Lato to najlepszy moment na ekscytujące przygody, zawieranie unikalnych znajomości i zbieranie ciekawych doświadczeń. Dlatego zapraszamy Was na Obóz Talentów. Przekonajcie się jak można się rozwijać sprytnie połączyć zabawę z nauką w czasie letnich wakacji. Dajcie sobie chwilę luzu od Internetu i poznajcie organoleptycznie nieskalaną przyrodę doliny Bugu.

Obóz organizujemy dla ambitnych, ciekawych świata  i spragnionych mocnych wrażeń dzieci i młodzieży  w wieku 7 – 16 lat

Planujemy stworzenie 5 grup wychowawczych wg wieku uczestników. Ze względów wychowawczych, integracyjnych oraz organizacyjnych nie przyjmujemy zgłoszeń zbiorowych. Dzieci są wiekowo przydzielane do grup, by każde z nich miało okazję do zawarcia nowych znajomości i mogło się czuć komfortowo. 

Wiemy jak zorganizować udane wakacje!

Obozy Talentów organizowane są od 1994 r., a ich idea jest zawsze taka sama: łączenie przygody i zabawy z nauką oraz poznawanie przyrody w towarzystwie laureatów ogólnopolskich konkursów przedmiotowych. Uważamy, że udane wakacje to takie, które zapadają w pamięć ze względu na wyjątkowe chwile i unikalne znajomości. Dlatego organizując obozy staramy się wychodzić poza schematy i standardy, wypełniając czas uczestnikom różnorodnymi rozrywkami, interesującymi zajęciami fizycznymi, intelektualnymi i dydaktycznymi rozwijając przy tym u nich przydatne umiejętności.

Miejsce Obozu Talentów

Obóz Talentów jest od wielu lat organizowany w Serpelicach nad Bugiem, zwanymi „Perłą Podlasia”. Jest to wyjątkowo malowniczo położona miejscowość województwa mazowieckiego, nad rzeką, u podnóża lesistego, pociętego wąwozami zbocza doliny Bugu. Znana jest z wyjątkowo korzystnego, leczniczego mikroklimatu.  Miejsce to charakteryzuje cisza, nieskażona przyroda, co stwarza bardzo dogodne i atrakcyjne warunki do wypoczynku, turystyki, rekreacji oraz wielu niezapomnianych przeżyć.

Kwatera uczestników Obozu Talentów

Uczestnicy Obozu Talentów będą zakwaterowani w bezpiecznych i wygodnych domkach letniskowych w ośrodku wypoczynkowym "Urocza" (www.urocza.pl). Ośrodek jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie rozlewającego się Bugu, nad piaszczystą plażą, w pięknym otoczeniu sosnowego lasu. Wszystkie domki posiadają węzły sanitarne (WC, prysznic, umywalka), są w nich pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe. Ponadto gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę opiekunów i opiekę medyczną (pielęgniarka).

Termin Obozu Talentów 2024

Zobacz Plan Dnia Obozowicza

ZAJĘCIA OBOZOWE W PRZYGOTOWANIU

 


TURNUS   I      7 VII – 13 VII 2024 

Koszt obozu 1500 zł

 

Zasady rekrutacji na Obóz Talentów

Uczestnicy Obozu Talentów są przyjmowani według następującej kolejności:

1.     Laureaci konkursów firmy Jersz.
2.     Rodzeństwo laureata.
3.     Pozostali chętni za pełną odpłatności.

Laureatem jest uczestnik, któremu przyznano nagrodę w postaci udziału w Wakacyjnym Obozie Talentów za najwyższe osiągnięcia w konkursie przedmiotowym organizowanym w ramach programu Łowimy Talenty w bieżącym roku szkolnym. 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia za pełną odpłanością będą przyjmowane po 10 kwietnia 2024 po otrzymaniu wszystkich oświadczeń  nagrodowych. 

 

 

Mapa dojazdu do Obozu Talentów

Ośrodek UROCZA w Serpelicach nad Bugiem
ul. Serpelice 123, Serpelice
08-220 Serpelice
www.urocza.pl

Wyświetl mapę w nowym oknie

 

 

A tak się bawiliśmy na Obozie Talentów w poprzednich latach 

Zobacz zdjęcia z obozu z lat ubiegłych

Było fantastycznie!