiego PUCK
G2248 Szkoła Podstawowa nr 3 REDA
G5016 Szkoła Podstawowa nr 85 GDAŃSK
G5049 Szkoła Podstawowa nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego GDAŃSK
G5051 X Liceum Ogólnokształcące GDAŃSK
G5058 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa GDAŃSK
G5063 Szkoła Podstawowa nr 50 GDAŃSK
G5146 Akademickie Liceum Ogólnokształcące i AG Magellanum GDAŃSK
G5199 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym Happy Kids Osowa GDAŃSK
G5519 Szkoła Podstawowa WERBLINIA
G6048 Szkoła Podstawowa nr 31 GDYNIA
K0027 II Liceum Ogólnokształcące BOCHNIA
K0743 Zespół Szkolno-Przedszkolny BINAROWA
K1324 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych MSG MYŚLENICE
K1425 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego ZAKLICZYN
K1819 Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana OLKUSZ
K2504 Zespół Szkół Samorządowych KRZESZÓW
K2851 I Liceum Ogólnokształcące WADOWICE
K2986 Technikum nr 1 ANDRYCHÓW
K3043 Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego NIEPOŁOMICE
K5004 Gimnazjum im. Piotra Michałowskiego TSSP KRAKÓW
K5021 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO KRAKÓW
K5073 Szkoła Podstawowa nr 92 KRAKÓW
K5095 Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP KRAKÓW
K5124 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 KRAKÓW
K5145 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 KRAKÓW
K5148 Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 KRAKÓW
K5150 Prywatna Szkoła Podstawowa "Scherzo" KRAKÓW
K5177 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli KRAKÓW
K5245 IX Liceum Ogólnokształcące KRAKÓW
K5349 Szkoła Podstawowa nr 124 KRAKÓW
K5399 Royal International School KRAKÓW
K5711 Szkoła Podstawowa BIAŁY KOŚCIÓŁ
K6007 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej NOWY SĄCZ
K6106 Katolicka Szkoła Podstawowa nr Parafii św. Heleny NOWY SĄCZ
K7451 Zespół Szkolno-Przedszkolny ZALASOWA
L1109 I Liceum Ogólnokształcące LUBARTÓW
L1604 Szkoła Podstawowa nr 2 ŁUKÓW
L1903 Zespół Szkół Technicznych PONIATOWA
L5072 Zespół Szkół Elektronicznych LUBLIN
L5095 Prywatne Szkoły SP i LO im. Królowej Jadwigi LUBLIN
L5111 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja LUBLIN
L8335 II Liceum Ogólnokształcące CHEŁM
N5058 XI Liceum Ogólnokształcące OLSZTYN
N5307 Zespół Szkół w Dywitach DYWITY
N6702 Szkoła Podstawowa GIERZWAŁD
O0505 Zespół Szkół Licealno-Technicznych KLUCZBORK
O0547 Technikum Nr 2 KLUCZBORK
O0819 Zespół Szkół Technicznych NYSA
O1014 Liceum Ogólnokształcące OLESNO
O1015 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich PRASZKA
O1025 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej OLESNO
P0809 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi JAROCIN
P1107 Szkoła Podstawowa nr 5 KOŁO
P1407 I Liceum Ogólnokształcące im.Hugona Kołłątaja KROTOSZYN
P2015 Zespół Szkół Ekonomicznych OSTRÓW WLKP.
P2407 Salezjańska Szkoła Podstawowa PIŁA
P3700 II Liceum Profilowane WĄGROWIEC
P5009 Szkoła Podstawowa nr 90 POZNAŃ
P5019 Szkoła Podstawowa nr 18 POZNAŃ
P5034 Szkoła Podstawowa nr 54 POZNAŃ
P5037 Szkoła Podstawowa nr 62 POZNAŃ
P5099 Zespół Szkół Ekonomicznych POZNAŃ
P5206 Zespół Szkół LUBOŃ
P5207 Zespół Szkół LUBOŃ
P6026 Zespół Szkół Ekonomicznych KALISZ
P7027 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego KONIN
P7706 Zespół Szkolno-Przedszkolny ŚLESIN
P7718 Szkoła Podstawowa OSTROWĄŻ
R0026 ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH USTRZYKI DOLNE
R0416 Zespół Szkół nr 2 DĘBICA
R0615 Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych JAROSŁAW
R2414 Zespół Szkół nr 3 SANOK
R2504 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Kazimierza ZAGÓRZ
R2805 Liceum Ogólnokształcące STRZYŻÓW
R2828 Szkoła Podstawowa CZUDEC
R5034 Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Sióstr Pijarek RZESZÓW
R5064 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR RZESZÓW
R5087 Szkoła Podstawowa nr 5 RZESZÓW
R5202 Liceum Ogólnokształcące DYNÓW
R5202 Liceum Ogólnokształcące DYNÓW
R5205 Szkoła Podstawowa nr 1 DYNÓW
R5302 Szkoła Podstawowa ZGŁOBIEŃ
R6629 Zespół Szkół Publicznych Gimnazjum im. Stanisława Wyspiańskiego RYMANÓW
R7005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO PRZEMYŚL
R8900 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II ADAMÓWKA
S0017 Szkoła Podstawowa nr 10 BEDZIN
S0209 I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego CIESZYN
S0716 I Liceum Ogólnokształcące LUBLINIEC
S1042 Szkoła Podstawowa im. Jana Ledwocha IRZĄDZE
S1540 Szkoła Podstawowa nr 1 MIASTECZKO ŚLĄSKIE
S3527 Katolicka Szkoła Podstawowa CZĘSTOCHOWA
S3535 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego CZĘSTOCHOWA
S3542 VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika CZĘSTOCHOWA
S3547 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego CZĘSTOCHOWA
S4004 Szkoła Podstawowa nr 2 CHORZÓW
S4215 II Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego DĄBROWA GÓRNICZA
S4504 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 GLIWICE
S4523 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10 GLIWICE
S5049 Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe KATOWICE
S5137 Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny KATOWICE
S5192 Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego KATOWICE
S5502 Szkoła Podstawowa PRZYSTAJŃ
S7528 Zespół Szkół nr 1 RYBNIK
S7579 Technikum nr 2 RYBNIK
S8029 Szkoła Podstawowa nr 39 SOSNOWIEC
S9028 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 ZABRZE
T0502 Szkoła Podstawowa nr 1 KOŃSKIE
T0513 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej KOŃSKIE
T0615 Szkoła Języków Obcych SMART STĄPORKÓW
T0704 Zespół Szkół nr 1 OPATÓW
T0918 Zespół Szkół Ogólnokształcących OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T1208 Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich SANDOMIERZ
T3402 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II MASŁÓW PIERWSZY
T5002 Szkoła Podstawowa nr 2 KIELCE
W0912 Zespół Szkół ZEGRZE
W1459 Szkoła Podstawowa nr 382 WARSZAWA
W1489 Zespół Szkół nr 26 WARSZAWA
W1498 Zespół Szkół nr 36 WARSZAWA
W1544 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41 Edu Bene WARSZAWA
W1639 CXXII Liceum Ogólnokształcące WARSZAWA
W1645 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego WARSZAWA
W1657 Szkoła Podstawowa nr 360 WARSZAWA
W1750 XXXV Liceum Ogólnkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa WARSZAWA
W1980 Szkoła Podstawowa nr 357 WARSZAWA
W2067 Szkoła Podstawowa nr 358 WARSZAWA
W2098 Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School WARSZAWA
W2099 Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle School of Warsaw WARSZAWA
W2113 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 WARSZAWA
W2125 Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin WARSZAWA
W2341 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" JAZGARZEWSZCZYZNA
W2458 Szkoła Podstawow nr 368 WARSZAWA
W2568 Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek WARSZAWA
W2572 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 i Prywatne Gimnazjum nr 8 WARSZAWA
W2832 "Azymut" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "STERNIK" PRUSZKÓW
W2841 Zespół Szkół Ogólnokształcących BRWINÓW
W3605 Liceum Ogólnokształcące im. Mjra Henryka Sucharskiego SIERPC
W4102 Gimnazjum im. J.D.Krasińskiego WĘGRÓW
W4216 Zespół Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia MARKI
W5020 Szkoła Podstawowa nr 163 WARSZAWA
W5024 Szkoła Podstawowa nr 29 WARSZAWA
W5036 Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi WARSZAWA
W5061 Szkoła Podstawowa im.Samuela Bogumiła Lindego WARSZAWA
W5082 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 WARSZAWA
W5090 Szkoła Podstawowa nr 300 WARSZAWA
W5101 Szkoła Podstawowa nr 238 WARSZAWA
W5163 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 WARSZAWA
W5195 Szkoła Podstawowa nr 65 WARSZAWA
W5198 Szkoła Podstawowa nr 392 WARSZAWA
W5204 Szkoła Podstawowa nr 363 WARSZAWA
W5224 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego WARSZAWA
W5229 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 WARSZAWA
W5273 Szkoła Podstawowa nr 143 WARSZAWA
W5326 XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta WARSZAWA
W7751 Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida RADZYMIN
W8075 I Liceum Ogólnokształcące RADOM
Z0404 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 GOLENIÓW
Z0408 Zespół Szkół nr 1 GOLENIÓW
Z0612 Szkoła Podstawowa nr 4 GRYFICE
Z1520 Publiczna Szkoła Podstawowa DOBRA
Z1524 Szkoła Filialna PILCHOWO
Z5011 Szkoła Podstawowa nr 53 SZCZECIN
Z5020 Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego SZCZECIN
Z5023 Szkoła Podstawowa nr 1 SZCZECIN
Z5047 Szkoła Podstawowa nr 56 SZCZECIN
Z5048 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO SZCZECIN
Z5063 Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne SZCZECIN
Z5069 Szkoła Podstawowa nr 42 SZCZECIN
Z5099 VII Liceum Ogólnokształcące im. K.K.Baczyńskiego SZCZECIN
Z5103 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych SZCZECIN
Z5110 II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I SZCZECIN
Z5199 Gimnazjum nr 53 SZCZECIN
Z5237 Technikum Zawodowe nr 1 SZCZECIN
Z5243 Technikum TEB Edukacja SZCZECIN

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: