Lato to najlepszy moment na ekscytujące przygody, zawieranie unikalnych znajomości i zbieranie ciekawych doświadczeń. Dlatego zapraszamy Was na Obóz Talentów. Przekonajcie się jak można się rozwijać sprytnie połączyć zabawę z nauką w czasie letnich wakacji. Dajcie sobie chwilę luzu od Internetu i poznajcie organoleptycznie nieskalaną przyrodę doliny Bugu.

Obóz organizujemy dla ambitnych, ciekawych świata  i spragnionych mocnych wrażeń dzieci i młodzieży  w wieku 7 – 16 lat

Planujemy stworzenie 5 grup wychowawczych wg wieku uczestników. Ze względów wychowawczych, integracyjnych oraz organizacyjnych nie przyjmujemy zgłoszeń zbiorowych. Dzieci są wiekowo przydzielane do grup, by każde z nich miało okazję do zawarcia nowych znajomości i mogło się czuć komfortowo. 

Wiemy jak zorganizować udane wakacje!

Obozy Talentów organizowane są od 1994 r., a ich idea jest zawsze taka sama: łączenie przygody i zabawy z nauką oraz poznawanie przyrody w towarzystwie laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych. Uważamy, że udane wakacje to takie, które zapadają w pamięć ze względu na wyjątkowe chwile i unikalne znajomości. Dlatego organizując obozy staramy się wychodzić poza schematy i standardy, wypełniając czas uczestnikom różnorodnymi rozrywkami, interesującymi zajęciami fizycznymi, intelektualnymi i dydaktycznymi rozwijając przy tym u nich przydatne umiejętności.

Miejsce Obozu Talentów

Obóz Talentów jest od wielu lat organizowany w Serpelicach nad Bugiem, zwanymi „Perłą Podlasia”. Jest to wyjątkowo malowniczo położona miejscowość województwa mazowieckiego, nad rzeką, u podnóża lesistego, pociętego wąwozami zbocza doliny Bugu. Znana jest z wyjątkowo korzystnego, leczniczego mikroklimatu.  Miejsce to charakteryzuje cisza, nieskażona przyroda, co stwarza bardzo dogodne i atrakcyjne warunki do wypoczynku, turystyki, rekreacji oraz wielu niezapomnianych przeżyć.

Kwatera uczestników Obozu Talentów

Uczestnicy Obozu Talentów będą zakwaterowani w bezpiecznych i wygodnych domkach letniskowych w ośrodku wypoczynkowym "Urocza" (www.urocza.pl). Ośrodek jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie rozlewającego się Bugu, nad piaszczystą plażą, w pięknym otoczeniu sosnowego lasu. Wszystkie domki posiadają węzły sanitarne (WC, prysznic, umywalka), są w nich pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe. Ponadto gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę opiekunów i opiekę medyczną (pielęgniarka).

Termin Obozu Talentów 2023

Zobacz Plan Dnia Obozowicza

OPIS ZAJĘĆ

 


TURNUS   I      9 VII – 15 VII 2023 

Koszt obozu BRAK MIEJSC

 

Zasady rekrutacji na Obóz Talentów

Uczestnicy Obozu Talentów są przyjmowani według następującej kolejności:

1.     Laureaci konkursów firmy Jersz.
2.     Rodzeństwo laureata.
3.     Pozostali chętni za pełną odpłatności.

Laureatem jest uczestnik, któremu przyznano nagrodę w postaci udziału w Wakacyjnym Obozie Talentów za najwyższe osiągnięcia w konkursie przedmiotowym organizowanym w ramach programu Łowimy Talenty w bieżącym roku szkolnym. 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie uczestnictwa
Karta kwalifikacyjna uczestnika

 

Mapa dojazdu do Obozu Talentów

Ośrodek UROCZA w Serpelicach nad Bugiem
ul. Serpelice 123, Serpelice
08-220 Serpelice
www.urocza.pl

Wyświetl mapę w nowym oknie

 

 

A tak się bawiliśmy na Obozie Talentów w poprzednich latach 

Zobacz zdjęcia z obozu z lat ubiegłych

Było fantastycznie!