Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
KODY SZKÓŁ 2020
KOD SZKOŁY Szkoła Ulica POCZTA
B0513 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 11 Listopada 6 BIELSK PODLASKI
B1502 Szkoła Podstawowa nr 2 Wróblewskiego 2 HAJNÓWKA
B2506 Szkoła Podstawowa nr 2 Tysiąclecia 17 MOŃKI
B3603 Zespół Szkół Rolniczych   OSTROŻANY 41
B4400 Szkoła Podstawowa Główna 1B DUBINY
B5009 VIII Liceum Ogólnokształcące Piastowska 5 BIAŁYSTOK
B5018 Zespół Szkół Społecznych nr 3 BTO Kalinowa 5 BIAŁYSTOK
B5040 I Liceum Ogólnokształcące Brukowa 2 BIAŁYSTOK
B5069 Technikum Programistyczne INFOTECH Ciepła  40 BIAŁYSTOK
B5166 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi Pułaskiego 25 BIAŁYSTOK
B5247 Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 Ks. Abp. Edwarda Kisiela 8 BIAŁYSTOK
C0201 I Liceum Ogólnokształcące Lidzbarska 14 BRODNICA
C1623 Szkoła Podstawowa   WIŚNIEWA 14
C5050 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 Świętej Trójcy 37 BYDGOSZCZ
C5152 Technikum Menedżerskie Branżowa Szkoła I Stopnia START Fordońska 74 BYDGOSZCZ
C5203 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego Centralna 27 BIAŁE BŁOTA
C9518 II Liceum Ogólnokształcące Marcinkowskiego 10 GRUDZIĄDZ
D0004 Szkoła Podstawowa nr 4 Mikołaja Brody 12 BOLESŁAWIEC
D0013 Szkoła Podstawowa OXPRESS Tyrankiewiczów 22 BOLESŁAWIEC
D0060 Publiczne Liceum Ogólnokształcące OXPRESS Al. Tysiąclecia 48 BOLESŁAWIEC
D0921 Szkoła Podstawowa   MISZKOWICE 8
D1219 II Liceum Ogólnokształcące Niepodległości 31 LUBIN
D1804 Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy Skalników 6 POLKOWICE
D2421 Zespół Szkół Mechanicznych Sikorskiego 41 ŚWIDNICA
D2629 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Główna 40 PSARY
D2806 Zespół Szkół Zawodowych 1-go Maja 1a BRZEG DOLNY
D2849 Technikum Nr 1 Tadeusza Kościuszki 27 Wołów
D3022 Gimnazjum Publiczne Spacerowa 2 ZIĘBICE
D5008 Szkoła Podstawowa nr 66 Dembowskiego 39 WROCŁAW
D5018 Szkoła Podstawowa nr 63 Mennicza 21-23 WROCŁAW
D5019 Szkoła Podstawowa nr 90 Orzechowa 62 WROCŁAW
D5031 Szkoła Podstawowa nr 76 Wandy 13 WROCŁAW
D5034 Prywatna Szkoła Podstawowa American School of Wroclaw Partynicka 29-37  WROCŁAW
D5073 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 Suwalska 5 WROCŁAW
D5074 Szkoła Podstawowa nr 20 Kamieńskiego 24 WROCŁAW
D5170 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 Częstochowska 42 WROCŁAW
D5189 Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21 WROCŁAW
D5195 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr II Parkowa 18-26 WROCŁAW
D6003 Szkoła Podstawowa nr 11 STANISŁAWA MONIUSZKI 9 JELENIA GÓRA
D7001 II Liceum Ogólnokształcące Zielona 17 LEGNICA
D7002 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Włodzimierza Puchalskiego Piastowska 3 LEGNICA
D7018 Szkoła Podstawowa nr 9 Marynarska 31 LEGNICA
D8703 Publiczna Szkoła Podstawowa Wolności 19 MIEROSZÓW
D9016 Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości Szkolna 8 KŁODZKO
E0210 Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałmi Dwujęzycznymi im. Z. Religi Józefów 9 KUTNO
E1200 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Pułaskiego 22/24 PABIANICE
E1483 Zespół Szkolno-Przedszkolny 1 Maja 16 RZĄŚNIA
E2333 Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii Rzymskokatolickiej Św. Urszuli Ledóchowskiej Krakowskie Przedmieście 123a SIERADZ
E2613 I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Prez.Ignacego Mościckiego 22/24 TOMASZÓW MAZOWIECKI
E3416 Zespół Szkół Ogólnokształcących 3 Maja 41 ZGIERZ
E5009 Szkoła Podstawowa nr 44 Kusocińskiego 100 ŁÓDŹ
E5025 Szkoła Podstawowa nr 190 Malczewskiego 37/47 ŁÓDŹ
E5027 Szkoła Podstawowa "Scholasticus" Gdyńska 3 ŁÓDŹ
E5027 Szkoła Podstawowa Scholasticus Gdyńska 3 ŁÓDŹ
E5029 Szkoła Podstawowa nr 19 Balonowa 1 ŁÓDŹ
E5097 Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka Deotymy 7 ŁÓDŹ
E5100 Szkoła Podstawowa nr 61 Okólna 183 ŁÓDŹ
E5159 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 aleja Politechniki 38 ŁÓDŹ
E5175 Zespół Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego Bohdanowicza 4 ŁÓDŹ
E5315 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego STO Czerwona 8 ŁÓDŹ
E5320 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego " Twoja Szkoła" Rewolucji 1905r 67 ŁÓDŹ
E6020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Sienkiewicza 10/12 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
E7012 Zespół Szkół nr 3 Działkowa 10 Skierniewice
E7204 Liceum Ogólnokształcące Sokołowska 24 BOLIMÓW
F0600 I Zespół Szkół Kościuszki 11 WSCHOWA
F0861 Szkoła Podstawowa Kościuszki 95 STARE KUROWO
F1211 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Pomorska 7 ŻAGAŃ
F1306 Liceum Ogólnokształcące Niepodległości 7 SZPROTAWA
F5020 Zespół Szkół Elektrycznych Dąbrowskiego 33 GORZÓW WLKP.
F5026 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Puszkina 31 GORZÓW WIELKOPOLSKI
F6502 Szkoła Podstawowa nr 2 Kościuszki 41 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
G0021 Zespół Szkół SZKOLNA 1 BORZYTUCHOM
G0925 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Chopina 4 Kwidzyn
G1115 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Pl. Narutowicza 14 MALBORK
G1510 Zespół Szkół im. M. Płażyńskiego Przebendowskiego 12 PUCK
G2248 Szkoła Podstawowa nr 3 Brzozowa 30 REDA
G5016 Szkoła Podstawowa nr 85 Stolema 59 GDAŃSK
G5049 Szkoła Podstawowa nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego Czarnieckiego 2 GDAŃSK
G5058 Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa Osiek 11/12 GDAŃSK
G5069 Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" Słowackiego 83 GDAŃSK
G6015 Szkoła Podstawowa nr 18 KRASICKIEGO 28 GDYNIA
G6048 Szkoła Podstawowa nr 31 Chylońska 227 GDYNIA
G7014 I Liceum Ogólnokształcące Szarych Szeregów 15 SŁUPSK
G8109 II Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami Dwujęzycznymi Mickiewicza 32 SŁUPSK
K0407 Powiatowe Centrum Edukacyjne Fabryczna 27 CHRZANÓW
K0743 Zespół Szkolno-Przedszkolny   BINAROWA 458
K1440 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Sportowa 51 SUŁKOWICE
K1701 I Liceum Ogólnokształcące Jana Pawła II 41 RABKA -ZDRÓJ
K1819 Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana Francesco Nullo 32 OLKUSZ
K2023 Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących KOŚCIUSZKI 1 BRZESZCZE
K2036 Zespół Szkół w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego Żwirki i Wigury 27b KĘTY
K2085 Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej Kościuszki 29 KĘTY
K2851 I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity Mickiewicza 16 WADOWICE
K3032 Samorządowa Szkoła Podstawowa   JANOWICE 1
K3037 Szkoła Podstawowa Gminy Wieliczka im.Anny Iskry   MIETNIÓW 60
K3041 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Szkolna 3 NIEPOŁOMICE
K3043 Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego 3 Maja 23 NIEPOŁOMICE
K5021 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 STO Stanisława ze Skalbmierza 7 KRAKÓW
K5049 Szkoła Podstawowa nr 111 Bieżanowska 204 KRAKÓW
K5073 Szkoła Podstawowa nr 92 os. Strusia 19 KRAKÓW
K5124 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Krowoderska 8 KRAKÓW
K5177 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli Stelmachów  137 KRAKÓW
K5207 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 Lipińskiego 2 KRAKÓW
K5220 Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych os. Tysiąclecia 38 KRAKÓW
K5301 Szkoła Podstawowa nr 1 Korabnicka 19 SKAWINA
K5390 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 al. Kijowska 3 Kraków
K5711 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej  Krakowska  172 BIAŁY KOŚCIÓŁ
K6007 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Jagiellońska 32 Nowy Sącz
L0318 Szkoła Podstawowa nr 3 ZAMOJSKA 16 HRUBIESZÓW
L2308 Zespół Szkół nr 2 Bolesława Prusa 13 NAŁĘCZÓW
L5018 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego Zofii i Wacława Nałkowskich 110 LUBLIN
L8324 Zespół Szkół Technicznych Graniczna 2 CHEŁM
N0007 Liceum Ogólnokształcące Bohaterów Monte Cassino 9 Bartoszyce
N0861 Zespół Szkolno-Przedszkolny Chrobrego 5a RESZEL
N1621 Zespół Szkolno-Przedszkolny OLSZTYŃSKA 9A MIŁAKOWO
N1666 Zespół Szkół Licealnych 11 Listopada 7 MORĄG
N2002 Szkoła Podstawowa nr 6 im."Orła Białego" Bohaterów Wrzesnia 2 SZCZYTNO
N5054 VI Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza Pstrowskiego 5 OLSZTYN
N5058 XI Liceum Ogólnokształcące Kołobrzeska 9 OLSZTYN
N5351 Szkoła Podstawowa im. Gazety Olsztyńskiej Spółdzielcza 4 DYWITY
N5606 II Liceum Ogólnokształcace Zamkowa 6 Olsztynek
N6454 Zespół Szkół Zwycięstwa 28 PASŁĘK
N8101 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Bema 50 ELBLĄG
O0505 Zespół Szkół Licealno-Technicznych Sienkiewicza 20 KLUCZBORK
O0507 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKU Byczyńska 7 KLUCZBORK
O0518 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Wolności 17 KLUCZBORK
O1005 Publiczna Szkoła Podstawowa Szkolna 1 BODZANOWICE
O1015 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kaliska 38 PRASZKA
O5312 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym Opolska 52 DOMECKO
P1281 Szkoła Podstawowa im. Wł.Umińskiego Szkolna 5 PRZEDECZ
P2206 Zespół Szkół nr 1 Generała Sikorskiego 9 OSTRZESZÓW
P2408 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Ceglana 4 PIŁA
P3109 Zespół Szkół nr 3 Mickiewicza 4 SZAMOTUŁY
P3304 Szkoła Podstawowa nr 3 20 Października 2 ŚRODA WLKP.
P3342 Zespół Szkół Akademickich - Szkoła Podstawowa SURZYŃSKICH 2 ŚRODA WIELKOPOLSKA
P3700 Zespół Szkół nr 2 im.ppłk.dr. St. Kulińskiego Kościuszki 49 WĄGROWIEC
P4702 Szkola Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919   ZDZIECHOWA 136
P5037 Szkoła Podstawowa nr 62 Druskienicka 32 POZNAŃ
P6026 Zespół Szkół Ekonomicznych Legionów 6 KALISZ
P7027 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Budowlanych 6 KONIN
R0011 Liceum Ogólnokształcące KOPERNIKA 4 USTRZYKI DOLNE
R0404 Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu   PUSTKÓW 34
R0615 Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych Św. Ducha 1 JAROSŁAW
R0819 Zespół Szkół Miejskich nr 3 Szkolna 38 JASŁO
R0930 Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke   PRZYSIEKI 88
R1831 Zespół Szkolno-Przedszkolny   WADOWICE GÓRNE 133 E
R2331 Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 12 ROPCZYCE
R2364 Szkoła Podstawowa   CZARNA SĘDZISZOWSKA 145 A
R2423 I Liceum Ogólnokształcące im.KEN Zagrody 1 Sanok
R2805 Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 11 Strzyżów
R2828 Szkoła Podstawowa Rzeszowska 33 CZUDEC
R5018 Szkoła Podstawowa nr 17 Bulwarowa 3 RZESZÓW
R5031 Zespół Szkół Elektronicznych Hetmańska 120 Rzeszów
R5077 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego STAL Adama Mickiewicza 1 RZESZÓW
R6015 Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących Rzeszowska 10 KROSNO
R6023 Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych Ks. Piotra Skargi 3 KROSNO
R7005 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO Dworskiego 25 PRZEMYŚL
R7013 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Słowackiego 91 PRZEMYŚL
R8001 Szkoła Podstawowa nr 3 Kochanowskiego 1 TARNOBRZEG
R8020 Liceum Ogólnokształcące Jachowicza 13 TARNOBRZEG
R8401 Zespół Szkół Ogólnokształcących   GRĘBÓW 393
S0017 Szkoła Podstawowa nr 10 Sportowa 2 BĘDZIN
S1115 Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im.gen. Józefa Bema Poniatowskiego 2 PSZCZYNA
S1540 Szkoła Podstawowa nr 1 Dworcowa 5 MIASTECZKO ŚLĄSKIE
S3521 Szkoła Podstawowa nr 1 Księżycowa 6 CZĘSTOCHOWA
S3535 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego Wręczycka 111/115 CZĘSTOCHOWA
S3542 VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Nowowiejskiego 18 CZĘSTOCHOWA
S3547 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego Kościuszki 8 CZĘSTOCHOWA
S4215 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Górnicza 17 DĄBROWA GÓRNICZA
S4219 V Liceum Ogólnokształcące Czapińskiego 8 DĄBROWA GÓRNICZA
S4523 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 Ligonia 36 GLIWICE
S4572 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 GLIWICE
S5049 Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Sokolska 26 KATOWICE
S5055 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Wróblewskiego 42-44 KATOWICE
S5068 Zespół Szkół Plastycznych Ułańska 7A KATOWICE
S5192 Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego Krasińskiego 2 KATOWICE
S5502 Szkoła Podstawowa SZKOLNA 9 PRZYSTAJŃ
S6209 Zespół Szkół Ogólnokształcących Towarowa 61 JAWORZNO
S7501 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 G. Morcinka 18 RYBNIK
S8076 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka Zamenhofa 15 SOSNOWIEC
S8137 Technikum nr 4 Kilińskiego 31 SOSNOWIEC
S8514 I Liceum Ogólnokształcące KORCZAKA 6 TYCHY
S8529 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Oświęcimska 51 TYCHY
S9010 Zespół Szkół Katolickich Tarnopolska 3 ZABRZE
S9028 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 Sienkiewicza 33 ZABRZE
S9067 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego Kruczkowskiego 31 ZABRZE
S9090 Szkoła Podstawowa nr 36 im. J.Tuwima plac Warszawski 6 ZABRZE
T0641 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica Stanisława Staszica 4 STĄPORKÓW
T0911 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza Jana Rosłońskiego 1 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T0918 Zespół Szkół Ogólnokształcących Kilińskiego 19 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T0952 Technikum nr 3 SANDOMIERSKA 2 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
T1509 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 1 MAJA 4 STARACHOWICE
T3402 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Jana Pawła II 1 MASŁÓW PIERWSZY
T5007 Szkoła Podstawowa nr 28 Szymanowskiego 5 KIELCE
W0522 Szkoła Podstawowa nr 2 Modrzewiowa 41 PODKOWA LEŚNA
W0941 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. Jana Kazimierza 16 D STANISŁAWÓW PIERWSZY
W1422 Prywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich Żeromskiego 18 SULEJÓWEK
W1441 Szkoła Podstawowa nr 173 Trakt Brzeski 18 WARSZAWA-WESOŁA
W1442 CLXIII Liceum Ogólnokształcące Klimatyczna 1 WARSZAWA
W1459 Szkoła Podstawowa nr 382 Konińska 2 WARSZAWA
W1639 CXXII Liceum Ogólnokształcące STAFFA 3/5 WARSZAWA
W1687 VII Liceum Ogólnokształcące Wawelska 46 WARSZAWA
W1915 Szkoła Podstawowa Niepodległości 27 BARANOWO
W2065 Szkoła Podstawowa Szarych Szeregów 1 SZULBORZE WIELKIE
W2067 Szkoła Podstawowa nr 358 św. U. Ledóchowskiej 10 WARSZAWA
W2085 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Warsaw Bilingual School Radarowa 6 WARSZAWA
W2258 Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida Szkolna 11 ZAKRĘT
W2414 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 Okrężna 25 a  ZALESIE DOLNE
W2572 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Żwanowiecka 46/50 WARSZAWA
W2804 Zespół Szkół Namysłowskiego 11 PIASTÓW
W4102 Gimnazjum im. J.D.Krasińskiego Szamoty 35 WĘGRÓW
W4245 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca Kościelna 2 ZĄBKI
W4602 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzwolenia 61 ŻUROMIN
W4750 Technikum Ługowa 13 Mszczonów
W5009 Zespół Szkół nr 83 Powstańców Wielkopolskich 4 WARSZAWA
W5018 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 DIDASKO Terespolska 19 WARSZAWA
W5021 Szkoła Podstawowa nr 190 Zwierzyniecka 10 WARSZAWA
W5082 Szkoła Podstawowa z OI nr 280   WARSZAWA
W5085 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 Strumykowa 21A WARSZAWA
W5096 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 Górczewska 201 WARSZAWA
W5137 Szkoła Podstawowa nr 203 Ks. Skorupki 8 WARSZAWA
W5175 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek Jerzego Zaruby 2 Warszawa
W5188 Katolicka Szkoła Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny Przy Bażantarni 3 WARSZAWA
W5195 Szkoła Podstawowa nr 65 Mścisławska 1 WARSZAWA
W5260 Szkoła Podstawowa nr 300 im Wandy Rutkiewicz Gubinowska 28/30 WARSZAWA
W5273 Szkoła Podstawowa nr 143 al. Stanów Zjednoczonych 27 WARSZAWA
W5316 Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi Gen. Romana Abrahama 10 WARSZAWA
W5326 XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta Fundamentowa 38/42 WARSZAWA
W5809 Szkoła Podstawowa nr 2 Partyzantów 31 ŁOMIANKI
W5908 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy LIPOWA 11 OŻARÓW MAZOWIECKI
W5954 Szkoła Podstawowa nr 1 Szkolna 2 Ożarów Mazowiecki
W6020 II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida R.Traugutta 2 OSTROŁĘKA
W8039 Zespół Szkół Integracyjnych WIERZBICKA 81/83 RADOM
W8042 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Rapackiego 24 RADOM
W8045 II Liceum Ogólnokształcące Kusocińskiego 8 RADOM
W8075 I Liceum Ogólnokształcące Żeromskiego 10 RADOM
W8084 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Filipa Neri Grzybowska 22 RADOM
W8125 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 Gagarina 19 RADOM
W8901 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakrzew 58D ZAKRZEW
Z0404 Szkoła Podstawowa nr 2 Szarych Szeregów 14 GOLENIÓW
Z0408 Zespół Szkół nr 1 Niepodległości 1 GOLENIÓW
Z0603 Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego WAŁOWA 18 GRYFICE
Z0612 Szkoła Podstawowa nr 4 Sienkiewicza 10 GRYFICE
Z3100 Zespół Szkół CYSTERSÓW 9 KOŁBACZ
Z5000 XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi KOPERNIKA 16A SZCZECIN
Z5019 Szkoła Podstawowa nr 7 Złotowska 86 SZCZECIN
Z5020 Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Zamoyskiego 2 SZCZECIN
Z5028 Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem" Jaworowa 41 SZCZECIN
Z5045 Publiczna Szkoła Podstawowa Górna 3 BEZRZECZE
Z5047 Szkoła Podstawowa nr 56 Jacka Malczewskiego 22 SZCZECIN
Z5048 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO Tomaszowska 1 SZCZECIN
Z5093 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA PRIMUS MONTE CASSINO 27 SZCZECIN
Z5096 VIII Liceum Ogólnokształcące Małkowskiego  12 SZCZECIN
Z5107 Publiczna Szkoła Podstawowa Kolorowa 27 MIERZYN
Z5243 Technikum TEB Edukacja Al. Wojska Polskiego 128 SZCZECIN

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: