Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking 2018

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu ALFIK HISTORYCZNY 2018. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. Przyznano również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 4 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MAREK PŁACHTA         

Elżbieta Biskup

Szkoła Podstawowa

RATAJE SŁUPSKI

świętokrzyskie

1

1

MICHAŁ JURAS          

Zofia Baniewska

Szkoła Podstawowa nr 34

Poznań

wielkopolskie

1

2

JAN SZUFNAROWSKI      

Monika Szufnarowska

Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki

ROGALINEK

wielkopolskie

2

3

GABRIEL DYJAK         

Marta Maciałek

Szkoła Podstawowa Nr 3

LEŻAJSK

podkarpackie

1

3

JOLANTA GROMEK        

Monika Budelewska-Zdun

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

ZĄBKI

mazowieckie

1

3

MAKSYMILIAN KUŚNIEREK 

Zofia Baniewska

Szkoła Podstawowa nr 34

Poznań

wielkopolskie

3

6

ANNA WYSOCZAŃSKA      

Zofia Baniewska

Szkoła Podstawowa nr 34

Poznań

wielkopolskie

3

6

JAKUB OGAR            

Anna Nytko

Społeczna Szkoła Podstawowanr nr 2 Gimnazjum STO

TARNÓW

małopolskie

1

8

KAMIL PABIAN          

Anna Nytko

Społeczna Szkoła Podstawowanr nr 2 Gimnazjum STO

TARNÓW

małopolskie

1

8

MICHAŁ BIERNATOWSKI   

Karolina Sternik

Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School

WARSZAWA

mazowieckie

2

8

HANIA NOWICKA         

Karolina Sternik

Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School

WARSZAWA

mazowieckie

2

8

MILA PĘKALA DEJEWSKA  

Karolina Sternik

Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School

WARSZAWA

mazowieckie

2

8

MACIEJ JABŁOŃSKI       

Dorota Lizoń

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

WARSZAWA

mazowieckie

2

8

MAJA KOMASARA         

Elżbieta Biskup

Szkoła Podstawowa

RATAJE SŁUPSKI

świętokrzyskie

2

14

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 SP 4 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ZUZANNA PILARZ        

Michał Bartosik

Szkoła Podstawowa nr 9

SIERADZ

łódzkie

1

15

MACIEJ GOROSZEWSKI    

Łukasz Komosa

Szkoła Podstawowa nr 47

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

19

IGOR ROST              

Aneta Główczewska

Szkoła Podstawowa

ROTMANKA

pomorskie

1

19

DAWID ŻYCHSKI         

Marta Smoleń

Szkoła Podstawowa nr 32

TORUŃ

kujawsko-pomorskie

1

23

JAN JUJECZKA          

Marta Kulsza

Szkoła Podstawowa

PISARZOWICE

dolnośląskie

1

29

ANDRZEJ CABAK          

Wiesława Piotrowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5

GLIWICE

śląskie

1

34

 

KLASY 5 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MATEUSZ BYZDRA        

Teresa Brunath

Szkoła Podstawowa nr 9

RUMIA

pomorskie

1

1

LEA PAWLICKA          

Karolina Sternik

Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School

WARSZAWA

mazowieckie

1

2

PAWEŁ STOLARCZYK      

Elżbieta Zydel

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97

WARSZAWA

mazowieckie

2

3

NELA KULPIŃSKA        

Karolina Sternik

Prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School

WARSZAWA

mazowieckie

3

4

ADAM MIERZEJEWSKI     

Joanna Nosarzewska

Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa LA FONTAINE

WARSZAWA

mazowieckie

3

4

IZABELA DATKA         

Renata Grzebiennik-Pronobis

Szkoła Podstawowa nr 53

KRAKÓW

małopolskie

1

6

MIŁOSZ BOBKA          

Renata Grzebiennik-Pronobis

Szkoła Podstawowa nr 53

KRAKÓW

małopolskie

2

7

MACIEJ TÓRZ           

Monika Szufnarowska

Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki

ROGALINEK

wielkopolskie

1

7

ANNA WRZESIŃSKA       

Krzysztof Jabłoński

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO

WARSZAWA

mazowieckie

5

7

KAROL MIRECKI         

Magdalena Bem

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej

KRAKÓW

małopolskie

3

10

MATEUSZ JAROSZ        

Agnieszka Jarosz

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

ŻORY

śląskie

1

10

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

DOMINIK KOSIENIAK     

Michał Bartosik

Szkoła Podstawowa nr 9

SIERADZ

łódzkie

1

12

KACPER DOBOSZ         

Karol Wolański

Szkoła Podstawowa nr 9

WROCŁAW

dolnośląskie

1

25

GABRIELA KWITKOWSKA   

Marta Maciałek

Szkoła Podstawowa Nr 3

LEŻAJSK

podkarpackie

1

29

JAN WAMEJ             

Halina Topór

Szkoła Podstawowa im. Orlat Lwowskich

OSIEDLE NOWINY

świętokrzyskie

1

43

 

KLASY 6

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 SP 6 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

MACIEJ KALETA         

Michał Bartosik

Szkoła Podstawowa nr 9

SIERADZ

łódzkie

1

1

IGOR SOBOCIŃSKI       

Teresa Brunath

Szkoła Podstawowa nr 9

RUMIA

pomorskie

1

2

HUBERT ZAJĄC          

Katarzyna Skicka-Such

Szkoła Podstawowa nr 4

JASŁO

podkarpackie

1

2

HUBERT ZIĘTARA         

Łukasz Gądzik

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów

KATOWICE

śląskie

1

4

JAN MOLSKI            

Monika Budelewska-Zdun

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

ZĄBKI

mazowieckie

1

5

JAKUB SZCZYPIŃSKI     

Katarzyna Kopeć

Szkoła Podstawowa nr 1

WROCŁAW

dolnośląskie

1

6

HUBERT SZLÓSARCZYK    

Luiza Zając

Szkoła Podstawowa

DOBCZYCE

małopolskie

1

6

MIKOŁAJ LASOTA        

Katarzyna Borowiec

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 73

KKRAKÓW

małopolskie

1

6

KLAUDIUSZ JACKOWSKI   

Michał Bartosik

Szkoła Podstawowa nr 9

SIERADZ

łódzkie

2

9

 

KLASY 7

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 SP 7 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

ALEKSANDER HYCNAR     

Katarzyna Skicka-Such

Szkoła Podstawowa nr 4

JASŁO

podkarpackie

1

1

BARTOSZ RUP

Katarzyna Skicka-Such

Szkoła Podstawowa nr 4

JASŁO

podkarpackie

1

1

MAJA PAWŁOWSKA        

Łukasz Gądzik

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów

KATOWICE

śląskie

1

3

EMILIA URBAŃSKA       

Łukasz Gądzik

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów

KATOWICE

śląskie

1

3

AMELIA KOSATKA                     

Elżbieta Biskup

Szkoła Podstawowa

RATAJE SŁUPSKI

świętokrzyskie

1

5

ZUZANNA ADAMCZYK      

Beata Żentkowska

Szkoła Podstawowa nr 355

WARSZAWA

mazowieckie

1

6

PAWEŁ TANALSKI         

Piotr Tanalski

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

BABIAK

wielkopolskie

1

7

GRZEGORZ ŻMUDA        

Łukasz Gądzik

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów

KATOWICE

śląskie

3

8

MICHAŁ KUBALA         

Ewa Sobecka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

9

 

 

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 SP 7 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KAROL GRAFF           

Magdalena Bem

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej

KRAKÓW

małopolskie

1

10

BARTŁOMIEJ URBAŃIAK   

Teresa Brunath

Szkoła Podstawowa nr 9

RUMIA

pomorskie

1

14

MATEUSZ TUROWSKI      

Grażyna Bukowiecka

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

BEŁCHATÓW

łódzkie

1

16

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 2

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

FILIP LEWANDOWSKI     

Kamil Kucharski

III Liceum Ogólnokształcące

GDAŃSK

pomorskie

1

1

NATALIA SAŃKO         

Ewa Sobecka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

2

JOANNA NERLO          

Agnieszka Rodak

Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego

KAMIONKA

lubelskie

1

2

STANISŁAW JAN ZBITA   

Agnieszka Rodak

Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego

KAMIONKA

lubelskie

2

4

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

WOJCIECH GAWĘCKI      

Ewa Grycz-Michalak

Gimnazjum nr 2

GOLENIÓW

zachodniopomorskie

1

14

FRNCISEK ŹREBIEC      

Małgorzata Zielińska

Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin

WARSZAWA

mazowieckie

1

15

 

KLASY 3

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

WOJTEK CHRYC-GAWRYCHOWSKI

Kamil Kucharski

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące

GDAŃSK

pomorskie

1

1

JERZY CHRYC           

Kamil Kucharski

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące

GDAŃSK

pomorskie

1

1

WOJCIECH STECKI       

Kamil Kucharski

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące

GDAŃSK

pomorskie

1

1

JULIA KUPNIEWSKA      

Kamil Kucharski

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące

GDAŃSK

pomorskie

1

1

MONIKA SZTENC         

Kamil Kucharski

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące

GDAŃSK

pomorskie

1

1

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2018 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

WIKTOR TERLECKI       

Ewa Sobecka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

6

PAWEŁ KOŁODZIEJ       

Łukasz Gądzik

Zespół Szkół Omega im. Górnośląskich Noblistów

KATOWICE

śląskie

1

7

RADOSŁAW ŻAK          

Magdalena Bem

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej

KRAKÓW

małopolskie

1

8

 

 

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: