Wypisz się z newslettera
Zmień konkurs
Ranking Alfik Historyczny 2016

Ranking Laureatów uwzględnia wyniki oraz dane laureatów, koordynatorów i szkół, które przystąpiły do konkursu ALFIK HISTORYCZNY 2016. Laureatami są uczniowie, którzy otrzymali nagrody konkursowe w wyniku wejścia na najwyższe miejsca pod względem lokaty ogólnopolskiej. Rozdział nagród jest proporcjonalny do udziału uczniów z poszczególnych klas. W tym roku postanowiono przyznać również nagrody za 1 miejsce w województwie uczestnikom, którzy osiągnęli próg dobrego wyniku tj. 70% punktów. Pendrive'y są nagrodami specjalnymi za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej. Nagrody za osiągnięcia w lokacie ogólnopolskiej nie łączą się z nagrodami za osiągnięcia w lokacie wojewódzkiej.

 

W konkursie ALFIK HISTORYCZNY 2016 uczestniczyło 1 449 uczniów z 85 szkół.

 

Szkoły laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych organizowanych pod Patronatem Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2015/16 otrzymają w czerwcu 2016 r. wyróżnienia w postaci Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów. 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY 4 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 SP 4 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PAWEŁ FITT            

Krystyna Wnęk

Szkoła Podstawowa nr 53

KRAKÓW

małopolskie

2

6

MATEUSZ PILCH         

Joanna Sarnecka

Katolickie Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

5

ZOFIA SMOŁKA          

Łukasz Gądzik

Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum OMEGA STE

KATOWICE

śląskie

1

4

PAWEŁ PINGWARA        

Aneta Włodkowska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342

WARSZAWA

mazowieckie

3

3

ANNA WRZESIŃSKA       

Dorota Lizoń

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

JAN SKIBA             

Dorota Lizoń

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

2

2

 

KLASY 5 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 SP 5 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

STANISŁAW PIECHOTA    

Agnieszka Kukułka

Szkoła Podstawowa nr 44

ŁÓDŹ

łódzkie

2

7

DAWID KULAS           

Joanna Sarnecka

Katolickie Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

2

4

JĄN TURULA            

Łukasz Gądzik

Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum OMEGA STE

KATOWICE

śląskie

1

4

JAN KYCIA             

Bożena Szymczyk

Academy International

WARSZAWA

mazowieckie

2

7

MIKOŁAJ KOT           

Monika Budelewska-Zdun

ZESPÓŁ PUBLICZNYCH SZKÓŁ KATOLICKICH

ZĄBKI

mazowieckie

2

7

MICHAŁ GÓRCZYŃSKI     

Monika Budelewska-Zdun

ZESPÓŁ PUBLICZNYCH SZKÓŁ KATOLICKICH

ZĄBKI

mazowieckie

2

7

RAFAŁ JAŚKIEWICZ      

Małgorzata Tupalska

Zespół Szkół nr 48

WARSZAWA

mazowieckie

1

6

KONRAD ŁAZĘCKI        

Beata Żentkowska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"

WARSZAWA

mazowieckie

2

7

DOMINIK SZAŁWIŃSKI

Anna Chęcielewska

Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Konarskiego

SKIERNIEWICE

łódzkie

1

1

KAROL GRAFF           

Joanna Sarnecka

Katolickie Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

2

MARCIN NAWROCKI       

Jacek Nawrocki

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

JASŁO

podkarpackie

1

3

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 SP 5 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PAWEŁ TORZECKI

Przemysław Fryza

Publiczne Gimnazjum

BIAŁE BŁOTA

kujawsko-pomorskie

1

26

ŁUCJA TATARYNOWICZ    

Karol Wolański

Szkoła Podstawowa nr 9

WROCŁAW

dolnośląskie

1

14

SZYMON KRAŚNIEWSKI    

Anna Stańczak

Szkoła Podstawowa

UZDOWO

warmińsko-mauzrskie

1

28

MAŁGORZATA PARKITNA   

Krystyna Drzyzga

Publiczna Szkola Podstawowa Nr 7

STRZELCE OPOLSKIE

opolskie

1

12

MATEUSZ FARYAN        

Krystyna Drzyzga

Publiczna Szkola Podstawowa Nr 7

STRZELCE OPOLSKIE

opolskie

1

12

ALEKSANDRA PIETROWICZ 

Mariola Robaczyńska

Szkoła Podstawowa nr 12

LESZNO

podkarpackie

1

56

MICHAŁ ADAMCZYK       

Monika Kowalik

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej

KIELCE

świętokrzyskie

1

45

 

KLASY 6

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 SP 6 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

WOJCIECH SZAREK       

Krystyna Wnęk

Szkoła Podstawowa nr 53

KRAKÓW

małopolskie

2

5

TOMASZ KUSTRA          

Krystyna Drzyzga

Publiczna Szkola Podstawowa Nr 7

STRZELCE OPOLSKIE

opolskie

1

6

IGOR HULEWICZ         

Aneta Włodkowska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342

WARSZAWA

mazowieckie

2

6

OLGA MAJEWSKA         

Dorota Lizoń

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji Primus

WARSZAWA

mazowieckie

3

8

ALICJA RATAJCZAK      

Barbara Zarzycka

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

BOLESŁAWIEC

dolnośląskie

1

3

JAN KAMIŃSKI          

Katarzyna Gajtkowska

Zespół Szkół w Rotmance

STRASZYN

pomorskie

1

3

PIOTR KORYBKO         

Krystyna Wnęk

Szkoła Podstawowa nr 53

KRAKÓW

małopolskie

1

2

MICHAŁ SZEWCZAK       

Beata Żentkowska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"

WARSZAWA

mazowieckie

1

1

 

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 SP 6 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JULIAN SKRAJNY        

Leszek Górczyński

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

SMÓLNIK

kujawsko-pomorskie

1

32

JAKUB BANASIAK        

Anna Lipińska

Szkoła Podstawowa

NIESUŁKÓW

łódzkie

1

34

KINGA BADECKA         

Grzegorz Wesoły

Szkoła Podstawowa nr 2

ŻARY

lubuskie

1

11

DOBRAWA KARAŚ         

Mariola Robaczyńska

Szkoła Podstawowa nr 12

LESZNO

podkarpackie

1

20

ERYK LENARTOWICZ      

Monika Kowalik

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej

KIELCE

świętokrzyskie

1

16

KABATIAK ANDRIY       

Katarzyna Marchowiecka

Szkoła Podstawowa Nr 5 z OI

KOŁOBRZEG

zachodniopomorskie

1

41

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

KLASY 1

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 GM 1 - lokata ogólnopolska

 

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

WOJCIECH OLSZEWSKI    

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

2

ŁUKASZ WIĘCŁAW        

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

2

JAKUB DROZDOWSKI      

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

3

4

KONRAD PAUK           

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

4

5

MATEUSZ PUL           

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

4

5

ANTONI JEZIERSKI      

Zofia Baniewska

Gimnazjum nr 60

POZNAŃ

wielkopolskie

1

1

ALEKSANDRA ANDRYSIAK  

Zofia Baniewska

Gimnazjum nr 60

POZNAŃ

wielkopolskie

2

5

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 GM 1 – lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

BARBARA PARZONKA      

Dobrosława Semeniuk

Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Oławie

OŁAWA

dolnośląskie

1

11

JAKUB MALINOWSKI      

Wiesława Tymieniecka

Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących

NIDZICA

warmińsko-mauzrskie

1

8

WOJCIECH KAWKA        

Ewa Roter

Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

RYBNIK

śląskie

1

10

SZYMON KAMLER         

Małgorzata Zielińska

Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin

WARSZAWA

mazowieckie

1

9

 

KLASY 2

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 GM 2 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

GRZEGORZ KIETURA      

Maria Białasz

Publiczne Gimnazjum nr 18

BIAŁYSTOK

podlaskie

2

4

AGNIESZKA SZPAKOWSKA  

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

3

HANNA MRUZEK          

Ewa Roter

Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

RYBNIK

śląskie

1

1

MARTYNA ALBIŃSKA      

Ewa Roter

Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

RYBNIK

śląskie

2

2

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 GM 2 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

KONRAD ZALESKI        

Małgorzata Broniarek

Gimnazjum nr 7

GORZÓW WIELKOPOLSKI

lubuskie

1

5

ANDRZEJ WÓJTOWICZ     

Joanna Sarnecka

Katolickie Gimnazjum

KRAKÓW

małopolskie

1

9

FILIP MISIAK          

Kamil Połodziuk

Zespół Szkół w Michałowicach

MICHAŁOWICE

mazowieckie

1

10

 

KLASY 3

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 GM 3 - lokata ogólnopolska

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

JOANNA OWCZARZ        

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

1

1

HUBERT SITNIK         

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

2

2

ALICJA OWDZIEJ        

Ewa Sobecka

Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne

BIAŁYSTOK

podlaskie

3

3

KATARZYNA GRADEK      

Wioletta Kopanica

Zespół Szkół Numer 4

KRZESŁAWICE

małopolskie

1

3

MARCIN SZUBERT        

Ewa Grycz-Michalak

Gimnazjum Nr 2

GOLENIÓW

zachodniopomorskie

1

5

 

Laureaci - ALFIK HISTORYCZNY 2016 GM 3 - lokata wojewódzka

Laureat

Koordynator

Szkoła

Miejscowość

Województwo

MW

MK

PATRYK MALEWICZ       

Małgorzata Broniarek

Gimnazjum nr 7

GORZÓW WIELKOPOLSKI

lubuskie

1

8

MARTA REYSNER         

Martyna Gaszkowiak-Bedyk

Gimnazjum nr 58

POZNAŃ

wielkopolskie

1

8

RAFAŁ ŚWIERCZEWSKI    

Ewa Roter

Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

RYBNIK

śląskie

1

12

WOJCIECH RZESZOTARSKI 

Kamil Połodziuk

Zespół Szkół

MICHAŁOWICE

mazowieckie

1

11

 

Par tne rzy
Pa tro ni
Wybierz tematykę mailingu
Zaznacz który typ konkursów Cię interesuje aby otrzymywać informacje tylko na ich temat
Jesteś uczniem czy nauczycielem?
Wybierz województwo
Zaznacz poziom szkoły
Wypisz się z newslettera
Podaj swojego maila w celu wypisania z newslettera
e-mail: